www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 25/02/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

zondag 23/02/2020

15:00Ardennen-

Exc.Mariakerke

1 -3
.

Voorde-Appelterre

-Aalter2-1
.Kruibeke-

Dendermonde

2 -10
.

HO Kalken A

-Eendr.Zele A3 -1
.

Bambrugge

-Elene-Grotenberge A2-0

zaterdag 29/02/2020

19:30Berlare9- 1Elene-Grotenberge A-
.Haasdonk A4- 6Eendr.Zele A-

zondag 01/03/2020

15:00HO Kalken A6 -12Exc.Mariakerke-
.Ardennen1-7Dendermonde-
.Voorde-Appelterre10-3Adegem-
.Kruibeke3-3Latem-
.Jong Zulte6 -4SK Denderhoutem-
16:00Bambrugge9-6Aalter-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

23/30

1.Bambrugge5497-1.(0)
2.Voorde-Appelterre52127-4.(0)
3.Elene-Grotenberge A3917
4.HO Kalken A3977.-2(1)
5.Dendermonde3657
6.Aalter3697
7.Eendr.Zele A3547.4
8.Exc.Mariakerke3367
9.Jong Zulte32673.
10.SK Denderhoutem3037
11.Ardennen2837.-3(0)
12.Berlare25771.
13.Latem2537
14.Adegem2247
15.Haasdonk A1677.2
16.Kruibeke1417
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale --> Elene-Grotenberge A

periode 1

10/10

Voorde-Appelterre25
2.Elene-Grotenberge A22
3.HO Kalken A19
4.Bambrugge18
5.Aalter17
6.Eendr.Zele A17
7.Ardennen15
8.Dendermonde15
9.Jong Zulte14
10.SK Denderhoutem14
11.Latem12
12.Exc.Mariakerke11
13.Adegem10
14.Berlare8
15.Kruibeke7
16.Haasdonk A2

periode 2

10/10

Bambrugge27
2.Exc.Mariakerke19
3.Voorde-Appelterre18
4.Eendr.Zele A17
5.Dendermonde17
6.Elene-Grotenberge A16
7.HO Kalken A16
8.Jong Zulte15
9.Berlare13
10.SK Denderhoutem13
11.Aalter13
12.Ardennen10
13.Latem10
14.Adegem9
15.Haasdonk A7
16.Kruibeke6

periode 3

3/10

1.Voorde-Appelterre9
2.Bambrugge9
3.Haasdonk A7
4.Aalter6
5.Dendermonde4
6.Berlare4
7.HO Kalken A4
8.Exc.Mariakerke3
9.Ardennen3
10.Jong Zulte3
11.Latem3
12.Adegem3
SK Denderhoutem3
14.Eendr.Zele A1
15.Elene-Grotenberge A1
16.Kruibeke1

Berlare

1.Za-31/08/1919:30Berlare-Voorde-Appelterre0 -20014
2.Zo-08/09/1915:00Ardennen-Berlare2 -4

3

38
3.Za-14/09/1919:30Berlare-Bambrugge0 -20310
4.Zo-22/09/1915:00HO Kalken A-Berlare2 -4

3

68
5.Zo-29/09/1915:00SK Denderhoutem-Berlare2 -10611
6.Za-05/10/1919:30Berlare-Haasdonk A3 -31710
7.Za-12/10/1920:00Jong Zulte-Berlare2 -10711
8.Za-19/10/1920:00Berlare-Eendr.Zele A2 -21812
9.Zo-27/10/1915:00

Elene-Grotenberge A

-Berlare3 -20812
10.Zo-03/11/1914:30Berlare-Exc.Mariakerke2 -30814
11.Zo-10/11/1914:30Aalter-Berlare0 -6

3

1112
12.Za-16/11/1919:30Berlare-Dendermonde0 -301112
13.Zo-24/11/1914:30Adegem-Berlare4 -201114
14.Za-30/11/1918:00Berlare-Latem0 -101114
15.Zo-08/12/1915:00Kruibeke-Berlare0 -5

3

1413
16.Zo-15/12/1914:30Voorde-Appelterre-Berlare2 -211514
17.Za-04/01/2019:30Berlare-Ardennen2 -401514
18.Zo-12/01/2014:30Bambrugge-Berlare2 -001514
19.Za-18/01/2020:00Berlare-HO Kalken A1 -0

3

1813
20.Zo-26/01/2015:00Berlare-SK Denderhoutem2 -0

3

2113
21.Za-01/02/2019:30Haasdonk A-Berlare1 -002113
22.Za-08/02/2019:30Berlare-Jong Zulte3 -1

3

2412
23.Zo-16/02/2015:00Eendr.Zele A-Berlare1 -112512
24.Za-29/02/2019:30Berlare-

Elene-Grotenberge A

-.
25.Za-07/03/2019:30Exc.Mariakerke-Berlare -.
26.Za-14/03/2019:30Berlare-Aalter -.
27.Zo-22/03/2015:00Dendermonde-Berlare -.
28.Za-28/03/2019:30Berlare-Adegem -.
29.Zo-19/04/2015:00Latem-Berlare -.
30.Zo-26/04/2015:00Berlare-Kruibeke -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Elene-Grotenberge A

1.Zo-01/09/1915:00

Elene-Grotenberge A

-Dendermonde3 -2

3

34
2.Zo-08/09/1915:00Adegem-

Elene-Grotenberge A

0 -0145
3.Zo-15/09/1915:00

Elene-Grotenberge A

-Latem3 -2

3

73
4.Zo-22/09/1915:00Kruibeke-

Elene-Grotenberge A

0 -6

3

102
5.Zo-29/09/1915:00

Elene-Grotenberge A

-Voorde-Appelterre5 -2

3

131
6.Zo-06/10/1915:30Ardennen-

Elene-Grotenberge A

0 -1

3

161
7.Zo-13/10/1916:00

Elene-Grotenberge A

-Bambrugge3 -40161
8.Zo-20/10/1916:00HO Kalken A-

Elene-Grotenberge A

2 -00162
9.Zo-27/10/1915:00

Elene-Grotenberge A

-Berlare3 -2

3

192
10.Zo-03/11/1914:30Haasdonk A-

Elene-Grotenberge A

1 -3

3

222
11.Zo-10/11/1916:00

Elene-Grotenberge A

-Jong Zulte3 -1

3

252
12.Zo-17/11/1915:00Eendr.Zele A-

Elene-Grotenberge A

2 -00252
13.Zo-24/11/1914:30SK Denderhoutem-

Elene-Grotenberge A

2 -00253
14.Zo-01/12/1914:30

Elene-Grotenberge A

-Exc.Mariakerke6 -1

3

283
15.Zo-08/12/1914:30Aalter-

Elene-Grotenberge A

1 -4

3

313
16.Za-14/12/1920:00Dendermonde-

Elene-Grotenberge A

4 -20314
17.Zo-22/12/1914:30

Elene-Grotenberge A

-Adegem3 -0

3

342
18.Za-11/01/2019:30Latem-

Elene-Grotenberge A

2 -21353
19.Zo-19/01/2015:00

Elene-Grotenberge A

-Kruibeke4 -0

3

383
20.Zo-26/01/2015:00Voorde-Appelterre-

Elene-Grotenberge A

3 -10383
21.Zo-02/02/2015:00

Elene-Grotenberge A

-Ardennen0 -10383
23.Zo-16/02/2015:00

Elene-Grotenberge A

-HO Kalken A0 -01393
22.Zo-23/02/2015:00Bambrugge-

Elene-Grotenberge A

2 -00393
24.Za-29/02/2019:30Berlare-

Elene-Grotenberge A

-.
25.Zo-08/03/2015:00

Elene-Grotenberge A

-Haasdonk A -.
26.Za-14/03/2019:30Jong Zulte-

Elene-Grotenberge A

-.
27.Zo-22/03/2015:00

Elene-Grotenberge A

-Eendr.Zele A -.
28.Zo-29/03/2015:00

Elene-Grotenberge A

-SK Denderhoutem -.
29.Zo-19/04/2015:00Exc.Mariakerke-

Elene-Grotenberge A

-.
30.Zo-26/04/2015:00

Elene-Grotenberge A

-Aalter -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/15)

1Voorde-Appelterre3031:15+16
2Bambrugge*2630:12+18
3Elene-Grotenberge A*2533:15+18
4Eendr.Zele A*2317:7+10
5Aalter2329:21+8
6HO Kalken A*2228:14+14
7Dendermonde2022:16+6
8SK Denderhoutem2022:17+5
9Latem1621:15+6
10Jong Zulte*1511:13-2
11Exc.Mariakerke1519:190
12Adegem1313:17-4
13Berlare*1115:21-6
14Ardennen*714:27-13
15Kruibeke79:51-42
16Haasdonk A*67:21-14

alle wedstrijden (23/30)

1Bambrugge5458:24+34
2Voorde-Appelterre5257:31+26
3Elene-Grotenberge A3952:34+18
4HO Kalken A3944:28+16
5Dendermonde3650:39+11
6Aalter3644:39+5
7Eendr.Zele A3539:28+11
8Exc.Mariakerke3342:43-1
9Jong Zulte3232:29+3
10SK Denderhoutem3038:41-3
11Ardennen2835:44-9
12Berlare2543:42+1
13Latem2534:42-8
14Adegem2220:32-12
15Haasdonk A1621:44-23
16Kruibeke1413:82-69

uitwedstrijden (12/15)

1Bambrugge2828:12+16
2Voorde-Appelterre*2226:16+10
3Ardennen2121:17+4
4Exc.Mariakerke*1823:24-1
5Jong Zulte1721:16+5
6HO Kalken A1716:14+2
7Dendermonde*1628:23+5
8Berlare1428:21+7
9Elene-Grotenberge A1419:190
10Aalter*1315:18-3
11Eendr.Zele A1222:21+1
12SK Denderhoutem*1016:24-8
13Haasdonk A1014:23-9
14Latem*913:27-14
15Adegem*97:15-8
16Kruibeke*74:31-27