Oost-Vlaanderen : 1ste Provinciale(2020-2021)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

2/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Eendr.Zele A62+451+34
2.HO Kalken A62+351+23
3.Elene-Grotenberge A62+251+13
4.Dendermonde41+131+12
5.Ardennen41+13001
6.Aalter A41+12001
Exc.Mariakerke41+12001
8.Drongen31+250-10
9.SK Denderhoutem31+230-10
10.Sleidinge*1001000
11.Berlare10-12000
12.Doorslaar A00-210-21
13.Grembergen00-320-11
14.Munkzwalm A*00-300-30
15.Latem A00-440-32
16.Jong Zulte A00-420-11

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.Eendr.Zele A22005 : 1+46
2.HO Kalken A22005 : 2+36
3.Elene-Grotenberge A22005 : 3+26
4.Dendermonde21103 : 2+14
5.Ardennen21103 : 2+14
6.Aalter A21102 : 1+14
Exc.Mariakerke21102 : 1+14
8.Drongen21015 : 3+23
9.SK Denderhoutem21013 : 1+23
10.Sleidinge10101 : 101
11.Berlare20112 : 3-11
12.Doorslaar A20021 : 3-20
13.Grembergen20022 : 5-30
14.Munkzwalm A10010 : 3-30
15.Latem A20024 : 8-40
16.Jong Zulte A20022 : 6-40