www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 03/11/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

zondag 11/10/2020

15:00

HO Kalken A

-Jong Zulte A2-1
.Doorslaar A-SK Denderhoutem5 -5
.

Grembergen

-Sleidinge1-0
.Drongen-

Aalter A

0-1
.

Elene-Grotenberge A

-Dendermonde4 -0
.

Eendr.Zele A

-Berlare4 -0
.Munkzwalm A-Exc.Mariakerke1-1
.

Ardennen

-Latem A2-1
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/30

1.HO Kalken A1512
2.Eendr.Zele A1512.3
3.Aalter A1312.2
4.Elene-Grotenberge A118
5.Munkzwalm A10104.
6.Ardennen107
7.SK Denderhoutem77
8.Drongen631.
9.Exc.Mariakerke65.-3(1)
10.Doorslaar A55
11.Berlare54-2.(1)
12.Grembergen44
13.Dendermonde43.-1(3)
14.Sleidinge10
15.Latem A00-4.(3)
16.Jong Zulte A00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale --> Elene-Grotenberge A

Drongen

2.Zo-13/09/2015:00Drongen-Latem A5 -2

3

31
3.Za-19/09/2019:45Exc.Mariakerke-Drongen1 -0038
4.Zo-27/09/2015:00Drongen-Berlare0 -30311
5.Zo-04/10/2015:00Dendermonde-Drongen0 -3

3

67
6.Zo-11/10/2015:00Drongen-Aalter A0 -1068
7.Za-17/10/2019:00Drongen-

Elene-Grotenberge A

-PP.8
8.Zo-25/10/2015:00Eendr.Zele A-Drongen -PP.8
9.Zo-01/11/2015:00Drongen-Munkzwalm A -PP.8
10.Zo-08/11/2014:30Ardennen-Drongen -PP.
1.Wo-11/11/2014:30Jong Zulte A-Drongen -PP.
11.Zo-15/11/2015:00Drongen-HO Kalken A -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Doorslaar A-Drongen -.
13.Di-10/05/2200:00Drongen-Grembergen -.
14.Wo-11/05/2200:00Sleidinge-Drongen -.
15.Do-12/05/2200:00Drongen-SK Denderhoutem -.
16.Vr-13/05/2200:00Drongen-Jong Zulte A -.
17.Za-14/05/2200:00Latem A-Drongen -.
18.Zo-15/05/2200:00Drongen-Exc.Mariakerke -.
19.Ma-16/05/2200:00Berlare-Drongen -.
20.Di-17/05/2200:00Drongen-Dendermonde -.
21.Wo-18/05/2200:00Aalter A-Drongen -.
22.Do-19/05/2200:00

Elene-Grotenberge A

-Drongen -.
23.Vr-20/05/2200:00Drongen-Eendr.Zele A -.
24.Za-21/05/2200:00Munkzwalm A-Drongen -.
25.Zo-22/05/2200:00Drongen-Ardennen -.
26.Ma-23/05/2200:00HO Kalken A-Drongen -.
27.Di-24/05/2200:00Drongen-Doorslaar A -.
28.Wo-25/05/2200:00Grembergen-Drongen -.
29.Do-26/05/2200:00Drongen-Sleidinge -.
30.Vr-27/05/2200:00SK Denderhoutem-Drongen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Elene-Grotenberge A

2.Zo-13/09/2015:00

Elene-Grotenberge A

-Jong Zulte A2 -1

3

32
3.Za-19/09/2019:30Latem A-

Elene-Grotenberge A

2 -3

3

63
4.Za-26/09/2019:30

Elene-Grotenberge A

-Exc.Mariakerke2 -2174
5.Za-03/10/2019:30Berlare-

Elene-Grotenberge A

1 -1185
6.Zo-11/10/2015:00

Elene-Grotenberge A

-Dendermonde4 -0

3

114
7.Za-17/10/2019:00Drongen-

Elene-Grotenberge A

-PP.4
8.Za-24/10/2020:00

Elene-Grotenberge A

-Aalter A -PP.4
9.Zo-01/11/2014:30

Elene-Grotenberge A

-Eendr.Zele A -PP.4
10.Zo-08/11/2014:30Munkzwalm A-

Elene-Grotenberge A

-PP.
1.Wo-11/11/2014:30SK Denderhoutem-

Elene-Grotenberge A

-PP.
11.Zo-15/11/2014:30

Elene-Grotenberge A

-Ardennen -PP.
12.Ma-22/11/2100:00HO Kalken A-

Elene-Grotenberge A

-.
13.Di-10/05/2200:00

Elene-Grotenberge A

-Doorslaar A -.
14.Wo-11/05/2200:00Grembergen-

Elene-Grotenberge A

-.
15.Do-12/05/2200:00

Elene-Grotenberge A

-Sleidinge -.
16.Vr-13/05/2200:00

Elene-Grotenberge A

-SK Denderhoutem -.
17.Za-14/05/2200:00Jong Zulte A-

Elene-Grotenberge A

-.
18.Zo-15/05/2200:00

Elene-Grotenberge A

-Latem A -.
19.Ma-16/05/2200:00Exc.Mariakerke-

Elene-Grotenberge A

-.
20.Di-17/05/2200:00

Elene-Grotenberge A

-Berlare -.
21.Wo-18/05/2200:00Dendermonde-

Elene-Grotenberge A

-.
22.Do-19/05/2200:00

Elene-Grotenberge A

-Drongen -.
23.Vr-20/05/2200:00Aalter A-

Elene-Grotenberge A

-.
24.Za-21/05/2200:00Eendr.Zele A-

Elene-Grotenberge A

-.
25.Zo-22/05/2200:00

Elene-Grotenberge A

-Munkzwalm A -.
26.Ma-23/05/2200:00Ardennen-

Elene-Grotenberge A

-.
27.Di-24/05/2200:00

Elene-Grotenberge A

-HO Kalken A -.
28.Wo-25/05/2200:00Doorslaar A-

Elene-Grotenberge A

-.
29.Do-26/05/2200:00

Elene-Grotenberge A

-Grembergen -.
30.Vr-27/05/2200:00Sleidinge-

Elene-Grotenberge A

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/15)

1HO Kalken A9+9
2Eendr.Zele A9+6
3Munkzwalm A7+8
4Elene-Grotenberge A7+5
5Aalter A*6+2
6Ardennen6+1
7SK Denderhoutem*3+1
8Exc.Mariakerke*30
9Drongen3-1
10Grembergen*3-1
11Doorslaar A*20
12Berlare2-1
13Sleidinge*1-1
14Dendermonde1-7
15Latem A*0-4
16Jong Zulte A*0-7

alle wedstrijden (5/30)

1HO Kalken A15+13
2Eendr.Zele A15+10
3Aalter A13+7
4Elene-Grotenberge A11+6
5Munkzwalm A10+8
6Ardennen10+5
7SK Denderhoutem7+1
8Drongen6+1
9Exc.Mariakerke60
10Doorslaar A5-1
11Berlare5-2
12Grembergen4-3
13Dendermonde4-10
14Sleidinge1-15
15Latem A0-9
16Jong Zulte A0-11

uitwedstrijden (3/15)

1Aalter A7+5
2Eendr.Zele A*6+4
3HO Kalken A*6+4
4Ardennen*4+4
5Elene-Grotenberge A*4+1
6SK Denderhoutem40
7Drongen*3+2
8Munkzwalm A*30
9Doorslaar A3-1
10Berlare*3-1
11Dendermonde*3-3
12Exc.Mariakerke30
13Grembergen1-2
14Jong Zulte A0-4
15Latem A0-5
16Sleidinge0-14