Limburg : 2de Provinciale A(2020-2021)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

2/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Meeuwen62+231+11
2.Park Houthalen41+681+66
3.Lindelhoeven41+331+33
4.Turkse FC41+111+11
5.Thes B*31+331+33
6.Bolderberg31+161+34
7.Racing Peer31+141+24
8.Hamont 993105000
9.Reppel31041+34
10.Anadol2004002
11.Hechtel2002002
12.Leopoldsburg*1002000
13.Grote Heide10-33002
14.Stal Sport10-60000
15.Paal-Tervant A00-210-11
16.Heusden-Zolder00-610-31

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.Meeuwen22003 : 1+26
2.Park Houthalen21108 : 2+64
3.Lindelhoeven21103 : 0+34
4.Turkse FC21101 : 0+14
5.Thes B11003 : 0+33
6.Bolderberg21016 : 5+13
7.Racing Peer21014 : 3+13
8.Hamont 9921015 : 503
9.Reppel21014 : 403
10.Anadol20204 : 402
11.Hechtel20202 : 202
12.Leopoldsburg10102 : 201
13.Grote Heide20113 : 6-31
14.Stal Sport20110 : 6-61
15.Paal-Tervant A20021 : 3-20
16.Heusden-Zolder20021 : 7-60