Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale A(2020-2021)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

1/30

1

2

3

4

5

6

7

1.St.Laureins31+45000
2.Maldegem31+341+34
3.Adegem31+34000
4.Kleit31+231+23
Destelbergen A31+231+23
6.Assenede31+121+12
7.Meetjesland31+11000
8.Lembeke1003003
9.Poesele1003000
10.Bellem00-11000
11.Zomergem00-100-10
12.Evergem-Center00-21000
St.Denijs00-21000
14.Lovendegem00-31000
15.Merendree00-310-31
16.Belzele00-410-41

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.St.Laureins11005 : 1+43
2.Maldegem11004 : 1+33
3.Adegem11004 : 1+33
4.Kleit11003 : 1+23
Destelbergen A11003 : 1+23
6.Assenede11002 : 1+13
7.Meetjesland11001 : 0+13
8.Lembeke10103 : 301
9.Poesele10103 : 301
10.Bellem10011 : 2-10
11.Zomergem10010 : 1-10
12.Evergem-Center10011 : 3-20
St.Denijs10011 : 3-20
14.Lovendegem10011 : 4-30
15.Merendree10011 : 4-30
16.Belzele10011 : 5-40