www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 18/10/2020
2020-2021, Oost-Vlaanderen-1: DOORSLAAR A
Wedstrijden
2Zo-13/09/2015:00HO Kalken A -Doorslaar A2 -1 0013 
3Za-19/09/2020:15Aalter A -Doorslaar A1 -0 0012 
4Zo-27/09/2015:00Doorslaar A -Grembergen0 -01 112 
5Za-03/10/2019:30Sleidinge -Doorslaar A2 -3 3411 
6Zo-11/10/2015:00Doorslaar A -SK Denderhoutem5 -51 510 
7Za-17/10/2019:30Jong Zulte A -Doorslaar A  - PP . 10 
8Zo-25/10/2015:00Doorslaar A -Latem A  - PP.    
9Zo-01/11/2014:30Exc.Mariakerke -Doorslaar A  - PP .   
10Zo-08/11/2014:30Doorslaar A -Berlare  - .    
1Wo-11/11/2014:30Doorslaar A -Ardennen  - .    
11Zo-15/11/2014:30Dendermonde -Doorslaar A  -  .   
12Ma-09/05/2200:00Doorslaar A -Drongen  - .    
13Di-10/05/2200:00Elene-Grotenberge A -Doorslaar A  -  .   
14Wo-11/05/2200:00Doorslaar A -Eendr.Zele A  - .    
15Do-12/05/2200:00Munkzwalm A -Doorslaar A  -  .   
16Vr-13/05/2200:00Ardennen -Doorslaar A  -  .   
17Za-14/05/2200:00Doorslaar A -HO Kalken A  - .    
18Zo-15/05/2200:00Doorslaar A -Aalter A  - .    
19Ma-16/05/2200:00Grembergen -Doorslaar A  -  .   
20Di-17/05/2200:00Doorslaar A -Sleidinge  - .    
21Wo-18/05/2200:00SK Denderhoutem -Doorslaar A  -  .   
22Do-19/05/2200:00Doorslaar A -Jong Zulte A  - .    
23Vr-20/05/2200:00Latem A -Doorslaar A  -  .   
24Za-21/05/2200:00Doorslaar A -Exc.Mariakerke  - .    
25Zo-22/05/2200:00Berlare -Doorslaar A  -  .   
26Ma-23/05/2200:00Doorslaar A -Dendermonde  - .    
27Di-24/05/2200:00Drongen -Doorslaar A  -  .   
28Wo-25/05/2200:00Doorslaar A -Elene-Grotenberge A  - .    
29Do-26/05/2200:00Eendr.Zele A -Doorslaar A  -  .   
30Vr-27/05/2200:00Doorslaar A -Munkzwalm A  - .    
Rangschikking(5/30)
1HO Kalken A15 5+1316 2+45
 2Eendr.Zele A15 5+1014 2+48
 3Aalter A13 4+79 2+56
 4Elene-Grotenberge A11 3+612 1+14
 5Munkzwalm A10 3+814 105
 6Ardennen10 3+510 1+45
 7SK Denderhoutem7 2+110 107
 8Drongen6 2+18 1+23
 9Exc.Mariakerke6 108 004
10Doorslaar A5 1-19 1-14
 11Berlare5 1-26 1-13
 12Grembergen4 1-34 0-22
 13Dendermonde4 1-103 1-32
 14Sleidinge1 0-153 0-140
 15Latem A0 0-97 0-53
16Jong Zulte A0 0-113 0-42
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van JONG ZULTE A
2Zo-13/09/2015:00Elene-Grotenberge A -Jong Zulte A2 -1  0013 
3Zo-20/09/2017:00Jong Zulte A -Eendr.Zele A1 -4 0 016-
4Zo-27/09/2015:00Munkzwalm A -Jong Zulte A2 -0  0016-
5Zo-04/10/2015:00Jong Zulte A -Ardennen0 -4 0 016-
6Zo-11/10/2015:00HO Kalken A -Jong Zulte A2 -1  0016-
7Za-17/10/2019:30Jong Zulte A -Doorslaar A  - PP.  16-
8Za-24/10/2020:00Grembergen -Jong Zulte A  - PP .   
9Zo-01/11/2014:30Jong Zulte A -Sleidinge  - PP.    
10Zo-08/11/2014:30SK Denderhoutem -Jong Zulte A  -   .   
1Wo-11/11/2014:30Jong Zulte A -Drongen  -  .    
11Za-14/11/2020:00Aalter A -Jong Zulte A  -   .   
12Ma-09/05/2200:00Jong Zulte A -Latem A  -  .    
13Di-10/05/2200:00Exc.Mariakerke -Jong Zulte A  -   .   
14Wo-11/05/2200:00Jong Zulte A -Berlare  -  .    
15Do-12/05/2200:00Dendermonde -Jong Zulte A  -   .   
16Vr-13/05/2200:00Drongen -Jong Zulte A  -   .   
17Za-14/05/2200:00Jong Zulte A -Elene-Grotenberge A  -  .    
18Zo-15/05/2200:00Eendr.Zele A -Jong Zulte A  -   .   
19Ma-16/05/2200:00Jong Zulte A -Munkzwalm A  -  .    
20Di-17/05/2200:00Ardennen -Jong Zulte A  -   .   
21Wo-18/05/2200:00Jong Zulte A -HO Kalken A  -  .    
22Do-19/05/2200:00Doorslaar A -Jong Zulte A  -   .   
23Vr-20/05/2200:00Jong Zulte A -Grembergen  -  .    
24Za-21/05/2200:00Sleidinge -Jong Zulte A  -   .   
25Zo-22/05/2200:00Jong Zulte A -SK Denderhoutem  -  .    
26Ma-23/05/2200:00Jong Zulte A -Aalter A  -  .    
27Di-24/05/2200:00Latem A -Jong Zulte A  -   .   
28Wo-25/05/2200:00Jong Zulte A -Exc.Mariakerke  -  .    
29Do-26/05/2200:00Berlare -Jong Zulte A  -   .   
30Vr-27/05/2200:00Jong Zulte A -Dendermonde  -  .    
Periode1(5/10)
1HO Kalken A15
 2Eendr.Zele A15
 3Aalter A13
 4Elene-Grotenberge A11
 5Munkzwalm A10
 6Ardennen10
 7SK Denderhoutem7
 8Drongen6
 9Exc.Mariakerke6
10Doorslaar A5
 11Berlare5
 12Grembergen4
 13Dendermonde4
 14Sleidinge1
 15Latem A0
16Jong Zulte A0
Periode2(0/10)
1Elene-Grotenberge A0
.Aalter A0
.HO Kalken A0
.Dendermonde0
.SK Denderhoutem0
.Jong Zulte A0
.Eendr.Zele A0
.Exc.Mariakerke0
.Ardennen0
.Latem A0
.Berlare0
.Drongen0
.Munkzwalm A0
.Grembergen0
.Sleidinge0
.Doorslaar A0
Periode3(0/10)
1Elene-Grotenberge A0
.Aalter A0
.HO Kalken A0
.Dendermonde0
.SK Denderhoutem0
.Jong Zulte A0
.Eendr.Zele A0
.Exc.Mariakerke0
.Ardennen0
.Latem A0
.Berlare0
.Drongen0
.Munkzwalm A0
.Grembergen0
.Sleidinge0
.Doorslaar A0
Beste aanval
HO Kalken A16
 Eendr.Zele A14
 Munkzwalm A14
 Elene-Grotenberge A12
 SK Denderhoutem10
 Ardennen10
 Aalter A9
Doorslaar A9
 Exc.Mariakerke8
 Drongen8
 Latem A7
 Berlare6
 Grembergen4
 Dendermonde3
Jong Zulte A3
 Sleidinge3
Beste verdediging
Aalter A2
 HO Kalken A3
 Eendr.Zele A4
 Ardennen5
 Elene-Grotenberge A6
 Munkzwalm A6
 Drongen7
 Grembergen7
 Exc.Mariakerke8
 Berlare8
 SK Denderhoutem9
Doorslaar A10
 Dendermonde13
Jong Zulte A14
 Latem A16
 Sleidinge18
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.