www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 29/03/20242023-2024, Oost-Vlaanderen-2B: NOKERE-KRUISHOUT.A
Wedstrijden1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Nokere-Kruishout.A - | Houtem A | 2 - | 0 | 3 | | 3 | 4 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Volkegem A - | Nokere-Kruishout.A | 0 - | 1 | | 3 | 6 | 3 | |
3 | Za-16/09/23 | 17:00 | Eine A - | Nokere-Kruishout.A | 0 - | 0 | | 1 | 7 | 4 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Nokere-Kruishout.A - | Gavere-Asper | 2 - | 0 | 3 | | 10 | 3 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Latem A - | Nokere-Kruishout.A | 2 - | 2 | | 1 | 11 | 3 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Nokere-Kruishout.A - | Kluisbergen Sp A | 2 - | 0 | 3 | | 14 | 3 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:30 | Nokere-Kruishout.A - | Olsa Brakel B | 1 - | 1 | 1 | | 15 | 3 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Meerbeke - | Nokere-Kruishout.A | 1 - | 0 | | 0 | 15 | 3 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Nokere-Kruishout.A - | Meldert A | 2 - | 1 | 3 | | 18 | 3 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Edeboys A - | Nokere-Kruishout.A | 1 - | 2 | | 3 | 21 | 3 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:30 | Nokere-Kruishout.A - | Baardegem | 2 - | 0 | 3 | | 24 | 2 | |
12 | Zo-19/11/23 | 15:00 | Nazareth-Eke A - | Nokere-Kruishout.A | 1 - | 1 | | 1 | 25 | 2 | |
13 | Za-25/11/23 | 19:30 | Nokere-Kruishout.A - | Melsen | 2 - | 2 | 1 | | 26 | 2 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Schelde A - | Nokere-Kruishout.A | 1 - | 1 | | 1 | 27 | 2 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Nokere-Kruishout.A - | Geraardsbergen A | 2 - | 1 | 3 | | 30 | 2 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | Olsa Brakel B - | Nokere-Kruishout.A | 2 - | 2 | | 1 | 31 | 2 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:30 | Nokere-Kruishout.A - | Eine A | 2 - | 2 | 1 | | 32 | 3 | |
19 | Za-27/01/24 | 20:00 | Nokere-Kruishout.A - | Nazareth-Eke A | 1 - | 1 | 1 | | 33 | 4 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Gavere-Asper - | Nokere-Kruishout.A | 1 - | 2 | | 3 | 36 | 4 | |
18 | Za-10/02/24 | 20:00 | Meldert A - | Nokere-Kruishout.A | 4 - | 3 | | 0 | 36 | 4 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Nokere-Kruishout.A - | Schelde A | 2 - | 0 | 3 | | 39 | 3 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Geraardsbergen A - | Nokere-Kruishout.A | 1 - | 1 | | 1 | 40 | 3 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Nokere-Kruishout.A - | Edeboys A | 0 - | 2 | 0 | | 40 | 4 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Melsen - | Nokere-Kruishout.A | 2 - | 0 | | 0 | 40 | 5 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Nokere-Kruishout.A - | Meerbeke | 2 - | 0 | 3 | | 43 | 3 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Houtem A - | Nokere-Kruishout.A | 0 - | 4 | | 3 | 46 | 3 | |
27 | Za-06/04/24 | 18:00 | Kluisbergen Sp A - | Nokere-Kruishout.A | - | | | . | | | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Nokere-Kruishout.A - | Latem A | - | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Baardegem - | Nokere-Kruishout.A | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Nokere-Kruishout.A - | Volkegem A | - | | . | | | | |
Rangschikking(26/30) | 1 | Latem A | | 63 | | 19 | +45 | 68 | | 10 | +26 | 40 |
| 2 | Meldert A | | 53 | | 16 | +21 | 61 | | 5 | +2 | 23 |
⇒ | 3 | Nokere-Kruishout.A | x | 46 | | 12 | +15 | 41 | | 4 | +3 | 19 |
| 4 | Schelde A | x | 45 | | 13 | +22 | 61 | | 5 | +5 | 22 |
| 5 | Nazareth-Eke A | x | 44 | | 12 | +10 | 45 | | 6 | +4 | 16 |
| 6 | Edeboys A | x | 41 | | 12 | +5 | 45 | | 5 | -2 | 23 |
| 7 | Geraardsbergen A | x | 36 | | 9 | +12 | 42 | | 3 | +1 | 18 |
| 8 | Olsa Brakel B | x | 32 | | 8 | +6 | 50 | | 1 | -14 | 15 |
| 9 | Volkegem A | x | 31 | | 9 | -6 | 45 | | 4 | -6 | 20 |
| 10 | Eine A | x | 31 | | 8 | -7 | 33 | | 3 | -10 | 14 |
→ | 11 | Kluisbergen Sp A | x | 30 | | 8 | -3 | 47 | | 3 | -5 | 23 |
| 12 | Meerbeke | x | 30 | | 8 | -14 | 30 | | 2 | -14 | 10 |
| 13 | Melsen | x | 29 | | 8 | -18 | 38 | | 3 | -9 | 23 |
| 14 | Houtem A | x | 28 | | 8 | -20 | 29 | | 4 | -16 | 14 |
| 15 | Baardegem | x | 27 | | 7 | -23 | 36 | | 3 | -21 | 17 |
| 16 | Gavere-Asper | x | 9 | | 2 | -45 | 22 | | 1 | -23 | 10 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van KLUISBERGEN SP A1 | Za-02/09/23 | 18:00 | Kluisbergen Sp A - | Volkegem A | 2 - | 3 | 0 | | 0 | 11 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Eine A - | Kluisbergen Sp A | 1 - | 2 | | 3 | 3 | 7 | |
3 | Za-16/09/23 | 18:00 | Kluisbergen Sp A - | Houtem A | 4 - | 1 | 3 | | 6 | 5 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Meerbeke - | Kluisbergen Sp A | 4 - | 2 | | 0 | 6 | 6 | |
5 | Za-30/09/23 | 18:00 | Kluisbergen Sp A - | Baardegem | 2 - | 1 | 3 | | 9 | 5 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Nokere-Kruishout.A - | Kluisbergen Sp A | 2 - | 0 | | 0 | 9 | 8 | |
7 | Za-14/10/23 | 17:00 | Kluisbergen Sp A - | Edeboys A | 1 - | 3 | 0 | | 9 | 9 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Schelde A - | Kluisbergen Sp A | 3 - | 5 | | 3 | 12 | 6 | |
9 | Za-28/10/23 | 18:00 | Kluisbergen Sp A - | Melsen | 2 - | 1 | 3 | | 15 | 5 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Geraardsbergen A - | Kluisbergen Sp A | 2 - | 0 | | 0 | 15 | 6 | |
11 | Za-11/11/23 | 18:00 | Kluisbergen Sp A - | Nazareth-Eke A | 0 - | 0 | 1 | | 16 | 8 | |
12 | Za-18/11/23 | 20:00 | Meldert A - | Kluisbergen Sp A | 4 - | 2 | | 0 | 16 | 10 | |
13 | Za-25/11/23 | 18:00 | Kluisbergen Sp A - | Olsa Brakel B | 4 - | 2 | 3 | | 19 | 8 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Gavere-Asper - | Kluisbergen Sp A | 3 - | 2 | | 0 | 19 | 10 | |
15 | Za-09/12/23 | 18:00 | Kluisbergen Sp A - | Latem A | 1 - | 4 | 0 | | 19 | 11 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Edeboys A - | Kluisbergen Sp A | 1 - | 0 | | 0 | 19 | 11 | |
17 | Za-13/01/24 | 18:00 | Kluisbergen Sp A - | Schelde A | 1 - | 2 | 0 | | 19 | 12 | |
19 | Za-27/01/24 | 18:00 | Kluisbergen Sp A - | Geraardsbergen A | 0 - | 3 | 0 | | 19 | 14 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:30 | Nazareth-Eke A - | Kluisbergen Sp A | 4 - | 4 | | 1 | 20 | 13 | |
18 | Za-10/02/24 | 18:00 | Baardegem - | Kluisbergen Sp A | 0 - | 5 | | 3 | 23 | 11 | |
21 | Za-17/02/24 | 18:00 | Kluisbergen Sp A - | Eine A | 1 - | 1 | 1 | | 24 | 10 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:30 | Latem A - | Kluisbergen Sp A | 0 - | 0 | | 1 | 25 | 11 | |
23 | Za-02/03/24 | 18:00 | Kluisbergen Sp A - | Gavere-Asper | 5 - | 0 | 3 | | 28 | 9 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Volkegem A - | Kluisbergen Sp A | 3 - | 0 | | 0 | 28 | 11 | |
25 | Za-16/03/24 | 18:00 | Kluisbergen Sp A - | Meldert A | 1 - | 1 | 1 | | 29 | 11 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Melsen - | Kluisbergen Sp A | 1 - | 1 | | 1 | 30 | 11 | |
27 | Za-06/04/24 | 18:00 | Kluisbergen Sp A - | Nokere-Kruishout.A | - | | . | | | | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Houtem A - | Kluisbergen Sp A | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Kluisbergen Sp A - | Meerbeke | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Olsa Brakel B - | Kluisbergen Sp A | - | | | . | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Latem A | | 28 | | 2 | Schelde A | x | 23 | ⇒ | 3 | Nokere-Kruishout.A | x | 21 | | 4 | Edeboys A | x | 16 | | 5 | Geraardsbergen A | x | 16 | → | 6 | Kluisbergen Sp A | x | 15 | | 7 | Nazareth-Eke A | x | 15 | | 8 | Olsa Brakel B | x | 14 | | 9 | Meldert A | x | 14 | | 10 | Baardegem | x | 14 | | 11 | Meerbeke | x | 13 | | 12 | Houtem A | x | 12 | | 13 | Volkegem A | x | 11 | | 14 | Melsen | x | 10 | | 15 | Eine A | x | 2 | | 16 | Gavere-Asper | x | 2 | | Periode2(10/10) | 1 | Meldert A | | 25 | | 2 | Latem A | x | 23 | | 3 | Geraardsbergen A | x | 17 | | 4 | Edeboys A | x | 17 | | 5 | Nazareth-Eke A | x | 17 | | 6 | Eine A | x | 15 | ⇒ | 7 | Nokere-Kruishout.A | x | 15 | | 8 | Schelde A | x | 13 | | 9 | Volkegem A | x | 13 | | 10 | Houtem A | x | 12 | | 11 | Olsa Brakel B | x | 12 | | 12 | Meerbeke | x | 12 | | 13 | Melsen | x | 11 | → | 14 | Kluisbergen Sp A | x | 8 | | 15 | Baardegem | x | 8 | | 16 | Gavere-Asper | x | 3 | | Periode3(6/10) | 1 | Meldert A | 14 | | 2 | Eine A | 14 | | 3 | Nazareth-Eke A | 12 | | 4 | Latem A | 12 | ⇒ | 5 | Nokere-Kruishout.A | 10 | | 6 | Schelde A | 9 | | 7 | Edeboys A | 8 | | 8 | Melsen | 8 | | 9 | Volkegem A | 7 | → | 10 | Kluisbergen Sp A | 7 | | 11 | Olsa Brakel B | 6 | | 12 | Baardegem | 5 | | 13 | Meerbeke | 5 | | 14 | Gavere-Asper | 4 | | 15 | Houtem A | 4 | | 16 | Geraardsbergen A | 3 | |
Beste aanval | Latem A | 68 | | Schelde A | 61 | | Meldert A | 61 | | Olsa Brakel B | 50 | → | Kluisbergen Sp A | 47 | | Edeboys A | 45 | | Nazareth-Eke A | 45 | | Volkegem A | 45 | | Geraardsbergen A | 42 | ⇒ | Nokere-Kruishout.A | 41 | | Melsen | 38 | | Baardegem | 36 | | Eine A | 33 | | Meerbeke | 30 | | Houtem A | 29 | | Gavere-Asper | 22 | | Beste verdediging | Latem A | 23 | ⇒ | Nokere-Kruishout.A | 26 | | Geraardsbergen A | 30 | | Nazareth-Eke A | 35 | | Schelde A | 39 | | Edeboys A | 40 | | Eine A | 40 | | Meldert A | 40 | | Olsa Brakel B | 44 | | Meerbeke | 44 | | Houtem A | 49 | → | Kluisbergen Sp A | 50 | | Volkegem A | 51 | | Melsen | 56 | | Baardegem | 59 | | Gavere-Asper | 67 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.