www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 18/10/2020

vbal4

Brabant vv : 4de Provinciale G

speeldag 1

woensdag 11/11/2020

14:30Eizeringen B-Dworp-
15:00Huizingen B-Beersel Drogenb.B-
.Lembeek B-Herne B-
.Kester-Gooik B-Wambeek Ternat B-
.Rhode-De Hoek B-Zuun B-
18:00Linkebeek-Leeuw Brucom B-
.Galmaarden B-Ol.Anderlecht-

vrij: Borchtlombeek B

speeldag 2

zaterdag 12/09/2020

18:00Beersel Drogenb.B-Lembeek B1-1
19:00Herne B-Galmaarden B2-2
19:30

Wambeek Ternat B

-Linkebeek5-3
.

Zuun B

-Kester-Gooik B3-1
20:00

Ol.Anderlecht

-Eizeringen B3-0

zondag 13/09/2020

15:00

Dworp

-Rhode-De Hoek B2-1
.Borchtlombeek B-

Huizingen B

1-3

vrij: Leeuw Brucom B

speeldag 3

zaterdag 19/09/2020

18:00Lembeek B-Borchtlombeek B2-2
19:00Kester-Gooik B-

Linkebeek

2-3
19:30Galmaarden B-

Beersel Drogenb.B

0-5F1
.Zuun B-Dworp1-1
.

Rhode-De Hoek B

-Ol.Anderlecht5-2

zondag 20/09/2020

15:00Huizingen B-

Leeuw Brucom B

1-2
.Eizeringen B-

Herne B

0-3

vrij: Wambeek Ternat B

speeldag 4

zaterdag 26/09/2020

19:00Herne B-

Rhode-De Hoek B

0-2
19:30

Wambeek Ternat B

-Huizingen B2-0
20:00

Ol.Anderlecht

-Zuun B4-1

zondag 27/09/2020

15:00

Beersel Drogenb.B

-Eizeringen B4-1
.Dworp-Kester-Gooik B3-3
.

Borchtlombeek B

-Galmaarden B4-1

maandag 16/05/2022

00:00Leeuw Brucom B-Lembeek B-

vrij: Linkebeek

speeldag 5

zaterdag 03/10/2020

18:00Lembeek B-

Wambeek Ternat B

0-3
19:30Zuun B-

Herne B

2-4
.Rhode-De Hoek B-

Beersel Drogenb.B

0-1

zondag 04/10/2020

15:00

Dworp

-Ol.Anderlecht4-2
.Huizingen B-Linkebeek2-2
.

Eizeringen B

-Borchtlombeek B2-0

woensdag 14/10/2020

20:00Galmaarden B-Leeuw Brucom B-PP

vrij: Kester-Gooik B

speeldag 6

zaterdag 10/10/2020

19:00Herne B-

Dworp

1-3
19:30Wambeek Ternat B-Galmaarden B3-3
20:00

Ol.Anderlecht

-Kester-Gooik B4-2
.

Linkebeek

-Lembeek B6-2

zondag 11/10/2020

15:00

Beersel Drogenb.B

-Zuun B5-2
.Borchtlombeek B-

Rhode-De Hoek B

0-7
.Leeuw Brucom B-

Eizeringen B

1-3

vrij: Huizingen B

speeldag 7

zaterdag 17/10/2020

19:30Rhode-De Hoek B-Leeuw Brucom B-PP
.Zuun B-Borchtlombeek B-PP
.Galmaarden B-Linkebeek-PP
20:00Ol.Anderlecht-Herne B-PP

zondag 18/10/2020

15:00Dworp-Beersel Drogenb.B-PP
.Eizeringen B-Wambeek Ternat B-PP
17:00Kester-Gooik B-Huizingen B-PP

vrij: Lembeek B

speeldag 8

zaterdag 24/10/2020

18:00Beersel Drogenb.B-Ol.Anderlecht-PP
19:00Herne B-Kester-Gooik B-PP
19:30Wambeek Ternat B-Rhode-De Hoek B-PP
20:00Linkebeek-Eizeringen B-PP

zondag 25/10/2020

15:00Huizingen B-Lembeek B-PP
.Borchtlombeek B-Dworp-PP
.Leeuw Brucom B-Zuun B-PP

vrij: Galmaarden B

speeldag 9

zaterdag 31/10/2020

19:00Herne B-Beersel Drogenb.B-PP
19:30Rhode-De Hoek B-Linkebeek-PP
.Galmaarden B-Huizingen B-PP
.Zuun B-Wambeek Ternat B-PP
20:00Ol.Anderlecht-Borchtlombeek B-PP

zondag 01/11/2020

15:00Dworp-Leeuw Brucom B-PP
17:30Kester-Gooik B-Lembeek B-PP

vrij: Eizeringen B

speeldag 10

zaterdag 07/11/2020

18:00Lembeek B-Galmaarden B-
19:30Wambeek Ternat B-Dworp-
20:00Linkebeek-Zuun B-

zondag 08/11/2020

14:30Huizingen B-Eizeringen B-
.Borchtlombeek B-Herne B-
.Leeuw Brucom B-Ol.Anderlecht-
15:00Beersel Drogenb.B-Kester-Gooik B-

vrij: Rhode-De Hoek B

speeldag 11

zaterdag 14/11/2020

18:00Beersel Drogenb.B-Borchtlombeek B-
19:00Kester-Gooik B-Galmaarden B-
.Herne B-Leeuw Brucom B-
19:30Rhode-De Hoek B-Huizingen B-
20:00Ol.Anderlecht-Wambeek Ternat B-

zondag 15/11/2020

14:30Eizeringen B-Lembeek B-
15:00Dworp-Linkebeek-

vrij: Zuun B

speeldag 12

maandag 09/05/2022

00:00Wambeek Ternat B-Herne B-
.Linkebeek-Ol.Anderlecht-
.Huizingen B-Zuun B-
.Lembeek B-Rhode-De Hoek B-
.Galmaarden B-Eizeringen B-
.Borchtlombeek B-Kester-Gooik B-
.Leeuw Brucom B-Beersel Drogenb.B-

vrij: Dworp

speeldag 13

dinsdag 10/05/2022

00:00Rhode-De Hoek B-Galmaarden B-
.Zuun B-Lembeek B-
.Dworp-Huizingen B-
.Herne B-Linkebeek-
.Beersel Drogenb.B-Wambeek Ternat B-
.Borchtlombeek B-Leeuw Brucom B-
.Kester-Gooik B-Eizeringen B-

vrij: Ol.Anderlecht

speeldag 14

woensdag 11/05/2022

00:00Wambeek Ternat B-Borchtlombeek B-
.Linkebeek-Beersel Drogenb.B-
.Huizingen B-Ol.Anderlecht-
.Lembeek B-Dworp-
.Galmaarden B-Zuun B-
.Eizeringen B-Rhode-De Hoek B-
.Kester-Gooik B-Leeuw Brucom B-

vrij: Herne B

speeldag 15

donderdag 12/05/2022

00:00Rhode-De Hoek B-Kester-Gooik B-
.Zuun B-Eizeringen B-
.Dworp-Galmaarden B-
.Ol.Anderlecht-Lembeek B-
.Herne B-Huizingen B-
.Borchtlombeek B-Linkebeek-
.Leeuw Brucom B-Wambeek Ternat B-

vrij: Beersel Drogenb.B

speeldag 16

vrijdag 13/05/2022

00:00Zuun B-Rhode-De Hoek B-
.Leeuw Brucom B-Linkebeek-
.Beersel Drogenb.B-Huizingen B-
.Herne B-Lembeek B-
.Ol.Anderlecht-Galmaarden B-
.Dworp-Eizeringen B-
.Wambeek Ternat B-Kester-Gooik B-

vrij: Borchtlombeek B

speeldag 17

zaterdag 14/05/2022

00:00Linkebeek-Wambeek Ternat B-
.Kester-Gooik B-Zuun B-
.Rhode-De Hoek B-Dworp-
.Eizeringen B-Ol.Anderlecht-
.Galmaarden B-Herne B-
.Lembeek B-Beersel Drogenb.B-
.Huizingen B-Borchtlombeek B-

vrij: Leeuw Brucom B

speeldag 18

zondag 15/05/2022

00:00Ol.Anderlecht-Rhode-De Hoek B-
.Dworp-Zuun B-
.Leeuw Brucom B-Huizingen B-
.Borchtlombeek B-Lembeek B-
.Beersel Drogenb.B-Galmaarden B-
.Herne B-Eizeringen B-
.Linkebeek-Kester-Gooik B-

vrij: Wambeek Ternat B

speeldag 19

zaterdag 26/09/2020

18:00Lembeek B-Leeuw Brucom B2-2

maandag 16/05/2022

00:00Huizingen B-Wambeek Ternat B-
.Kester-Gooik B-Dworp-
.Zuun B-Ol.Anderlecht-
.Rhode-De Hoek B-Herne B-
.Eizeringen B-Beersel Drogenb.B-
.Galmaarden B-Borchtlombeek B-

vrij: Linkebeek

speeldag 20

dinsdag 17/05/2022

00:00Beersel Drogenb.B-Rhode-De Hoek B-
.Herne B-Zuun B-
.Ol.Anderlecht-Dworp-
.Linkebeek-Huizingen B-
.Wambeek Ternat B-Lembeek B-
.Leeuw Brucom B-Galmaarden B-
.Borchtlombeek B-Eizeringen B-

vrij: Kester-Gooik B

speeldag 21

woensdag 18/05/2022

00:00Galmaarden B-Wambeek Ternat B-
.Lembeek B-Linkebeek-
.Kester-Gooik B-Ol.Anderlecht-
.Dworp-Herne B-
.Zuun B-Beersel Drogenb.B-
.Rhode-De Hoek B-Borchtlombeek B-
.Eizeringen B-Leeuw Brucom B-

vrij: Huizingen B

speeldag 22

donderdag 19/05/2022

00:00Leeuw Brucom B-Rhode-De Hoek B-
.Borchtlombeek B-Zuun B-
.Beersel Drogenb.B-Dworp-
.Herne B-Ol.Anderlecht-
.Linkebeek-Galmaarden B-
.Wambeek Ternat B-Eizeringen B-
.Huizingen B-Kester-Gooik B-

vrij: Lembeek B

speeldag 23

vrijdag 20/05/2022

00:00Rhode-De Hoek B-Wambeek Ternat B-
.Eizeringen B-Linkebeek-
.Lembeek B-Huizingen B-
.Kester-Gooik B-Herne B-
.Ol.Anderlecht-Beersel Drogenb.B-
.Dworp-Borchtlombeek B-
.Zuun B-Leeuw Brucom B-

vrij: Galmaarden B

speeldag 24

zaterdag 21/05/2022

00:00Linkebeek-Rhode-De Hoek B-
.Wambeek Ternat B-Zuun B-
.Leeuw Brucom B-Dworp-
.Borchtlombeek B-Ol.Anderlecht-
.Beersel Drogenb.B-Herne B-
.Huizingen B-Galmaarden B-
.Lembeek B-Kester-Gooik B-

vrij: Eizeringen B

speeldag 25

zondag 22/05/2022

00:00Dworp-Wambeek Ternat B-
.Zuun B-Linkebeek-
.Eizeringen B-Huizingen B-
.Galmaarden B-Lembeek B-
.Kester-Gooik B-Beersel Drogenb.B-
.Herne B-Borchtlombeek B-
.Ol.Anderlecht-Leeuw Brucom B-

vrij: Rhode-De Hoek B

speeldag 26

maandag 23/05/2022

00:00Huizingen B-Rhode-De Hoek B-
.Linkebeek-Dworp-
.Wambeek Ternat B-Ol.Anderlecht-
.Leeuw Brucom B-Herne B-
.Borchtlombeek B-Beersel Drogenb.B-
.Lembeek B-Eizeringen B-
.Galmaarden B-Kester-Gooik B-

vrij: Zuun B

speeldag 27

dinsdag 24/05/2022

00:00Herne B-Wambeek Ternat B-
.Ol.Anderlecht-Linkebeek-
.Zuun B-Huizingen B-
.Rhode-De Hoek B-Lembeek B-
.Eizeringen B-Galmaarden B-
.Kester-Gooik B-Borchtlombeek B-
.Beersel Drogenb.B-Leeuw Brucom B-

vrij: Dworp

speeldag 28

woensdag 25/05/2022

00:00Galmaarden B-Rhode-De Hoek B-
.Lembeek B-Zuun B-
.Huizingen B-Dworp-
.Linkebeek-Herne B-
.Wambeek Ternat B-Beersel Drogenb.B-
.Leeuw Brucom B-Borchtlombeek B-
.Eizeringen B-Kester-Gooik B-

vrij: Ol.Anderlecht

speeldag 29

donderdag 26/05/2022

00:00Borchtlombeek B-Wambeek Ternat B-
.Beersel Drogenb.B-Linkebeek-
.Ol.Anderlecht-Huizingen B-
.Dworp-Lembeek B-
.Zuun B-Galmaarden B-
.Rhode-De Hoek B-Eizeringen B-
.Leeuw Brucom B-Kester-Gooik B-

vrij: Herne B

speeldag 30

vrijdag 27/05/2022

00:00Kester-Gooik B-Rhode-De Hoek B-
.Eizeringen B-Zuun B-
.Galmaarden B-Dworp-
.Lembeek B-Ol.Anderlecht-
.Huizingen B-Herne B-
.Linkebeek-Borchtlombeek B-
.Wambeek Ternat B-Leeuw Brucom B-

vrij: Beersel Drogenb.B

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

5/28

1

2

3

4

5

6

7

1.Beersel Drogenb.B134+12162+66
2.Dworp113+5131+24
3.Wambeek Ternat B*103+7131+33
4.Rhode-De Hoek B93+10152+810
5.Ol.Anderlecht93+3150-54
6.Linkebeek*72+3141-18
7.Herne B72+1102+57
8.Eizeringen B62-561-44
9.Huizingen B*41-16103
10.Leeuw Brucom B**41-151+14
11.Zuun B41-690-63
12.Borchtlombeek B41-870-22
13.Lembeek B30-770-43
14.Galmaarden B*20-860-36
15.Kester-Gooik B*10-580-46

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden