www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 03/11/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

zondag 11/10/2020

15:00

HO Kalken A

-Jong Zulte A2-1
.Doorslaar A-SK Denderhoutem5 -5
.

Grembergen

-Sleidinge1-0
.Drongen-

Aalter A

0-1
.

Elene-Grotenberge A

-Dendermonde4 -0
.

Eendr.Zele A

-Berlare4 -0
.Munkzwalm A-Exc.Mariakerke1-1
.

Ardennen

-Latem A2-1
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/30

1.HO Kalken A1512.3
2.Eendr.Zele A1512-1.(0)
3.Aalter A1312
4.Elene-Grotenberge A118.-2(1)
5.Munkzwalm A1010.1
6.Ardennen1072.
7.SK Denderhoutem77
8.Drongen63-3.(3)
9.Exc.Mariakerke65
10.Doorslaar A554.
11.Berlare54
12.Grembergen44
13.Dendermonde43.-4(0)
14.Sleidinge10
15.Latem A00
16.Jong Zulte A00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale --> Berlare

Berlare

2.Za-12/09/2019:30

Berlare

-Aalter A1 -1117
3.Za-19/09/2020:00

Berlare

-Dendermonde1 -20111
4.Zo-27/09/2015:00Drongen-

Berlare

0 -3

3

48
5.Za-03/10/2019:30

Berlare

-Elene-Grotenberge A1 -1159
6.Zo-11/10/2015:00Eendr.Zele A-

Berlare

4 -00511
7.Za-17/10/2019:30

Berlare

-Munkzwalm A -PP.11
8.Za-24/10/2016:00Ardennen-

Berlare

-PP.11
9.Za-31/10/2019:30

Berlare

-HO Kalken A -PP.11
10.Zo-08/11/2014:30Doorslaar A-

Berlare

-PP.
1.Wo-11/11/2014:30Exc.Mariakerke-

Berlare

-PP.
11.Za-14/11/2019:30

Berlare

-Grembergen -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Sleidinge-

Berlare

-.
13.Di-10/05/2200:00

Berlare

-SK Denderhoutem -.
14.Wo-11/05/2200:00Jong Zulte A-

Berlare

-.
15.Do-12/05/2200:00

Berlare

-Latem A -.
16.Vr-13/05/2200:00

Berlare

-Exc.Mariakerke -.
17.Za-14/05/2200:00Aalter A-

Berlare

-.
18.Zo-15/05/2200:00Dendermonde-

Berlare

-.
19.Ma-16/05/2200:00

Berlare

-Drongen -.
20.Di-17/05/2200:00Elene-Grotenberge A-

Berlare

-.
21.Wo-18/05/2200:00

Berlare

-Eendr.Zele A -.
22.Do-19/05/2200:00Munkzwalm A-

Berlare

-.
23.Vr-20/05/2200:00

Berlare

-Ardennen -.
24.Za-21/05/2200:00HO Kalken A-

Berlare

-.
25.Zo-22/05/2200:00

Berlare

-Doorslaar A -.
26.Ma-23/05/2200:00Grembergen-

Berlare

-.
27.Di-24/05/2200:00

Berlare

-Sleidinge -.
28.Wo-25/05/2200:00SK Denderhoutem-

Berlare

-.
29.Do-26/05/2200:00

Berlare

-Jong Zulte A -.
30.Vr-27/05/2200:00Latem A-

Berlare

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Munkzwalm A

3.Zo-20/09/2015:00SK Denderhoutem-Munkzwalm A3 -00014
2.Wo-23/09/2020:00Munkzwalm A-Sleidinge6 -0

3

38
4.Zo-27/09/2015:00Munkzwalm A-Jong Zulte A2 -0

3

65
5.Za-03/10/2019:30Latem A-Munkzwalm A2 -5

3

94
6.Zo-11/10/2015:00Munkzwalm A-Exc.Mariakerke1 -11105
7.Za-17/10/2019:30

Berlare

-Munkzwalm A -PP.5
8.Zo-25/10/2015:00Munkzwalm A-Dendermonde -PP.5
9.Zo-01/11/2015:00Drongen-Munkzwalm A -PP.5
10.Zo-08/11/2014:30Munkzwalm A-Elene-Grotenberge A -PP.
1.Wo-11/11/2014:30Grembergen-Munkzwalm A -PP.
11.Zo-15/11/2015:00Eendr.Zele A-Munkzwalm A -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Munkzwalm A-Aalter A -.
13.Di-10/05/2200:00Munkzwalm A-Ardennen -.
14.Wo-11/05/2200:00HO Kalken A-Munkzwalm A -.
15.Do-12/05/2200:00Munkzwalm A-Doorslaar A -.
16.Vr-13/05/2200:00Munkzwalm A-Grembergen -.
17.Za-14/05/2200:00Sleidinge-Munkzwalm A -.
18.Zo-15/05/2200:00Munkzwalm A-SK Denderhoutem -.
19.Ma-16/05/2200:00Jong Zulte A-Munkzwalm A -.
20.Di-17/05/2200:00Munkzwalm A-Latem A -.
21.Wo-18/05/2200:00Exc.Mariakerke-Munkzwalm A -.
22.Do-19/05/2200:00Munkzwalm A-

Berlare

-.
23.Vr-20/05/2200:00Dendermonde-Munkzwalm A -.
24.Za-21/05/2200:00Munkzwalm A-Drongen -.
25.Zo-22/05/2200:00Elene-Grotenberge A-Munkzwalm A -.
26.Ma-23/05/2200:00Munkzwalm A-Eendr.Zele A -.
27.Di-24/05/2200:00Aalter A-Munkzwalm A -.
28.Wo-25/05/2200:00Ardennen-Munkzwalm A -.
29.Do-26/05/2200:00Munkzwalm A-HO Kalken A -.
30.Vr-27/05/2200:00Doorslaar A-Munkzwalm A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/15)

1HO Kalken A9+9
2Eendr.Zele A9+6
3Munkzwalm A7+8
4Elene-Grotenberge A7+5
5Aalter A*6+2
6Ardennen6+1
7SK Denderhoutem*3+1
8Exc.Mariakerke*30
9Drongen3-1
10Grembergen*3-1
11Doorslaar A*20
12Berlare2-1
13Sleidinge*1-1
14Dendermonde1-7
15Latem A*0-4
16Jong Zulte A*0-7

alle wedstrijden (5/30)

1HO Kalken A15+13
2Eendr.Zele A15+10
3Aalter A13+7
4Elene-Grotenberge A11+6
5Munkzwalm A10+8
6Ardennen10+5
7SK Denderhoutem7+1
8Drongen6+1
9Exc.Mariakerke60
10Doorslaar A5-1
11Berlare5-2
12Grembergen4-3
13Dendermonde4-10
14Sleidinge1-15
15Latem A0-9
16Jong Zulte A0-11

uitwedstrijden (3/15)

1Aalter A7+5
2Eendr.Zele A*6+4
3HO Kalken A*6+4
4Ardennen*4+4
5Elene-Grotenberge A*4+1
6SK Denderhoutem40
7Drongen*3+2
8Munkzwalm A*30
9Doorslaar A3-1
10Berlare*3-1
11Dendermonde*3-3
12Exc.Mariakerke30
13Grembergen1-2
14Jong Zulte A0-4
15Latem A0-5
16Sleidinge0-14