www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 03/11/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

zondag 11/10/2020

15:00

HO Kalken A

-Jong Zulte A2-1
.Doorslaar A-SK Denderhoutem5 -5
.

Grembergen

-Sleidinge1-0
.Drongen-

Aalter A

0-1
.

Elene-Grotenberge A

-Dendermonde4 -0
.

Eendr.Zele A

-Berlare4 -0
.Munkzwalm A-Exc.Mariakerke1-1
.

Ardennen

-Latem A2-1
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/30

1.HO Kalken A1512
2.Eendr.Zele A1512
3.Aalter A1312
4.Elene-Grotenberge A118.4
5.Munkzwalm A1010
6.Ardennen107
7.SK Denderhoutem77
8.Drongen633.
9.Exc.Mariakerke65.-1(1)
10.Doorslaar A55
11.Berlare541.
12.Grembergen44
13.Dendermonde43.2
14.Sleidinge10.-4(3)
15.Latem A00-2.(3)
16.Jong Zulte A00.-3(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale --> Munkzwalm A

Berlare

2.Za-12/09/2019:30Berlare-Aalter A1 -1117
3.Za-19/09/2020:00Berlare-Dendermonde1 -20111
4.Zo-27/09/2015:00Drongen-Berlare0 -3

3

48
5.Za-03/10/2019:30Berlare-Elene-Grotenberge A1 -1159
6.Zo-11/10/2015:00Eendr.Zele A-Berlare4 -00511
7.Za-17/10/2019:30Berlare-

Munkzwalm A

-PP.11
8.Za-24/10/2016:00Ardennen-Berlare -PP.11
9.Za-31/10/2019:30Berlare-HO Kalken A -PP.11
10.Zo-08/11/2014:30Doorslaar A-Berlare -PP.
1.Wo-11/11/2014:30Exc.Mariakerke-Berlare -PP.
11.Za-14/11/2019:30Berlare-Grembergen -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Sleidinge-Berlare -.
13.Di-10/05/2200:00Berlare-SK Denderhoutem -.
14.Wo-11/05/2200:00Jong Zulte A-Berlare -.
15.Do-12/05/2200:00Berlare-Latem A -.
16.Vr-13/05/2200:00Berlare-Exc.Mariakerke -.
17.Za-14/05/2200:00Aalter A-Berlare -.
18.Zo-15/05/2200:00Dendermonde-Berlare -.
19.Ma-16/05/2200:00Berlare-Drongen -.
20.Di-17/05/2200:00Elene-Grotenberge A-Berlare -.
21.Wo-18/05/2200:00Berlare-Eendr.Zele A -.
22.Do-19/05/2200:00

Munkzwalm A

-Berlare -.
23.Vr-20/05/2200:00Berlare-Ardennen -.
24.Za-21/05/2200:00HO Kalken A-Berlare -.
25.Zo-22/05/2200:00Berlare-Doorslaar A -.
26.Ma-23/05/2200:00Grembergen-Berlare -.
27.Di-24/05/2200:00Berlare-Sleidinge -.
28.Wo-25/05/2200:00SK Denderhoutem-Berlare -.
29.Do-26/05/2200:00Berlare-Jong Zulte A -.
30.Vr-27/05/2200:00Latem A-Berlare -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Munkzwalm A

3.Zo-20/09/2015:00SK Denderhoutem-

Munkzwalm A

3 -00014
2.Wo-23/09/2020:00

Munkzwalm A

-Sleidinge6 -0

3

38
4.Zo-27/09/2015:00

Munkzwalm A

-Jong Zulte A2 -0

3

65
5.Za-03/10/2019:30Latem A-

Munkzwalm A

2 -5

3

94
6.Zo-11/10/2015:00

Munkzwalm A

-Exc.Mariakerke1 -11105
7.Za-17/10/2019:30Berlare-

Munkzwalm A

-PP.5
8.Zo-25/10/2015:00

Munkzwalm A

-Dendermonde -PP.5
9.Zo-01/11/2015:00Drongen-

Munkzwalm A

-PP.5
10.Zo-08/11/2014:30

Munkzwalm A

-Elene-Grotenberge A -PP.
1.Wo-11/11/2014:30Grembergen-

Munkzwalm A

-PP.
11.Zo-15/11/2015:00Eendr.Zele A-

Munkzwalm A

-PP.
12.Ma-22/11/2100:00

Munkzwalm A

-Aalter A -.
13.Di-10/05/2200:00

Munkzwalm A

-Ardennen -.
14.Wo-11/05/2200:00HO Kalken A-

Munkzwalm A

-.
15.Do-12/05/2200:00

Munkzwalm A

-Doorslaar A -.
16.Vr-13/05/2200:00

Munkzwalm A

-Grembergen -.
17.Za-14/05/2200:00Sleidinge-

Munkzwalm A

-.
18.Zo-15/05/2200:00

Munkzwalm A

-SK Denderhoutem -.
19.Ma-16/05/2200:00Jong Zulte A-

Munkzwalm A

-.
20.Di-17/05/2200:00

Munkzwalm A

-Latem A -.
21.Wo-18/05/2200:00Exc.Mariakerke-

Munkzwalm A

-.
22.Do-19/05/2200:00

Munkzwalm A

-Berlare -.
23.Vr-20/05/2200:00Dendermonde-

Munkzwalm A

-.
24.Za-21/05/2200:00

Munkzwalm A

-Drongen -.
25.Zo-22/05/2200:00Elene-Grotenberge A-

Munkzwalm A

-.
26.Ma-23/05/2200:00

Munkzwalm A

-Eendr.Zele A -.
27.Di-24/05/2200:00Aalter A-

Munkzwalm A

-.
28.Wo-25/05/2200:00Ardennen-

Munkzwalm A

-.
29.Do-26/05/2200:00

Munkzwalm A

-HO Kalken A -.
30.Vr-27/05/2200:00Doorslaar A-

Munkzwalm A

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/15)

1HO Kalken A9+9
2Eendr.Zele A9+6
3Munkzwalm A7+8
4Elene-Grotenberge A7+5
5Aalter A*6+2
6Ardennen6+1
7SK Denderhoutem*3+1
8Exc.Mariakerke*30
9Drongen3-1
10Grembergen*3-1
11Doorslaar A*20
12Berlare2-1
13Sleidinge*1-1
14Dendermonde1-7
15Latem A*0-4
16Jong Zulte A*0-7

alle wedstrijden (5/30)

1HO Kalken A15+13
2Eendr.Zele A15+10
3Aalter A13+7
4Elene-Grotenberge A11+6
5Munkzwalm A10+8
6Ardennen10+5
7SK Denderhoutem7+1
8Drongen6+1
9Exc.Mariakerke60
10Doorslaar A5-1
11Berlare5-2
12Grembergen4-3
13Dendermonde4-10
14Sleidinge1-15
15Latem A0-9
16Jong Zulte A0-11

uitwedstrijden (3/15)

1Aalter A7+5
2Eendr.Zele A*6+4
3HO Kalken A*6+4
4Ardennen*4+4
5Elene-Grotenberge A*4+1
6SK Denderhoutem40
7Drongen*3+2
8Munkzwalm A*30
9Doorslaar A3-1
10Berlare*3-1
11Dendermonde*3-3
12Exc.Mariakerke30
13Grembergen1-2
14Jong Zulte A0-4
15Latem A0-5
16Sleidinge0-14