www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 29/03/20242023-2024, Oost-Vlaanderen-3B: JONG ZULTE
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Wortegem - | Jong Zulte | 2 - | 2 | | 1 | 1 | 7 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Jong Zulte - | Oudenhove | 2 - | 1 | 3 | | 4 | 4 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Maarkedal - | Jong Zulte | 4 - | 1 | | 0 | 4 | 10 | |
4 | Za-23/09/23 | 18:00 | Jong Zulte - | Horebeke | 1 - | 3 | 0 | | 4 | 11 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Jong Zulte - | Velzeke A | 6 - | 4 | 3 | | 7 | 9 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Sottegem B - | Jong Zulte | 2 - | 0 | | 0 | 7 | 11 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Jong Zulte - | Boekel | 1 - | 1 | 1 | | 8 | 10 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:00 | Michelbeke A - | Jong Zulte | 4 - | 1 | | 0 | 8 | 11 | |
9 | Za-28/10/23 | 18:00 | Jong Zulte - | Breivelde-Zottegem | 2 - | 2 | 1 | | 9 | 12 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Everbeek A - | Jong Zulte | 1 - | 3 | | 3 | 12 | 11 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Jong Zulte - | Moerbeke-G'bergen | 2 - | 0 | 3 | | 15 | 10 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Elene-G'berge B - | Jong Zulte | 2 - | 2 | | 1 | 16 | 10 | |
13 | Zo-26/11/23 | 16:00 | Jong Zulte - | Zingem A | 4 - | 3 | 3 | | 19 | 8 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Deftinge - | Jong Zulte | 4 - | 3 | | 0 | 19 | 9 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Jong Zulte - | Petegem a Schelde | 2 - | 2 | 1 | | 20 | 11 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | Boekel - | Jong Zulte | 3 - | 3 | | 1 | 21 | 10 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Jong Zulte - | Sottegem B | 4 - | 2 | 3 | | 24 | 8 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Jong Zulte - | Michelbeke A | 5 - | 5 | 1 | | 25 | 7 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:00 | Horebeke - | Jong Zulte | 6 - | 1 | | 0 | 25 | 8 | |
18 | Zo-11/02/24 | 15:00 | Moerbeke-G'bergen - | Jong Zulte | 0 - | 1 | | 3 | 28 | 8 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Jong Zulte - | Deftinge | 2 - | 2 | 1 | | 29 | 8 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Petegem a Schelde - | Jong Zulte | 4 - | 3 | | 0 | 29 | 8 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Oudenhove - | Jong Zulte | 2 - | 0 | | 0 | 29 | 11 | |
25 | Za-16/03/24 | 16:00 | Breivelde-Zottegem - | Jong Zulte | 7 - | 3 | | 0 | 29 | 11 | |
23 | Wo-20/03/24 | 20:00 | Jong Zulte - | Everbeek A | 1 - | 2 | 0 | | 29 | 12 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Jong Zulte - | Wortegem | 1 - | 1 | 1 | | 30 | 11 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:30 | Zingem A - | Jong Zulte | - | | | . | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Jong Zulte - | Maarkedal | - | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Jong Zulte - | Elene-G'berge B | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Velzeke A - | Jong Zulte | - | | | . | | | |
Rangschikking(26/30)→ | 1 | Zingem A | | 59 | | 19 | +45 | 76 | | 8 | +12 | 30 |
| 2 | Horebeke | | 56 | | 17 | +43 | 69 | | 8 | +15 | 29 |
| 3 | Wortegem | | 55 | | 16 | +38 | 63 | | 8 | +13 | 30 |
| 4 | Deftinge | | 51 | | 15 | +33 | 65 | | 5 | +5 | 23 |
| 5 | Maarkedal | x | 45 | | 14 | +11 | 56 | | 5 | -1 | 23 |
| 6 | Breivelde-Zottegem | x | 42 | | 13 | +11 | 52 | | 6 | +3 | 22 |
| 7 | Michelbeke A | x | 37 | | 11 | -12 | 64 | | 5 | -11 | 34 |
| 8 | Velzeke A | x | 36 | | 10 | -5 | 50 | | 5 | -2 | 27 |
| 9 | Oudenhove | x | 34 | | 9 | 0 | 42 | | 5 | +3 | 22 |
| 10 | Everbeek A | x | 30 | | 8 | -12 | 42 | | 4 | -12 | 17 |
⇒ | 11 | Jong Zulte | x | 30 | | 7 | -13 | 56 | | 2 | -18 | 23 |
| 12 | Petegem a Schelde | x | 29 | | 8 | -11 | 49 | | 3 | -13 | 19 |
| 13 | Sottegem B | x | 28 | | 7 | -9 | 36 | | 3 | -11 | 14 |
| 14 | Boekel | x | 21 | | 5 | -31 | 26 | | 1 | -30 | 8 |
| 15 | Moerbeke-G'bergen | x | 14 | | 3 | -51 | 23 | | 2 | -32 | 12 |
| 16 | Elene-G'berge B | x | 13 | | 2 | -37 | 34 | | 1 | -26 | 16 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van ZINGEM A1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Zingem A - | Petegem a Schelde | 3 - | 2 | 3 | | 3 | 5 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Deftinge - | Zingem A | 2 - | 0 | | 0 | 3 | 11 | |
3 | Za-16/09/23 | 18:00 | Zingem A - | Breivelde-Zottegem | 1 - | 0 | 3 | | 6 | 8 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Boekel - | Zingem A | 1 - | 3 | | 3 | 9 | 4 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Zingem A - | Elene-G'berge B | 5 - | 0 | 3 | | 12 | 2 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Moerbeke-G'bergen - | Zingem A | 1 - | 2 | | 3 | 15 | 2 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:30 | Zingem A - | Michelbeke A | 6 - | 0 | 3 | | 18 | 1 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Sottegem B - | Zingem A | 1 - | 1 | | 1 | 19 | 1 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Zingem A - | Everbeek A | 5 - | 0 | 3 | | 22 | 1 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Zingem A - | Maarkedal | 1 - | 3 | 0 | | 22 | 1 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:00 | Horebeke - | Zingem A | 2 - | 1 | | 0 | 22 | 3 | |
13 | Zo-26/11/23 | 16:00 | Jong Zulte - | Zingem A | 4 - | 3 | | 0 | 22 | 5 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | Zingem A - | Velzeke A | 2 - | 3 | 0 | | 22 | 5 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Wortegem - | Zingem A | 1 - | 2 | | 3 | 25 | 4 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | Zingem A - | Deftinge | 3 - | 1 | 3 | | 28 | 4 | |
12 | Za-06/01/24 | 19:30 | Zingem A - | Oudenhove | 1 - | 0 | 3 | | 31 | 3 | |
17 | Za-13/01/24 | 18:00 | Breivelde-Zottegem - | Zingem A | 1 - | 4 | | 3 | 34 | 3 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Maarkedal - | Zingem A | 0 - | 4 | | 3 | 37 | 2 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:30 | Zingem A - | Boekel | 8 - | 1 | 3 | | 40 | 2 | |
18 | Zo-11/02/24 | 15:00 | Zingem A - | Horebeke | 1 - | 0 | 3 | | 43 | 2 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Elene-G'berge B - | Zingem A | 0 - | 1 | | 3 | 46 | 1 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:30 | Zingem A - | Wortegem | 4 - | 1 | 3 | | 49 | 1 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Velzeke A - | Zingem A | 2 - | 2 | | 1 | 50 | 1 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Everbeek A - | Zingem A | 1 - | 4 | | 3 | 53 | 1 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Zingem A - | Sottegem B | 6 - | 2 | 3 | | 56 | 1 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Petegem a Schelde - | Zingem A | 2 - | 3 | | 3 | 59 | 1 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:30 | Zingem A - | Jong Zulte | - | | . | | | | |
28 | Za-13/04/24 | 19:00 | Michelbeke A - | Zingem A | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Zingem A - | Moerbeke-G'bergen | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Oudenhove - | Zingem A | - | | | . | | | |
Periode1(10/10)→ | 1 | Zingem A | | 22 | | 2 | Horebeke | x | 21 | | 3 | Deftinge | x | 21 | | 4 | Maarkedal | x | 19 | | 5 | Sottegem B | x | 19 | | 6 | Wortegem | x | 17 | | 7 | Michelbeke A | x | 16 | | 8 | Velzeke A | x | 15 | | 9 | Everbeek A | x | 13 | | 10 | Breivelde-Zottegem | x | 12 | ⇒ | 11 | Jong Zulte | x | 12 | | 12 | Petegem a Schelde | x | 10 | | 13 | Oudenhove | x | 8 | | 14 | Boekel | x | 5 | | 15 | Elene-G'berge B | x | 5 | | 16 | Moerbeke-G'bergen | x | 4 | | Periode2(10/10) | 1 | Wortegem | | 25 | | 2 | Horebeke | x | 23 | → | 3 | Zingem A | x | 21 | | 4 | Deftinge | x | 19 | | 5 | Maarkedal | x | 19 | | 6 | Breivelde-Zottegem | x | 18 | ⇒ | 7 | Jong Zulte | x | 16 | | 8 | Velzeke A | x | 14 | | 9 | Oudenhove | x | 13 | | 10 | Petegem a Schelde | x | 12 | | 11 | Everbeek A | x | 11 | | 12 | Boekel | x | 9 | | 13 | Michelbeke A | x | 8 | | 14 | Moerbeke-G'bergen | x | 7 | | 15 | Sottegem B | x | 5 | | 16 | Elene-G'berge B | x | 5 | | Periode3(6/10)→ | 1 | Zingem A | | 16 | | 2 | Wortegem | | 13 | | 3 | Michelbeke A | | 13 | | 4 | Oudenhove | | 13 | | 5 | Horebeke | | 12 | | 6 | Breivelde-Zottegem | | 12 | | 7 | Deftinge | | 11 | | 8 | Boekel | | 7 | | 9 | Velzeke A | | 7 | | 10 | Maarkedal | | 7 | | 11 | Petegem a Schelde | | 7 | | 12 | Everbeek A | | 6 | | 13 | Sottegem B | | 4 | | 14 | Moerbeke-G'bergen | x | 3 | | 15 | Elene-G'berge B | x | 3 | ⇒ | 16 | Jong Zulte | x | 2 | |
Beste aanval→ | Zingem A | 76 | | Horebeke | 69 | | Deftinge | 65 | | Michelbeke A | 64 | | Wortegem | 63 | | Maarkedal | 56 | ⇒ | Jong Zulte | 56 | | Breivelde-Zottegem | 52 | | Velzeke A | 50 | | Petegem a Schelde | 49 | | Oudenhove | 42 | | Everbeek A | 42 | | Sottegem B | 36 | | Elene-G'berge B | 34 | | Boekel | 26 | | Moerbeke-G'bergen | 23 | | Beste verdediging | Wortegem | 25 | | Horebeke | 26 | → | Zingem A | 31 | | Deftinge | 32 | | Breivelde-Zottegem | 41 | | Oudenhove | 42 | | Maarkedal | 45 | | Sottegem B | 45 | | Everbeek A | 54 | | Velzeke A | 55 | | Boekel | 57 | | Petegem a Schelde | 60 | ⇒ | Jong Zulte | 69 | | Elene-G'berge B | 71 | | Moerbeke-G'bergen | 74 | | Michelbeke A | 76 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.