www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op maandag 22/04/20242023-2024, Oost-Vlaanderen-3B: MAARKEDAL
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Maarkedal - | Horebeke | 3 - | 1 | 3 | | 3 | 2 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Petegem a Schelde - | Maarkedal | 3 - | 1 | | 0 | 3 | 8 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Maarkedal - | Jong Zulte | 4 - | 1 | 3 | | 6 | 5 | |
4 | Za-23/09/23 | 18:00 | Velzeke A - | Maarkedal | 2 - | 0 | | 0 | 6 | 8 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Maarkedal - | Boekel | 3 - | 1 | 3 | | 9 | 6 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Wortegem - | Maarkedal | 4 - | 0 | | 0 | 9 | 8 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Maarkedal - | Moerbeke-G'bergen | 7 - | 0 | 3 | | 12 | 6 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Everbeek A - | Maarkedal | 1 - | 1 | | 1 | 13 | 7 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Maarkedal - | Sottegem B | 2 - | 0 | 3 | | 16 | 5 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Zingem A - | Maarkedal | 1 - | 3 | | 3 | 19 | 4 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Maarkedal - | Breivelde-Zottegem | 3 - | 2 | 3 | | 22 | 4 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:00 | Michelbeke A - | Maarkedal | 1 - | 7 | | 3 | 25 | 3 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Maarkedal - | Elene-G'berge B | 3 - | 1 | 3 | | 28 | 1 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Oudenhove - | Maarkedal | 1 - | 3 | | 3 | 31 | 1 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Maarkedal - | Deftinge | 1 - | 0 | 3 | | 34 | 1 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | Moerbeke-G'bergen - | Maarkedal | 1 - | 1 | | 1 | 35 | 2 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Maarkedal - | Everbeek A | 0 - | 1 | 0 | | 35 | 2 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Maarkedal - | Zingem A | 0 - | 4 | 0 | | 35 | 5 | |
20 | Za-03/02/24 | 18:00 | Breivelde-Zottegem - | Maarkedal | 3 - | 2 | | 0 | 35 | 5 | |
18 | Vr-09/02/24 | 20:00 | Boekel - | Maarkedal | 1 - | 2 | | 3 | 38 | 5 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Maarkedal - | Petegem a Schelde | 2 - | 3 | 0 | | 38 | 5 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Deftinge - | Maarkedal | 1 - | 1 | | 1 | 39 | 5 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Maarkedal - | Oudenhove | 3 - | 0 | 3 | | 42 | 5 | |
24 | Zo-10/03/24 | 14:30 | Horebeke - | Maarkedal | 4 - | 0 | | 0 | 42 | 5 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Maarkedal - | Michelbeke A | 2 - | 7 | 0 | | 42 | 5 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:30 | Sottegem B - | Maarkedal | 1 - | 2 | | 3 | 45 | 5 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Maarkedal - | Wortegem | 1 - | 3 | 0 | | 45 | 6 | |
28 | Zo-14/04/24 | 16:00 | Jong Zulte - | Maarkedal | 3 - | 1 | | 0 | 45 | 6 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Maarkedal - | Velzeke A | 1 - | 1 | 1 | | 46 | 6 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Elene-G'berge B - | Maarkedal | - | | | . | | | |
Rangschikking(29/30) | 1 | Zingem A | | 66 | | 21 | +55 | 88 | | 9 | +13 | 32 |
| 2 | Horebeke | | 65 | | 20 | +47 | 78 | | 9 | +16 | 32 |
| 3 | Deftinge | x | 58 | | 17 | +41 | 78 | | 6 | +8 | 27 |
| 4 | Wortegem | x | 58 | | 17 | +36 | 68 | | 9 | +14 | 34 |
| 5 | Breivelde-Zottegem | x | 49 | | 15 | +15 | 61 | | 7 | +5 | 28 |
⇒ | 6 | Maarkedal | x | 46 | | 14 | +7 | 59 | | 5 | -3 | 24 |
| 7 | Michelbeke A | x | 41 | | 12 | -11 | 69 | | 6 | -9 | 38 |
| 8 | Velzeke A | x | 40 | | 11 | -5 | 54 | | 5 | -4 | 29 |
| 9 | Everbeek A | x | 37 | | 10 | -9 | 49 | | 5 | -11 | 20 |
| 10 | Jong Zulte | x | 37 | | 9 | -9 | 62 | | 2 | -18 | 24 |
| 11 | Oudenhove | x | 35 | | 9 | -6 | 45 | | 5 | -2 | 23 |
| 12 | Sottegem B | x | 31 | | 8 | -10 | 44 | | 3 | -13 | 18 |
| 13 | Petegem a Schelde | x | 30 | | 8 | -14 | 54 | | 3 | -14 | 22 |
| 14 | Boekel | x | 24 | | 6 | -34 | 28 | | 1 | -32 | 8 |
| 15 | Moerbeke-G'bergen | x | 17 | | 4 | -61 | 27 | | 2 | -43 | 13 |
→ | 16 | Elene-G'berge B | x | 13 | | 2 | -42 | 37 | | 1 | -30 | 17 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van ELENE-G'BERGE B1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Elene-G'berge B - | Michelbeke A | 2 - | 3 | 0 | | 0 | 11 | |
2 | Zo-10/09/23 | 18:00 | Everbeek A - | Elene-G'berge B | 6 - | 1 | | 0 | 0 | 16 | - |
3 | Za-16/09/23 | 19:30 | Sottegem B - | Elene-G'berge B | 3 - | 0 | | 0 | 0 | 16 | - |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Elene-G'berge B - | Moerbeke-G'bergen | 1 - | 3 | 0 | | 0 | 16 | - |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Zingem A - | Elene-G'berge B | 5 - | 0 | | 0 | 0 | 16 | - |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Elene-G'berge B - | Horebeke | 1 - | 4 | 0 | | 0 | 16 | - |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Wortegem - | Elene-G'berge B | 1 - | 1 | | 1 | 1 | 16 | - |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Elene-G'berge B - | Petegem a Schelde | 4 - | 1 | 3 | | 4 | 15 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Deftinge - | Elene-G'berge B | 4 - | 2 | | 0 | 4 | 15 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Elene-G'berge B - | Velzeke A | 1 - | 1 | 1 | | 5 | 15 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Oudenhove - | Elene-G'berge B | 1 - | 0 | | 0 | 5 | 15 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Elene-G'berge B - | Jong Zulte | 2 - | 2 | 1 | | 6 | 15 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Maarkedal - | Elene-G'berge B | 3 - | 1 | | 0 | 6 | 15 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Elene-G'berge B - | Boekel | 1 - | 1 | 1 | | 7 | 15 | |
15 | Za-09/12/23 | 16:00 | Breivelde-Zottegem - | Elene-G'berge B | 4 - | 0 | | 0 | 7 | 15 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Elene-G'berge B - | Wortegem | 1 - | 3 | 0 | | 7 | 15 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Velzeke A - | Elene-G'berge B | 2 - | 4 | | 3 | 10 | 15 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Elene-G'berge B - | Deftinge | 2 - | 4 | 0 | | 10 | 15 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:30 | Moerbeke-G'bergen - | Elene-G'berge B | 3 - | 0 | | 0 | 10 | 16 | - |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Elene-G'berge B - | Oudenhove | 1 - | 3 | 0 | | 10 | 16 | - |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Elene-G'berge B - | Zingem A | 0 - | 1 | 0 | | 10 | 16 | - |
22 | Za-24/02/24 | 19:00 | Michelbeke A - | Elene-G'berge B | 4 - | 4 | | 1 | 11 | 16 | - |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Elene-G'berge B - | Sottegem B | 1 - | 1 | 1 | | 12 | 16 | - |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Petegem a Schelde - | Elene-G'berge B | 3 - | 3 | | 1 | 13 | 16 | - |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Boekel - | Elene-G'berge B | 3 - | 0 | | 0 | 13 | 16 | - |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Elene-G'berge B - | Breivelde-Zottegem | 1 - | 2 | 0 | | 13 | 16 | - |
27 | Za-06/04/24 | 19:00 | Horebeke - | Elene-G'berge B | 3 - | 1 | | 0 | 13 | 16 | - |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Elene-G'berge B - | Everbeek A | 2 - | 3 | 0 | | 13 | 16 | - |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Jong Zulte - | Elene-G'berge B | 2 - | 0 | | 0 | 13 | 16 | - |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Elene-G'berge B - | Maarkedal | - | | . | | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Zingem A | | 22 | | 2 | Horebeke | x | 21 | | 3 | Deftinge | x | 21 | ⇒ | 4 | Maarkedal | x | 19 | | 5 | Sottegem B | x | 19 | | 6 | Wortegem | x | 17 | | 7 | Michelbeke A | x | 16 | | 8 | Velzeke A | x | 15 | | 9 | Everbeek A | x | 13 | | 10 | Breivelde-Zottegem | x | 12 | | 11 | Jong Zulte | x | 12 | | 12 | Petegem a Schelde | x | 10 | | 13 | Oudenhove | x | 8 | | 14 | Boekel | x | 5 | → | 15 | Elene-G'berge B | x | 5 | | 16 | Moerbeke-G'bergen | x | 4 | | Periode2(10/10) | 1 | Wortegem | | 25 | | 2 | Horebeke | x | 23 | | 3 | Zingem A | x | 21 | | 4 | Deftinge | x | 19 | ⇒ | 5 | Maarkedal | x | 19 | | 6 | Breivelde-Zottegem | x | 18 | | 7 | Jong Zulte | x | 16 | | 8 | Velzeke A | x | 14 | | 9 | Oudenhove | x | 13 | | 10 | Petegem a Schelde | x | 12 | | 11 | Everbeek A | x | 11 | | 12 | Boekel | x | 9 | | 13 | Michelbeke A | x | 8 | | 14 | Moerbeke-G'bergen | x | 7 | | 15 | Sottegem B | x | 5 | → | 16 | Elene-G'berge B | x | 5 | | Periode3(9/10) | 1 | Zingem A | | 23 | | 2 | Horebeke | | 21 | | 3 | Breivelde-Zottegem | x | 19 | | 4 | Deftinge | x | 18 | | 5 | Michelbeke A | x | 17 | | 6 | Wortegem | x | 16 | | 7 | Oudenhove | x | 14 | | 8 | Everbeek A | x | 13 | | 9 | Velzeke A | x | 11 | | 10 | Boekel | x | 10 | | 11 | Jong Zulte | x | 9 | | 12 | Petegem a Schelde | x | 8 | ⇒ | 13 | Maarkedal | x | 8 | | 14 | Sottegem B | x | 7 | | 15 | Moerbeke-G'bergen | x | 6 | → | 16 | Elene-G'berge B | x | 3 | |
Beste aanval | Zingem A | 88 | | Horebeke | 78 | | Deftinge | 78 | | Michelbeke A | 69 | | Wortegem | 68 | | Jong Zulte | 62 | | Breivelde-Zottegem | 61 | ⇒ | Maarkedal | 59 | | Velzeke A | 54 | | Petegem a Schelde | 54 | | Everbeek A | 49 | | Oudenhove | 45 | | Sottegem B | 44 | → | Elene-G'berge B | 37 | | Boekel | 28 | | Moerbeke-G'bergen | 27 | | Beste verdediging | Horebeke | 31 | | Wortegem | 32 | | Zingem A | 33 | | Deftinge | 37 | | Breivelde-Zottegem | 46 | | Oudenhove | 51 | ⇒ | Maarkedal | 52 | | Sottegem B | 54 | | Everbeek A | 58 | | Velzeke A | 59 | | Boekel | 62 | | Petegem a Schelde | 68 | | Jong Zulte | 71 | → | Elene-G'berge B | 79 | | Michelbeke A | 80 | | Moerbeke-G'bergen | 88 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.