www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 03/11/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

zondag 11/10/2020

15:00

HO Kalken A

-Jong Zulte A2-1
.Doorslaar A-SK Denderhoutem5 -5
.

Grembergen

-Sleidinge1-0
.Drongen-

Aalter A

0-1
.

Elene-Grotenberge A

-Dendermonde4 -0
.

Eendr.Zele A

-Berlare4 -0
.Munkzwalm A-Exc.Mariakerke1-1
.

Ardennen

-Latem A2-1
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/30

1.HO Kalken A1512
2.Eendr.Zele A1512
3.Aalter A1312
4.Elene-Grotenberge A118
5.Munkzwalm A1010
6.Ardennen107
7.SK Denderhoutem77-2.(3)
8.Drongen63
9.Exc.Mariakerke65.2
10.Doorslaar A55
11.Berlare543.
12.Grembergen44-4.(3)
13.Dendermonde43.4
14.Sleidinge10.-3(3)
15.Latem A001.
16.Jong Zulte A00.-1(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale --> HO Kalken A

Latem A

2.Zo-13/09/2015:00Drongen-Latem A5 -20016-
3.Za-19/09/2019:30Latem A-Elene-Grotenberge A2 -30015
4.Zo-27/09/2015:00Eendr.Zele A-Latem A1 -00015
5.Za-03/10/2019:30Latem A-Munkzwalm A2 -50015
6.Zo-11/10/2015:00Ardennen-Latem A2 -10015
7.Za-17/10/2017:00Latem A-

HO Kalken A

-PP.15
8.Zo-25/10/2015:00Doorslaar A-Latem A -PP.15
9.Za-31/10/2019:30Latem A-Grembergen -PP.15
10.Zo-08/11/2014:30Sleidinge-Latem A -PP.
1.Wo-11/11/2014:30Latem A-Dendermonde -PP.
11.Za-14/11/2019:30Latem A-SK Denderhoutem -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Jong Zulte A-Latem A -.
13.Di-10/05/2200:00Aalter A-Latem A -.
14.Wo-11/05/2200:00Latem A-Exc.Mariakerke -.
15.Do-12/05/2200:00Berlare-Latem A -.
16.Vr-13/05/2200:00Dendermonde-Latem A -.
17.Za-14/05/2200:00Latem A-Drongen -.
18.Zo-15/05/2200:00Elene-Grotenberge A-Latem A -.
19.Ma-16/05/2200:00Latem A-Eendr.Zele A -.
20.Di-17/05/2200:00Munkzwalm A-Latem A -.
21.Wo-18/05/2200:00Latem A-Ardennen -.
22.Do-19/05/2200:00

HO Kalken A

-Latem A -.
23.Vr-20/05/2200:00Latem A-Doorslaar A -.
24.Za-21/05/2200:00Grembergen-Latem A -.
25.Zo-22/05/2200:00Latem A-Sleidinge -.
26.Ma-23/05/2200:00SK Denderhoutem-Latem A -.
27.Di-24/05/2200:00Latem A-Jong Zulte A -.
28.Wo-25/05/2200:00Latem A-Aalter A -.
29.Do-26/05/2200:00Exc.Mariakerke-Latem A -.
30.Vr-27/05/2200:00Latem A-Berlare -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

HO Kalken A

2.Zo-13/09/2015:00

HO Kalken A

-Doorslaar A2 -1

3

32
3.Zo-20/09/2015:00Grembergen-

HO Kalken A

1 -3

3

62
4.Zo-27/09/2015:00

HO Kalken A

-Sleidinge7 -0

3

91
5.Zo-04/10/2015:00SK Denderhoutem-

HO Kalken A

0 -2

3

121
6.Zo-11/10/2015:00

HO Kalken A

-Jong Zulte A2 -1

3

151
7.Za-17/10/2017:00Latem A-

HO Kalken A

-PP.1
8.Zo-25/10/2015:00

HO Kalken A

-Exc.Mariakerke -PP.1
9.Za-31/10/2019:30Berlare-

HO Kalken A

-PP.1
10.Zo-08/11/2014:30

HO Kalken A

-Dendermonde -PP.
1.Wo-11/11/2014:30Aalter A-

HO Kalken A

-PP.
11.Zo-15/11/2015:00Drongen-

HO Kalken A

-PP.
12.Ma-22/11/2100:00

HO Kalken A

-Elene-Grotenberge A -.
13.Di-10/05/2200:00Eendr.Zele A-

HO Kalken A

-.
14.Wo-11/05/2200:00

HO Kalken A

-Munkzwalm A -.
15.Do-12/05/2200:00Ardennen-

HO Kalken A

-.
16.Vr-13/05/2200:00

HO Kalken A

-Aalter A -.
17.Za-14/05/2200:00Doorslaar A-

HO Kalken A

-.
18.Zo-15/05/2200:00

HO Kalken A

-Grembergen -.
19.Ma-16/05/2200:00Sleidinge-

HO Kalken A

-.
20.Di-17/05/2200:00

HO Kalken A

-SK Denderhoutem -.
21.Wo-18/05/2200:00Jong Zulte A-

HO Kalken A

-.
22.Do-19/05/2200:00

HO Kalken A

-Latem A -.
23.Vr-20/05/2200:00Exc.Mariakerke-

HO Kalken A

-.
24.Za-21/05/2200:00

HO Kalken A

-Berlare -.
25.Zo-22/05/2200:00Dendermonde-

HO Kalken A

-.
26.Ma-23/05/2200:00

HO Kalken A

-Drongen -.
27.Di-24/05/2200:00Elene-Grotenberge A-

HO Kalken A

-.
28.Wo-25/05/2200:00

HO Kalken A

-Eendr.Zele A -.
29.Do-26/05/2200:00Munkzwalm A-

HO Kalken A

-.
30.Vr-27/05/2200:00

HO Kalken A

-Ardennen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/15)

1HO Kalken A9+9
2Eendr.Zele A9+6
3Munkzwalm A7+8
4Elene-Grotenberge A7+5
5Aalter A*6+2
6Ardennen6+1
7SK Denderhoutem*3+1
8Exc.Mariakerke*30
9Drongen3-1
10Grembergen*3-1
11Doorslaar A*20
12Berlare2-1
13Sleidinge*1-1
14Dendermonde1-7
15Latem A*0-4
16Jong Zulte A*0-7

alle wedstrijden (5/30)

1HO Kalken A15+13
2Eendr.Zele A15+10
3Aalter A13+7
4Elene-Grotenberge A11+6
5Munkzwalm A10+8
6Ardennen10+5
7SK Denderhoutem7+1
8Drongen6+1
9Exc.Mariakerke60
10Doorslaar A5-1
11Berlare5-2
12Grembergen4-3
13Dendermonde4-10
14Sleidinge1-15
15Latem A0-9
16Jong Zulte A0-11

uitwedstrijden (3/15)

1Aalter A7+5
2Eendr.Zele A*6+4
3HO Kalken A*6+4
4Ardennen*4+4
5Elene-Grotenberge A*4+1
6SK Denderhoutem40
7Drongen*3+2
8Munkzwalm A*30
9Doorslaar A3-1
10Berlare*3-1
11Dendermonde*3-3
12Exc.Mariakerke30
13Grembergen1-2
14Jong Zulte A0-4
15Latem A0-5
16Sleidinge0-14