www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 18/02/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

zaterdag 15/02/2020

20:00

Aalter

-Ardennen3 -1

zondag 16/02/2020

15:00Exc.Mariakerke-

Bambrugge

2 -3
.Elene-Grotenberge A-HO Kalken A0-0
.Eendr.Zele A-Berlare1-1
.Jong Zulte-

Haasdonk A

0-3
.SK Denderhoutem-Latem1-1
.Adegem-Kruibeke0-0
.Dendermonde-

Voorde-Appelterre

3 -4

zondag 23/02/2020

15:00Ardennen1-9Exc.Mariakerke-
.Voorde-Appelterre8-6Aalter-
.Kruibeke3 -7Dendermonde-
.HO Kalken A6-6Eendr.Zele A-
.Bambrugge9-4Elene-Grotenberge A-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

23/30

1.Bambrugge*5198
2.Voorde-Appelterre*4998
3.Elene-Grotenberge A*3948.1
4.Aalter*36108.3
5.HO Kalken A*3648
6.Eendr.Zele A*3578-1.(1)
7.Dendermonde*33584.
8.Jong Zulte3267.-2(3)
9.Exc.Mariakerke*30682.
10.SK Denderhoutem3037.-4(3)
11.Ardennen*2868
12.Berlare2577
13.Latem2537
14.Adegem2247
15.Haasdonk A1677-3.(0)
16.Kruibeke*1418
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale --> Berlare

periode 1

10/10

Voorde-Appelterre25
2.Elene-Grotenberge A22
3.HO Kalken A19
4.Bambrugge18
5.Aalter17
6.Eendr.Zele A17
7.Ardennen15
8.Dendermonde15
9.Jong Zulte14
10.SK Denderhoutem14
11.Latem12
12.Exc.Mariakerke11
13.Adegem10
14.Berlare8
15.Kruibeke7
16.Haasdonk A2

periode 2

10/10

Bambrugge27
2.Exc.Mariakerke19
3.Voorde-Appelterre18
4.Eendr.Zele A17
5.Dendermonde17
6.Elene-Grotenberge A16
7.HO Kalken A16
8.Jong Zulte15
9.Berlare13
10.SK Denderhoutem13
11.Aalter13
12.Ardennen10
13.Latem10
14.Adegem9
15.Haasdonk A7
16.Kruibeke6

periode 3

3/10

1.Haasdonk A7
2.Aalter*6
3.Voorde-Appelterre*6
4.Bambrugge*6
5.Berlare4
6.Ardennen*3
7.Jong Zulte3
8.Latem3
9.Adegem3
SK Denderhoutem3
11.Dendermonde*1
12.Eendr.Zele A*1
13.Elene-Grotenberge A*1
HO Kalken A*1
15.Kruibeke*1
16.Exc.Mariakerke*0

Berlare

1.Za-31/08/1919:30

Berlare

-Voorde-Appelterre0 -20014
2.Zo-08/09/1915:00Ardennen-

Berlare

2 -4

3

38
3.Za-14/09/1919:30

Berlare

-Bambrugge0 -20310
4.Zo-22/09/1915:00HO Kalken A-

Berlare

2 -4

3

68
5.Zo-29/09/1915:00SK Denderhoutem-

Berlare

2 -10611
6.Za-05/10/1919:30

Berlare

-Haasdonk A3 -31710
7.Za-12/10/1920:00Jong Zulte-

Berlare

2 -10711
8.Za-19/10/1920:00

Berlare

-Eendr.Zele A2 -21812
9.Zo-27/10/1915:00Elene-Grotenberge A-

Berlare

3 -20812
10.Zo-03/11/1914:30

Berlare

-Exc.Mariakerke2 -30814
11.Zo-10/11/1914:30Aalter-

Berlare

0 -6

3

1112
12.Za-16/11/1919:30

Berlare

-Dendermonde0 -301112
13.Zo-24/11/1914:30Adegem-

Berlare

4 -201114
14.Za-30/11/1918:00

Berlare

-Latem0 -101114
15.Zo-08/12/1915:00Kruibeke-

Berlare

0 -5

3

1413
16.Zo-15/12/1914:30Voorde-Appelterre-

Berlare

2 -211514
17.Za-04/01/2019:30

Berlare

-Ardennen2 -401514
18.Zo-12/01/2014:30Bambrugge-

Berlare

2 -001514
19.Za-18/01/2020:00

Berlare

-HO Kalken A1 -0

3

1813
20.Zo-26/01/2015:00

Berlare

-SK Denderhoutem2 -0

3

2113
21.Za-01/02/2019:30Haasdonk A-

Berlare

1 -002113
22.Za-08/02/2019:30

Berlare

-Jong Zulte3 -1

3

2412
23.Zo-16/02/2015:00Eendr.Zele A-

Berlare

1 -112512
24.Za-29/02/2019:30

Berlare

-Elene-Grotenberge A -.
25.Za-07/03/2019:30Exc.Mariakerke-

Berlare

-.
26.Za-14/03/2019:30

Berlare

-Aalter -.
27.Zo-22/03/2015:00Dendermonde-

Berlare

-.
28.Zo-29/03/2000:00

Berlare

-Adegem -.
29.Zo-19/04/2000:00Latem-

Berlare

-.
30.Zo-26/04/2000:00

Berlare

-Kruibeke -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Elene-Grotenberge A

1.Zo-01/09/1915:00Elene-Grotenberge A-Dendermonde3 -2

3

34
2.Zo-08/09/1915:00Adegem-Elene-Grotenberge A0 -0145
3.Zo-15/09/1915:00Elene-Grotenberge A-Latem3 -2

3

73
4.Zo-22/09/1915:00Kruibeke-Elene-Grotenberge A0 -6

3

102
5.Zo-29/09/1915:00Elene-Grotenberge A-Voorde-Appelterre5 -2

3

131
6.Zo-06/10/1915:30Ardennen-Elene-Grotenberge A0 -1

3

161
7.Zo-13/10/1916:00Elene-Grotenberge A-Bambrugge3 -40161
8.Zo-20/10/1916:00HO Kalken A-Elene-Grotenberge A2 -00162
9.Zo-27/10/1915:00Elene-Grotenberge A-

Berlare

3 -2

3

192
10.Zo-03/11/1914:30Haasdonk A-Elene-Grotenberge A1 -3

3

222
11.Zo-10/11/1916:00Elene-Grotenberge A-Jong Zulte3 -1

3

252
12.Zo-17/11/1915:00Eendr.Zele A-Elene-Grotenberge A2 -00252
13.Zo-24/11/1914:30SK Denderhoutem-Elene-Grotenberge A2 -00253
14.Zo-01/12/1914:30Elene-Grotenberge A-Exc.Mariakerke6 -1

3

283
15.Zo-08/12/1914:30Aalter-Elene-Grotenberge A1 -4

3

313
16.Za-14/12/1920:00Dendermonde-Elene-Grotenberge A4 -20314
17.Zo-22/12/1914:30Elene-Grotenberge A-Adegem3 -0

3

342
18.Za-11/01/2019:30Latem-Elene-Grotenberge A2 -21353
19.Zo-19/01/2015:00Elene-Grotenberge A-Kruibeke4 -0

3

383
20.Zo-26/01/2015:00Voorde-Appelterre-Elene-Grotenberge A3 -10383
21.Zo-02/02/2015:00Elene-Grotenberge A-Ardennen0 -10383
23.Zo-16/02/2015:00Elene-Grotenberge A-HO Kalken A0 -01393
22.Zo-23/02/2015:00Bambrugge-Elene-Grotenberge A -.
24.Za-29/02/2019:30

Berlare

-Elene-Grotenberge A -.
25.Zo-08/03/2015:00Elene-Grotenberge A-Haasdonk A -.
26.Za-14/03/2019:30Jong Zulte-Elene-Grotenberge A -.
27.Zo-22/03/2015:00Elene-Grotenberge A-Eendr.Zele A -.
28.Zo-29/03/2000:00Elene-Grotenberge A-SK Denderhoutem -.
29.Zo-19/04/2000:00Exc.Mariakerke-Elene-Grotenberge A -.
30.Zo-26/04/2000:00Elene-Grotenberge A-Aalter -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/15)

1Voorde-Appelterre*2729:14+15
2Elene-Grotenberge A*2533:15+18
3Bambrugge**2328:12+16
4Eendr.Zele A*2317:7+10
5Aalter2329:21+8
6Dendermonde2022:16+6
7SK Denderhoutem2022:17+5
8HO Kalken A**1925:13+12
9Latem1621:15+6
10Jong Zulte*1511:13-2
11Exc.Mariakerke1519:190
12Adegem1313:17-4
13Berlare*1115:21-6
14Ardennen**713:24-11
15Kruibeke*77:41-34
16Haasdonk A*67:21-14

alle wedstrijden (23/30)

1Bambrugge*5156:24+32
2Voorde-Appelterre*4955:30+25
3Elene-Grotenberge A*3952:32+20
4Aalter*3643:37+6
5HO Kalken A*3641:27+14
6Eendr.Zele A*3538:25+13
7Dendermonde*3340:37+3
8Jong Zulte3232:29+3
9Exc.Mariakerke*3039:42-3
10SK Denderhoutem3038:41-3
11Ardennen*2834:41-7
12Berlare2543:42+1
13Latem2534:42-8
14Adegem2220:32-12
15Haasdonk A1621:44-23
16Kruibeke*1411:72-61

uitwedstrijden (12/15)

1Bambrugge2828:12+16
2Voorde-Appelterre*2226:16+10
3Ardennen2121:17+4
4Jong Zulte1721:16+5
5HO Kalken A1716:14+2
6Exc.Mariakerke**1520:23-3
7Berlare1428:21+7
8Elene-Grotenberge A*1419:17+2
9Aalter**1314:16-2
10Dendermonde**1318:21-3
11Eendr.Zele A*1221:18+3
12SK Denderhoutem*1016:24-8
13Haasdonk A1014:23-9
14Latem*913:27-14
15Adegem*97:15-8
16Kruibeke*74:31-27