www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 19/09/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:30Berlare-

Voorde-Appelterre

0-2
.Haasdonk A-

Kruibeke

0-1
.SK Denderhoutem-Bambrugge0-0
.Jong Zulte-

Latem

0-1

zondag 01/09/2019

15:00

Eendr.Zele A

-Adegem1-0
.Exc.Mariakerke-

Aalter

0-2
.

Elene-Grotenberge A

-Dendermonde3-2
.

HO Kalken A

-Ardennen2-0

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30

Latem

-Eendr.Zele A3-1
.

Aalter

-SK Denderhoutem4-2
20:00

Dendermonde

-Exc.Mariakerke3-2

zondag 08/09/2019

15:00Bambrugge-HO Kalken A1-1
.Adegem-Elene-Grotenberge A0-0
.Kruibeke-

Jong Zulte

0-4
.Ardennen-

Berlare

2-4
16:30

Voorde-Appelterre

-Haasdonk A3-0

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30Haasdonk A-

Ardennen

0-3
.

Aalter

-Dendermonde4-0
.Berlare-

Bambrugge

0-2

zondag 15/09/2019

15:00

Eendr.Zele A

-Kruibeke5-0
.Exc.Mariakerke-Adegem0-0
.Jong Zulte-

Voorde-Appelterre

0-1
.SK Denderhoutem-HO Kalken A2-2
.

Elene-Grotenberge A

-Latem3-2

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30Latem-Exc.Mariakerke-
20:00Dendermonde-SK Denderhoutem-

zondag 22/09/2019

15:00HO Kalken A-Berlare-
.Kruibeke-Elene-Grotenberge A-
.Ardennen-Jong Zulte-
.Adegem-Aalter-
.Bambrugge-Haasdonk A-
.Voorde-Appelterre-Eendr.Zele A-

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

20:00Haasdonk A-HO Kalken A-
.Dendermonde-Adegem-

zondag 29/09/2019

15:00Exc.Mariakerke-Kruibeke-
.Aalter-Latem-
.Jong Zulte-Bambrugge-
.Eendr.Zele A-Ardennen-
.Elene-Grotenberge A-Voorde-Appelterre-
.SK Denderhoutem-Berlare-

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:00Adegem-SK Denderhoutem-
19:30Berlare-Haasdonk A-
.Latem-Dendermonde-

zondag 06/10/2019

15:00Bambrugge-Eendr.Zele A-
.HO Kalken A-Jong Zulte-
.Kruibeke-Aalter-
.Voorde-Appelterre-Exc.Mariakerke-
.Ardennen-Elene-Grotenberge A-

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:00Adegem-Latem-
19:30Aalter-Voorde-Appelterre-
20:00Dendermonde-Kruibeke-

zondag 13/10/2019

15:00Exc.Mariakerke-Ardennen-
.Jong Zulte-Berlare-
.Eendr.Zele A-HO Kalken A-
.Elene-Grotenberge A-Bambrugge-
.SK Denderhoutem-Haasdonk A-

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30Berlare-Eendr.Zele A-
.Haasdonk A-Jong Zulte-
.Latem-SK Denderhoutem-

zondag 20/10/2019

15:00Bambrugge-Exc.Mariakerke-
.Kruibeke-Adegem-
.Voorde-Appelterre-Dendermonde-
.Ardennen-Aalter-
16:00HO Kalken A-Elene-Grotenberge A-

speeldag 9

periode 1

zondag 27/10/2019

00:00Exc.Mariakerke-HO Kalken A-
.Aalter-Bambrugge-
.Dendermonde-Ardennen-
.Adegem-Voorde-Appelterre-
.Latem-Kruibeke-
.Eendr.Zele A-Haasdonk A-
.Elene-Grotenberge A-Berlare-
.SK Denderhoutem-Jong Zulte-

speeldag 10

periode 1

zondag 03/11/2019

00:00Bambrugge-Dendermonde-
.HO Kalken A-Aalter-
.Berlare-Exc.Mariakerke-
.Haasdonk A-Elene-Grotenberge A-
.Jong Zulte-Eendr.Zele A-
.Kruibeke-SK Denderhoutem-
.Voorde-Appelterre-Latem-
.Ardennen-Adegem-

speeldag 11

periode 2

zondag 10/11/2019

00:00Exc.Mariakerke-Haasdonk A-
.Aalter-Berlare-
.Dendermonde-HO Kalken A-
.Adegem-Bambrugge-
.Latem-Ardennen-
.Kruibeke-Voorde-Appelterre-
.Elene-Grotenberge A-Jong Zulte-
.SK Denderhoutem-Eendr.Zele A-

speeldag 12

periode 2

zondag 17/11/2019

00:00Bambrugge-Latem-
.HO Kalken A-Adegem-
.Berlare-Dendermonde-
.Haasdonk A-Aalter-
.Jong Zulte-Exc.Mariakerke-
.Eendr.Zele A-Elene-Grotenberge A-
.Voorde-Appelterre-SK Denderhoutem-
.Ardennen-Kruibeke-

speeldag 13

periode 2

zondag 24/11/2019

00:00Exc.Mariakerke-Eendr.Zele A-
.Aalter-Jong Zulte-
.Dendermonde-Haasdonk A-
.Adegem-Berlare-
.Latem-HO Kalken A-
.Kruibeke-Bambrugge-
.Voorde-Appelterre-Ardennen-
.SK Denderhoutem-Elene-Grotenberge A-

speeldag 14

periode 2

zondag 01/12/2019

00:00Bambrugge-Voorde-Appelterre-
.HO Kalken A-Kruibeke-
.Berlare-Latem-
.Haasdonk A-Adegem-
.Jong Zulte-Dendermonde-
.Eendr.Zele A-Aalter-
.Elene-Grotenberge A-Exc.Mariakerke-
.SK Denderhoutem-Ardennen-

speeldag 15

periode 2

zondag 08/12/2019

00:00Exc.Mariakerke-SK Denderhoutem-
.Aalter-Elene-Grotenberge A-
.Dendermonde-Eendr.Zele A-
.Adegem-Jong Zulte-
.Latem-Haasdonk A-
.Kruibeke-Berlare-
.Voorde-Appelterre-HO Kalken A-
.Ardennen-Bambrugge-

speeldag 16

periode 2

zondag 15/12/2019

00:00Aalter-Exc.Mariakerke-
.Ardennen-HO Kalken A-
.Voorde-Appelterre-Berlare-
.Kruibeke-Haasdonk A-
.Latem-Jong Zulte-
.Adegem-Eendr.Zele A-
.Dendermonde-Elene-Grotenberge A-
.Bambrugge-SK Denderhoutem-

speeldag 17

periode 2

zondag 05/01/2020

00:00HO Kalken A-Bambrugge-
.SK Denderhoutem-Aalter-
.Exc.Mariakerke-Dendermonde-
.Elene-Grotenberge A-Adegem-
.Eendr.Zele A-Latem-
.Jong Zulte-Kruibeke-
.Haasdonk A-Voorde-Appelterre-
.Berlare-Ardennen-

speeldag 18

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00Adegem-Exc.Mariakerke-
.Dendermonde-Aalter-
.Bambrugge-Berlare-
.Ardennen-Haasdonk A-
.Voorde-Appelterre-Jong Zulte-
.Kruibeke-Eendr.Zele A-
.Latem-Elene-Grotenberge A-
.HO Kalken A-SK Denderhoutem-

speeldag 19

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00Haasdonk A-Bambrugge-
.Berlare-HO Kalken A-
.SK Denderhoutem-Dendermonde-
.Aalter-Adegem-
.Exc.Mariakerke-Latem-
.Elene-Grotenberge A-Kruibeke-
.Eendr.Zele A-Voorde-Appelterre-
.Jong Zulte-Ardennen-

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00Kruibeke-Exc.Mariakerke-
.Latem-Aalter-
.Adegem-Dendermonde-
.HO Kalken A-Haasdonk A-
.Bambrugge-Jong Zulte-
.Ardennen-Eendr.Zele A-
.Voorde-Appelterre-Elene-Grotenberge A-
.Berlare-SK Denderhoutem-

speeldag 21

periode 3

zondag 02/02/2020

00:00Eendr.Zele A-Bambrugge-
.Jong Zulte-HO Kalken A-
.Haasdonk A-Berlare-
.SK Denderhoutem-Adegem-
.Dendermonde-Latem-
.Aalter-Kruibeke-
.Exc.Mariakerke-Voorde-Appelterre-
.Elene-Grotenberge A-Ardennen-

speeldag 22

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Ardennen-Exc.Mariakerke-
.Voorde-Appelterre-Aalter-
.Kruibeke-Dendermonde-
.Latem-Adegem-
.Berlare-Jong Zulte-
.HO Kalken A-Eendr.Zele A-
.Bambrugge-Elene-Grotenberge A-
.Haasdonk A-SK Denderhoutem-

speeldag 23

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00Exc.Mariakerke-Bambrugge-
.Elene-Grotenberge A-HO Kalken A-
.Eendr.Zele A-Berlare-
.Jong Zulte-Haasdonk A-
.SK Denderhoutem-Latem-
.Adegem-Kruibeke-
.Dendermonde-Voorde-Appelterre-
.Aalter-Ardennen-

speeldag 24

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00HO Kalken A-Exc.Mariakerke-
.Bambrugge-Aalter-
.Ardennen-Dendermonde-
.Voorde-Appelterre-Adegem-
.Kruibeke-Latem-
.Haasdonk A-Eendr.Zele A-
.Berlare-Elene-Grotenberge A-
.Jong Zulte-SK Denderhoutem-

speeldag 25

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Dendermonde-Bambrugge-
.Aalter-HO Kalken A-
.Exc.Mariakerke-Berlare-
.Elene-Grotenberge A-Haasdonk A-
.Eendr.Zele A-Jong Zulte-
.SK Denderhoutem-Kruibeke-
.Latem-Voorde-Appelterre-
.Adegem-Ardennen-

speeldag 26

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Haasdonk A-Exc.Mariakerke-
.Berlare-Aalter-
.HO Kalken A-Dendermonde-
.Bambrugge-Adegem-
.Ardennen-Latem-
.Voorde-Appelterre-Kruibeke-
.Jong Zulte-Elene-Grotenberge A-
.Eendr.Zele A-SK Denderhoutem-

speeldag 27

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Latem-Bambrugge-
.Adegem-HO Kalken A-
.Dendermonde-Berlare-
.Aalter-Haasdonk A-
.Exc.Mariakerke-Jong Zulte-
.Elene-Grotenberge A-Eendr.Zele A-
.SK Denderhoutem-Voorde-Appelterre-
.Kruibeke-Ardennen-

speeldag 28

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Eendr.Zele A-Exc.Mariakerke-
.Jong Zulte-Aalter-
.Haasdonk A-Dendermonde-
.Berlare-Adegem-
.HO Kalken A-Latem-
.Bambrugge-Kruibeke-
.Ardennen-Voorde-Appelterre-
.Elene-Grotenberge A-SK Denderhoutem-

speeldag 29

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Voorde-Appelterre-Bambrugge-
.Kruibeke-HO Kalken A-
.Latem-Berlare-
.Adegem-Haasdonk A-
.Dendermonde-Jong Zulte-
.Aalter-Eendr.Zele A-
.Exc.Mariakerke-Elene-Grotenberge A-
.Ardennen-SK Denderhoutem-

speeldag 30

periode 3

zondag 26/04/2020

00:00SK Denderhoutem-Exc.Mariakerke-
.Elene-Grotenberge A-Aalter-
.Eendr.Zele A-Dendermonde-
.Jong Zulte-Adegem-
.Haasdonk A-Latem-
.Berlare-Kruibeke-
.HO Kalken A-Voorde-Appelterre-
.Bambrugge-Ardennen-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

3/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Aalter93+8101+22
2.Voorde-Appelterre93+662+33
3.Elene-Grotenberge A72+26000
4.Eendr.Zele A62+470-21
5.Latem62+26103
6.HO Kalken A51+25003
7.Bambrugge51+231+22
8.Jong Zulte31+241+44
9.Ardennen31-151+13
10.Berlare31-241+24
11.Dendermonde31-450-52
12.Kruibeke31-811-41
13.Adegem20-100-10
14.SK Denderhoutem20-240-22
15.Exc.Mariakerke10-320-12
16.Haasdonk A00-700-30

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

3/10

1

2

3

4

1.Aalter93+810
2.Voorde-Appelterre93+66
3.Elene-Grotenberge A72+26
4.Eendr.Zele A62+47
5.Latem62+26
6.HO Kalken A51+25
7.Bambrugge51+23
8.Jong Zulte31+24
9.Ardennen31-15
10.Berlare31-24
11.Dendermonde31-45
12.Kruibeke31-81
13.Adegem20-10
14.SK Denderhoutem20-24
15.Exc.Mariakerke10-32
16.Haasdonk A00-70

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

4

1.Bambrugge0000
Eendr.Zele A0000
Aalter0000
Exc.Mariakerke0000
Elene-Grotenberge A0000
Voorde-Appelterre0000
Jong Zulte0000
HO Kalken A0000
Ardennen0000
Dendermonde0000
Adegem0000
Latem0000
SK Denderhoutem0000
Kruibeke0000
Haasdonk A0000
Berlare0000

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

4

1.Bambrugge0000
Eendr.Zele A0000
Aalter0000
Exc.Mariakerke0000
Elene-Grotenberge A0000
Voorde-Appelterre0000
Jong Zulte0000
HO Kalken A0000
Ardennen0000
Dendermonde0000
Adegem0000
Latem0000
SK Denderhoutem0000
Kruibeke0000
Haasdonk A0000
Berlare0000