www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 19/01/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

zaterdag 18/01/2020

19:30Aalter-Adegem1-1
.Haasdonk A-

Bambrugge

1 -4
20:00

Berlare

-HO Kalken A1-0

zondag 19/01/2020

15:00

Exc.Mariakerke

-Latem5 -0
.SK Denderhoutem-

Dendermonde

2 -3
.

Elene-Grotenberge A

-Kruibeke4 -0
.

Eendr.Zele A

-Voorde-Appelterre2-1
16:00Jong Zulte-Ardennen - ?

zondag 26/01/2020

15:00Kruibeke3- 6Exc.Mariakerke-
.Latem5- 6Aalter-
.Adegem6 -9Dendermonde-
.HO Kalken A6-3Haasdonk A-
.Bambrugge12-6Jong Zulte-
.Ardennen1-4Eendr.Zele A-
.Voorde-Appelterre6 -4Elene-Grotenberge A-
.Berlare3-3SK Denderhoutem-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

19/30

1.Bambrugge45122.
2.Voorde-Appelterre407-1.(0)
3.Elene-Grotenberge A387
4.HO Kalken A323.3
5.Dendermonde316
6.Eendr.Zele A317
7.SK Denderhoutem276
8.Aalter274
9.Exc.Mariakerke2712
10.Jong Zulte*269
11.Ardennen*224.1
12.Latem222-3.(3)
13.Berlare1844.
14.Adegem184-4.(3)
15.Kruibeke133.-2(3)
16.Haasdonk A91
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale --> Jong Zulte

periode 1

10/10

Voorde-Appelterre25
2.Elene-Grotenberge A22
3.HO Kalken A19
4.Bambrugge18
5.Aalter17
6.Eendr.Zele A17
7.Ardennen15
8.Dendermonde15
9.Jong Zulte14
10.SK Denderhoutem14
11.Latem12
12.Exc.Mariakerke11
13.Adegem10
14.Berlare8
15.Kruibeke7
16.Haasdonk A2

periode 2

9/10

Bambrugge27
2.Elene-Grotenberge A16
3.Dendermonde16
4.Exc.Mariakerke16
5.Voorde-Appelterre15
6.Eendr.Zele A14
7.HO Kalken A13
8.SK Denderhoutem13
9.Jong Zulte*12
10.Berlare10
11.Aalter10
12.Latem10
13.Adegem8
14.Ardennen*7
15.Haasdonk A7
16.Kruibeke6

periode 3

0/10

1.Bambrugge0
Eendr.Zele A0
Aalter0
Exc.Mariakerke0
Elene-Grotenberge A0
Voorde-Appelterre0
Jong Zulte0
HO Kalken A0
Ardennen0
Dendermonde0
Adegem0
Latem0
SK Denderhoutem0
Kruibeke0
Haasdonk A0
Berlare0

Jong Zulte

1.Za-31/08/1919:30

Jong Zulte

-Latem0 -10011
2.Zo-08/09/1915:00Kruibeke-

Jong Zulte

0 -4

3

36
3.Zo-15/09/1915:00

Jong Zulte

-Voorde-Appelterre0 -1038
4.Zo-22/09/1915:00Ardennen-

Jong Zulte

4 -30312
5.Zo-29/09/1915:00

Jong Zulte

-Bambrugge2 -0

3

69
6.Zo-06/10/1915:00HO Kalken A-

Jong Zulte

0 -0179
7.Za-12/10/1920:00

Jong Zulte

-Berlare2 -1

3

108
8.Za-19/10/1919:30Haasdonk A-

Jong Zulte

0 -01118
9.Zo-27/10/1915:00SK Denderhoutem-

Jong Zulte

2 -3

3

148
10.Zo-03/11/1914:30

Jong Zulte

-Eendr.Zele A0 -10149
11.Zo-10/11/1916:00Elene-Grotenberge A-

Jong Zulte

3 -101410
12.Zo-17/11/1914:30

Jong Zulte

-Exc.Mariakerke3 -2

3

178
13.Zo-24/11/1914:30Aalter-

Jong Zulte

2 -10179
14.Za-30/11/1919:30

Jong Zulte

-Dendermonde2 -301711
15.Zo-08/12/1914:30Adegem-

Jong Zulte

0 -3

3

209
16.Za-14/12/1919:30Latem-

Jong Zulte

0 -4

3

237
17.Zo-05/01/2014:30

Jong Zulte

-Kruibeke1 -0

3

266
18.Zo-12/01/2014:30Voorde-Appelterre-

Jong Zulte

2 -00268
19.Zo-19/01/2016:00

Jong Zulte

-Ardennen -.
20.Zo-26/01/2015:00Bambrugge-

Jong Zulte

-.
21.Zo-02/02/2015:00

Jong Zulte

-HO Kalken A -.
22.Za-08/02/2019:30Berlare-

Jong Zulte

-.
23.Zo-16/02/2015:00

Jong Zulte

-Haasdonk A -.
24.Zo-01/03/2000:00

Jong Zulte

-SK Denderhoutem -.
25.Zo-08/03/2000:00Eendr.Zele A-

Jong Zulte

-.
26.Zo-15/03/2000:00

Jong Zulte

-Elene-Grotenberge A -.
27.Zo-22/03/2000:00Exc.Mariakerke-

Jong Zulte

-.
28.Zo-29/03/2000:00

Jong Zulte

-Aalter -.
29.Zo-19/04/2000:00Dendermonde-

Jong Zulte

-.
30.Zo-26/04/2000:00

Jong Zulte

-Adegem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Ardennen

1.Zo-01/09/1915:00HO Kalken A-Ardennen2 -00016-
2.Zo-08/09/1915:00Ardennen-Berlare2 -40015
3.Za-14/09/1919:30Haasdonk A-Ardennen0 -3

3

39
4.Zo-22/09/1915:00Ardennen-

Jong Zulte

4 -3

3

67
5.Zo-29/09/1915:00Eendr.Zele A-Ardennen2 -10610
6.Zo-06/10/1915:30Ardennen-Elene-Grotenberge A0 -10612
7.Zo-13/10/1915:00Exc.Mariakerke-Ardennen1 -2

3

910
8.Zo-20/10/1915:00Ardennen-Aalter3 -0

3

127
9.Za-26/10/1920:00Dendermonde-Ardennen0 -1

3

155
10.Zo-03/11/1914:30Ardennen-Adegem2 -30157
11.Za-09/11/1919:30Latem-Ardennen2 -21168
12.Zo-17/11/1914:30Ardennen-Kruibeke0 -101610
13.Zo-24/11/1914:30Voorde-Appelterre-Ardennen2 -211710
14.Zo-01/12/1918:00SK Denderhoutem-Ardennen3 -311810
15.Zo-08/12/1914:30Ardennen-Bambrugge0 -301811
16.Zo-15/12/1914:30Ardennen-HO Kalken A1 -501811
17.Za-04/01/2019:30Berlare-Ardennen2 -4

3

2111
18.Zo-12/01/2014:30Ardennen-Haasdonk A1 -112212
19.Zo-19/01/2016:00

Jong Zulte

-Ardennen -.
20.Zo-26/01/2015:00Ardennen-Eendr.Zele A -.
21.Zo-02/02/2015:00Elene-Grotenberge A-Ardennen -.
22.Zo-09/02/2015:00Ardennen-Exc.Mariakerke -.
23.Za-15/02/2020:00Aalter-Ardennen -.
24.Zo-01/03/2000:00Ardennen-Dendermonde -.
25.Zo-08/03/2000:00Adegem-Ardennen -.
26.Zo-15/03/2000:00Ardennen-Latem -.
27.Zo-22/03/2000:00Kruibeke-Ardennen -.
28.Zo-29/03/2000:00Ardennen-Voorde-Appelterre -.
29.Zo-19/04/2000:00Ardennen-SK Denderhoutem -.
30.Zo-26/04/2000:00Bambrugge-Ardennen -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (10/15)

1Elene-Grotenberge A*2433:14+19
2Voorde-Appelterre2426:13+13
3Bambrugge*2328:11+17
4Eendr.Zele A*2215:4+11
5Dendermonde1917:10+7
6SK Denderhoutem1821:16+5
7Aalter1720:200
8HO Kalken A*1622:13+9
9Latem1519:12+7
10Exc.Mariakerke1516:12+4
11Jong Zulte**1210:9+1
12Adegem1112:16-4
13Ardennen*713:21-8
14Kruibeke77:36-29
15Berlare*510:20-10
16Haasdonk A*25:20-15

alle wedstrijden (19/30)

1Bambrugge4551:20+31
2Voorde-Appelterre4044:25+19
3Elene-Grotenberge A3851:28+23
4HO Kalken A3238:26+12
5Dendermonde3134:30+4
6Eendr.Zele A3133:22+11
7SK Denderhoutem2736:37-1
8Aalter2733:36-3
9Exc.Mariakerke2731:35-4
10Jong Zulte*2629:22+7
11Ardennen*2231:35-4
12Latem2229:36-7
13Berlare1837:39-2
14Adegem1817:29-12
15Kruibeke1311:61-50
16Haasdonk A916:40-24

uitwedstrijden (10/15)

1Bambrugge2223:9+14
2Voorde-Appelterre*1618:12+6
3HO Kalken A1616:13+3
4Ardennen*1518:14+4
5Jong Zulte1419:13+6
6Elene-Grotenberge A1418:14+4
7Berlare1327:19+8
8Dendermonde*1217:20-3
9Exc.Mariakerke*1215:23-8
10Aalter*1013:16-3
11SK Denderhoutem*915:21-6
12Eendr.Zele A918:180
13Latem*710:24-14
14Adegem*75:13-8
15Haasdonk A711:20-9
16Kruibeke*64:25-21