www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 29/03/20242023-2024, Oost-Vlaanderen-2B: NAZARETH-EKE A
Wedstrijden1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Nazareth-Eke A - | Meerbeke | 3 - | 1 | 3 | | 3 | 3 | |
2 | Za-09/09/23 | 20:00 | Meldert A - | Nazareth-Eke A | 2 - | 0 | | 0 | 3 | 9 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Geraardsbergen A - | Nazareth-Eke A | 0 - | 2 | | 3 | 6 | 6 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Nazareth-Eke A - | Melsen | 4 - | 4 | 1 | | 7 | 5 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Eine A - | Nazareth-Eke A | 0 - | 2 | | 3 | 10 | 4 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Nazareth-Eke A - | Schelde A | 1 - | 1 | 1 | | 11 | 5 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Volkegem A - | Nazareth-Eke A | 3 - | 2 | | 0 | 11 | 6 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Nazareth-Eke A - | Latem A | 0 - | 3 | 0 | | 11 | 10 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Houtem A - | Nazareth-Eke A | 0 - | 1 | | 3 | 14 | 6 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Nazareth-Eke A - | Gavere-Asper | 1 - | 1 | 1 | | 15 | 7 | |
11 | Za-11/11/23 | 18:00 | Kluisbergen Sp A - | Nazareth-Eke A | 0 - | 0 | | 1 | 16 | 9 | |
12 | Zo-19/11/23 | 15:00 | Nazareth-Eke A - | Nokere-Kruishout.A | 1 - | 1 | 1 | | 17 | 9 | |
13 | Za-25/11/23 | 19:30 | Nazareth-Eke A - | Baardegem | 4 - | 2 | 3 | | 20 | 7 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Edeboys A - | Nazareth-Eke A | 1 - | 1 | | 1 | 21 | 8 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Nazareth-Eke A - | Olsa Brakel B | 2 - | 1 | 3 | | 24 | 5 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:30 | Nazareth-Eke A - | Geraardsbergen A | 2 - | 1 | 3 | | 27 | 6 | |
16 | Wo-24/01/24 | 20:00 | Melsen - | Nazareth-Eke A | 2 - | 1 | | 0 | 27 | 6 | |
19 | Za-27/01/24 | 20:00 | Nokere-Kruishout.A - | Nazareth-Eke A | 1 - | 1 | | 1 | 28 | 5 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:30 | Nazareth-Eke A - | Kluisbergen Sp A | 4 - | 4 | 1 | | 29 | 7 | |
18 | Zo-11/02/24 | 15:00 | Schelde A - | Nazareth-Eke A | 1 - | 2 | | 3 | 32 | 7 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Nazareth-Eke A - | Volkegem A | 1 - | 0 | 3 | | 35 | 5 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Gavere-Asper - | Nazareth-Eke A | 1 - | 2 | | 3 | 38 | 4 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Nazareth-Eke A - | Meldert A | 0 - | 3 | 0 | | 38 | 6 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Meerbeke - | Nazareth-Eke A | 1 - | 0 | | 0 | 38 | 6 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Nazareth-Eke A - | Houtem A | 6 - | 1 | 3 | | 41 | 6 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:30 | Olsa Brakel B - | Nazareth-Eke A | 0 - | 2 | | 3 | 44 | 5 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:00 | Baardegem - | Nazareth-Eke A | - | | | . | | | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Nazareth-Eke A - | Edeboys A | - | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Latem A - | Nazareth-Eke A | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Nazareth-Eke A - | Eine A | - | | . | | | | |
Rangschikking(26/30) | 1 | Latem A | | 63 | | 19 | +45 | 68 | | 10 | +26 | 40 |
| 2 | Meldert A | | 53 | | 16 | +21 | 61 | | 5 | +2 | 23 |
| 3 | Nokere-Kruishout.A | x | 46 | | 12 | +15 | 41 | | 4 | +3 | 19 |
| 4 | Schelde A | x | 45 | | 13 | +22 | 61 | | 5 | +5 | 22 |
⇒ | 5 | Nazareth-Eke A | x | 44 | | 12 | +10 | 45 | | 6 | +4 | 16 |
| 6 | Edeboys A | x | 41 | | 12 | +5 | 45 | | 5 | -2 | 23 |
| 7 | Geraardsbergen A | x | 36 | | 9 | +12 | 42 | | 3 | +1 | 18 |
| 8 | Olsa Brakel B | x | 32 | | 8 | +6 | 50 | | 1 | -14 | 15 |
| 9 | Volkegem A | x | 31 | | 9 | -6 | 45 | | 4 | -6 | 20 |
| 10 | Eine A | x | 31 | | 8 | -7 | 33 | | 3 | -10 | 14 |
| 11 | Kluisbergen Sp A | x | 30 | | 8 | -3 | 47 | | 3 | -5 | 23 |
| 12 | Meerbeke | x | 30 | | 8 | -14 | 30 | | 2 | -14 | 10 |
| 13 | Melsen | x | 29 | | 8 | -18 | 38 | | 3 | -9 | 23 |
| 14 | Houtem A | x | 28 | | 8 | -20 | 29 | | 4 | -16 | 14 |
→ | 15 | Baardegem | x | 27 | | 7 | -23 | 36 | | 3 | -21 | 17 |
| 16 | Gavere-Asper | x | 9 | | 2 | -45 | 22 | | 1 | -23 | 10 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van BAARDEGEM1 | Za-02/09/23 | 18:00 | Edeboys A - | Baardegem | 2 - | 0 | | 0 | 0 | 14 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Baardegem - | Melsen | 3 - | 1 | 3 | | 3 | 9 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Schelde A - | Baardegem | 4 - | 0 | | 0 | 3 | 12 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Baardegem - | Geraardsbergen A | 1 - | 1 | 1 | | 4 | 11 | |
5 | Za-30/09/23 | 18:00 | Kluisbergen Sp A - | Baardegem | 2 - | 1 | | 0 | 4 | 14 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Baardegem - | Latem A | 2 - | 4 | 0 | | 4 | 14 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Houtem A - | Baardegem | 1 - | 2 | | 3 | 7 | 14 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Baardegem - | Gavere-Asper | 1 - | 1 | 1 | | 8 | 14 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Eine A - | Baardegem | 3 - | 5 | | 3 | 11 | 13 | |
10 | Zo-05/11/23 | 15:00 | Baardegem - | Volkegem A | 3 - | 2 | 3 | | 14 | 10 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:30 | Nokere-Kruishout.A - | Baardegem | 2 - | 0 | | 0 | 14 | 11 | |
12 | Zo-19/11/23 | 15:00 | Baardegem - | Meerbeke | 1 - | 1 | 1 | | 15 | 11 | |
13 | Za-25/11/23 | 19:30 | Nazareth-Eke A - | Baardegem | 4 - | 2 | | 0 | 15 | 13 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | Olsa Brakel B - | Baardegem | 2 - | 1 | | 0 | 15 | 13 | |
15 | Za-09/12/23 | 20:00 | Baardegem - | Meldert A | 1 - | 1 | 1 | | 16 | 13 | |
16 | Zo-17/12/23 | 15:00 | Baardegem - | Houtem A | 2 - | 1 | 3 | | 19 | 12 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:30 | Latem A - | Baardegem | 6 - | 0 | | 0 | 19 | 13 | |
19 | Zo-28/01/24 | 15:00 | Baardegem - | Schelde A | 2 - | 0 | 3 | | 22 | 11 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Geraardsbergen A - | Baardegem | 4 - | 1 | | 0 | 22 | 12 | |
18 | Za-10/02/24 | 18:00 | Baardegem - | Kluisbergen Sp A | 0 - | 5 | 0 | | 22 | 13 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Baardegem - | Edeboys A | 1 - | 1 | 1 | | 23 | 13 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Volkegem A - | Baardegem | 4 - | 2 | | 0 | 23 | 13 | |
23 | Zo-03/03/24 | 16:00 | Baardegem - | Eine A | 1 - | 2 | 0 | | 23 | 14 | |
24 | Za-09/03/24 | 20:00 | Meldert A - | Baardegem | 3 - | 1 | | 0 | 23 | 15 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Baardegem - | Olsa Brakel B | 1 - | 1 | 1 | | 24 | 15 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Gavere-Asper - | Baardegem | 1 - | 2 | | 3 | 27 | 15 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:00 | Baardegem - | Nazareth-Eke A | - | | . | | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Meerbeke - | Baardegem | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Baardegem - | Nokere-Kruishout.A | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Melsen - | Baardegem | - | | | . | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Latem A | | 28 | | 2 | Schelde A | x | 23 | | 3 | Nokere-Kruishout.A | x | 21 | | 4 | Edeboys A | x | 16 | | 5 | Geraardsbergen A | x | 16 | | 6 | Kluisbergen Sp A | x | 15 | ⇒ | 7 | Nazareth-Eke A | x | 15 | | 8 | Olsa Brakel B | x | 14 | | 9 | Meldert A | x | 14 | → | 10 | Baardegem | x | 14 | | 11 | Meerbeke | x | 13 | | 12 | Houtem A | x | 12 | | 13 | Volkegem A | x | 11 | | 14 | Melsen | x | 10 | | 15 | Eine A | x | 2 | | 16 | Gavere-Asper | x | 2 | | Periode2(10/10) | 1 | Meldert A | | 25 | | 2 | Latem A | x | 23 | | 3 | Geraardsbergen A | x | 17 | | 4 | Edeboys A | x | 17 | ⇒ | 5 | Nazareth-Eke A | x | 17 | | 6 | Eine A | x | 15 | | 7 | Nokere-Kruishout.A | x | 15 | | 8 | Schelde A | x | 13 | | 9 | Volkegem A | x | 13 | | 10 | Houtem A | x | 12 | | 11 | Olsa Brakel B | x | 12 | | 12 | Meerbeke | x | 12 | | 13 | Melsen | x | 11 | | 14 | Kluisbergen Sp A | x | 8 | → | 15 | Baardegem | x | 8 | | 16 | Gavere-Asper | x | 3 | | Periode3(6/10) | 1 | Meldert A | 14 | | 2 | Eine A | 14 | ⇒ | 3 | Nazareth-Eke A | 12 | | 4 | Latem A | 12 | | 5 | Nokere-Kruishout.A | 10 | | 6 | Schelde A | 9 | | 7 | Edeboys A | 8 | | 8 | Melsen | 8 | | 9 | Volkegem A | 7 | | 10 | Kluisbergen Sp A | 7 | | 11 | Olsa Brakel B | 6 | → | 12 | Baardegem | 5 | | 13 | Meerbeke | 5 | | 14 | Gavere-Asper | 4 | | 15 | Houtem A | 4 | | 16 | Geraardsbergen A | 3 | |
Beste aanval | Latem A | 68 | | Schelde A | 61 | | Meldert A | 61 | | Olsa Brakel B | 50 | | Kluisbergen Sp A | 47 | | Edeboys A | 45 | ⇒ | Nazareth-Eke A | 45 | | Volkegem A | 45 | | Geraardsbergen A | 42 | | Nokere-Kruishout.A | 41 | | Melsen | 38 | → | Baardegem | 36 | | Eine A | 33 | | Meerbeke | 30 | | Houtem A | 29 | | Gavere-Asper | 22 | | Beste verdediging | Latem A | 23 | | Nokere-Kruishout.A | 26 | | Geraardsbergen A | 30 | ⇒ | Nazareth-Eke A | 35 | | Schelde A | 39 | | Edeboys A | 40 | | Eine A | 40 | | Meldert A | 40 | | Olsa Brakel B | 44 | | Meerbeke | 44 | | Houtem A | 49 | | Kluisbergen Sp A | 50 | | Volkegem A | 51 | | Melsen | 56 | → | Baardegem | 59 | | Gavere-Asper | 67 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.