www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 03/11/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

zondag 11/10/2020

15:00

HO Kalken A

-Jong Zulte A2-1
.Doorslaar A-SK Denderhoutem5 -5
.

Grembergen

-Sleidinge1-0
.Drongen-

Aalter A

0-1
.

Elene-Grotenberge A

-Dendermonde4 -0
.

Eendr.Zele A

-Berlare4 -0
.Munkzwalm A-Exc.Mariakerke1-1
.

Ardennen

-Latem A2-1
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/30

1.HO Kalken A1512-1.(0)
2.Eendr.Zele A1512.-4(0)
3.Aalter A1312
4.Elene-Grotenberge A118
5.Munkzwalm A1010-3.(0)
6.Ardennen107.-2(0)
7.SK Denderhoutem774.
8.Drongen63
9.Exc.Mariakerke65
10.Doorslaar A55.1
11.Berlare54
12.Grembergen442.
13.Dendermonde43
14.Sleidinge10.3
15.Latem A00
16.Jong Zulte A00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale --> Jong Zulte A

Jong Zulte A

2.Zo-13/09/2015:00Elene-Grotenberge A-

Jong Zulte A

2 -10013
3.Zo-20/09/2017:00

Jong Zulte A

-Eendr.Zele A1 -40016-
4.Zo-27/09/2015:00Munkzwalm A-

Jong Zulte A

2 -00016-
5.Zo-04/10/2015:00

Jong Zulte A

-Ardennen0 -40016-
6.Zo-11/10/2015:00HO Kalken A-

Jong Zulte A

2 -10016-
7.Za-17/10/2019:30

Jong Zulte A

-Doorslaar A -PP.16-
8.Za-24/10/2020:00Grembergen-

Jong Zulte A

-PP.16-
9.Zo-01/11/2014:30

Jong Zulte A

-Sleidinge -PP.16-
10.Zo-08/11/2014:30SK Denderhoutem-

Jong Zulte A

-PP.
1.Wo-11/11/2014:30

Jong Zulte A

-Drongen -PP.
11.Za-14/11/2020:00Aalter A-

Jong Zulte A

-PP.
12.Ma-22/11/2100:00

Jong Zulte A

-Latem A -.
13.Di-10/05/2200:00Exc.Mariakerke-

Jong Zulte A

-.
14.Wo-11/05/2200:00

Jong Zulte A

-Berlare -.
15.Do-12/05/2200:00Dendermonde-

Jong Zulte A

-.
16.Vr-13/05/2200:00Drongen-

Jong Zulte A

-.
17.Za-14/05/2200:00

Jong Zulte A

-Elene-Grotenberge A -.
18.Zo-15/05/2200:00Eendr.Zele A-

Jong Zulte A

-.
19.Ma-16/05/2200:00

Jong Zulte A

-Munkzwalm A -.
20.Di-17/05/2200:00Ardennen-

Jong Zulte A

-.
21.Wo-18/05/2200:00

Jong Zulte A

-HO Kalken A -.
22.Do-19/05/2200:00Doorslaar A-

Jong Zulte A

-.
23.Vr-20/05/2200:00

Jong Zulte A

-Grembergen -.
24.Za-21/05/2200:00Sleidinge-

Jong Zulte A

-.
25.Zo-22/05/2200:00

Jong Zulte A

-SK Denderhoutem -.
26.Ma-23/05/2200:00

Jong Zulte A

-Aalter A -.
27.Di-24/05/2200:00Latem A-

Jong Zulte A

-.
28.Wo-25/05/2200:00

Jong Zulte A

-Exc.Mariakerke -.
29.Do-26/05/2200:00Berlare-

Jong Zulte A

-.
30.Vr-27/05/2200:00

Jong Zulte A

-Dendermonde -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Doorslaar A

2.Zo-13/09/2015:00HO Kalken A-Doorslaar A2 -10013
3.Za-19/09/2020:15Aalter A-Doorslaar A1 -00012
4.Zo-27/09/2015:00Doorslaar A-Grembergen0 -01112
5.Za-03/10/2019:30Sleidinge-Doorslaar A2 -3

3

411
6.Zo-11/10/2015:00Doorslaar A-SK Denderhoutem5 -51510
7.Za-17/10/2019:30

Jong Zulte A

-Doorslaar A -PP.10
8.Zo-25/10/2015:00Doorslaar A-Latem A -PP.10
9.Zo-01/11/2014:30Exc.Mariakerke-Doorslaar A -PP.10
10.Zo-08/11/2014:30Doorslaar A-Berlare -PP.
1.Wo-11/11/2014:30Doorslaar A-Ardennen -PP.
11.Zo-15/11/2014:30Dendermonde-Doorslaar A -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Doorslaar A-Drongen -.
13.Di-10/05/2200:00Elene-Grotenberge A-Doorslaar A -.
14.Wo-11/05/2200:00Doorslaar A-Eendr.Zele A -.
15.Do-12/05/2200:00Munkzwalm A-Doorslaar A -.
16.Vr-13/05/2200:00Ardennen-Doorslaar A -.
17.Za-14/05/2200:00Doorslaar A-HO Kalken A -.
18.Zo-15/05/2200:00Doorslaar A-Aalter A -.
19.Ma-16/05/2200:00Grembergen-Doorslaar A -.
20.Di-17/05/2200:00Doorslaar A-Sleidinge -.
21.Wo-18/05/2200:00SK Denderhoutem-Doorslaar A -.
22.Do-19/05/2200:00Doorslaar A-

Jong Zulte A

-.
23.Vr-20/05/2200:00Latem A-Doorslaar A -.
24.Za-21/05/2200:00Doorslaar A-Exc.Mariakerke -.
25.Zo-22/05/2200:00Berlare-Doorslaar A -.
26.Ma-23/05/2200:00Doorslaar A-Dendermonde -.
27.Di-24/05/2200:00Drongen-Doorslaar A -.
28.Wo-25/05/2200:00Doorslaar A-Elene-Grotenberge A -.
29.Do-26/05/2200:00Eendr.Zele A-Doorslaar A -.
30.Vr-27/05/2200:00Doorslaar A-Munkzwalm A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/15)

1HO Kalken A9+9
2Eendr.Zele A9+6
3Munkzwalm A7+8
4Elene-Grotenberge A7+5
5Aalter A*6+2
6Ardennen6+1
7SK Denderhoutem*3+1
8Exc.Mariakerke*30
9Drongen3-1
10Grembergen*3-1
11Doorslaar A*20
12Berlare2-1
13Sleidinge*1-1
14Dendermonde1-7
15Latem A*0-4
16Jong Zulte A*0-7

alle wedstrijden (5/30)

1HO Kalken A15+13
2Eendr.Zele A15+10
3Aalter A13+7
4Elene-Grotenberge A11+6
5Munkzwalm A10+8
6Ardennen10+5
7SK Denderhoutem7+1
8Drongen6+1
9Exc.Mariakerke60
10Doorslaar A5-1
11Berlare5-2
12Grembergen4-3
13Dendermonde4-10
14Sleidinge1-15
15Latem A0-9
16Jong Zulte A0-11

uitwedstrijden (3/15)

1Aalter A7+5
2Eendr.Zele A*6+4
3HO Kalken A*6+4
4Ardennen*4+4
5Elene-Grotenberge A*4+1
6SK Denderhoutem40
7Drongen*3+2
8Munkzwalm A*30
9Doorslaar A3-1
10Berlare*3-1
11Dendermonde*3-3
12Exc.Mariakerke30
13Grembergen1-2
14Jong Zulte A0-4
15Latem A0-5
16Sleidinge0-14