Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale D(2020-2021)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

1/30

1

2

3

4

5

6

7

1.TK.Meldert A31+551+55
2.Sint-Antelinks A31+341+34
3.Doggen31+221+22
4.Herdersem31+131+13
5.Kerksken-Haaltert31+121+12
6.Herzele-Ressegem1002002
7.Hofstade1002000
8.E.Buggenhout1001001
Okegem1001001
10.Oudegem1001000
Wilskr.Idegem1001000
12.Aaigem00-12000
13.Gijzegem00-11000
14.Mere00-20000
15.Erembodegem00-31000
16.OB Lebbeke00-50000

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.TK.Meldert A11005 : 0+53
2.Sint-Antelinks A11004 : 1+33
3.Doggen11002 : 0+23
4.Herdersem11003 : 2+13
5.Kerksken-Haaltert11002 : 1+13
6.Herzele-Ressegem10102 : 201
7.Hofstade10102 : 201
8.E.Buggenhout10101 : 101
Okegem10101 : 101
10.Oudegem10101 : 101
Wilskr.Idegem10101 : 101
12.Aaigem10012 : 3-10
13.Gijzegem10011 : 2-10
14.Mere10010 : 2-20
15.Erembodegem10011 : 4-30
16.OB Lebbeke10010 : 5-50