www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 24/10/2020
2020-2021, Oost-Vlaanderen-1: BERLARE
Wedstrijden
2Za-12/09/2019:30Berlare -Aalter A1 -11 17 
3Za-19/09/2020:00Berlare -Dendermonde1 -20 111 
4Zo-27/09/2015:00Drongen -Berlare0 -3 348 
5Za-03/10/2019:30Berlare -Elene-Grotenberge A1 -11 59 
6Zo-11/10/2015:00Eendr.Zele A -Berlare4 -0 0511 
7Za-17/10/2019:30Berlare -Munkzwalm A  - PP.  11 
8Za-24/10/2016:00Ardennen -Berlare  - PP .   
9Za-31/10/2019:30Berlare -HO Kalken A  - PP.    
10Zo-08/11/2014:30Doorslaar A -Berlare  - PP .   
1Wo-11/11/2014:30Exc.Mariakerke -Berlare  - PP .   
11Za-14/11/2019:30Berlare -Grembergen  - PP.    
12Ma-09/05/2200:00Sleidinge -Berlare  -  .   
13Di-10/05/2200:00Berlare -SK Denderhoutem  - .    
14Wo-11/05/2200:00Jong Zulte A -Berlare  -  .   
15Do-12/05/2200:00Berlare -Latem A  - .    
16Vr-13/05/2200:00Berlare -Exc.Mariakerke  - .    
17Za-14/05/2200:00Aalter A -Berlare  -  .   
18Zo-15/05/2200:00Dendermonde -Berlare  -  .   
19Ma-16/05/2200:00Berlare -Drongen  - .    
20Di-17/05/2200:00Elene-Grotenberge A -Berlare  -  .   
21Wo-18/05/2200:00Berlare -Eendr.Zele A  - .    
22Do-19/05/2200:00Munkzwalm A -Berlare  -  .   
23Vr-20/05/2200:00Berlare -Ardennen  - .    
24Za-21/05/2200:00HO Kalken A -Berlare  -  .   
25Zo-22/05/2200:00Berlare -Doorslaar A  - .    
26Ma-23/05/2200:00Grembergen -Berlare  -  .   
27Di-24/05/2200:00Berlare -Sleidinge  - .    
28Wo-25/05/2200:00SK Denderhoutem -Berlare  -  .   
29Do-26/05/2200:00Berlare -Jong Zulte A  - .    
30Vr-27/05/2200:00Latem A -Berlare  -  .   
Rangschikking(5/30)
1HO Kalken A15 5+1316 2+45
 2Eendr.Zele A15 5+1014 2+48
 3Aalter A13 4+79 2+56
 4Elene-Grotenberge A11 3+612 1+14
5Munkzwalm A10 3+814 105
 6Ardennen10 3+510 1+45
 7SK Denderhoutem7 2+110 107
 8Drongen6 2+18 1+23
 9Exc.Mariakerke6 108 004
 10Doorslaar A5 1-19 1-14
11Berlare5 1-26 1-13
 12Grembergen4 1-34 0-22
 13Dendermonde4 1-103 1-32
 14Sleidinge1 0-153 0-140
 15Latem A0 0-97 0-53
 16Jong Zulte A0 0-113 0-42
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van MUNKZWALM A
3Zo-20/09/2015:00SK Denderhoutem -Munkzwalm A3 -0  0014 
2Wo-23/09/2020:00Munkzwalm A -Sleidinge6 -0 3 38 
4Zo-27/09/2015:00Munkzwalm A -Jong Zulte A2 -0 3 65 
5Za-03/10/2019:30Latem A -Munkzwalm A2 -5  394 
6Zo-11/10/2015:00Munkzwalm A -Exc.Mariakerke1 -1 1 105 
7Za-17/10/2019:30Berlare -Munkzwalm A  - PP . 5 
8Zo-25/10/2015:00Munkzwalm A -Dendermonde  - PP.    
9Zo-01/11/2015:00Drongen -Munkzwalm A  - PP .   
10Zo-08/11/2014:30Munkzwalm A -Elene-Grotenberge A  - PP.    
1Wo-11/11/2014:30Grembergen -Munkzwalm A  - PP .   
11Zo-15/11/2015:00Eendr.Zele A -Munkzwalm A  - PP .   
12Ma-09/05/2200:00Munkzwalm A -Aalter A  -  .    
13Di-10/05/2200:00Munkzwalm A -Ardennen  -  .    
14Wo-11/05/2200:00HO Kalken A -Munkzwalm A  -   .   
15Do-12/05/2200:00Munkzwalm A -Doorslaar A  -  .    
16Vr-13/05/2200:00Munkzwalm A -Grembergen  -  .    
17Za-14/05/2200:00Sleidinge -Munkzwalm A  -   .   
18Zo-15/05/2200:00Munkzwalm A -SK Denderhoutem  -  .    
19Ma-16/05/2200:00Jong Zulte A -Munkzwalm A  -   .   
20Di-17/05/2200:00Munkzwalm A -Latem A  -  .    
21Wo-18/05/2200:00Exc.Mariakerke -Munkzwalm A  -   .   
22Do-19/05/2200:00Munkzwalm A -Berlare  -  .    
23Vr-20/05/2200:00Dendermonde -Munkzwalm A  -   .   
24Za-21/05/2200:00Munkzwalm A -Drongen  -  .    
25Zo-22/05/2200:00Elene-Grotenberge A -Munkzwalm A  -   .   
26Ma-23/05/2200:00Munkzwalm A -Eendr.Zele A  -  .    
27Di-24/05/2200:00Aalter A -Munkzwalm A  -   .   
28Wo-25/05/2200:00Ardennen -Munkzwalm A  -   .   
29Do-26/05/2200:00Munkzwalm A -HO Kalken A  -  .    
30Vr-27/05/2200:00Doorslaar A -Munkzwalm A  -   .   
Periode1(5/10)
1HO Kalken A15
 2Eendr.Zele A15
 3Aalter A13
 4Elene-Grotenberge A11
5Munkzwalm A10
 6Ardennen10
 7SK Denderhoutem7
 8Drongen6
 9Exc.Mariakerke6
 10Doorslaar A5
11Berlare5
 12Grembergen4
 13Dendermonde4
 14Sleidinge1
 15Latem A0
 16Jong Zulte A0
Periode2(0/10)
1Elene-Grotenberge A0
.Aalter A0
.HO Kalken A0
.Dendermonde0
.SK Denderhoutem0
.Jong Zulte A0
.Eendr.Zele A0
.Exc.Mariakerke0
.Ardennen0
.Latem A0
.Berlare0
.Drongen0
.Munkzwalm A0
.Grembergen0
.Sleidinge0
.Doorslaar A0
Periode3(0/10)
1Elene-Grotenberge A0
.Aalter A0
.HO Kalken A0
.Dendermonde0
.SK Denderhoutem0
.Jong Zulte A0
.Eendr.Zele A0
.Exc.Mariakerke0
.Ardennen0
.Latem A0
.Berlare0
.Drongen0
.Munkzwalm A0
.Grembergen0
.Sleidinge0
.Doorslaar A0
Beste aanval
HO Kalken A16
 Eendr.Zele A14
Munkzwalm A14
 Elene-Grotenberge A12
 SK Denderhoutem10
 Ardennen10
 Aalter A9
 Doorslaar A9
 Exc.Mariakerke8
 Drongen8
 Latem A7
Berlare6
 Grembergen4
 Dendermonde3
 Jong Zulte A3
 Sleidinge3
Beste verdediging
Aalter A2
 HO Kalken A3
 Eendr.Zele A4
 Ardennen5
 Elene-Grotenberge A6
Munkzwalm A6
 Drongen7
 Grembergen7
 Exc.Mariakerke8
Berlare8
 SK Denderhoutem9
 Doorslaar A10
 Dendermonde13
 Jong Zulte A14
 Latem A16
 Sleidinge18
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.