www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 18/10/2020

vbal4

Brabant vv : 4de Provinciale G

zaterdag 10/10/2020

19:00Herne B-

Dworp

1 -3
19:30Wambeek Ternat B-Galmaarden B3 -3
20:00

Ol.Anderlecht

-Kester-Gooik B4 -2
.

Linkebeek

-Lembeek B6 -2

zondag 11/10/2020

15:00

Beersel Drogenb.B

-Zuun B5 -2
.Borchtlombeek B-

Rhode-De Hoek B

0 -7
.Leeuw Brucom B-

Eizeringen B

1 -3
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/28

1.Beersel Drogenb.B13
2.Dworp11
3.Wambeek Ternat B*10
4.Rhode-De Hoek B9
5.Ol.Anderlecht9
6.Linkebeek*7
7.Herne B7
8.Eizeringen B6
9.Huizingen B*4
10.Leeuw Brucom B**4
11.Zuun B4
12.Borchtlombeek B4
13.Lembeek B3
14.Galmaarden B*2
15.Kester-Gooik B*1

Brabant vv : 4de Provinciale G --> Lembeek B

Huizingen B

2.Zo-13/09/2015:00Borchtlombeek B-Huizingen B1 -3

3

33
3.Zo-20/09/2015:00Huizingen B-Leeuw Brucom B1 -2037
4.Za-26/09/2019:30Wambeek Ternat B-Huizingen B2 -00311
5.Zo-04/10/2015:00Huizingen B-Linkebeek2 -21410
7.Zo-18/10/2017:00Kester-Gooik B-Huizingen B -PP.
8.Zo-25/10/2015:00Huizingen B-

Lembeek B

-PP.
9.Za-31/10/2019:30Galmaarden B-Huizingen B -PP.
10.Zo-08/11/2014:30Huizingen B-Eizeringen B -.
1.Wo-11/11/2015:00Huizingen B-Beersel Drogenb.B -.
11.Za-14/11/2019:30Rhode-De Hoek B-Huizingen B -.
12.Ma-09/05/2200:00Huizingen B-Zuun B -.
13.Di-10/05/2200:00Dworp-Huizingen B -.
14.Wo-11/05/2200:00Huizingen B-Ol.Anderlecht -.
15.Do-12/05/2200:00Herne B-Huizingen B -.
16.Vr-13/05/2200:00Beersel Drogenb.B-Huizingen B -.
17.Za-14/05/2200:00Huizingen B-Borchtlombeek B -.
18.Zo-15/05/2200:00Leeuw Brucom B-Huizingen B -.
19.Ma-16/05/2200:00Huizingen B-Wambeek Ternat B -.
20.Di-17/05/2200:00Linkebeek-Huizingen B -.
22.Do-19/05/2200:00Huizingen B-Kester-Gooik B -.
23.Vr-20/05/2200:00

Lembeek B

-Huizingen B -.
24.Za-21/05/2200:00Huizingen B-Galmaarden B -.
25.Zo-22/05/2200:00Eizeringen B-Huizingen B -.
26.Ma-23/05/2200:00Huizingen B-Rhode-De Hoek B -.
27.Di-24/05/2200:00Zuun B-Huizingen B -.
28.Wo-25/05/2200:00Huizingen B-Dworp -.
29.Do-26/05/2200:00Ol.Anderlecht-Huizingen B -.
30.Vr-27/05/2200:00Huizingen B-Herne B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Lembeek B

2.Za-12/09/2018:00Beersel Drogenb.B-

Lembeek B

1 -1118
3.Za-19/09/2018:00

Lembeek B

-Borchtlombeek B2 -21211
19.Za-26/09/2018:00

Lembeek B

-Leeuw Brucom B2 -21312
5.Za-03/10/2018:00

Lembeek B

-Wambeek Ternat B0 -30313
6.Za-10/10/2020:00Linkebeek-

Lembeek B

6 -20313
8.Zo-25/10/2015:00Huizingen B-

Lembeek B

-PP.
9.Zo-01/11/2017:30Kester-Gooik B-

Lembeek B

-PP.
10.Za-07/11/2018:00

Lembeek B

-Galmaarden B -.
1.Wo-11/11/2015:00

Lembeek B

-Herne B -.
11.Zo-15/11/2014:30Eizeringen B-

Lembeek B

-.
12.Ma-09/05/2200:00

Lembeek B

-Rhode-De Hoek B -.
13.Di-10/05/2200:00Zuun B-

Lembeek B

-.
14.Wo-11/05/2200:00

Lembeek B

-Dworp -.
15.Do-12/05/2200:00Ol.Anderlecht-

Lembeek B

-.
16.Vr-13/05/2200:00Herne B-

Lembeek B

-.
17.Za-14/05/2200:00

Lembeek B

-Beersel Drogenb.B -.
18.Zo-15/05/2200:00Borchtlombeek B-

Lembeek B

-.
4.Ma-16/05/2200:00Leeuw Brucom B-

Lembeek B

-.
20.Di-17/05/2200:00Wambeek Ternat B-

Lembeek B

-.
21.Wo-18/05/2200:00

Lembeek B

-Linkebeek -.
23.Vr-20/05/2200:00

Lembeek B

-Huizingen B -.
24.Za-21/05/2200:00

Lembeek B

-Kester-Gooik B -.
25.Zo-22/05/2200:00Galmaarden B-

Lembeek B

-.
26.Ma-23/05/2200:00

Lembeek B

-Eizeringen B -.
27.Di-24/05/2200:00Rhode-De Hoek B-

Lembeek B

-.
28.Wo-25/05/2200:00

Lembeek B

-Zuun B -.
29.Do-26/05/2200:00Dworp-

Lembeek B

-.
30.Vr-27/05/2200:00

Lembeek B

-Ol.Anderlecht -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/14)

1Ol.Anderlecht9+8
2Beersel Drogenb.B7+6
3Wambeek Ternat B7+4
4Dworp7+3
5Zuun B40
6Linkebeek**3+4
7Rhode-De Hoek B*3+2
8Eizeringen B*3-1
9Borchtlombeek B3-6
10Lembeek B2-3
11Huizingen B*1-1
12Herne B1-4
13Kester-Gooik B**0-1
14Leeuw Brucom B**0-2
15Galmaarden B**0-5

alle wedstrijden (5/28)

1Beersel Drogenb.B13+12
2Dworp11+5
3Wambeek Ternat B*10+7
4Rhode-De Hoek B9+10
5Ol.Anderlecht9+3
6Linkebeek*7+3
7Herne B7+1
8Eizeringen B6-5
9Huizingen B*4-1
10Leeuw Brucom B**4-1
11Zuun B4-6
12Borchtlombeek B4-8
13Lembeek B3-7
14Galmaarden B*2-8
15Kester-Gooik B*1-5

uitwedstrijden (3/14)

1Rhode-De Hoek B6+8
2Beersel Drogenb.B*6+6
3Herne B*6+5
4Dworp*4+2
5Leeuw Brucom B*4+1
6Linkebeek4-1
7Wambeek Ternat B**3+3
8Huizingen B*30
9Eizeringen B3-4
10Galmaarden B2-3
11Borchtlombeek B*1-2
12Kester-Gooik B1-4
13Lembeek B*1-4
14Ol.Anderlecht*0-5
15Zuun B*0-6