www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 18/10/2020

vbal4

Brabant vv : 4de Provinciale G

zaterdag 10/10/2020

19:00Herne B-

Dworp

1 -3
19:30Wambeek Ternat B-Galmaarden B3 -3
20:00

Ol.Anderlecht

-Kester-Gooik B4 -2
.

Linkebeek

-Lembeek B6 -2

zondag 11/10/2020

15:00

Beersel Drogenb.B

-Zuun B5 -2
.Borchtlombeek B-

Rhode-De Hoek B

0 -7
.Leeuw Brucom B-

Eizeringen B

1 -3
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/28

1.Beersel Drogenb.B13
2.Dworp11
3.Wambeek Ternat B*10
4.Rhode-De Hoek B9
5.Ol.Anderlecht9
6.Linkebeek*7
7.Herne B7
8.Eizeringen B6
9.Huizingen B*4
10.Leeuw Brucom B**4
11.Zuun B4
12.Borchtlombeek B4
13.Lembeek B3
14.Galmaarden B*2
15.Kester-Gooik B*1

Brabant vv : 4de Provinciale G --> Rhode-De Hoek B

Rhode-De Hoek B

2.Zo-13/09/2015:00Dworp-

Rhode-De Hoek B

2 -10011
3.Za-19/09/2019:30

Rhode-De Hoek B

-Ol.Anderlecht5 -2

3

35
4.Za-26/09/2019:00Herne B-

Rhode-De Hoek B

0 -2

3

62
5.Za-03/10/2019:30

Rhode-De Hoek B

-Beersel Drogenb.B0 -1065
6.Zo-11/10/2015:00Borchtlombeek B-

Rhode-De Hoek B

0 -7

3

94
7.Za-17/10/2019:30

Rhode-De Hoek B

-Leeuw Brucom B -PP.4
8.Za-24/10/2019:30Wambeek Ternat B-

Rhode-De Hoek B

-PP.
9.Za-31/10/2019:30

Rhode-De Hoek B

-Linkebeek -PP.
1.Wo-11/11/2015:00

Rhode-De Hoek B

-Zuun B -.
11.Za-14/11/2019:30

Rhode-De Hoek B

-Huizingen B -.
12.Ma-09/05/2200:00Lembeek B-

Rhode-De Hoek B

-.
13.Di-10/05/2200:00

Rhode-De Hoek B

-Galmaarden B -.
14.Wo-11/05/2200:00Eizeringen B-

Rhode-De Hoek B

-.
15.Do-12/05/2200:00

Rhode-De Hoek B

-Kester-Gooik B -.
16.Vr-13/05/2200:00Zuun B-

Rhode-De Hoek B

-.
17.Za-14/05/2200:00

Rhode-De Hoek B

-Dworp -.
18.Zo-15/05/2200:00Ol.Anderlecht-

Rhode-De Hoek B

-.
19.Ma-16/05/2200:00

Rhode-De Hoek B

-Herne B -.
20.Di-17/05/2200:00Beersel Drogenb.B-

Rhode-De Hoek B

-.
21.Wo-18/05/2200:00

Rhode-De Hoek B

-Borchtlombeek B -.
22.Do-19/05/2200:00Leeuw Brucom B-

Rhode-De Hoek B

-.
23.Vr-20/05/2200:00

Rhode-De Hoek B

-Wambeek Ternat B -.
24.Za-21/05/2200:00Linkebeek-

Rhode-De Hoek B

-.
26.Ma-23/05/2200:00Huizingen B-

Rhode-De Hoek B

-.
27.Di-24/05/2200:00

Rhode-De Hoek B

-Lembeek B -.
28.Wo-25/05/2200:00Galmaarden B-

Rhode-De Hoek B

-.
29.Do-26/05/2200:00

Rhode-De Hoek B

-Eizeringen B -.
30.Vr-27/05/2200:00Kester-Gooik B-

Rhode-De Hoek B

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Leeuw Brucom B

3.Zo-20/09/2015:00Huizingen B-Leeuw Brucom B1 -2

3

38
19.Za-26/09/2018:00Lembeek B-Leeuw Brucom B2 -2148
6.Zo-11/10/2015:00Leeuw Brucom B-Eizeringen B1 -30410
5.Wo-14/10/2020:00Galmaarden B-Leeuw Brucom B -PP.10
7.Za-17/10/2019:30

Rhode-De Hoek B

-Leeuw Brucom B -PP.10
8.Zo-25/10/2015:00Leeuw Brucom B-Zuun B -PP.
9.Zo-01/11/2015:00Dworp-Leeuw Brucom B -PP.
10.Zo-08/11/2014:30Leeuw Brucom B-Ol.Anderlecht -.
1.Wo-11/11/2018:00Linkebeek-Leeuw Brucom B -.
11.Za-14/11/2019:00Herne B-Leeuw Brucom B -.
12.Ma-09/05/2200:00Leeuw Brucom B-Beersel Drogenb.B -.
13.Di-10/05/2200:00Borchtlombeek B-Leeuw Brucom B -.
14.Wo-11/05/2200:00Kester-Gooik B-Leeuw Brucom B -.
15.Do-12/05/2200:00Leeuw Brucom B-Wambeek Ternat B -.
16.Vr-13/05/2200:00Leeuw Brucom B-Linkebeek -.
18.Zo-15/05/2200:00Leeuw Brucom B-Huizingen B -.
4.Ma-16/05/2200:00Leeuw Brucom B-Lembeek B -.
20.Di-17/05/2200:00Leeuw Brucom B-Galmaarden B -.
21.Wo-18/05/2200:00Eizeringen B-Leeuw Brucom B -.
22.Do-19/05/2200:00Leeuw Brucom B-

Rhode-De Hoek B

-.
23.Vr-20/05/2200:00Zuun B-Leeuw Brucom B -.
24.Za-21/05/2200:00Leeuw Brucom B-Dworp -.
25.Zo-22/05/2200:00Ol.Anderlecht-Leeuw Brucom B -.
26.Ma-23/05/2200:00Leeuw Brucom B-Herne B -.
27.Di-24/05/2200:00Beersel Drogenb.B-Leeuw Brucom B -.
28.Wo-25/05/2200:00Leeuw Brucom B-Borchtlombeek B -.
29.Do-26/05/2200:00Leeuw Brucom B-Kester-Gooik B -.
30.Vr-27/05/2200:00Wambeek Ternat B-Leeuw Brucom B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/14)

1Ol.Anderlecht9+8
2Beersel Drogenb.B7+6
3Wambeek Ternat B7+4
4Dworp7+3
5Zuun B40
6Linkebeek**3+4
7Rhode-De Hoek B*3+2
8Eizeringen B*3-1
9Borchtlombeek B3-6
10Lembeek B2-3
11Huizingen B*1-1
12Herne B1-4
13Kester-Gooik B**0-1
14Leeuw Brucom B**0-2
15Galmaarden B**0-5

alle wedstrijden (5/28)

1Beersel Drogenb.B13+12
2Dworp11+5
3Wambeek Ternat B*10+7
4Rhode-De Hoek B9+10
5Ol.Anderlecht9+3
6Linkebeek*7+3
7Herne B7+1
8Eizeringen B6-5
9Huizingen B*4-1
10Leeuw Brucom B**4-1
11Zuun B4-6
12Borchtlombeek B4-8
13Lembeek B3-7
14Galmaarden B*2-8
15Kester-Gooik B*1-5

uitwedstrijden (3/14)

1Rhode-De Hoek B6+8
2Beersel Drogenb.B*6+6
3Herne B*6+5
4Dworp*4+2
5Leeuw Brucom B*4+1
6Linkebeek4-1
7Wambeek Ternat B**3+3
8Huizingen B*30
9Eizeringen B3-4
10Galmaarden B2-3
11Borchtlombeek B*1-2
12Kester-Gooik B1-4
13Lembeek B*1-4
14Ol.Anderlecht*0-5
15Zuun B*0-6