www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 26/04/20242023-2024, Brabant-vv-4F: RUMMEN
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Halle VV - | Rummen | 2 - | 4 | | 3 | 3 | 3 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Rummen - | Drieslinter B | 1 - | 3 | 0 | | 3 | 6 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Neerwinden - | Rummen | 6 - | 1 | | 0 | 3 | 12 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Rummen - | Budingen | 2 - | 2 | 1 | | 4 | 11 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Rummen - | Zoutleeuw B | 6 - | 1 | 3 | | 7 | 10 | |
6 | Zo-08/10/23 | 16:00 | Heide Linter - | Rummen | 0 - | 0 | | 1 | 8 | 9 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Rummen - | Houtem-Oplinter B | 1 - | 0 | 3 | | 11 | 9 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Goetsenhoven - | Rummen | 6 - | 1 | | 0 | 11 | 9 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Rummen - | Atlas Linter | 0 - | 2 | 0 | | 11 | 10 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Meldert - | Rummen | 5 - | 0 | | 0 | 11 | 11 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Rummen - | Waanrode | 2 - | 2 | 1 | | 12 | 11 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Bunsbeek - | Rummen | 3 - | 0 | | 0 | 12 | 12 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Rummen - | Boutersem Utd B | 3 - | 1 | 3 | | 15 | 11 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Rummen - | Butsel B | 3 - | 3 | 1 | | 16 | 11 | |
15 | Za-09/12/23 | 17:00 | Vissenaken B - | Rummen | 0 - | 0 | | 1 | 17 | 12 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Drieslinter B - | Rummen | 1 - | 0 | | 0 | 17 | 12 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Rummen - | Heide Linter | 3 - | 4 | 0 | | 17 | 12 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Atlas Linter - | Rummen | 4 - | 2 | | 0 | 17 | 12 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Rummen - | Meldert | 0 - | 3 | 0 | | 17 | 13 | |
18 | Zo-11/02/24 | 16:00 | Budingen - | Rummen | 5 - | 1 | | 0 | 17 | 13 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Butsel B - | Rummen | 2 - | 3 | | 3 | 20 | 13 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Rummen - | Vissenaken B | 2 - | 1 | 3 | | 23 | 11 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Rummen - | Neerwinden | 2 - | 0 | 3 | | 26 | 10 | |
24 | Za-09/03/24 | 20:30 | Boutersem Utd B - | Rummen | 3 - | 1 | | 0 | 26 | 11 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Rummen - | Bunsbeek | 2 - | 1 | 3 | | 29 | 10 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Houtem-Oplinter B - | Rummen | 2 - | 4 | | 3 | 32 | 10 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Rummen - | Halle VV | 2 - | 1 | 3 | | 35 | 10 | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Zoutleeuw B - | Rummen | 2 - | 2 | | 1 | 36 | 10 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Rummen - | Goetsenhoven | 2 - | 0 | 3 | | 39 | 10 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Waanrode - | Rummen | - | | | . | | | |
Rangschikking(30/30) | 1 | Atlas Linter* | | 83 | | 27 | +62 | 90 | | 14 | +34 | 49 |
| 2 | Budingen* | x | 72 | | 23 | +72 | 105 | | 9 | +29 | 49 |
| 3 | Bunsbeek* | x | 57 | | 19 | +49 | 91 | | 9 | +18 | 38 |
| 4 | Meldert | x | 57 | | 18 | +32 | 75 | | 9 | +16 | 35 |
| 5 | Drieslinter B* | x | 54 | | 16 | +11 | 59 | | 7 | +2 | 32 |
| 6 | Boutersem Utd B* | x | 48 | | 14 | +25 | 74 | | 5 | +1 | 28 |
| 7 | Heide Linter | x | 46 | | 14 | -22 | 63 | | 5 | -22 | 29 |
| 8 | Goetsenhoven* | x | 43 | | 13 | +15 | 81 | | 5 | +1 | 41 |
| 9 | Vissenaken B* | x | 41 | | 12 | +9 | 58 | | 6 | +11 | 31 |
⇒ | 10 | Rummen * | x | 39 | | 11 | -15 | 50 | | 3 | -22 | 19 |
| 11 | Neerwinden* | x | 27 | | 8 | -12 | 54 | | 2 | -14 | 23 |
| 12 | Waanrode* | x | 27 | | 8 | -36 | 61 | | 3 | -27 | 25 |
| 13 | Halle VV* | x | 26 | | 8 | -20 | 49 | | 3 | -21 | 21 |
| 14 | Butsel B* | x | 19 | | 4 | -38 | 41 | | 2 | -19 | 18 |
| 15 | Zoutleeuw B* | x | 16 | | 4 | -43 | 42 | | 2 | -25 | 15 |
| 16 | Houtem-Oplinter B* | x | 15 | | 5 | -89 | 26 | | 1 | -51 | 12 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.