www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 29/03/20242023-2024, Oost-Vlaanderen-2C: SINAAI
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Sinaai - | Vrasene | 1 - | 1 | 1 | | 1 | 9 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | St-Gillis Waas - | Sinaai | 2 - | 1 | | 0 | 1 | 13 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Sinaai - | Heikant-Zele | 1 - | 1 | 1 | | 2 | 13 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Grembergen - | Sinaai | 2 - | 1 | | 0 | 2 | 14 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Sinaai - | Kallo | 2 - | 1 | 3 | | 5 | 11 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | SKN Sint-Niklaas - | Sinaai | 1 - | 3 | | 3 | 8 | 10 | |
7 | Zo-15/10/23 | 16:00 | Sinaai - | Kieldrecht | 1 - | 0 | 3 | | 11 | 9 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | KV Sint-Gillis - | Sinaai | 1 - | 3 | | 3 | 14 | 6 | |
9 | Zo-29/10/23 | 15:00 | Sinaai - | Sp Waasmunster | 4 - | 1 | 3 | | 17 | 3 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | White Boys - | Sinaai | 1 - | 4 | | 3 | 20 | 3 | |
11 | Zo-12/11/23 | 16:00 | Sinaai - | Kemzeke | 5 - | 1 | 3 | | 23 | 2 | |
12 | Za-18/11/23 | 20:00 | Kruibeke - | Sinaai | 3 - | 1 | | 0 | 23 | 2 | |
13 | Zo-26/11/23 | 15:00 | Sinaai - | Schoonaarde A | 0 - | 2 | 0 | | 23 | 5 | |
14 | Zo-03/12/23 | 16:00 | Sinaai - | Moerbeke | 3 - | 2 | 3 | | 26 | 4 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Rangers Opdorp - | Sinaai | 0 - | 0 | | 1 | 27 | 4 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | Kieldrecht - | Sinaai | 2 - | 1 | | 0 | 27 | 6 | |
17 | Zo-14/01/24 | 16:00 | Sinaai - | SKN Sint-Niklaas | 4 - | 1 | 3 | | 30 | 5 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Kallo - | Sinaai | 2 - | 2 | | 1 | 31 | 5 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Sinaai - | Grembergen | 1 - | 1 | 1 | | 32 | 5 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Kemzeke - | Sinaai | 2 - | 2 | | 1 | 33 | 8 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Heikant-Zele - | Sinaai | 0 - | 3 | | 3 | 36 | 5 | |
22 | Zo-25/02/24 | 16:00 | Sinaai - | White Boys | 5 - | 0 | 3 | | 39 | 4 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Moerbeke - | Sinaai | 1 - | 0 | | 0 | 39 | 6 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Sinaai - | St-Gillis Waas | 3 - | 1 | 3 | | 42 | 5 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Sp Waasmunster - | Sinaai | 0 - | 1 | | 3 | 45 | 4 | |
26 | Zo-24/03/24 | 16:00 | Sinaai - | KV Sint-Gillis | 2 - | 1 | 3 | | 48 | 4 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:30 | Vrasene - | Sinaai | - | | | . | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Sinaai - | Rangers Opdorp | - | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Schoonaarde A - | Sinaai | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Sinaai - | Kruibeke | - | | . | | | | |
Rangschikking(26/30)→ | 1 | Vrasene | | 63 | | 19 | +35 | 52 | | 10 | +18 | 26 |
| 2 | Grembergen | | 51 | | 15 | +30 | 56 | | 6 | +10 | 24 |
| 3 | Moerbeke | x | 50 | | 15 | +21 | 55 | | 6 | +6 | 24 |
⇒ | 4 | Sinaai | x | 48 | | 14 | +24 | 54 | | 5 | +5 | 22 |
| 5 | Schoonaarde A | x | 44 | | 14 | +13 | 50 | | 6 | -2 | 19 |
| 6 | Kieldrecht | x | 44 | | 14 | +11 | 54 | | 6 | -1 | 25 |
| 7 | Heikant-Zele | x | 42 | | 12 | +19 | 59 | | 8 | +16 | 34 |
| 8 | Rangers Opdorp | x | 40 | | 12 | +5 | 43 | | 3 | -13 | 10 |
| 9 | Sp Waasmunster | x | 40 | | 12 | 0 | 54 | | 4 | -4 | 24 |
| 10 | Kruibeke | x | 40 | | 11 | +6 | 47 | | 4 | -3 | 23 |
| 11 | Kallo | x | 33 | | 10 | -4 | 46 | | 6 | -1 | 22 |
| 12 | Kemzeke | x | 26 | | 7 | -10 | 38 | | 3 | -12 | 18 |
| 13 | St-Gillis Waas | x | 23 | | 7 | -28 | 43 | | 3 | -15 | 22 |
| 14 | SKN Sint-Niklaas | x | 19 | | 6 | -57 | 30 | | 2 | -36 | 15 |
| 15 | White Boys | x | 18 | | 4 | -24 | 25 | | 1 | -15 | 11 |
| 16 | KV Sint-Gillis | x | 7 | | 0 | -41 | 23 | | 0 | -22 | 11 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van VRASENE1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Sinaai - | Vrasene | 1 - | 1 | | 1 | 1 | 8 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | Vrasene - | Kruibeke | 2 - | 2 | 1 | | 2 | 12 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Rangers Opdorp - | Vrasene | 1 - | 0 | | 0 | 2 | 13 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Vrasene - | Schoonaarde A | 3 - | 1 | 3 | | 5 | 10 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Vrasene - | Grembergen | 1 - | 0 | 3 | | 8 | 8 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | KV Sint-Gillis - | Vrasene | 0 - | 0 | | 1 | 9 | 8 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:30 | Vrasene - | Heikant-Zele | 1 - | 0 | 3 | | 12 | 6 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | White Boys - | Vrasene | 2 - | 3 | | 3 | 15 | 4 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Vrasene - | Kemzeke | 2 - | 1 | 3 | | 18 | 2 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Kallo - | Vrasene | 0 - | 1 | | 3 | 21 | 2 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:30 | Vrasene - | SKN Sint-Niklaas | 2 - | 0 | 3 | | 24 | 1 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | Kieldrecht - | Vrasene | 0 - | 2 | | 3 | 27 | 1 | |
13 | Za-25/11/23 | 19:30 | Vrasene - | Sp Waasmunster | 1 - | 1 | 1 | | 28 | 1 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | Vrasene - | St-Gillis Waas | 3 - | 0 | 3 | | 31 | 1 | |
15 | Zo-10/12/23 | 15:00 | Moerbeke - | Vrasene | 1 - | 3 | | 3 | 34 | 1 | |
16 | Zo-17/12/23 | 15:00 | Kruibeke - | Vrasene | 0 - | 3 | | 3 | 37 | 1 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:30 | Vrasene - | KV Sint-Gillis | 0 - | 0 | 1 | | 38 | 1 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Kemzeke - | Vrasene | 0 - | 2 | | 3 | 41 | 1 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:30 | Vrasene - | Kallo | 5 - | 1 | 3 | | 44 | 1 | |
18 | Zo-11/02/24 | 15:00 | Schoonaarde A - | Vrasene | 1 - | 3 | | 3 | 47 | 1 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | St-Gillis Waas - | Vrasene | 1 - | 3 | | 3 | 50 | 1 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:30 | Vrasene - | Moerbeke | 3 - | 2 | 3 | | 53 | 1 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Vrasene - | Rangers Opdorp | 1 - | 1 | 1 | | 54 | 1 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Sp Waasmunster - | Vrasene | 0 - | 3 | | 3 | 57 | 1 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Vrasene - | Kieldrecht | 2 - | 0 | 3 | | 60 | 1 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Heikant-Zele - | Vrasene | 1 - | 2 | | 3 | 63 | 1 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:30 | Vrasene - | Sinaai | - | | . | | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Grembergen - | Vrasene | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Vrasene - | White Boys | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | SKN Sint-Niklaas - | Vrasene | - | | | . | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Kieldrecht | | 21 | → | 2 | Vrasene | x | 21 | ⇒ | 3 | Sinaai | x | 20 | | 4 | Schoonaarde A | x | 20 | | 5 | Rangers Opdorp | x | 19 | | 6 | Sp Waasmunster | x | 17 | | 7 | Grembergen | x | 16 | | 8 | Kruibeke | x | 16 | | 9 | Heikant-Zele | x | 15 | | 10 | Moerbeke | x | 15 | | 11 | St-Gillis Waas | x | 13 | | 12 | Kallo | x | 12 | | 13 | Kemzeke | x | 9 | | 14 | SKN Sint-Niklaas | x | 6 | | 15 | White Boys | x | 5 | | 16 | KV Sint-Gillis | x | 1 | | Periode2(10/10)→ | 1 | Vrasene | | 26 | | 2 | Sp Waasmunster | x | 22 | | 3 | Grembergen | x | 21 | | 4 | Moerbeke | x | 20 | | 5 | Heikant-Zele | x | 19 | | 6 | Kallo | x | 16 | | 7 | Schoonaarde A | x | 15 | | 8 | Kruibeke | x | 13 | | 9 | Kieldrecht | x | 13 | ⇒ | 10 | Sinaai | x | 13 | | 11 | White Boys | x | 13 | | 12 | Rangers Opdorp | x | 11 | | 13 | Kemzeke | x | 7 | | 14 | St-Gillis Waas | x | 7 | | 15 | SKN Sint-Niklaas | x | 6 | | 16 | KV Sint-Gillis | x | 4 | | Periode3(6/10)→ | 1 | Vrasene | | 16 | ⇒ | 2 | Sinaai | | 15 | | 3 | Moerbeke | | 15 | | 4 | Grembergen | | 14 | | 5 | Kruibeke | | 11 | | 6 | Rangers Opdorp | | 10 | | 7 | Kieldrecht | | 10 | | 8 | Kemzeke | | 10 | | 9 | Schoonaarde A | | 9 | | 10 | Heikant-Zele | | 8 | | 11 | SKN Sint-Niklaas | | 7 | | 12 | Kallo | | 5 | | 13 | St-Gillis Waas | x | 3 | | 14 | KV Sint-Gillis | x | 2 | | 15 | Sp Waasmunster | x | 1 | | 16 | White Boys | x | 0 | |
Beste aanval | Heikant-Zele | 59 | | Grembergen | 56 | | Moerbeke | 55 | ⇒ | Sinaai | 54 | | Kieldrecht | 54 | | Sp Waasmunster | 54 | → | Vrasene | 52 | | Schoonaarde A | 50 | | Kruibeke | 47 | | Kallo | 46 | | St-Gillis Waas | 43 | | Rangers Opdorp | 43 | | Kemzeke | 38 | | SKN Sint-Niklaas | 30 | | White Boys | 25 | | KV Sint-Gillis | 23 | | Beste verdediging→ | Vrasene | 17 | | Grembergen | 26 | ⇒ | Sinaai | 30 | | Moerbeke | 34 | | Schoonaarde A | 37 | | Rangers Opdorp | 38 | | Heikant-Zele | 40 | | Kruibeke | 41 | | Kieldrecht | 43 | | Kemzeke | 48 | | White Boys | 49 | | Kallo | 50 | | Sp Waasmunster | 54 | | KV Sint-Gillis | 64 | | St-Gillis Waas | 71 | | SKN Sint-Niklaas | 87 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.