www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op maandag 22/04/20242023-2024, Limburg-3A: HABO SK BORGLOON
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Habo SK Borgloon - | Jeugd Borgloon | 2 - | 0 | 3 | | 3 | 5 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Bolderberg - | Habo SK Borgloon | 2 - | 3 | | 3 | 6 | 5 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Habo SK Borgloon - | Herk Sport | 0 - | 0 | 1 | | 7 | 4 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Vechmaal - | Habo SK Borgloon | 2 - | 1 | | 0 | 7 | 7 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Zonhoven United B - | Habo SK Borgloon | 2 - | 5 | | 3 | 10 | 5 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Habo SK Borgloon - | Velm A | 1 - | 3 | 0 | | 10 | 8 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Godsheide - | Habo SK Borgloon | 0 - | 2 | | 3 | 13 | 7 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Habo SK Borgloon - | Gravelo | 1 - | 1 | 1 | | 14 | 6 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Lummen - | Habo SK Borgloon | 2 - | 4 | | 3 | 17 | 4 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Habo SK Borgloon - | Stevoort | 3 - | 0 | 3 | | 20 | 4 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Heers - | Habo SK Borgloon | 0 - | 2 | | 3 | 23 | 4 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Habo SK Borgloon - | Unico Tongeren A | 0 - | 1 | 0 | | 23 | 4 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Linkhout - | Habo SK Borgloon | 2 - | 1 | | 0 | 23 | 6 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Nieuwerkerken - | Habo SK Borgloon | 2 - | 1 | | 0 | 23 | 6 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Habo SK Borgloon - | Halveweg Zonhoven | 7 - | 0 | 3 | | 26 | 6 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Habo SK Borgloon - | Vechmaal | 4 - | 2 | 3 | | 29 | 5 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:30 | Velm A - | Habo SK Borgloon | 3 - | 2 | | 0 | 29 | 7 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Habo SK Borgloon - | Zonhoven United B | 4 - | 1 | 3 | | 32 | 6 | |
20 | Za-03/02/24 | 20:00 | Stevoort - | Habo SK Borgloon | 1 - | 3 | | 3 | 35 | 6 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Habo SK Borgloon - | Heers | 0 - | 4 | 0 | | 35 | 6 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Habo SK Borgloon - | Nieuwerkerken | 3 - | 1 | 3 | | 38 | 6 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Jeugd Borgloon - | Habo SK Borgloon | 1 - | 2 | | 3 | 41 | 6 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Herk Sport - | Habo SK Borgloon | 3 - | 1 | | 0 | 41 | 7 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Habo SK Borgloon - | Linkhout | 3 - | 4 | 0 | | 41 | 7 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Gravelo - | Habo SK Borgloon | 3 - | 1 | | 0 | 41 | 7 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Habo SK Borgloon - | Lummen | 1 - | 2 | 0 | | 41 | 8 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:30 | Halveweg Zonhoven - | Habo SK Borgloon | 1 - | 2 | | 3 | 44 | 7 | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Habo SK Borgloon - | Godsheide | 3 - | 0 | 3 | | 47 | 7 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Unico Tongeren A - | Habo SK Borgloon | 3 - | 2 | | 0 | 47 | 7 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Habo SK Borgloon - | Bolderberg | - | | . | | | | |
Rangschikking(29/30) | 1 | Velm A | | 71 | | 22 | +51 | 84 | | 10 | +23 | 37 |
| 2 | Gravelo | x | 63 | | 19 | +36 | 70 | | 10 | +21 | 36 |
| 3 | Unico Tongeren A | x | 58 | | 18 | +32 | 68 | | 9 | +18 | 34 |
| 4 | Heers | x | 57 | | 17 | +29 | 66 | | 9 | +15 | 37 |
| 5 | Herk Sport | x | 55 | | 15 | +37 | 72 | | 7 | +13 | 32 |
| 6 | Linkhout | x | 51 | | 15 | +25 | 87 | | 9 | +20 | 54 |
⇒ | 7 | Habo SK Borgloon | x | 47 | | 15 | +18 | 64 | | 8 | +5 | 32 |
| 8 | Lummen | x | 44 | | 12 | 0 | 64 | | 6 | -2 | 32 |
| 9 | Nieuwerkerken | x | 35 | | 10 | -8 | 52 | | 4 | -5 | 30 |
| 10 | Stevoort | x | 34 | | 10 | -11 | 56 | | 5 | +5 | 30 |
→ | 11 | Bolderberg | x | 33 | | 9 | +2 | 59 | | 4 | 0 | 28 |
| 12 | Zonhoven United B | x | 30 | | 8 | -26 | 48 | | 5 | -14 | 20 |
| 13 | Vechmaal | x | 27 | | 8 | -38 | 51 | | 5 | -14 | 27 |
| 14 | Godsheide | x | 27 | | 7 | -27 | 36 | | 3 | -14 | 16 |
| 15 | Halveweg Zonhoven | x | 12 | | 2 | -57 | 28 | | 1 | -33 | 14 |
| 16 | Jeugd Borgloon | x | 10 | | 3 | -63 | 27 | | 0 | -34 | 9 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van BOLDERBERG1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Halveweg Zonhoven - | Bolderberg | 0 - | 5 | | 3 | 3 | 1 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Bolderberg - | Habo SK Borgloon | 2 - | 3 | 0 | | 3 | 7 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Jeugd Borgloon - | Bolderberg | 1 - | 2 | | 3 | 6 | 6 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Bolderberg - | Gravelo | 1 - | 1 | 1 | | 7 | 6 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Lummen - | Bolderberg | 3 - | 2 | | 0 | 7 | 9 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Bolderberg - | Stevoort | 4 - | 2 | 3 | | 10 | 5 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:30 | Velm A - | Bolderberg | 1 - | 2 | | 3 | 13 | 5 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Bolderberg - | Zonhoven United B | 0 - | 2 | 0 | | 13 | 8 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Godsheide - | Bolderberg | 2 - | 1 | | 0 | 13 | 8 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Bolderberg - | Unico Tongeren A | 0 - | 5 | 0 | | 13 | 10 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Linkhout - | Bolderberg | 2 - | 0 | | 0 | 13 | 11 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Bolderberg - | Heers | 0 - | 0 | 1 | | 14 | 11 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Vechmaal - | Bolderberg | 4 - | 4 | | 1 | 15 | 11 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Herk Sport - | Bolderberg | 1 - | 4 | | 3 | 18 | 9 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Bolderberg - | Nieuwerkerken | 1 - | 2 | 0 | | 18 | 11 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Bolderberg - | Velm A | 1 - | 5 | 0 | | 18 | 12 | |
17 | Za-13/01/24 | 20:00 | Stevoort - | Bolderberg | 3 - | 1 | | 0 | 18 | 13 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Bolderberg - | Jeugd Borgloon | 3 - | 1 | 3 | | 21 | 11 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Gravelo - | Bolderberg | 4 - | 4 | | 1 | 22 | 10 | |
18 | Zo-11/02/24 | 15:00 | Bolderberg - | Lummen | 5 - | 2 | 3 | | 25 | 9 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Bolderberg - | Halveweg Zonhoven | 5 - | 0 | 3 | | 28 | 9 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Unico Tongeren A - | Bolderberg | 1 - | 0 | | 0 | 28 | 9 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Bolderberg - | Godsheide | 1 - | 1 | 1 | | 29 | 9 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Nieuwerkerken - | Bolderberg | 3 - | 1 | | 0 | 29 | 9 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Bolderberg - | Herk Sport | 0 - | 1 | 0 | | 29 | 9 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Zonhoven United B - | Bolderberg | 3 - | 2 | | 0 | 29 | 9 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Bolderberg - | Vechmaal | 5 - | 0 | 3 | | 32 | 9 | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Heers - | Bolderberg | 0 - | 0 | | 1 | 33 | 9 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Bolderberg - | Linkhout | 3 - | 4 | 0 | | 33 | 11 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Habo SK Borgloon - | Bolderberg | - | | | . | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Herk Sport | | 22 | | 2 | Velm A | x | 21 | | 3 | Gravelo | x | 21 | ⇒ | 4 | Habo SK Borgloon | x | 20 | | 5 | Unico Tongeren A | x | 17 | | 6 | Heers | x | 16 | | 7 | Vechmaal | x | 16 | | 8 | Linkhout | x | 15 | | 9 | Zonhoven United B | x | 14 | → | 10 | Bolderberg | x | 13 | | 11 | Nieuwerkerken | x | 12 | | 12 | Lummen | x | 11 | | 13 | Stevoort | x | 8 | | 14 | Jeugd Borgloon | x | 6 | | 15 | Halveweg Zonhoven | x | 6 | | 16 | Godsheide | x | 5 | | Periode2(10/10) | 1 | Velm A | | 25 | | 2 | Heers | x | 23 | | 3 | Gravelo | x | 20 | | 4 | Linkhout | x | 19 | | 5 | Unico Tongeren A | x | 19 | | 6 | Herk Sport | x | 17 | | 7 | Lummen | x | 16 | ⇒ | 8 | Habo SK Borgloon | x | 15 | | 9 | Godsheide | x | 14 | | 10 | Stevoort | x | 13 | → | 11 | Bolderberg | x | 12 | | 12 | Nieuwerkerken | x | 11 | | 13 | Vechmaal | x | 7 | | 14 | Zonhoven United B | x | 7 | | 15 | Jeugd Borgloon | x | 4 | | 16 | Halveweg Zonhoven | x | 2 | | Periode3(9/10) | 1 | Velm A | | 25 | | 2 | Unico Tongeren A | | 22 | | 3 | Gravelo | | 22 | | 4 | Heers | x | 18 | | 5 | Linkhout | x | 17 | | 6 | Lummen | x | 17 | | 7 | Herk Sport | x | 16 | | 8 | Stevoort | x | 13 | | 9 | Nieuwerkerken | x | 12 | ⇒ | 10 | Habo SK Borgloon | x | 12 | | 11 | Zonhoven United B | x | 9 | → | 12 | Bolderberg | x | 8 | | 13 | Godsheide | x | 8 | | 14 | Vechmaal | x | 4 | | 15 | Halveweg Zonhoven | x | 4 | | 16 | Jeugd Borgloon | x | 0 | |
Beste aanval | Linkhout | 87 | | Velm A | 84 | | Herk Sport | 72 | | Gravelo | 70 | | Unico Tongeren A | 68 | | Heers | 66 | ⇒ | Habo SK Borgloon | 64 | | Lummen | 64 | → | Bolderberg | 59 | | Stevoort | 56 | | Nieuwerkerken | 52 | | Vechmaal | 51 | | Zonhoven United B | 48 | | Godsheide | 36 | | Halveweg Zonhoven | 28 | | Jeugd Borgloon | 27 | | Beste verdediging | Velm A | 33 | | Gravelo | 34 | | Herk Sport | 35 | | Unico Tongeren A | 36 | | Heers | 37 | ⇒ | Habo SK Borgloon | 46 | → | Bolderberg | 57 | | Nieuwerkerken | 60 | | Linkhout | 62 | | Godsheide | 63 | | Lummen | 64 | | Stevoort | 67 | | Zonhoven United B | 74 | | Halveweg Zonhoven | 85 | | Vechmaal | 89 | | Jeugd Borgloon | 90 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.