www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op dinsdag 27/10/2020
2020-2021, Brabant vv-4F: MERCHTEM UNITED
Wedstrijden
2Za-12/09/2019:30Merchtem United -SJ Londerzeel B5 -13 32 
3Za-19/09/2019:30Malderen B -Merchtem United2 -2 143 
4Za-26/09/2019:30Merchtem United -Asse-Terheide B3 -03 71 
5Za-03/10/2019:30Juve Mollem -Merchtem United0 -3 3101 
6Za-10/10/2019:30Merchtem United -De Leeuwkens B1 -30 102 
7Zo-18/10/2015:00Groot-Dilbeek B -Merchtem United  - PP . 2 
8Za-24/10/2019:30Merchtem United -Hekelgem B  - PP.  2 
9Za-31/10/2019:30Merchtem United -Steenhuffel B  - PP.    
10Zo-08/11/2014:30Delta Londerzeel B -Merchtem United  - PP .   
1Wo-11/11/2015:00Boskant Peizegem -Merchtem United  - PP .   
11Wo-11/11/2015:00Merchtem United -Boka United B  - PP.    
12Ma-22/11/2100:00SK Londerzeel B -Merchtem United  -  .   
13Di-10/05/2200:00Merchtem United -Mazenzele Opwijk B  - .    
15Do-12/05/2200:00Merchtem United -Liedekerke B  - .    
16Vr-13/05/2200:00Merchtem United -Boskant Peizegem  - .    
17Za-14/05/2200:00SJ Londerzeel B -Merchtem United  -  .   
18Zo-15/05/2200:00Merchtem United -Malderen B  - .    
19Ma-16/05/2200:00Asse-Terheide B -Merchtem United  -  .   
20Di-17/05/2200:00Merchtem United -Juve Mollem  - .    
21Wo-18/05/2200:00De Leeuwkens B -Merchtem United  -  .   
22Do-19/05/2200:00Merchtem United -Groot-Dilbeek B  - .    
23Vr-20/05/2200:00Hekelgem B -Merchtem United  -  .   
24Za-21/05/2200:00Steenhuffel B -Merchtem United  -  .   
25Zo-22/05/2200:00Merchtem United -Delta Londerzeel B  - .    
26Ma-23/05/2200:00Boka United B -Merchtem United  -  .   
27Di-24/05/2200:00Merchtem United -SK Londerzeel B  - .    
28Wo-25/05/2200:00Mazenzele Opwijk B -Merchtem United  -  .   
30Vr-27/05/2200:00Liedekerke B -Merchtem United  -  .   
Rangschikking(5/28)
1Boka United B*10 3+1420 1+37
2Merchtem United10 3+814 1+35
3Groot-Dilbeek B10 3+412 0-24
 4De Leeuwkens B10 3+310 2+26
 5Steenhuffel B**9 3+1415 2+78
 6Mazenzele Opwijk B*9 3+510 2+49
 7Delta Londerzeel B9 3+110 103
 8Juve Mollem*6 2-17 0-21
 9SJ Londerzeel B6 2-611 2+28
 10Liedekerke B*4 1-27 1+15
 11SK Londerzeel B*4 1-46 001
 12Boskant Peizegem4 1-115 0-122
 13Asse-Terheide B3 1-67 0-62
 14Malderen B*1 0-114 0-101
 15Hekelgem B*0 0-82 0-41
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van GROOT-DILBEEK B
2Zo-13/09/2015:00Groot-Dilbeek B -Malderen B4 -1 3 33 
3Zo-20/09/2015:00Asse-Terheide B -Groot-Dilbeek B4 -2  035 
4Zo-27/09/2015:00Groot-Dilbeek B -Juve Mollem3 -1 3 63 
5Za-03/10/2020:00De Leeuwkens B -Groot-Dilbeek B2 -2  174 
6Zo-11/10/2015:00Groot-Dilbeek B -Hekelgem B1 -0 3 103 
7Zo-18/10/2015:00Groot-Dilbeek B -Merchtem United  - PP.  3 
8Za-24/10/2019:00Steenhuffel B -Groot-Dilbeek B  - PP . 3 
9Zo-01/11/2015:00Groot-Dilbeek B -Delta Londerzeel B  - PP.    
10Za-07/11/2019:30Boka United B -Groot-Dilbeek B  - PP .   
1Wo-11/11/2015:00SJ Londerzeel B -Groot-Dilbeek B  - PP .   
11Wo-11/11/2015:00Groot-Dilbeek B -SK Londerzeel B  - PP.    
12Ma-22/11/2100:00Mazenzele Opwijk B -Groot-Dilbeek B  -   .   
14Wo-11/05/2200:00Liedekerke B -Groot-Dilbeek B  -   .   
15Do-12/05/2200:00Groot-Dilbeek B -Boskant Peizegem  -  .    
16Vr-13/05/2200:00Groot-Dilbeek B -SJ Londerzeel B  -  .    
17Za-14/05/2200:00Malderen B -Groot-Dilbeek B  -   .   
18Zo-15/05/2200:00Groot-Dilbeek B -Asse-Terheide B  -  .    
19Ma-16/05/2200:00Juve Mollem -Groot-Dilbeek B  -   .   
20Di-17/05/2200:00Groot-Dilbeek B -De Leeuwkens B  -  .    
21Wo-18/05/2200:00Hekelgem B -Groot-Dilbeek B  -   .   
22Do-19/05/2200:00Merchtem United -Groot-Dilbeek B  -   .   
23Vr-20/05/2200:00Groot-Dilbeek B -Steenhuffel B  -  .    
24Za-21/05/2200:00Delta Londerzeel B -Groot-Dilbeek B  -   .   
25Zo-22/05/2200:00Groot-Dilbeek B -Boka United B  -  .    
26Ma-23/05/2200:00SK Londerzeel B -Groot-Dilbeek B  -   .   
27Di-24/05/2200:00Groot-Dilbeek B -Mazenzele Opwijk B  -  .    
29Do-26/05/2200:00Groot-Dilbeek B -Liedekerke B  -  .    
30Vr-27/05/2200:00Boskant Peizegem -Groot-Dilbeek B  -   .   
Beste aanval
Boka United B20
 Steenhuffel B15
Merchtem United14
Groot-Dilbeek B12
 SJ Londerzeel B11
 Delta Londerzeel B10
 De Leeuwkens B10
 Mazenzele Opwijk B10
 Juve Mollem7
 Asse-Terheide B7
 Liedekerke B7
 SK Londerzeel B6
 Boskant Peizegem5
 Malderen B4
 Hekelgem B2
Beste verdediging
Steenhuffel B1
 Mazenzele Opwijk B5
 Boka United B6
Merchtem United6
 De Leeuwkens B7
 Juve Mollem8
Groot-Dilbeek B8
 Delta Londerzeel B9
 Liedekerke B9
 Hekelgem B10
 SK Londerzeel B10
 Asse-Terheide B13
 Malderen B15
 Boskant Peizegem16
 SJ Londerzeel B17
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.