www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 27/04/20242023-2024, Limburg-3B: LUTLOMMEL
Wedstrijden1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Lutlommel - | Opglabbeek A | 3 - | 2 | 3 | | 3 | 3 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | Ham United - | Lutlommel | 0 - | 6 | | 3 | 6 | 1 | |
3 | Za-16/09/23 | 19:30 | Lutlommel - | Exc.Hamont | 5 - | 0 | 3 | | 9 | 1 | |
4 | Za-23/09/23 | 18:00 | Bocholt B - | Lutlommel | 1 - | 2 | | 3 | 12 | 1 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Stal Sport A - | Lutlommel | 3 - | 4 | | 3 | 15 | 1 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Lutlommel - | SLW Maaseik | 4 - | 0 | 3 | | 18 | 1 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Grote Heide - | Lutlommel | 3 - | 3 | | 1 | 19 | 1 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Lutlommel - | Opitter | 7 - | 0 | 3 | | 22 | 1 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Grote Brogel - | Lutlommel | 0 - | 8 | | 3 | 25 | 1 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Lutlommel - | Wijchmaal | 4 - | 2 | 3 | | 28 | 1 | |
11 | Za-11/11/23 | 20:15 | Louwel A - | Lutlommel | 2 - | 0 | | 0 | 28 | 1 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | Lutlommel - | Achel B | 5 - | 1 | 3 | | 31 | 1 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Verbr.Lommel - | Lutlommel | 0 - | 3 | | 3 | 34 | 1 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Gestel - | Lutlommel | 2 - | 3 | | 3 | 37 | 1 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Lutlommel - | Kaulille | 2 - | 1 | 3 | | 40 | 1 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | Lutlommel - | Bocholt B | 4 - | 1 | 3 | | 43 | 1 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | SLW Maaseik - | Lutlommel | 0 - | 5 | | 3 | 46 | 1 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Lutlommel - | Stal Sport A | 1 - | 0 | 3 | | 49 | 1 | |
20 | Za-03/02/24 | 20:00 | Wijchmaal - | Lutlommel | 0 - | 5 | | 3 | 52 | 1 | |
18 | Za-10/02/24 | 19:30 | Lutlommel - | Louwel A | 3 - | 1 | 3 | | 55 | 1 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Lutlommel - | Gestel | 8 - | 0 | 3 | | 58 | 1 | |
22 | Za-24/02/24 | 20:30 | Opglabbeek A - | Lutlommel | 1 - | 2 | | 3 | 61 | 1 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Exc.Hamont - | Lutlommel | 2 - | 3 | | 3 | 64 | 1 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | Lutlommel - | Verbr.Lommel | 2 - | 0 | 3 | | 67 | 1 | + |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Opitter - | Lutlommel | 2 - | 5 | | 3 | 70 | 1 | + |
26 | Za-23/03/24 | 19:30 | Lutlommel - | Grote Brogel | 11 - | 0 | 3 | | 73 | 1 | + |
27 | Za-06/04/24 | 19:30 | Kaulille - | Lutlommel | 2 - | 1 | | 0 | 73 | 1 | + |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Lutlommel - | Grote Heide | 2 - | 3 | 0 | | 73 | 1 | + |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Achel B - | Lutlommel | 6 - | 2 | | 0 | 73 | 1 | + |
30 | Za-27/04/24 | 20:00 | Lutlommel - | Ham United | - | | . | | | | |
Rangschikking(29/30)⇒ | 1 | Lutlommel | | 73 | | 24 | +78 | 113 | | 11 | +28 | 52 |
| 2 | Opglabbeek A | x | 60 | | 19 | +50 | 87 | | 8 | +20 | 44 |
| 3 | Louwel A | x | 57 | | 17 | +41 | 79 | | 7 | +14 | 34 |
| 4 | Exc.Hamont | x | 51 | | 16 | +23 | 74 | | 7 | -2 | 29 |
| 5 | Kaulille | x | 47 | | 13 | +15 | 60 | | 5 | +5 | 31 |
| 6 | SLW Maaseik | x | 43 | | 12 | +3 | 68 | | 6 | +3 | 32 |
→ | 7 | Ham United | x | 41 | | 13 | -16 | 48 | | 5 | -14 | 19 |
| 8 | Grote Heide | x | 41 | | 10 | +10 | 50 | | 3 | -1 | 16 |
| 9 | Stal Sport A | x | 37 | | 11 | -16 | 49 | | 5 | -13 | 20 |
| 10 | Wijchmaal | x | 36 | | 11 | -21 | 58 | | 4 | -19 | 23 |
| 11 | Verbr.Lommel | x | 36 | | 9 | -8 | 45 | | 3 | -10 | 25 |
| 12 | Bocholt B | x | 34 | | 10 | -5 | 63 | | 5 | -11 | 28 |
| 13 | Opitter | x | 33 | | 9 | -35 | 50 | | 2 | -35 | 18 |
| 14 | Achel B | x | 32 | | 9 | -8 | 60 | | 3 | -12 | 25 |
| 15 | Gestel | x | 27 | | 7 | -13 | 58 | | 3 | -15 | 30 |
| 16 | Grote Brogel | x | 8 | | 2 | -98 | 26 | | 1 | -46 | 14 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van HAM UNITED1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Kaulille - | Ham United | 3 - | 2 | | 0 | 0 | 12 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | Ham United - | Lutlommel | 0 - | 6 | 0 | | 0 | 15 | |
3 | Za-16/09/23 | 20:30 | Opglabbeek A - | Ham United | 1 - | 0 | | 0 | 0 | 15 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Ham United - | Opitter | 2 - | 3 | 0 | | 0 | 15 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Grote Brogel - | Ham United | 0 - | 4 | | 3 | 3 | 15 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Ham United - | Wijchmaal | 3 - | 0 | 3 | | 6 | 10 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | SLW Maaseik - | Ham United | 2 - | 3 | | 3 | 9 | 8 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Ham United - | Stal Sport A | 0 - | 3 | 0 | | 9 | 9 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Grote Heide - | Ham United | 4 - | 0 | | 0 | 9 | 11 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Ham United - | Achel B | 3 - | 2 | 3 | | 12 | 10 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Verbr.Lommel - | Ham United | 1 - | 2 | | 3 | 15 | 7 | |
13 | Za-25/11/23 | 18:00 | Bocholt B - | Ham United | 6 - | 0 | | 0 | 15 | 10 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Exc.Hamont - | Ham United | 5 - | 1 | | 0 | 15 | 12 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Ham United - | Gestel | 4 - | 2 | 3 | | 18 | 11 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | Ham United - | SLW Maaseik | 1 - | 1 | 1 | | 19 | 12 | |
12 | Za-06/01/24 | 19:30 | Ham United - | Louwel A | 0 - | 2 | 0 | | 19 | 12 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:30 | Wijchmaal - | Ham United | 2 - | 0 | | 0 | 19 | 13 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Ham United - | Opglabbeek A | 1 - | 5 | 0 | | 19 | 13 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Opitter - | Ham United | 1 - | 3 | | 3 | 22 | 11 | |
18 | Za-10/02/24 | 19:30 | Ham United - | Grote Brogel | 5 - | 4 | 3 | | 25 | 10 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Ham United - | Kaulille | 2 - | 0 | 3 | | 28 | 8 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:30 | Achel B - | Ham United | 0 - | 1 | | 3 | 31 | 8 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Ham United - | Grote Heide | 1 - | 1 | 1 | | 32 | 8 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Gestel - | Ham United | 3 - | 1 | | 0 | 32 | 8 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Ham United - | Exc.Hamont | 1 - | 0 | 3 | | 35 | 6 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:30 | Stal Sport A - | Ham United | 2 - | 1 | | 0 | 35 | 7 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:30 | Ham United - | Bocholt B | 5 - | 2 | 3 | | 38 | 7 | |
28 | Za-13/04/24 | 20:15 | Louwel A - | Ham United | 3 - | 1 | | 0 | 38 | 8 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Ham United - | Verbr.Lommel | 1 - | 0 | 3 | | 41 | 7 | |
30 | Za-27/04/24 | 20:00 | Lutlommel - | Ham United | - | | | . | | | |
Periode1(10/10)⇒ | 1 | Lutlommel | | 28 | | 2 | Kaulille | x | 21 | | 3 | Opglabbeek A | x | 19 | | 4 | Exc.Hamont | x | 19 | | 5 | Louwel A | x | 19 | | 6 | Grote Heide | x | 17 | | 7 | Verbr.Lommel | x | 15 | | 8 | Opitter | x | 15 | | 9 | SLW Maaseik | x | 13 | → | 10 | Ham United | x | 12 | | 11 | Bocholt B | x | 12 | | 12 | Wijchmaal | x | 10 | | 13 | Gestel | x | 8 | | 14 | Achel B | x | 7 | | 15 | Stal Sport A | x | 7 | | 16 | Grote Brogel | x | 3 | | Periode2(10/10)⇒ | 1 | Lutlommel | | 27 | | 2 | Opglabbeek A | x | 23 | | 3 | Louwel A | x | 20 | | 4 | Bocholt B | x | 18 | | 5 | Exc.Hamont | x | 16 | | 6 | Kaulille | x | 14 | | 7 | Stal Sport A | x | 14 | | 8 | Achel B | x | 13 | | 9 | Opitter | x | 13 | → | 10 | Ham United | x | 13 | | 11 | Wijchmaal | x | 12 | | 12 | Verbr.Lommel | x | 12 | | 13 | Gestel | x | 11 | | 14 | SLW Maaseik | x | 11 | | 15 | Grote Heide | x | 9 | | 16 | Grote Brogel | x | 1 | | Periode3(9/10) | 1 | SLW Maaseik | | 19 | ⇒ | 2 | Lutlommel | | 18 | | 3 | Louwel A | | 18 | | 4 | Opglabbeek A | | 18 | | 5 | Exc.Hamont | | 16 | → | 6 | Ham United | | 16 | | 7 | Stal Sport A | | 16 | | 8 | Grote Heide | x | 15 | | 9 | Wijchmaal | x | 14 | | 10 | Kaulille | x | 12 | | 11 | Achel B | x | 12 | | 12 | Verbr.Lommel | x | 9 | | 13 | Gestel | x | 8 | | 14 | Opitter | x | 5 | | 15 | Bocholt B | x | 4 | | 16 | Grote Brogel | x | 4 | |
Beste aanval⇒ | Lutlommel | 113 | | Opglabbeek A | 87 | | Louwel A | 79 | | Exc.Hamont | 74 | | SLW Maaseik | 68 | | Bocholt B | 63 | | Achel B | 60 | | Kaulille | 60 | | Wijchmaal | 58 | | Gestel | 58 | | Grote Heide | 50 | | Opitter | 50 | | Stal Sport A | 49 | → | Ham United | 48 | | Verbr.Lommel | 45 | | Grote Brogel | 26 | | Beste verdediging⇒ | Lutlommel | 35 | | Opglabbeek A | 37 | | Louwel A | 38 | | Grote Heide | 40 | | Kaulille | 45 | | Exc.Hamont | 51 | | Verbr.Lommel | 53 | → | Ham United | 64 | | Stal Sport A | 65 | | SLW Maaseik | 65 | | Achel B | 68 | | Bocholt B | 68 | | Gestel | 71 | | Wijchmaal | 79 | | Opitter | 85 | | Grote Brogel | 124 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.