www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 27/10/2020

vbal4

Brabant vv : 4de Provinciale G

zaterdag 10/10/2020

19:00Herne B-

Dworp

1 -3
19:30Wambeek Ternat B-Galmaarden B3 -3
20:00

Ol.Anderlecht

-Kester-Gooik B4 -2
.

Linkebeek

-Lembeek B6 -2

zondag 11/10/2020

15:00

Beersel Drogenb.B

-Zuun B5 -2
.Borchtlombeek B-

Rhode-De Hoek B

0 -7
.Leeuw Brucom B-

Eizeringen B

1 -3
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/28

1.Beersel Drogenb.B13
2.Dworp11
3.Wambeek Ternat B*10
4.Rhode-De Hoek B9
5.Ol.Anderlecht9
6.Linkebeek*7
7.Herne B7
8.Eizeringen B6
9.Huizingen B*4
10.Leeuw Brucom B**4
11.Zuun B4
12.Borchtlombeek B4
13.Lembeek B3
14.Galmaarden B*2
15.Kester-Gooik B*1

Brabant vv : 4de Provinciale G --> Linkebeek

Galmaarden B

2.Za-12/09/2019:00Herne B-Galmaarden B2 -2116
3.Za-19/09/2019:30Galmaarden B-Beersel Drogenb.B0 -5F10113
4.Zo-27/09/2015:00Borchtlombeek B-Galmaarden B4 -10114
6.Za-10/10/2019:30Wambeek Ternat B-Galmaarden B3 -31214
5.Wo-14/10/2020:00Galmaarden B-Leeuw Brucom B -PP.14
7.Za-17/10/2019:30Galmaarden B-

Linkebeek

-PP.14
9.Za-31/10/2019:30Galmaarden B-Huizingen B -PP.
10.Za-07/11/2018:00Lembeek B-Galmaarden B -PP.
1.Wo-11/11/2018:00Galmaarden B-Ol.Anderlecht -PP.
11.Za-14/11/2019:00Kester-Gooik B-Galmaarden B -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Galmaarden B-Eizeringen B -.
13.Di-10/05/2200:00Rhode-De Hoek B-Galmaarden B -.
14.Wo-11/05/2200:00Galmaarden B-Zuun B -.
15.Do-12/05/2200:00Dworp-Galmaarden B -.
16.Vr-13/05/2200:00Ol.Anderlecht-Galmaarden B -.
17.Za-14/05/2200:00Galmaarden B-Herne B -.
18.Zo-15/05/2200:00Beersel Drogenb.B-Galmaarden B -.
19.Ma-16/05/2200:00Galmaarden B-Borchtlombeek B -.
20.Di-17/05/2200:00Leeuw Brucom B-Galmaarden B -.
21.Wo-18/05/2200:00Galmaarden B-Wambeek Ternat B -.
22.Do-19/05/2200:00

Linkebeek

-Galmaarden B -.
24.Za-21/05/2200:00Huizingen B-Galmaarden B -.
25.Zo-22/05/2200:00Galmaarden B-Lembeek B -.
26.Ma-23/05/2200:00Galmaarden B-Kester-Gooik B -.
27.Di-24/05/2200:00Eizeringen B-Galmaarden B -.
28.Wo-25/05/2200:00Galmaarden B-Rhode-De Hoek B -.
29.Do-26/05/2200:00Zuun B-Galmaarden B -.
30.Vr-27/05/2200:00Galmaarden B-Dworp -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Linkebeek

2.Za-12/09/2019:30Wambeek Ternat B-

Linkebeek

5 -30012
3.Za-19/09/2019:00Kester-Gooik B-

Linkebeek

2 -3

3

310
5.Zo-04/10/2015:00Huizingen B-

Linkebeek

2 -2148
6.Za-10/10/2020:00

Linkebeek

-Lembeek B6 -2

3

76
7.Za-17/10/2019:30Galmaarden B-

Linkebeek

-PP.6
8.Za-24/10/2020:00

Linkebeek

-Eizeringen B -PP.6
9.Za-31/10/2019:30Rhode-De Hoek B-

Linkebeek

-PP.
10.Za-07/11/2020:00

Linkebeek

-Zuun B -PP.
1.Wo-11/11/2018:00

Linkebeek

-Leeuw Brucom B -PP.
11.Zo-15/11/2015:00Dworp-

Linkebeek

-PP.
12.Ma-22/11/2100:00

Linkebeek

-Ol.Anderlecht -.
13.Di-10/05/2200:00Herne B-

Linkebeek

-.
14.Wo-11/05/2200:00

Linkebeek

-Beersel Drogenb.B -.
15.Do-12/05/2200:00Borchtlombeek B-

Linkebeek

-.
16.Vr-13/05/2200:00Leeuw Brucom B-

Linkebeek

-.
17.Za-14/05/2200:00

Linkebeek

-Wambeek Ternat B -.
18.Zo-15/05/2200:00

Linkebeek

-Kester-Gooik B -.
20.Di-17/05/2200:00

Linkebeek

-Huizingen B -.
21.Wo-18/05/2200:00Lembeek B-

Linkebeek

-.
22.Do-19/05/2200:00

Linkebeek

-Galmaarden B -.
23.Vr-20/05/2200:00Eizeringen B-

Linkebeek

-.
24.Za-21/05/2200:00

Linkebeek

-Rhode-De Hoek B -.
25.Zo-22/05/2200:00Zuun B-

Linkebeek

-.
26.Ma-23/05/2200:00

Linkebeek

-Dworp -.
27.Di-24/05/2200:00Ol.Anderlecht-

Linkebeek

-.
28.Wo-25/05/2200:00

Linkebeek

-Herne B -.
29.Do-26/05/2200:00Beersel Drogenb.B-

Linkebeek

-.
30.Vr-27/05/2200:00

Linkebeek

-Borchtlombeek B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/14)

1Ol.Anderlecht9+8
2Beersel Drogenb.B7+6
3Wambeek Ternat B7+4
4Dworp7+3
5Zuun B40
6Linkebeek**3+4
7Rhode-De Hoek B*3+2
8Eizeringen B*3-1
9Borchtlombeek B3-6
10Lembeek B2-3
11Huizingen B*1-1
12Herne B1-4
13Kester-Gooik B**0-1
14Leeuw Brucom B**0-2
15Galmaarden B**0-5

alle wedstrijden (5/28)

1Beersel Drogenb.B13+12
2Dworp11+5
3Wambeek Ternat B*10+7
4Rhode-De Hoek B9+10
5Ol.Anderlecht9+3
6Linkebeek*7+3
7Herne B7+1
8Eizeringen B6-5
9Huizingen B*4-1
10Leeuw Brucom B**4-1
11Zuun B4-6
12Borchtlombeek B4-8
13Lembeek B3-7
14Galmaarden B*2-8
15Kester-Gooik B*1-5

uitwedstrijden (3/14)

1Rhode-De Hoek B6+8
2Beersel Drogenb.B*6+6
3Herne B*6+5
4Dworp*4+2
5Leeuw Brucom B*4+1
6Linkebeek4-1
7Wambeek Ternat B**3+3
8Huizingen B*30
9Eizeringen B3-4
10Galmaarden B2-3
11Borchtlombeek B*1-2
12Kester-Gooik B1-4
13Lembeek B*1-4
14Ol.Anderlecht*0-5
15Zuun B*0-6