www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 18/10/2020
2020-2021, Oost-Vlaanderen-1: DENDERMONDE
Wedstrijden
2Zo-13/09/2015:00Dendermonde -Exc.Mariakerke1 -11 17 
3Za-19/09/2020:00Berlare -Dendermonde1 -2 344 
4Zo-27/09/2015:00Dendermonde -Aalter A0 -40 410 
5Zo-04/10/2015:00Dendermonde -Drongen0 -30 412 
6Zo-11/10/2015:00Elene-Grotenberge A -Dendermonde4 -0 0413 
7Zo-18/10/2015:00Dendermonde -Eendr.Zele A  - PP.    
8Zo-25/10/2015:00Munkzwalm A -Dendermonde  - PP .   
9Zo-01/11/2014:30Dendermonde -Ardennen  - PP.    
10Zo-08/11/2014:30HO Kalken A -Dendermonde  -  .   
1Wo-11/11/2014:30Latem A -Dendermonde  -  .   
11Zo-15/11/2014:30Dendermonde -Doorslaar A  - .    
12Ma-09/05/2200:00Grembergen -Dendermonde  -  .   
13Di-10/05/2200:00Dendermonde -Sleidinge  - .    
14Wo-11/05/2200:00SK Denderhoutem -Dendermonde  -  .   
15Do-12/05/2200:00Dendermonde -Jong Zulte A  - .    
16Vr-13/05/2200:00Dendermonde -Latem A  - .    
17Za-14/05/2200:00Exc.Mariakerke -Dendermonde  -  .   
18Zo-15/05/2200:00Dendermonde -Berlare  - .    
19Ma-16/05/2200:00Aalter A -Dendermonde  -  .   
20Di-17/05/2200:00Drongen -Dendermonde  -  .   
21Wo-18/05/2200:00Dendermonde -Elene-Grotenberge A  - .    
22Do-19/05/2200:00Eendr.Zele A -Dendermonde  -  .   
23Vr-20/05/2200:00Dendermonde -Munkzwalm A  - .    
24Za-21/05/2200:00Ardennen -Dendermonde  -  .   
25Zo-22/05/2200:00Dendermonde -HO Kalken A  - .    
26Ma-23/05/2200:00Doorslaar A -Dendermonde  -  .   
27Di-24/05/2200:00Dendermonde -Grembergen  - .    
28Wo-25/05/2200:00Sleidinge -Dendermonde  -  .   
29Do-26/05/2200:00Dendermonde -SK Denderhoutem  - .    
30Vr-27/05/2200:00Jong Zulte A -Dendermonde  -  .   
Rangschikking(5/30)
1HO Kalken A15 5+1316 2+45
2Eendr.Zele A15 5+1014 2+48
 3Aalter A13 4+79 2+56
 4Elene-Grotenberge A11 3+612 1+14
 5Munkzwalm A10 3+814 105
 6Ardennen10 3+510 1+45
 7SK Denderhoutem7 2+110 107
 8Drongen6 2+18 1+23
 9Exc.Mariakerke6 108 004
 10Doorslaar A5 1-19 1-14
 11Berlare5 1-26 1-13
 12Grembergen4 1-34 0-22
13Dendermonde4 1-103 1-32
 14Sleidinge1 0-153 0-140
 15Latem A0 0-97 0-53
 16Jong Zulte A0 0-113 0-42
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van EENDR.ZELE A
2Zo-13/09/2015:00Eendr.Zele A -SK Denderhoutem1 -0 3 34 
3Zo-20/09/2017:00Jong Zulte A -Eendr.Zele A1 -4  361 
4Zo-27/09/2015:00Eendr.Zele A -Latem A1 -0 3 92 
5Zo-04/10/2015:00Exc.Mariakerke -Eendr.Zele A3 -4  3122 
6Zo-11/10/2015:00Eendr.Zele A -Berlare4 -0 3 152 
7Zo-18/10/2015:00Dendermonde -Eendr.Zele A  - PP .   
8Zo-25/10/2015:00Eendr.Zele A -Drongen  - PP.    
9Zo-01/11/2014:30Elene-Grotenberge A -Eendr.Zele A  - PP .   
10Zo-08/11/2015:00Eendr.Zele A -Aalter A  -  .    
1Wo-11/11/2014:30Sleidinge -Eendr.Zele A  -   .   
11Zo-15/11/2015:00Eendr.Zele A -Munkzwalm A  -  .    
12Ma-09/05/2200:00Ardennen -Eendr.Zele A  -   .   
13Di-10/05/2200:00Eendr.Zele A -HO Kalken A  -  .    
14Wo-11/05/2200:00Doorslaar A -Eendr.Zele A  -   .   
15Do-12/05/2200:00Eendr.Zele A -Grembergen  -  .    
16Vr-13/05/2200:00Eendr.Zele A -Sleidinge  -  .    
17Za-14/05/2200:00SK Denderhoutem -Eendr.Zele A  -   .   
18Zo-15/05/2200:00Eendr.Zele A -Jong Zulte A  -  .    
19Ma-16/05/2200:00Latem A -Eendr.Zele A  -   .   
20Di-17/05/2200:00Eendr.Zele A -Exc.Mariakerke  -  .    
21Wo-18/05/2200:00Berlare -Eendr.Zele A  -   .   
22Do-19/05/2200:00Eendr.Zele A -Dendermonde  -  .    
23Vr-20/05/2200:00Drongen -Eendr.Zele A  -   .   
24Za-21/05/2200:00Eendr.Zele A -Elene-Grotenberge A  -  .    
25Zo-22/05/2200:00Aalter A -Eendr.Zele A  -   .   
26Ma-23/05/2200:00Munkzwalm A -Eendr.Zele A  -   .   
27Di-24/05/2200:00Eendr.Zele A -Ardennen  -  .    
28Wo-25/05/2200:00HO Kalken A -Eendr.Zele A  -   .   
29Do-26/05/2200:00Eendr.Zele A -Doorslaar A  -  .    
30Vr-27/05/2200:00Grembergen -Eendr.Zele A  -   .   
Periode1(5/10)
1HO Kalken A15
2Eendr.Zele A15
 3Aalter A13
 4Elene-Grotenberge A11
 5Munkzwalm A10
 6Ardennen10
 7SK Denderhoutem7
 8Drongen6
 9Exc.Mariakerke6
 10Doorslaar A5
 11Berlare5
 12Grembergen4
13Dendermonde4
 14Sleidinge1
 15Latem A0
 16Jong Zulte A0
Periode2(0/10)
1Elene-Grotenberge A0
.Aalter A0
.HO Kalken A0
.Dendermonde0
.SK Denderhoutem0
.Jong Zulte A0
.Eendr.Zele A0
.Exc.Mariakerke0
.Ardennen0
.Latem A0
.Berlare0
.Drongen0
.Munkzwalm A0
.Grembergen0
.Sleidinge0
.Doorslaar A0
Periode3(0/10)
1Elene-Grotenberge A0
.Aalter A0
.HO Kalken A0
.Dendermonde0
.SK Denderhoutem0
.Jong Zulte A0
.Eendr.Zele A0
.Exc.Mariakerke0
.Ardennen0
.Latem A0
.Berlare0
.Drongen0
.Munkzwalm A0
.Grembergen0
.Sleidinge0
.Doorslaar A0
Beste aanval
HO Kalken A16
Eendr.Zele A14
 Munkzwalm A14
 Elene-Grotenberge A12
 SK Denderhoutem10
 Ardennen10
 Aalter A9
 Doorslaar A9
 Exc.Mariakerke8
 Drongen8
 Latem A7
 Berlare6
 Grembergen4
Dendermonde3
 Jong Zulte A3
 Sleidinge3
Beste verdediging
Aalter A2
 HO Kalken A3
Eendr.Zele A4
 Ardennen5
 Elene-Grotenberge A6
 Munkzwalm A6
 Drongen7
 Grembergen7
 Exc.Mariakerke8
 Berlare8
 SK Denderhoutem9
 Doorslaar A10
Dendermonde13
 Jong Zulte A14
 Latem A16
 Sleidinge18
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.