www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 21/11/2019

vbal4

Limburg : 1ste Provinciale

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:30

Park Houthalen

-Torpedo Hasselt3-1
.Halen-

Schoonbeek-Beverst

0-1
.Meeuwen-

Bregel

0-4
.Leopoldsburg-

GS Bree-Beek

0-2
20:00FC Alken A-

Zonhoven United

0-1

zondag 01/09/2019

14:30

Herk-de-Stad A

-Herkol3-1
15:00Mechelen a/d Maas A-

Achel

0-3
.Zepperen Brustem-

Koersel

2-4

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30

Bregel

-Mechelen a/d Maas A3-0
.

Achel

-Herk-de-Stad A2-0
.

GS Bree-Beek

-FC Alken A3-1

zondag 08/09/2019

15:00

Koersel

-Leopoldsburg2-0
.

Schoonbeek-Beverst

-Meeuwen3-0
.

Zonhoven United

-Halen4-0
.Torpedo Hasselt-Zepperen Brustem1-1
.Herkol-Park Houthalen2-2

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30Leopoldsburg-

Torpedo Hasselt

1-5
.

Park Houthalen

-Zepperen Brustem1-0
.

Meeuwen

-Zonhoven United3-2
.

Halen

-GS Bree-Beek3-2
20:00FC Alken A-

Koersel

2-3

zondag 15/09/2019

14:30

Herk-de-Stad A

-Bregel2-0
15:00Herkol-

Achel

2-4
.Mechelen a/d Maas A-

Schoonbeek-Beverst

1-3

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30Bregel-

Herkol

1-2
.

Achel

-Park Houthalen4-0
20:00

GS Bree-Beek

-Meeuwen5-1
.

Schoonbeek-Beverst

-Herk-de-Stad A2-1

zondag 22/09/2019

15:00

Zonhoven United

-Mechelen a/d Maas A1-0
.

Koersel

-Halen3-1
.Torpedo Hasselt-

FC Alken A

0-1
.

Zepperen Brustem

-Leopoldsburg2-1

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30Meeuwen-

Koersel

0-2
.Halen-

Torpedo Hasselt

2-4
.Achel-

Bregel

0-3
.

Park Houthalen

-Leopoldsburg4-0

zondag 29/09/2019

14:30Herk-de-Stad A-

Zonhoven United

1-2
15:00

Herkol

-Schoonbeek-Beverst4-3
.Mechelen a/d Maas A-GS Bree-Beek1-1
16:00FC Alken A-Zepperen Brustem1-1

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30Leopoldsburg-FC Alken A0-0
.Bregel-Park Houthalen1-1

zondag 06/10/2019

15:00

Torpedo Hasselt

-Meeuwen3-0
.

Zepperen Brustem

-Halen1-0
.

Schoonbeek-Beverst

-Achel1-0
.Zonhoven United-Herkol3-3
.GS Bree-Beek-Herk-de-Stad A1-1
.

Koersel

-Mechelen a/d Maas A6-2

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30

Halen

-Leopoldsburg4-0
.Bregel-

Schoonbeek-Beverst

0-1
.

Meeuwen

-Zepperen Brustem4-3
.

Achel

-Zonhoven United2-1
20:00Park Houthalen-

FC Alken A

1-3

zondag 13/10/2019

14:30

Herk-de-Stad A

-Koersel3-1
15:00Herkol-

GS Bree-Beek

1-2
.Mechelen a/d Maas A-

Torpedo Hasselt

1-3

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30Leopoldsburg-

Meeuwen

1-2
.

GS Bree-Beek

-Achel4-2

zondag 20/10/2019

15:00FC Alken A-

Halen

0-3
.Torpedo Hasselt-

Herk-de-Stad A

0-8
.Zepperen Brustem-

Mechelen a/d Maas A

1-2
.

Schoonbeek-Beverst

-Park Houthalen2-1
.Zonhoven United-Bregel3-3
.

Koersel

-Herkol1-0

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30Meeuwen-

FC Alken A

1-3
.Bregel-

GS Bree-Beek

2-3
.Achel-

Koersel

1-3
20:00

Mechelen a/d Maas A

-Leopoldsburg2-1

zondag 27/10/2019

14:30

Herk-de-Stad A

-Zepperen Brustem3-1
15:00Herkol-Torpedo Hasselt1-1
.

Schoonbeek-Beverst

-Zonhoven United3-1
.

Park Houthalen

-Halen4-0

speeldag 10

periode 1

zaterdag 02/11/2019

19:30Halen-

Meeuwen

1-2
.

Leopoldsburg

-Herk-de-Stad A1-0

zondag 03/11/2019

14:30

Torpedo Hasselt

-Achel3-2
.Zepperen Brustem-

Herkol

1-6
.

FC Alken A

-Mechelen a/d Maas A3-2
.Zonhoven United-

Park Houthalen

1-2
.

GS Bree-Beek

-Schoonbeek-Beverst3-0
.

Koersel

-Bregel1-0

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

19:30Bregel-

Torpedo Hasselt

1-4
.Park Houthalen-Meeuwen1-1
.

Achel

-Zepperen Brustem2-0

zondag 10/11/2019

14:30Herk-de-Stad A-FC Alken A1-1
.

Herkol

-Leopoldsburg4-0
.

Schoonbeek-Beverst

-Koersel2-1
.

Zonhoven United

-GS Bree-Beek3-0
.

Mechelen a/d Maas A

-Halen2-1

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:30

GS Bree-Beek

-Park Houthalen3-1
.

Meeuwen

-Mechelen a/d Maas A1-0
.Leopoldsburg-

Achel

0-1
.Halen-Herk-de-Stad A1-1
.

Koersel

-Zonhoven United4-0
20:00FC Alken A-

Herkol

1-2

zondag 17/11/2019

14:30Torpedo Hasselt-Schoonbeek-Beverst1-1
.Zepperen Brustem-Bregel2-2

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:30Park Houthalen-Mechelen a/d Maas A-
.Achel-FC Alken A-
.Bregel-Leopoldsburg-
20:00GS Bree-Beek-Koersel-

zondag 24/11/2019

14:30Herk-de-Stad A-Meeuwen-
.Herkol-Halen-
.Schoonbeek-Beverst-Zepperen Brustem-
.Zonhoven United-Torpedo Hasselt-

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

19:30Park Houthalen-Koersel-
.Leopoldsburg-Schoonbeek-Beverst-
.Halen-Achel-
.Meeuwen-Herkol-
20:00Mechelen a/d Maas A-Herk-de-Stad A-
.FC Alken A-Bregel-

zondag 01/12/2019

14:30Torpedo Hasselt-GS Bree-Beek-
.Zepperen Brustem-Zonhoven United-

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:30GS Bree-Beek-Zepperen Brustem-
.Bregel-Halen-
.Achel-Meeuwen-
.Koersel-Torpedo Hasselt-
20:00Schoonbeek-Beverst-FC Alken A-

zondag 08/12/2019

14:30Herk-de-Stad A-Park Houthalen-
.Herkol-Mechelen a/d Maas A-
.Zonhoven United-Leopoldsburg-

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:30Bregel-Meeuwen-
.GS Bree-Beek-Leopoldsburg-
.Achel-Mechelen a/d Maas A-

zondag 15/12/2019

14:30Herkol-Herk-de-Stad A-
.Koersel-Zepperen Brustem-
.Zonhoven United-FC Alken A-
.Schoonbeek-Beverst-Halen-
.Torpedo Hasselt-Park Houthalen-

speeldag 17

periode 2

zaterdag 04/01/2020

19:30Park Houthalen-Herkol-
.Leopoldsburg-Koersel-
.Meeuwen-Schoonbeek-Beverst-
.Halen-Zonhoven United-
20:00Mechelen a/d Maas A-Bregel-
.FC Alken A-GS Bree-Beek-

zondag 05/01/2020

14:30Zepperen Brustem-Torpedo Hasselt-
.Herk-de-Stad A-Achel-

speeldag 18

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00Bregel-Herk-de-Stad A-
.Achel-Herkol-
.Torpedo Hasselt-Leopoldsburg-
.Koersel-FC Alken A-
.GS Bree-Beek-Halen-
.Zonhoven United-Meeuwen-
.Schoonbeek-Beverst-Mechelen a/d Maas A-
.Zepperen Brustem-Park Houthalen-

speeldag 19

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00FC Alken A-Torpedo Hasselt-
.Leopoldsburg-Zepperen Brustem-
.Park Houthalen-Achel-
.Herkol-Bregel-
.Herk-de-Stad A-Schoonbeek-Beverst-
.Mechelen a/d Maas A-Zonhoven United-
.Meeuwen-GS Bree-Beek-
.Halen-Koersel-

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00Zonhoven United-Herk-de-Stad A-
.Schoonbeek-Beverst-Herkol-
.Bregel-Achel-
.Zepperen Brustem-FC Alken A-
.Torpedo Hasselt-Halen-
.Koersel-Meeuwen-
.GS Bree-Beek-Mechelen a/d Maas A-
.Leopoldsburg-Park Houthalen-

speeldag 21

periode 3

zondag 02/02/2020

00:00Meeuwen-Torpedo Hasselt-
.Halen-Zepperen Brustem-
.FC Alken A-Leopoldsburg-
.Park Houthalen-Bregel-
.Achel-Schoonbeek-Beverst-
.Herkol-Zonhoven United-
.Herk-de-Stad A-GS Bree-Beek-
.Mechelen a/d Maas A-Koersel-

speeldag 22

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Koersel-Herk-de-Stad A-
.GS Bree-Beek-Herkol-
.Zonhoven United-Achel-
.Schoonbeek-Beverst-Bregel-
.Leopoldsburg-Halen-
.Zepperen Brustem-Meeuwen-
.Torpedo Hasselt-Mechelen a/d Maas A-
.FC Alken A-Park Houthalen-

speeldag 23

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00Herk-de-Stad A-Torpedo Hasselt-
.Mechelen a/d Maas A-Zepperen Brustem-
.Meeuwen-Leopoldsburg-
.Halen-FC Alken A-
.Park Houthalen-Schoonbeek-Beverst-
.Bregel-Zonhoven United-
.Achel-GS Bree-Beek-
.Herkol-Koersel-

speeldag 24

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00Zepperen Brustem-Herk-de-Stad A-
.Torpedo Hasselt-Herkol-
.Koersel-Achel-
.GS Bree-Beek-Bregel-
.Zonhoven United-Schoonbeek-Beverst-
.FC Alken A-Meeuwen-
.Leopoldsburg-Mechelen a/d Maas A-
.Halen-Park Houthalen-

speeldag 25

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Achel-Torpedo Hasselt-
.Herkol-Zepperen Brustem-
.Herk-de-Stad A-Leopoldsburg-
.Mechelen a/d Maas A-FC Alken A-
.Meeuwen-Halen-
.Park Houthalen-Zonhoven United-
.Schoonbeek-Beverst-GS Bree-Beek-
.Bregel-Koersel-

speeldag 26

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00FC Alken A-Herk-de-Stad A-
.Leopoldsburg-Herkol-
.Zepperen Brustem-Achel-
.Torpedo Hasselt-Bregel-
.Koersel-Schoonbeek-Beverst-
.GS Bree-Beek-Zonhoven United-
.Halen-Mechelen a/d Maas A-
.Meeuwen-Park Houthalen-

speeldag 27

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Schoonbeek-Beverst-Torpedo Hasselt-
.Bregel-Zepperen Brustem-
.Achel-Leopoldsburg-
.Herkol-FC Alken A-
.Herk-de-Stad A-Halen-
.Mechelen a/d Maas A-Meeuwen-
.Park Houthalen-GS Bree-Beek-
.Zonhoven United-Koersel-

speeldag 28

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Meeuwen-Herk-de-Stad A-
.Halen-Herkol-
.FC Alken A-Achel-
.Leopoldsburg-Bregel-
.Zepperen Brustem-Schoonbeek-Beverst-
.Torpedo Hasselt-Zonhoven United-
.Koersel-GS Bree-Beek-
.Mechelen a/d Maas A-Park Houthalen-

speeldag 29

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00GS Bree-Beek-Torpedo Hasselt-
.Zonhoven United-Zepperen Brustem-
.Schoonbeek-Beverst-Leopoldsburg-
.Bregel-FC Alken A-
.Achel-Halen-
.Herkol-Meeuwen-
.Herk-de-Stad A-Mechelen a/d Maas A-
.Koersel-Park Houthalen-

speeldag 30

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Park Houthalen-Herk-de-Stad A-
.Mechelen a/d Maas A-Herkol-
.Meeuwen-Achel-
.Halen-Bregel-
.FC Alken A-Schoonbeek-Beverst-
.Leopoldsburg-Zonhoven United-
.Zepperen Brustem-GS Bree-Beek-
.Torpedo Hasselt-Koersel-

12/30

1.Koersel309
2.Schoonbeek-Beverst287
3.GS Bree-Beek269
4.Achel216
5.Torpedo Hasselt218
6.Herk-de-Stad A185
7.Herkol1810
8.Park Houthalen187
9.Zonhoven United173
10.Meeuwen167
11.FC Alken A157
12.Bregel121
13.Halen101
14.Mechelen a/d Maas A106
15.Zepperen Brustem91
16.Leopoldsburg43
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

12/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Koersel3010+18314+414
2.Schoonbeek-Beverst289+922309
3.GS Bree-Beek268+13293010
4.Achel217+6233+212
5.Torpedo Hasselt216+4264+918
6.Herk-de-Stad A185+11241+411
7.Herkol185+6283+414
8.Park Houthalen185+3211-67
9.Zonhoven United175+1222-67
10.Meeuwen165-13152-86
11.FC Alken A154-2163+39
12.Bregel123+1202+412
13.Halen103-8161-95
14.Mechelen a/d Maas A103-14131-96
15.Zepperen Brustem92-12150-66
16.Leopoldsburg41-2350-162

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

Koersel279
2.Schoonbeek-Beverst248
3.GS Bree-Beek237
4.Torpedo Hasselt175
Park Houthalen175
6.Herk-de-Stad A165
7.Achel155
8.Zonhoven United144
FC Alken A144
10.Meeuwen124
11.Herkol123
12.Bregel113
13.Halen93
14.Zepperen Brustem82
15.Mechelen a/d Maas A72
16.Leopoldsburg41

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

2/10

1

2

1.Herkol62
Achel62
3.Torpedo Hasselt41
Meeuwen41
Schoonbeek-Beverst41
6.Koersel31
Zonhoven United31
GS Bree-Beek31
Mechelen a/d Maas A31
10.Herk-de-Stad A20
11.Park Houthalen10
Zepperen Brustem10
FC Alken A10
Halen10
Bregel10
16.Leopoldsburg00

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

1.Leopoldsburg00
Herk-de-Stad A00
Koersel00
Torpedo Hasselt00
Park Houthalen00
Zonhoven United00
Zepperen Brustem00
FC Alken A00
GS Bree-Beek00
Herkol00
Achel00
Mechelen a/d Maas A00
Meeuwen00
Schoonbeek-Beverst00
Halen00
Bregel00