www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 28/04/20242023-2024, Oost-Vlaanderen-3C: LATEM B
Wedstrijden1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Latem B - | Gijzel-Oosterzele A | 2 - | 1 | 3 | | 3 | 6 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | De Pinte A - | Latem B | 2 - | 1 | | 0 | 3 | 8 | |
3 | Za-16/09/23 | 19:30 | Latem B - | HT Zwijnaarde A | 1 - | 2 | 0 | | 3 | 10 | |
4 | Za-23/09/23 | 18:00 | Cercle Melle - | Latem B | 5 - | 1 | | 0 | 3 | 12 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | VC Zwijnaarde - | Latem B | 0 - | 3 | | 3 | 6 | 9 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Latem B - | Tenstar Melle | 3 - | 2 | 3 | | 9 | 8 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:30 | Overmere - | Latem B | 0 - | 0 | | 1 | 10 | 8 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Latem B - | Eendr.Moortsele | 3 - | 1 | 3 | | 13 | 6 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | HO Kalken B - | Latem B | 2 - | 1 | | 0 | 13 | 7 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Latem B - | Zevergem | 1 - | 1 | 1 | | 14 | 8 | |
11 | Za-11/11/23 | 20:15 | Massemen A - | Latem B | 6 - | 1 | | 0 | 14 | 10 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | Latem B - | Heusden Sp A | 2 - | 3 | 0 | | 14 | 11 | |
13 | Za-25/11/23 | 19:00 | Wichelen - | Latem B | 2 - | 3 | | 3 | 17 | 8 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | Oostakker - | Latem B | 3 - | 3 | | 1 | 18 | 10 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Latem B - | Bottelare A | 1 - | 4 | 0 | | 18 | 10 | |
16 | Vr-15/12/23 | 20:00 | Latem B - | Cercle Melle | 2 - | 4 | 0 | | 18 | 10 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Tenstar Melle - | Latem B | 2 - | 2 | | 1 | 19 | 11 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Latem B - | VC Zwijnaarde | 3 - | 0 | 3 | | 22 | 9 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:00 | Zevergem - | Latem B | 2 - | 2 | | 1 | 23 | 9 | |
18 | Za-10/02/24 | 19:30 | Latem B - | Massemen A | 0 - | 1 | 0 | | 23 | 10 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Latem B - | Oostakker | 2 - | 2 | 1 | | 24 | 11 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:00 | Gijzel-Oosterzele A - | Latem B | 1 - | 2 | | 3 | 27 | 10 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | HT Zwijnaarde A - | Latem B | 1 - | 2 | | 3 | 30 | 9 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | Latem B - | Wichelen | 1 - | 2 | 0 | | 30 | 10 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Eendr.Moortsele - | Latem B | 1 - | 0 | | 0 | 30 | 11 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:30 | Latem B - | HO Kalken B | 2 - | 0 | 3 | | 33 | 9 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:30 | Bottelare A - | Latem B | 3 - | 3 | | 1 | 34 | 8 | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Latem B - | Overmere | 3 - | 4 | 0 | | 34 | 10 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Heusden Sp A - | Latem B | 1 - | 3 | | 3 | 37 | 9 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Latem B - | De Pinte A | - | | . | | | | |
Rangschikking(29/30) | 1 | Massemen A | | 68 | | 22 | +51 | 94 | | 10 | +15 | 40 |
| 2 | Heusden Sp A | x | 62 | | 19 | +30 | 77 | | 10 | +13 | 35 |
→ | 3 | De Pinte A | x | 53 | | 15 | +21 | 64 | | 6 | +6 | 30 |
| 4 | Cercle Melle | x | 47 | | 14 | +6 | 68 | | 6 | -8 | 29 |
| 5 | Bottelare A | x | 41 | | 11 | +11 | 68 | | 4 | -2 | 26 |
| 6 | Gijzel-Oosterzele A | x | 41 | | 11 | +11 | 63 | | 6 | +9 | 33 |
| 7 | Zevergem | x | 39 | | 11 | +1 | 56 | | 5 | -3 | 23 |
| 8 | VC Zwijnaarde | x | 37 | | 11 | -6 | 53 | | 5 | -8 | 23 |
⇒ | 9 | Latem B | x | 37 | | 10 | -5 | 53 | | 5 | -4 | 27 |
| 10 | Tenstar Melle | x | 36 | | 11 | -2 | 58 | | 3 | -12 | 22 |
| 11 | Oostakker | x | 36 | | 10 | -16 | 55 | | 4 | -19 | 26 |
| 12 | HT Zwijnaarde A | x | 35 | | 10 | -9 | 39 | | 3 | -11 | 17 |
| 13 | Eendr.Moortsele | x | 32 | | 9 | -25 | 42 | | 4 | -23 | 19 |
| 14 | Overmere | x | 32 | | 8 | -14 | 40 | | 3 | -15 | 21 |
| 15 | HO Kalken B | x | 29 | | 8 | -16 | 51 | | 1 | -23 | 17 |
| 16 | Wichelen | x | 26 | | 7 | -38 | 38 | | 3 | -24 | 17 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van DE PINTE A1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Bottelare A - | De Pinte A | 1 - | 1 | | 1 | 1 | 9 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | De Pinte A - | Latem B | 2 - | 1 | 3 | | 4 | 5 | |
3 | Ma-18/09/23 | 20:00 | Gijzel-Oosterzele A - | De Pinte A | 2 - | 2 | | 1 | 5 | 6 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | De Pinte A - | Eendr.Moortsele | 2 - | 3 | 0 | | 5 | 9 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | HO Kalken B - | De Pinte A | 3 - | 1 | | 0 | 5 | 11 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | De Pinte A - | Zevergem | 2 - | 1 | 3 | | 8 | 9 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Tenstar Melle - | De Pinte A | 2 - | 3 | | 3 | 11 | 6 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | De Pinte A - | VC Zwijnaarde | 5 - | 1 | 3 | | 14 | 4 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Overmere - | De Pinte A | 1 - | 1 | | 1 | 15 | 4 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | De Pinte A - | Heusden Sp A | 2 - | 1 | 3 | | 18 | 4 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:30 | Wichelen - | De Pinte A | 1 - | 2 | | 3 | 21 | 3 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | De Pinte A - | Massemen A | 1 - | 2 | 0 | | 21 | 4 | |
13 | Za-25/11/23 | 18:00 | Cercle Melle - | De Pinte A | 1 - | 2 | | 3 | 24 | 3 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | HT Zwijnaarde A - | De Pinte A | 1 - | 2 | | 3 | 27 | 3 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | De Pinte A - | Oostakker | 0 - | 0 | 1 | | 28 | 3 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | De Pinte A - | Tenstar Melle | 3 - | 1 | 3 | | 31 | 3 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:00 | Zevergem - | De Pinte A | 0 - | 7 | | 3 | 34 | 3 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | De Pinte A - | Gijzel-Oosterzele A | 3 - | 3 | 1 | | 35 | 3 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Eendr.Moortsele - | De Pinte A | 2 - | 2 | | 1 | 36 | 4 | |
18 | Za-10/02/24 | 19:30 | De Pinte A - | HO Kalken B | 4 - | 1 | 3 | | 39 | 3 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | De Pinte A - | Bottelare A | 0 - | 0 | 1 | | 40 | 3 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Heusden Sp A - | De Pinte A | 2 - | 1 | | 0 | 40 | 3 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | De Pinte A - | Overmere | 4 - | 1 | 3 | | 43 | 3 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | Oostakker - | De Pinte A | 2 - | 2 | | 1 | 44 | 3 | |
25 | Za-16/03/24 | 20:00 | De Pinte A - | HT Zwijnaarde A | 2 - | 0 | 3 | | 47 | 3 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | VC Zwijnaarde - | De Pinte A | 2 - | 3 | | 3 | 50 | 3 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:30 | De Pinte A - | Cercle Melle | 2 - | 3 | 0 | | 50 | 3 | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Massemen A - | De Pinte A | 4 - | 1 | | 0 | 50 | 3 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | De Pinte A - | Wichelen | 2 - | 1 | 3 | | 53 | 3 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Latem B - | De Pinte A | - | | | . | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Massemen A | | 28 | | 2 | HT Zwijnaarde A | x | 20 | | 3 | Heusden Sp A | x | 19 | → | 4 | De Pinte A | x | 18 | | 5 | Bottelare A | x | 16 | | 6 | Overmere | x | 15 | | 7 | Tenstar Melle | x | 14 | ⇒ | 8 | Latem B | x | 14 | | 9 | Cercle Melle | x | 13 | | 10 | Zevergem | x | 13 | | 11 | Eendr.Moortsele | x | 11 | | 12 | Wichelen | x | 11 | | 13 | Gijzel-Oosterzele A | x | 10 | | 14 | HO Kalken B | x | 8 | | 15 | VC Zwijnaarde | x | 7 | | 16 | Oostakker | x | 5 | | Periode2(10/10) | 1 | Heusden Sp A | | 26 | | 2 | Cercle Melle | x | 23 | | 3 | Massemen A | x | 21 | → | 4 | De Pinte A | x | 21 | | 5 | Bottelare A | x | 19 | | 6 | VC Zwijnaarde | x | 18 | | 7 | Oostakker | x | 14 | | 8 | Zevergem | x | 13 | | 9 | Gijzel-Oosterzele A | x | 13 | | 10 | HT Zwijnaarde A | x | 10 | | 11 | Tenstar Melle | x | 10 | ⇒ | 12 | Latem B | x | 9 | | 13 | Eendr.Moortsele | x | 8 | | 14 | Wichelen | x | 7 | | 15 | HO Kalken B | x | 7 | | 16 | Overmere | x | 7 | | Periode3(9/10) | 1 | Massemen A | | 19 | | 2 | Gijzel-Oosterzele A | | 18 | | 3 | Oostakker | | 17 | | 4 | Heusden Sp A | | 17 | | 5 | HO Kalken B | x | 14 | ⇒ | 6 | Latem B | x | 14 | → | 7 | De Pinte A | x | 14 | | 8 | Zevergem | x | 13 | | 9 | Eendr.Moortsele | x | 13 | | 10 | Tenstar Melle | x | 12 | | 11 | VC Zwijnaarde | x | 12 | | 12 | Cercle Melle | x | 11 | | 13 | Overmere | x | 10 | | 14 | Wichelen | x | 8 | | 15 | Bottelare A | x | 6 | | 16 | HT Zwijnaarde A | x | 5 | |
Beste aanval | Massemen A | 94 | | Heusden Sp A | 77 | | Bottelare A | 68 | | Cercle Melle | 68 | → | De Pinte A | 64 | | Gijzel-Oosterzele A | 63 | | Tenstar Melle | 58 | | Zevergem | 56 | | Oostakker | 55 | ⇒ | Latem B | 53 | | VC Zwijnaarde | 53 | | HO Kalken B | 51 | | Eendr.Moortsele | 42 | | Overmere | 40 | | HT Zwijnaarde A | 39 | | Wichelen | 38 | | Beste verdediging | Massemen A | 43 | → | De Pinte A | 43 | | Heusden Sp A | 47 | | HT Zwijnaarde A | 48 | | Gijzel-Oosterzele A | 52 | | Overmere | 54 | | Zevergem | 55 | | Bottelare A | 57 | ⇒ | Latem B | 58 | | VC Zwijnaarde | 59 | | Tenstar Melle | 60 | | Cercle Melle | 62 | | Eendr.Moortsele | 67 | | HO Kalken B | 67 | | Oostakker | 71 | | Wichelen | 76 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.