www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op donderdag 25/04/20242023-2024, Limburg-3A: HERK SPORT
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Herk Sport - | Nieuwerkerken | 3 - | 3 | | 1 | | 1 | 8 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Jeugd Borgloon - | Herk Sport | 1 - | 7 | | | 3 | 4 | 6 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Habo SK Borgloon - | Herk Sport | 0 - | 0 | | | 1 | 5 | 7 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Herk Sport - | Halveweg Zonhoven | 4 - | 1 | | 3 | | 8 | 3 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Gravelo - | Herk Sport | 2 - | 4 | | | 3 | 11 | 2 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Herk Sport - | Unico Tongeren A | 5 - | 0 | F1 | 3 | | 14 | 2 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Linkhout - | Herk Sport | 4 - | 4 | | | 1 | 15 | 2 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Herk Sport - | Godsheide | 1 - | 1 | | 1 | | 16 | 2 | |
9 | Za-28/10/23 | 20:00 | Stevoort - | Herk Sport | 2 - | 4 | | | 3 | 19 | 1 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Herk Sport - | Heers | 3 - | 1 | | 3 | | 22 | 1 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:30 | Zonhoven United B - | Herk Sport | 0 - | 3 | | | 3 | 25 | 1 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Herk Sport - | Velm A | 1 - | 1 | | 1 | | 26 | 2 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Lummen - | Herk Sport | 1 - | 1 | | | 1 | 27 | 3 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Herk Sport - | Bolderberg | 1 - | 4 | | 0 | | 27 | 4 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Vechmaal - | Herk Sport | 0 - | 1 | | | 3 | 30 | 3 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Herk Sport - | Linkhout | 3 - | 0 | | 3 | | 33 | 3 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Heers - | Herk Sport | 0 - | 0 | | | 1 | 34 | 3 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Herk Sport - | Stevoort | 1 - | 1 | | 1 | | 35 | 3 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:30 | Halveweg Zonhoven - | Herk Sport | 2 - | 2 | | | 1 | 36 | 5 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Herk Sport - | Zonhoven United B | 4 - | 0 | | 3 | | 39 | 4 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Herk Sport - | Gravelo | 1 - | 2 | | 0 | | 39 | 5 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Nieuwerkerken - | Herk Sport | 0 - | 1 | | | 3 | 42 | 5 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Herk Sport - | Habo SK Borgloon | 3 - | 1 | | 3 | | 45 | 5 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Godsheide - | Herk Sport | 1 - | 1 | | | 1 | 46 | 6 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Bolderberg - | Herk Sport | 0 - | 1 | | | 3 | 49 | 4 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Herk Sport - | Vechmaal | 4 - | 1 | | 3 | | 52 | 3 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Unico Tongeren A - | Herk Sport | 3 - | 1 | | | 0 | 52 | 5 | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Herk Sport - | Jeugd Borgloon | 6 - | 0 | | 3 | | 55 | 4 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Velm A - | Herk Sport | 3 - | 2 | | | 0 | 55 | 5 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Herk Sport - | Lummen | - | | | . | | | | |
Rangschikking(29/30) | 1 | Velm A | | 71 | | 22 | +51 | 84 | | 10 | +23 | 37 |
| 2 | Gravelo | x | 63 | | 19 | +36 | 70 | | 10 | +21 | 36 |
| 3 | Unico Tongeren A | x | 58 | | 18 | +32 | 68 | | 9 | +18 | 34 |
| 4 | Heers | x | 57 | | 17 | +29 | 66 | | 9 | +15 | 37 |
⇒ | 5 | Herk Sport | x | 55 | | 15 | +37 | 72 | | 7 | +13 | 32 |
| 6 | Linkhout | x | 51 | | 15 | +25 | 87 | | 9 | +20 | 54 |
| 7 | Habo SK Borgloon | x | 47 | | 15 | +18 | 64 | | 8 | +5 | 32 |
→ | 8 | Lummen | x | 44 | | 12 | 0 | 64 | | 6 | -2 | 32 |
| 9 | Nieuwerkerken | x | 35 | | 10 | -8 | 52 | | 4 | -5 | 30 |
| 10 | Stevoort | x | 34 | | 10 | -11 | 56 | | 5 | +5 | 30 |
| 11 | Bolderberg | x | 33 | | 9 | +2 | 59 | | 4 | 0 | 28 |
| 12 | Zonhoven United B | x | 30 | | 8 | -26 | 48 | | 5 | -14 | 20 |
| 13 | Vechmaal | x | 27 | | 8 | -38 | 51 | | 5 | -14 | 27 |
| 14 | Godsheide | x | 27 | | 7 | -27 | 36 | | 3 | -14 | 16 |
| 15 | Halveweg Zonhoven | x | 12 | | 2 | -57 | 28 | | 1 | -33 | 14 |
| 16 | Jeugd Borgloon | x | 10 | | 3 | -63 | 27 | | 0 | -34 | 9 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van LUMMEN1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Lummen - | Unico Tongeren A | 1 - | 3 | 0 | | 0 | 12 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Godsheide - | Lummen | 0 - | 2 | | 3 | 3 | 9 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Lummen - | Velm A | 1 - | 3 | 0 | | 3 | 11 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Heers - | Lummen | 1 - | 3 | | 3 | 6 | 9 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Lummen - | Bolderberg | 3 - | 2 | 3 | | 9 | 7 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Linkhout - | Lummen | 2 - | 2 | | 1 | 10 | 9 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Lummen - | Halveweg Zonhoven | 1 - | 1 | 1 | | 11 | 9 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Jeugd Borgloon - | Lummen | 5 - | 2 | | 0 | 11 | 10 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Lummen - | Habo SK Borgloon | 2 - | 4 | 0 | | 11 | 10 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Gravelo - | Lummen | 3 - | 2 | | 0 | 11 | 12 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Lummen - | Vechmaal | 5 - | 1 | 3 | | 14 | 9 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Nieuwerkerken - | Lummen | 3 - | 2 | | 0 | 14 | 10 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Lummen - | Herk Sport | 1 - | 1 | 1 | | 15 | 10 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | Zonhoven United B - | Lummen | 3 - | 3 | | 1 | 16 | 12 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Lummen - | Stevoort | 3 - | 1 | 3 | | 19 | 10 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | Halveweg Zonhoven - | Lummen | 0 - | 1 | | 3 | 22 | 8 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Lummen - | Jeugd Borgloon | 3 - | 3 | 1 | | 23 | 8 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Lummen - | Gravelo | 1 - | 1 | 1 | | 24 | 8 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Vechmaal - | Lummen | 1 - | 2 | | 3 | 27 | 8 | |
18 | Zo-11/02/24 | 15:00 | Bolderberg - | Lummen | 5 - | 2 | | 0 | 27 | 8 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Lummen - | Godsheide | 3 - | 1 | 3 | | 30 | 8 | |
22 | Za-24/02/24 | 20:00 | Stevoort - | Lummen | 3 - | 6 | | 3 | 33 | 8 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Lummen - | Zonhoven United B | 3 - | 1 | 3 | | 36 | 8 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Unico Tongeren A - | Lummen | 2 - | 2 | | 1 | 37 | 8 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Lummen - | Nieuwerkerken | 4 - | 2 | 3 | | 40 | 8 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Habo SK Borgloon - | Lummen | 1 - | 2 | | 3 | 43 | 7 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Lummen - | Linkhout | 1 - | 1 | 1 | | 44 | 8 | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Velm A - | Lummen | 5 - | 1 | | 0 | 44 | 8 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Lummen - | Heers | 0 - | 5 | 0 | | 44 | 8 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Herk Sport - | Lummen | - | | | . | | | |
Periode1(10/10)⇒ | 1 | Herk Sport | | 22 | | 2 | Velm A | x | 21 | | 3 | Gravelo | x | 21 | | 4 | Habo SK Borgloon | x | 20 | | 5 | Unico Tongeren A | x | 17 | | 6 | Heers | x | 16 | | 7 | Vechmaal | x | 16 | | 8 | Linkhout | x | 15 | | 9 | Zonhoven United B | x | 14 | | 10 | Bolderberg | x | 13 | | 11 | Nieuwerkerken | x | 12 | → | 12 | Lummen | x | 11 | | 13 | Stevoort | x | 8 | | 14 | Jeugd Borgloon | x | 6 | | 15 | Halveweg Zonhoven | x | 6 | | 16 | Godsheide | x | 5 | | Periode2(10/10) | 1 | Velm A | | 25 | | 2 | Heers | x | 23 | | 3 | Gravelo | x | 20 | | 4 | Linkhout | x | 19 | | 5 | Unico Tongeren A | x | 19 | ⇒ | 6 | Herk Sport | x | 17 | → | 7 | Lummen | x | 16 | | 8 | Habo SK Borgloon | x | 15 | | 9 | Godsheide | x | 14 | | 10 | Stevoort | x | 13 | | 11 | Bolderberg | x | 12 | | 12 | Nieuwerkerken | x | 11 | | 13 | Vechmaal | x | 7 | | 14 | Zonhoven United B | x | 7 | | 15 | Jeugd Borgloon | x | 4 | | 16 | Halveweg Zonhoven | x | 2 | | Periode3(9/10) | 1 | Velm A | | 25 | | 2 | Unico Tongeren A | | 22 | | 3 | Gravelo | | 22 | | 4 | Heers | x | 18 | | 5 | Linkhout | x | 17 | → | 6 | Lummen | x | 17 | ⇒ | 7 | Herk Sport | x | 16 | | 8 | Stevoort | x | 13 | | 9 | Nieuwerkerken | x | 12 | | 10 | Habo SK Borgloon | x | 12 | | 11 | Zonhoven United B | x | 9 | | 12 | Bolderberg | x | 8 | | 13 | Godsheide | x | 8 | | 14 | Vechmaal | x | 4 | | 15 | Halveweg Zonhoven | x | 4 | | 16 | Jeugd Borgloon | x | 0 | |
Beste aanval | Linkhout | 87 | | Velm A | 84 | ⇒ | Herk Sport | 72 | | Gravelo | 70 | | Unico Tongeren A | 68 | | Heers | 66 | | Habo SK Borgloon | 64 | → | Lummen | 64 | | Bolderberg | 59 | | Stevoort | 56 | | Nieuwerkerken | 52 | | Vechmaal | 51 | | Zonhoven United B | 48 | | Godsheide | 36 | | Halveweg Zonhoven | 28 | | Jeugd Borgloon | 27 | | Beste verdediging | Velm A | 33 | | Gravelo | 34 | ⇒ | Herk Sport | 35 | | Unico Tongeren A | 36 | | Heers | 37 | | Habo SK Borgloon | 46 | | Bolderberg | 57 | | Nieuwerkerken | 60 | | Linkhout | 62 | | Godsheide | 63 | → | Lummen | 64 | | Stevoort | 67 | | Zonhoven United B | 74 | | Halveweg Zonhoven | 85 | | Vechmaal | 89 | | Jeugd Borgloon | 90 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.