www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 03/11/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

zondag 11/10/2020

15:00

HO Kalken A

-Jong Zulte A2-1
.Doorslaar A-SK Denderhoutem5 -5
.

Grembergen

-Sleidinge1-0
.Drongen-

Aalter A

0-1
.

Elene-Grotenberge A

-Dendermonde4 -0
.

Eendr.Zele A

-Berlare4 -0
.Munkzwalm A-Exc.Mariakerke1-1
.

Ardennen

-Latem A2-1
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/30

1.HO Kalken A1512-3.(0)
2.Eendr.Zele A1512
3.Aalter A13121.
4.Elene-Grotenberge A118
5.Munkzwalm A1010-4.(0)
6.Ardennen107
7.SK Denderhoutem77.2
8.Drongen63
9.Exc.Mariakerke65
10.Doorslaar A55.-2(0)
11.Berlare54
12.Grembergen44-1.(0)
13.Dendermonde43
14.Sleidinge10
15.Latem A00.4
16.Jong Zulte A003.
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale --> Sleidinge

Aalter A

2.Za-12/09/2019:30Berlare-Aalter A1 -1115
3.Za-19/09/2020:15Aalter A-Doorslaar A1 -0

3

46
4.Zo-27/09/2015:00Dendermonde-Aalter A0 -4

3

73
5.Za-03/10/2020:00Aalter A-Grembergen2 -1

3

103
6.Zo-11/10/2015:00Drongen-Aalter A0 -1

3

133
7.Za-17/10/2018:00Aalter A-

Sleidinge

-PP.3
8.Za-24/10/2020:00Elene-Grotenberge A-Aalter A -PP.3
9.Za-31/10/2020:00Aalter A-SK Denderhoutem -PP.3
10.Zo-08/11/2015:00Eendr.Zele A-Aalter A -PP.
1.Wo-11/11/2014:30Aalter A-HO Kalken A -PP.
11.Za-14/11/2020:00Aalter A-Jong Zulte A -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Munkzwalm A-Aalter A -.
13.Di-10/05/2200:00Aalter A-Latem A -.
14.Wo-11/05/2200:00Aalter A-Ardennen -.
15.Do-12/05/2200:00Exc.Mariakerke-Aalter A -.
16.Vr-13/05/2200:00HO Kalken A-Aalter A -.
17.Za-14/05/2200:00Aalter A-Berlare -.
18.Zo-15/05/2200:00Doorslaar A-Aalter A -.
19.Ma-16/05/2200:00Aalter A-Dendermonde -.
20.Di-17/05/2200:00Grembergen-Aalter A -.
21.Wo-18/05/2200:00Aalter A-Drongen -.
22.Do-19/05/2200:00

Sleidinge

-Aalter A -.
23.Vr-20/05/2200:00Aalter A-Elene-Grotenberge A -.
24.Za-21/05/2200:00SK Denderhoutem-Aalter A -.
25.Zo-22/05/2200:00Aalter A-Eendr.Zele A -.
26.Ma-23/05/2200:00Jong Zulte A-Aalter A -.
27.Di-24/05/2200:00Aalter A-Munkzwalm A -.
28.Wo-25/05/2200:00Latem A-Aalter A -.
29.Do-26/05/2200:00Ardennen-Aalter A -.
30.Vr-27/05/2200:00Aalter A-Exc.Mariakerke -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Sleidinge

3.Za-19/09/2019:30

Sleidinge

-Ardennen1 -11110
2.Wo-23/09/2020:00Munkzwalm A-

Sleidinge

6 -00112
4.Zo-27/09/2015:00HO Kalken A-

Sleidinge

7 -00114
5.Za-03/10/2019:30

Sleidinge

-Doorslaar A2 -30114
6.Zo-11/10/2015:00Grembergen-

Sleidinge

1 -00114
7.Za-17/10/2018:00Aalter A-

Sleidinge

-PP.14
8.Za-24/10/2019:30

Sleidinge

-SK Denderhoutem -PP.14
9.Zo-01/11/2014:30Jong Zulte A-

Sleidinge

-PP.14
10.Zo-08/11/2014:30

Sleidinge

-Latem A -PP.
1.Wo-11/11/2014:30

Sleidinge

-Eendr.Zele A -PP.
11.Zo-15/11/2014:30Exc.Mariakerke-

Sleidinge

-PP.
12.Ma-22/11/2100:00

Sleidinge

-Berlare -.
13.Di-10/05/2200:00Dendermonde-

Sleidinge

-.
14.Wo-11/05/2200:00

Sleidinge

-Drongen -.
15.Do-12/05/2200:00Elene-Grotenberge A-

Sleidinge

-.
16.Vr-13/05/2200:00Eendr.Zele A-

Sleidinge

-.
17.Za-14/05/2200:00

Sleidinge

-Munkzwalm A -.
18.Zo-15/05/2200:00Ardennen-

Sleidinge

-.
19.Ma-16/05/2200:00

Sleidinge

-HO Kalken A -.
20.Di-17/05/2200:00Doorslaar A-

Sleidinge

-.
21.Wo-18/05/2200:00

Sleidinge

-Grembergen -.
22.Do-19/05/2200:00

Sleidinge

-Aalter A -.
23.Vr-20/05/2200:00SK Denderhoutem-

Sleidinge

-.
24.Za-21/05/2200:00

Sleidinge

-Jong Zulte A -.
25.Zo-22/05/2200:00Latem A-

Sleidinge

-.
26.Ma-23/05/2200:00

Sleidinge

-Exc.Mariakerke -.
27.Di-24/05/2200:00Berlare-

Sleidinge

-.
28.Wo-25/05/2200:00

Sleidinge

-Dendermonde -.
29.Do-26/05/2200:00Drongen-

Sleidinge

-.
30.Vr-27/05/2200:00

Sleidinge

-Elene-Grotenberge A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/15)

1HO Kalken A9+9
2Eendr.Zele A9+6
3Munkzwalm A7+8
4Elene-Grotenberge A7+5
5Aalter A*6+2
6Ardennen6+1
7SK Denderhoutem*3+1
8Exc.Mariakerke*30
9Drongen3-1
10Grembergen*3-1
11Doorslaar A*20
12Berlare2-1
13Sleidinge*1-1
14Dendermonde1-7
15Latem A*0-4
16Jong Zulte A*0-7

alle wedstrijden (5/30)

1HO Kalken A15+13
2Eendr.Zele A15+10
3Aalter A13+7
4Elene-Grotenberge A11+6
5Munkzwalm A10+8
6Ardennen10+5
7SK Denderhoutem7+1
8Drongen6+1
9Exc.Mariakerke60
10Doorslaar A5-1
11Berlare5-2
12Grembergen4-3
13Dendermonde4-10
14Sleidinge1-15
15Latem A0-9
16Jong Zulte A0-11

uitwedstrijden (3/15)

1Aalter A7+5
2Eendr.Zele A*6+4
3HO Kalken A*6+4
4Ardennen*4+4
5Elene-Grotenberge A*4+1
6SK Denderhoutem40
7Drongen*3+2
8Munkzwalm A*30
9Doorslaar A3-1
10Berlare*3-1
11Dendermonde*3-3
12Exc.Mariakerke30
13Grembergen1-2
14Jong Zulte A0-4
15Latem A0-5
16Sleidinge0-14