www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 19/01/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

zaterdag 18/01/2020

19:30Aalter-Adegem1-1
.Haasdonk A-

Bambrugge

1 -4
20:00

Berlare

-HO Kalken A1-0

zondag 19/01/2020

15:00

Exc.Mariakerke

-Latem5 -0
.SK Denderhoutem-

Dendermonde

2 -3
.

Elene-Grotenberge A

-Kruibeke4 -0
.

Eendr.Zele A

-Voorde-Appelterre2-1
16:00Jong Zulte-

Ardennen

0-1

zondag 26/01/2020

15:00Kruibeke3- 6Exc.Mariakerke-
.Latem5- 6Aalter-
.Adegem6 -9Dendermonde-
.HO Kalken A6-3Haasdonk A-
.Bambrugge12-6Jong Zulte-
.Ardennen1-4Eendr.Zele A-
.Voorde-Appelterre6 -4Elene-Grotenberge A-
.Berlare3-3SK Denderhoutem-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

19/30

1.Bambrugge4512
2.Voorde-Appelterre407.4
3.Elene-Grotenberge A387.-4(3)
4.HO Kalken A323
5.Dendermonde316
6.Eendr.Zele A317
7.SK Denderhoutem276-1.(3)
8.Aalter274.-2(0)
9.Exc.Mariakerke2712-3.(0)
10.Jong Zulte266
11.Ardennen257
12.Latem222.2
13.Berlare184
14.Adegem1841.
15.Kruibeke1333.
16.Haasdonk A91
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale --> Dendermonde

periode 1

10/10

Voorde-Appelterre25
2.Elene-Grotenberge A22
3.HO Kalken A19
4.Bambrugge18
5.Aalter17
6.Eendr.Zele A17
7.Ardennen15
8.Dendermonde15
9.Jong Zulte14
10.SK Denderhoutem14
11.Latem12
12.Exc.Mariakerke11
13.Adegem10
14.Berlare8
15.Kruibeke7
16.Haasdonk A2

periode 2

9/10

Bambrugge27
2.Elene-Grotenberge A16
3.Dendermonde16
4.Exc.Mariakerke16
5.Voorde-Appelterre15
6.Eendr.Zele A14
7.HO Kalken A13
8.SK Denderhoutem13
9.Jong Zulte12
10.Berlare10
11.Aalter10
12.Ardennen10
13.Latem10
14.Adegem8
15.Haasdonk A7
16.Kruibeke6

periode 3

0/10

1.Bambrugge0
Eendr.Zele A0
Aalter0
Exc.Mariakerke0
Elene-Grotenberge A0
Voorde-Appelterre0
Jong Zulte0
HO Kalken A0
Ardennen0
Dendermonde0
Adegem0
Latem0
SK Denderhoutem0
Kruibeke0
Haasdonk A0
Berlare0

Adegem

1.Zo-01/09/1915:00Eendr.Zele A-Adegem1 -00013
2.Zo-08/09/1915:00Adegem-Elene-Grotenberge A0 -01112
3.Zo-15/09/1915:00Exc.Mariakerke-Adegem0 -01213
4.Zo-22/09/1915:00Adegem-Aalter2 -21314
5.Za-28/09/1920:00

Dendermonde

-Adegem3 -00315
6.Za-05/10/1919:00Adegem-SK Denderhoutem1 -30315
7.Za-12/10/1919:00Adegem-Latem4 -0

3

615
8.Zo-20/10/1915:00Kruibeke-Adegem0 -01715
9.Zo-27/10/1915:00Adegem-Voorde-Appelterre0 -30715
10.Zo-03/11/1914:30Ardennen-Adegem2 -3

3

1013
11.Zo-10/11/1914:30Adegem-Bambrugge0 -101014
12.Zo-17/11/1914:30HO Kalken A-Adegem2 -001015
13.Zo-24/11/1914:30Adegem-Berlare4 -2

3

1312
14.Za-30/11/1919:30Haasdonk A-Adegem1 -111412
15.Zo-08/12/1914:30Adegem-Jong Zulte0 -301414
16.Zo-15/12/1914:30Adegem-Eendr.Zele A1 -0

3

1713
17.Zo-22/12/1914:30Elene-Grotenberge A-Adegem3 -001713
18.Zo-12/01/2014:30Adegem-Exc.Mariakerke0 -201713
19.Za-18/01/2019:30Aalter-Adegem1 -111814
20.Zo-26/01/2015:00Adegem-

Dendermonde

-.
21.Zo-02/02/2015:00SK Denderhoutem-Adegem -.
22.Za-08/02/2019:30Latem-Adegem -.
23.Zo-16/02/2015:00Adegem-Kruibeke -.
24.Zo-01/03/2000:00Voorde-Appelterre-Adegem -.
25.Zo-08/03/2000:00Adegem-Ardennen -.
26.Zo-15/03/2000:00Bambrugge-Adegem -.
27.Zo-22/03/2000:00Adegem-HO Kalken A -.
28.Zo-29/03/2000:00Berlare-Adegem -.
29.Zo-19/04/2000:00Adegem-Haasdonk A -.
30.Zo-26/04/2000:00Jong Zulte-Adegem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Dendermonde

1.Zo-01/09/1915:00Elene-Grotenberge A-

Dendermonde

3 -20010
2.Za-07/09/1920:00

Dendermonde

-Exc.Mariakerke3 -2

3

37
3.Za-14/09/1919:30Aalter-

Dendermonde

4 -00311
4.Za-21/09/1920:00

Dendermonde

-SK Denderhoutem2 -0

3

69
5.Za-28/09/1920:00

Dendermonde

-Adegem3 -0

3

95
6.Za-05/10/1919:30Latem-

Dendermonde

0 -1

3

124
7.Zo-13/10/1915:00

Dendermonde

-Kruibeke2 -1

3

153
8.Zo-20/10/1915:00Voorde-Appelterre-

Dendermonde

2 -10153
9.Za-26/10/1920:00

Dendermonde

-Ardennen0 -10156
10.Zo-03/11/1914:30Bambrugge-

Dendermonde

4 -30158
11.Zo-10/11/1915:00

Dendermonde

-HO Kalken A1 -20159
12.Za-16/11/1919:30Berlare-

Dendermonde

0 -3

3

187
13.Za-23/11/1920:00

Dendermonde

-Haasdonk A1 -11198
14.Za-30/11/1919:30Jong Zulte-

Dendermonde

2 -3

3

227
15.Za-07/12/1920:00

Dendermonde

-Eendr.Zele A1 -0

3

255
16.Za-14/12/1920:00

Dendermonde

-Elene-Grotenberge A4 -2

3

285
17.Za-04/01/2019:30Exc.Mariakerke-

Dendermonde

3 -10285
18.Zo-12/01/2015:00

Dendermonde

-Aalter0 -10285
19.Zo-19/01/2015:00SK Denderhoutem-

Dendermonde

2 -3

3

315
20.Zo-26/01/2015:00Adegem-

Dendermonde

-.
21.Zo-02/02/2015:00

Dendermonde

-Latem -.
22.Zo-09/02/2015:00Kruibeke-

Dendermonde

-.
23.Zo-16/02/2015:00

Dendermonde

-Voorde-Appelterre -.
24.Zo-01/03/2000:00Ardennen-

Dendermonde

-.
25.Zo-08/03/2000:00

Dendermonde

-Bambrugge -.
26.Zo-15/03/2000:00HO Kalken A-

Dendermonde

-.
27.Zo-22/03/2000:00

Dendermonde

-Berlare -.
28.Zo-29/03/2000:00Haasdonk A-

Dendermonde

-.
29.Zo-19/04/2000:00

Dendermonde

-Jong Zulte -.
30.Zo-26/04/2000:00Eendr.Zele A-

Dendermonde

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (10/15)

1Elene-Grotenberge A*2433:14+19
2Voorde-Appelterre2426:13+13
3Bambrugge*2328:11+17
4Eendr.Zele A*2215:4+11
5Dendermonde1917:10+7
6SK Denderhoutem1821:16+5
7Aalter1720:200
8HO Kalken A*1622:13+9
9Latem1519:12+7
10Exc.Mariakerke1516:12+4
11Jong Zulte*1210:100
12Adegem1112:16-4
13Ardennen*713:21-8
14Kruibeke77:36-29
15Berlare*510:20-10
16Haasdonk A*25:20-15

alle wedstrijden (19/30)

1Bambrugge4551:20+31
2Voorde-Appelterre4044:25+19
3Elene-Grotenberge A3851:28+23
4HO Kalken A3238:26+12
5Dendermonde3134:30+4
6Eendr.Zele A3133:22+11
7SK Denderhoutem2736:37-1
8Aalter2733:36-3
9Exc.Mariakerke2731:35-4
10Jong Zulte2629:23+6
11Ardennen2532:35-3
12Latem2229:36-7
13Berlare1837:39-2
14Adegem1817:29-12
15Kruibeke1311:61-50
16Haasdonk A916:40-24

uitwedstrijden (10/15)

1Bambrugge2223:9+14
2Ardennen1819:14+5
3Voorde-Appelterre*1618:12+6
4HO Kalken A1616:13+3
5Jong Zulte1419:13+6
6Elene-Grotenberge A1418:14+4
7Berlare1327:19+8
8Dendermonde*1217:20-3
9Exc.Mariakerke*1215:23-8
10Aalter*1013:16-3
11SK Denderhoutem*915:21-6
12Eendr.Zele A918:180
13Latem*710:24-14
14Adegem*75:13-8
15Haasdonk A711:20-9
16Kruibeke*64:25-21