www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 28/10/2020

vbal4

Limburg : 1ste Provinciale

zaterdag 10/10/2020

19:00Juve Hasselt A-

Bilzen-Waltwilder A

0-1
19:30Achel-

Eksel A

0 -4
.FC Alken A-

Torpedo Hasselt

1 -4

zondag 11/10/2020

14:30Herk-de-Stad A-Mechelen a/d Maas A1-1
15:00

Zepperen Brustem

-Bregel4 -1
.Herkol-GS Bree-Beek2 -2
.Helson Helchteren -

Herderen-Millen

0-3
.

Schoonbeek-Beverst

-Zonhoven Utd.A3 -1
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/30

1.Schoonbeek-Beverst1512
2.Bilzen-Waltwilder A 15123.
3.Torpedo Hasselt1310.4
4.Herderen-Millen99
5.GS Bree-Beek85-2.(0)
6.Mechelen a/d Maas A741.
7.Bregel74.-1(3)
8.Herkol77.-3(0)
9.Zepperen Brustem63
10.Eksel A66-4.(0)
11.Herk-de-Stad A55
12.Juve Hasselt A55
13.Zonhoven Utd.A44.2
14.Achel41
15.Helson Helchteren 33
16.FC Alken A00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Limburg : 1ste Provinciale --> Zepperen Brustem

periode 1

5/10

1.Bilzen-Waltwilder A 15
Schoonbeek-Beverst15
3.Torpedo Hasselt13
4.Herderen-Millen9
5.GS Bree-Beek8
6.Bregel7
Herkol7
Mechelen a/d Maas A7
9.Zepperen Brustem6
Eksel A6
11.Herk-de-Stad A5
Juve Hasselt A5
13.Zonhoven Utd.A4
Achel4
15.Helson Helchteren 3
16.FC Alken A0

periode 2

0/10

1.Bilzen-Waltwilder A 0
Helson Helchteren 0
GS Bree-Beek0
FC Alken A0
Torpedo Hasselt0
Bregel0
Herk-de-Stad A0
Zonhoven Utd.A0
Schoonbeek-Beverst0
Achel0
Herkol0
Mechelen a/d Maas A0
Zepperen Brustem0
Eksel A0
Juve Hasselt A0
Herderen-Millen0

periode 3

0/10

1.Bilzen-Waltwilder A 0
Helson Helchteren 0
GS Bree-Beek0
FC Alken A0
Torpedo Hasselt0
Bregel0
Herk-de-Stad A0
Zonhoven Utd.A0
Schoonbeek-Beverst0
Achel0
Herkol0
Mechelen a/d Maas A0
Zepperen Brustem0
Eksel A0
Juve Hasselt A0
Herderen-Millen0

Mechelen a/d Maas A

2.Zo-13/09/2015:00Helson Helchteren -Mechelen a/d Maas A1 -3

3

34
3.Zo-20/09/2015:00Mechelen a/d Maas A-FC Alken A2 -0

3

63
4.Za-26/09/2020:00Juve Hasselt A-Mechelen a/d Maas A4 -2064
5.Zo-04/10/2015:00Mechelen a/d Maas A-Schoonbeek-Beverst0 -2066
6.Zo-11/10/2014:30Herk-de-Stad A-Mechelen a/d Maas A1 -1176
7.Zo-18/10/2015:00Mechelen a/d Maas A-

Zepperen Brustem

-PP.6
8.Zo-25/10/2015:00Herkol-Mechelen a/d Maas A -PP.6
9.Zo-01/11/2014:30Mechelen a/d Maas A-GS Bree-Beek -PP.
10.Zo-08/11/2014:30Bregel-Mechelen a/d Maas A -PP.
1.Wo-11/11/2014:30Mechelen a/d Maas A-Achel -PP.
11.Za-14/11/2019:30Eksel A-Mechelen a/d Maas A -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Mechelen a/d Maas A-Zonhoven Utd.A -.
13.Di-10/05/2200:00Bilzen-Waltwilder A -Mechelen a/d Maas A -.
14.Wo-11/05/2200:00Mechelen a/d Maas A-Torpedo Hasselt -.
15.Do-12/05/2200:00Herderen-Millen-Mechelen a/d Maas A -.
16.Vr-13/05/2200:00Achel-Mechelen a/d Maas A -.
17.Za-14/05/2200:00Mechelen a/d Maas A-Helson Helchteren -.
18.Zo-15/05/2200:00FC Alken A-Mechelen a/d Maas A -.
19.Ma-16/05/2200:00Mechelen a/d Maas A-Juve Hasselt A -.
20.Di-17/05/2200:00Schoonbeek-Beverst-Mechelen a/d Maas A -.
21.Wo-18/05/2200:00Mechelen a/d Maas A-Herk-de-Stad A -.
22.Do-19/05/2200:00

Zepperen Brustem

-Mechelen a/d Maas A -.
23.Vr-20/05/2200:00Mechelen a/d Maas A-Herkol -.
24.Za-21/05/2200:00GS Bree-Beek-Mechelen a/d Maas A -.
25.Zo-22/05/2200:00Mechelen a/d Maas A-Bregel -.
26.Ma-23/05/2200:00Mechelen a/d Maas A-Eksel A -.
27.Di-24/05/2200:00Zonhoven Utd.A-Mechelen a/d Maas A -.
28.Wo-25/05/2200:00Mechelen a/d Maas A-Bilzen-Waltwilder A -.
29.Do-26/05/2200:00Torpedo Hasselt-Mechelen a/d Maas A -.
30.Vr-27/05/2200:00Mechelen a/d Maas A-Herderen-Millen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Zepperen Brustem

2.Wo-09/09/2020:00Herk-de-Stad A-

Zepperen Brustem

1 -2

3

35
3.Za-19/09/2019:30Eksel A-

Zepperen Brustem

2 -00310
4.Zo-27/09/2016:00

Zepperen Brustem

-Herkol1 -20311
5.Za-03/10/2019:30GS Bree-Beek-

Zepperen Brustem

3 -10313
6.Zo-11/10/2015:00

Zepperen Brustem

-Bregel4 -1

3

69
7.Zo-18/10/2015:00Mechelen a/d Maas A-

Zepperen Brustem

-PP.9
8.Zo-25/10/2015:00

Zepperen Brustem

-Zonhoven Utd.A -PP.9
9.Zo-01/11/2015:00Bilzen-Waltwilder A -

Zepperen Brustem

-PP.
10.Zo-08/11/2014:30

Zepperen Brustem

-Torpedo Hasselt -PP.
1.Wo-11/11/2014:30

Zepperen Brustem

-Schoonbeek-Beverst -PP.
11.Zo-15/11/2014:30Herderen-Millen-

Zepperen Brustem

-PP.
12.Ma-22/11/2100:00

Zepperen Brustem

-Achel -.
13.Di-10/05/2200:00Helson Helchteren -

Zepperen Brustem

-.
14.Wo-11/05/2200:00

Zepperen Brustem

-FC Alken A -.
15.Do-12/05/2200:00Juve Hasselt A-

Zepperen Brustem

-.
16.Vr-13/05/2200:00Schoonbeek-Beverst-

Zepperen Brustem

-.
17.Za-14/05/2200:00

Zepperen Brustem

-Herk-de-Stad A -.
18.Zo-15/05/2200:00

Zepperen Brustem

-Eksel A -.
19.Ma-16/05/2200:00Herkol-

Zepperen Brustem

-.
20.Di-17/05/2200:00

Zepperen Brustem

-GS Bree-Beek -.
21.Wo-18/05/2200:00Bregel-

Zepperen Brustem

-.
22.Do-19/05/2200:00

Zepperen Brustem

-Mechelen a/d Maas A -.
23.Vr-20/05/2200:00Zonhoven Utd.A-

Zepperen Brustem

-.
24.Za-21/05/2200:00

Zepperen Brustem

-Bilzen-Waltwilder A -.
25.Zo-22/05/2200:00Torpedo Hasselt-

Zepperen Brustem

-.
26.Ma-23/05/2200:00

Zepperen Brustem

-Herderen-Millen -.
27.Di-24/05/2200:00Achel-

Zepperen Brustem

-.
28.Wo-25/05/2200:00

Zepperen Brustem

-Helson Helchteren -.
29.Do-26/05/2200:00FC Alken A-

Zepperen Brustem

-.
30.Vr-27/05/2200:00

Zepperen Brustem

-Juve Hasselt A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/15)

1Torpedo Hasselt9+14
2Schoonbeek-Beverst9+11
3Bilzen-Waltwilder A *6+4
4Herderen-Millen6-1
5Bregel*4+2
6Achel4-2
7Zepperen Brustem*3+2
8GS Bree-Beek*30
9Mechelen a/d Maas A*30
10Juve Hasselt A3-1
11Eksel A*3-1
12Herk-de-Stad A2-1
13Zonhoven Utd.A*1-1
14Herkol*1-3
15Helson Helchteren 0-7
16FC Alken A0-8

alle wedstrijden (5/30)

1Schoonbeek-Beverst15+15
2Bilzen-Waltwilder A 15+11
3Torpedo Hasselt13+17
4Herderen-Millen9-3
5GS Bree-Beek8+2
6Mechelen a/d Maas A70
7Bregel7-3
8Herkol7-4
9Zepperen Brustem6-1
10Eksel A6-2
11Herk-de-Stad A50
12Juve Hasselt A5-1
13Zonhoven Utd.A4-2
14Achel4-6
15Helson Helchteren 3-11
16FC Alken A0-12

uitwedstrijden (3/15)

1Bilzen-Waltwilder A 9+7
2Schoonbeek-Beverst*6+4
3Herkol6-1
4GS Bree-Beek5+2
5Torpedo Hasselt*4+3
6Mechelen a/d Maas A40
7Herk-de-Stad A*3+1
8Eksel A3-1
9Zonhoven Utd.A3-1
10Herderen-Millen*3-2
11Zepperen Brustem3-3
12Helson Helchteren *3-4
13Bregel3-5
14Juve Hasselt A*20
15FC Alken A*0-4
16Achel*0-4