www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op dinsdag 15/10/2019
2019-2020, Oost-Vlaanderen-2A: URSEL
Wedstrijden
1Zo-01/09/1915:00Ursel -St.Laureins0 -30 014 
2Za-07/09/1919:30Lovendegem -Ursel2 -1 0016-
3Zo-15/09/1915:00Assenede -Ursel2 -2 1116-
4Zo-22/09/1915:00Ursel -Merendree0 -20 116-
5Zo-29/09/1915:00Kleit -Ursel0 -0 1216-
6Zo-06/10/1915:00Ursel -Lembeke0 -30 216-
7Zo-13/10/1915:00Bellem -Ursel4 -2 0216-
8Zo-20/10/1915:00Ursel -Sleidinge  - .    
9Za-26/10/1919:30Belzele -Ursel  -  .   
10Zo-03/11/1914:30Ursel -Maldegem  - .    
11Zo-10/11/1914:30DKW Evergem -Ursel  -  .   
12Zo-17/11/1914:30Ursel -Meetjesland  - .    
13Zo-24/11/1900:00Drongen -Ursel  -  .   
14Zo-01/12/1900:00Ursel -Zomergem  - .    
15Zo-08/12/1900:00Evergem Center -Ursel  -  .   
16Zo-15/12/1900:00St.Laureins -Ursel  -  .   
17Zo-05/01/2000:00Ursel -Lovendegem  - .    
18Zo-12/01/2000:00Ursel -Assenede  - .    
19Zo-19/01/2000:00Merendree -Ursel  -  .   
20Zo-26/01/2000:00Ursel -Kleit  - .    
21Zo-02/02/2000:00Lembeke -Ursel  -  .   
22Zo-09/02/2000:00Ursel -Bellem  - .    
23Zo-16/02/2000:00Sleidinge -Ursel  -  .   
24Zo-01/03/2000:00Ursel -Belzele  - .    
25Zo-08/03/2000:00Maldegem -Ursel  -  .   
26Zo-15/03/2000:00Ursel -DKW Evergem  - .    
27Zo-22/03/2000:00Meetjesland -Ursel  -  .   
28Zo-29/03/2000:00Ursel -Drongen  - .    
29Zo-19/04/2000:00Zomergem -Ursel  -  .   
30Zo-26/04/2000:00Ursel -Evergem Center  - .    
Rangschikking(7/30)
1Drongen17 5+1930 3+812
 2St.Laureins17 5+1323 2+610
3Sleidinge15 5+1122 2-16
 4Merendree12 4+716 207
 5Assenede12 3+315 2+38
 6Bellem11 3+119 1+310
 7Meetjesland10 3+211 2+46
 8Zomergem9 3+214 3+611
 9Kleit9 2-110 2+18
 10Lembeke8 2-412 2+17
 11Belzele8 2-610 0-73
 12Lovendegem8 2-78 0-73
 13Maldegem7 2015 106
 14Evergem Center7 1-1111 1-115
 15DKW Evergem3 1-185 0-112
16Ursel2 0-115 0-35
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van SLEIDINGE
1Za-31/08/1919:00Sleidinge -DKW Evergem2 -13 36 
2Za-07/09/1920:00Meetjesland -Sleidinge1 -2 362 
3Za-14/09/1919:00Sleidinge -Drongen0 -10 65 
4Zo-22/09/1915:00Zomergem -Sleidinge1 -2 394 
5Za-28/09/1919:00Sleidinge -Evergem Center9 -03 123 
6Zo-06/10/1915:00St.Laureins -Sleidinge5 -2 0123 
7Zo-13/10/1915:00Sleidinge -Lovendegem5 -23 153 
8Zo-20/10/1915:00Ursel -Sleidinge  -  .   
9Zo-27/10/1915:00Sleidinge -Merendree  - .    
10Zo-03/11/1914:30Kleit -Sleidinge  -  .   
11Zo-10/11/1914:30Sleidinge -Lembeke  - .    
12Zo-17/11/1914:30Bellem -Sleidinge  -  .   
13Zo-24/11/1900:00Assenede -Sleidinge  -  .   
14Zo-01/12/1900:00Sleidinge -Belzele  - .    
15Zo-08/12/1900:00Maldegem -Sleidinge  -  .   
16Zo-15/12/1900:00DKW Evergem -Sleidinge  -  .   
17Zo-05/01/2000:00Sleidinge -Meetjesland  - .    
18Zo-12/01/2000:00Drongen -Sleidinge  -  .   
19Zo-19/01/2000:00Sleidinge -Zomergem  - .    
20Zo-26/01/2000:00Evergem Center -Sleidinge  -  .   
21Zo-02/02/2000:00Sleidinge -St.Laureins  - .    
22Zo-09/02/2000:00Lovendegem -Sleidinge  -  .   
23Zo-16/02/2000:00Sleidinge -Ursel  - .    
24Zo-01/03/2000:00Merendree -Sleidinge  -  .   
25Zo-08/03/2000:00Sleidinge -Kleit  - .    
26Zo-15/03/2000:00Lembeke -Sleidinge  -  .   
27Zo-22/03/2000:00Sleidinge -Bellem  - .    
28Zo-29/03/2000:00Sleidinge -Assenede  - .    
29Zo-19/04/2000:00Belzele -Sleidinge  -  .   
30Zo-26/04/2000:00Sleidinge -Maldegem  - .    
Periode1(7/10)
1Drongen 17
 2St.Laureins 17
3Sleidinge 15
 4Merendree 12
 5Assenede 12
 6Bellem 11
 7Meetjesland 10
 8Zomergem 9
 9Kleit 9
 10Lembeke 8
 11Belzele 8
 12Lovendegem 8
 13Maldegemx7
 14Evergem Centerx7
 15DKW Evergemx3
16Urselx2
Periode2(0/10)
1Drongen0
.Zomergem0
.Lembeke0
.Sleidinge0
.Kleit0
.Maldegem0
.Lovendegem0
.Meetjesland0
.Bellem0
.Merendree0
.Assenede0
.St.Laureins0
.Evergem Center0
.Ursel0
.DKW Evergem0
.Belzele0
Periode3(0/10)
1Drongen0
.Zomergem0
.Lembeke0
.Sleidinge0
.Kleit0
.Maldegem0
.Lovendegem0
.Meetjesland0
.Bellem0
.Merendree0
.Assenede0
.St.Laureins0
.Evergem Center0
.Ursel0
.DKW Evergem0
.Belzele0
Beste aanval
Drongen30
 St.Laureins23
Sleidinge22
 Bellem19
 Merendree16
 Maldegem15
 Assenede15
 Zomergem14
 Lembeke12
 Meetjesland11
 Evergem Center11
 Kleit10
 Belzele10
 Lovendegem8
Ursel5
 DKW Evergem5
Beste verdediging
Meetjesland9
 Merendree9
 St.Laureins10
 Drongen11
Sleidinge11
 Kleit11
 Zomergem12
 Assenede12
 Maldegem15
 Lovendegem15
 Lembeke16
Ursel16
 Belzele16
 Bellem18
 Evergem Center22
 DKW Evergem23
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.