www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 29/03/20242023-2024, Oost-Vlaanderen-4A: ROOIGEM
Wedstrijden1 | Wo-06/09/23 | 19:45 | Vinkt B - | Rooigem | 3 - | 2 | | | 0 | 0 | 11 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | Rooigem - | Inter Gent | 5 - | 0 | F1 | 3 | | 3 | 5 | |
3 | Za-16/09/23 | 19:00 | Hansbeke B - | Rooigem | 3 - | 1 | | | 0 | 3 | 8 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Rooigem - | Exc Donk | 1 - | 7 | | 0 | | 3 | 10 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Rooigem - | Balgerhoeke | 2 - | 5 | | 0 | | 3 | 10 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:30 | Rooigem - | FCA Gent | 4 - | 1 | | 3 | | 6 | 10 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Anatolia Gent - | Rooigem | 3 - | 3 | | | 1 | 7 | 10 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Rooigem - | Zomergem | 2 - | 5 | | 0 | | 7 | 10 | |
10 | Za-04/11/23 | 18:00 | Poesele B - | Rooigem | 5 - | 2 | | | 0 | 7 | 10 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:30 | Rooigem - | Middelburg | 0 - | 7 | | 0 | | 7 | 11 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | VSV Gent B - | Rooigem | 1 - | 2 | | | 3 | 10 | 10 | |
13 | Za-25/11/23 | 19:30 | Rooigem - | Bassevelde | 1 - | 1 | | 1 | | 11 | 11 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Rooigem - | Vinderhoute | 1 - | 2 | | 0 | | 11 | 11 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | FCA Gent - | Rooigem | 3 - | 4 | | | 3 | 14 | 10 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Rooigem - | Anatolia Gent | 2 - | 3 | | 0 | | 14 | 12 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Exc Donk - | Rooigem | 3 - | 2 | | | 0 | 14 | 12 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Middelburg - | Rooigem | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 14 | 12 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:30 | Vinderhoute - | Rooigem | 5 - | 1 | | | 0 | 14 | 12 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Rooigem - | Poesele B | 6 - | 1 | | 3 | | 17 | 11 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Inter Gent - | Rooigem | 1 - | 2 | | | 3 | 20 | 10 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Zomergem - | Rooigem | 5 - | 0 | | | 0 | 20 | 10 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:30 | Rooigem - | Vinkt B | 2 - | 1 | | 3 | | 23 | 10 | |
27 | Za-06/04/24 | 20:00 | Bassevelde - | Rooigem | - | | | | . | | | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Rooigem - | Hansbeke B | - | | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Rooigem - | VSV Gent B | - | | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Balgerhoeke - | Rooigem | - | | | | . | | | |
Rangschikking(23/26) | 1 | Anatolia Gent | | 63 | | 20 | +44 | 70 | | 10 | +21 | 37 |
| 2 | Zomergem | x | 49 | | 15 | +44 | 71 | | 7 | +13 | 32 |
| 3 | Middelburg | x | 48 | | 15 | +48 | 80 | | 7 | +22 | 40 |
| 4 | Vinderhoute | x | 42 | | 13 | +20 | 57 | | 6 | +2 | 28 |
| 5 | Balgerhoeke* | x | 35 | | 10 | +20 | 68 | | 7 | +21 | 38 |
| 6 | Exc Donk | x | 34 | | 10 | +6 | 44 | | 4 | +2 | 18 |
| 7 | FCA Gent | x | 30 | | 9 | -18 | 39 | | 4 | -19 | 15 |
| 8 | Hansbeke B* | x | 27 | | 8 | -7 | 43 | | 1 | -19 | 11 |
| 9 | Poesele B* | x | 27 | | 8 | -22 | 57 | | 3 | -24 | 24 |
⇒ | 10 | Rooigem* | x | 23 | | 7 | -25 | 45 | | 3 | -18 | 19 |
| 11 | Inter Gent | x | 21 | | 6 | -26 | 41 | | 4 | -13 | 23 |
| 12 | VSV Gent B* | x | 20 | | 5 | -13 | 50 | | 4 | -5 | 25 |
| 13 | Vinkt B | x | 18 | | 5 | -33 | 32 | | 2 | -17 | 13 |
→ | 14 | Bassevelde* | x | 14 | | 4 | -38 | 29 | | 2 | -22 | 12 |
| AMC | Dampoort | x | 0 | | 0 | 0 | 0 | | 0 | 0 | 0 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van BASSEVELDE1 | Za-02/09/23 | 20:00 | Bassevelde - | Vinderhoute | 3 - | 6 | 0 | | 0 | 13 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Bassevelde - | Zomergem | 0 - | 3 | 0 | | 0 | 12 | |
4 | Za-23/09/23 | 20:00 | FCA Gent - | Bassevelde | 4 - | 2 | | 0 | 0 | 14 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Bassevelde - | VSV Gent B | 0 - | 2 | 0 | | 0 | 14 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Middelburg - | Bassevelde | 3 - | 1 | | 0 | 0 | 14 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Bassevelde - | Anatolia Gent | 3 - | 5 | 0 | | 0 | 14 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Bassevelde - | Poesele B | 4 - | 6 | 0 | | 0 | 14 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Bassevelde - | Hansbeke B | 2 - | 2 | 1 | | 1 | 14 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Exc Donk - | Bassevelde | 4 - | 1 | | 0 | 1 | 14 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Bassevelde - | Inter Gent | 0 - | 1 | 0 | | 1 | 14 | |
13 | Za-25/11/23 | 19:30 | Rooigem - | Bassevelde | 1 - | 1 | | 1 | 2 | 14 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Bassevelde - | Balgerhoeke | 2 - | 6 | 0 | | 2 | 14 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Vinkt B - | Bassevelde | 4 - | 0 | | 0 | 2 | 14 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:30 | Zomergem - | Bassevelde | 4 - | 0 | | 0 | 2 | 14 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:00 | Hansbeke B - | Bassevelde | 3 - | 1 | | 0 | 2 | 14 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Bassevelde - | FCA Gent | 0 - | 1 | 0 | | 2 | 14 | |
18 | Za-10/02/24 | 20:00 | Bassevelde - | Exc Donk | 2 - | 1 | 3 | | 5 | 14 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | VSV Gent B - | Bassevelde | 3 - | 4 | | 3 | 8 | 14 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Bassevelde - | Vinkt B | 1 - | 0 | 3 | | 11 | 14 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Balgerhoeke - | Bassevelde | 7 - | 1 | | 0 | 11 | 14 | |
24 | Za-09/03/24 | 18:00 | Poesele B - | Bassevelde | 0 - | 1 | | 3 | 14 | 14 | |
26 | Za-23/03/24 | 20:00 | Vinderhoute - | Bassevelde | 1 - | 0 | | 0 | 14 | 14 | |
27 | Za-06/04/24 | 20:00 | Bassevelde - | Rooigem | - | | . | | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Anatolia Gent - | Bassevelde | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Bassevelde - | Middelburg | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Inter Gent - | Bassevelde | - | | | . | | | |
Periode1(14/14) | 1 | Anatolia Gent | | 36 | | 2 | Middelburg | x | 33 | | 3 | Vinderhoute | x | 26 | | 4 | Zomergem | x | 24 | | 5 | Exc Donk | x | 24 | | 6 | Balgerhoeke | x | 23 | | 7 | Hansbeke B | x | 21 | | 8 | Poesele B | x | 19 | | 9 | FCA Gent | x | 15 | | 10 | VSV Gent B | x | 14 | ⇒ | 11 | Rooigem | x | 11 | | 12 | Vinkt B | x | 10 | | 13 | Inter Gent | x | 9 | → | 14 | Bassevelde | x | 2 | | 0 | Dampoort | x | 34 | | Periode2(10/14) | 1 | Anatolia Gent | | 30 | | 2 | Zomergem | | 25 | | 3 | Middelburg | x | 18 | | 4 | Vinderhoute | x | 16 | | 5 | FCA Gent | x | 16 | ⇒ | 6 | Rooigem* | x | 12 | → | 7 | Bassevelde* | x | 12 | | 8 | Balgerhoeke* | x | 12 | | 9 | Inter Gent | x | 12 | | 10 | Exc Donk | x | 10 | | 11 | Poesele B* | x | 8 | | 12 | Vinkt B | x | 8 | | 13 | Hansbeke B* | x | 6 | | 14 | VSV Gent B* | x | 6 | | 0 | Dampoort | x | 0 | |
Beste aanval | Middelburg | 80 | | Zomergem | 71 | | Anatolia Gent | 70 | | Balgerhoeke | 68 | | Vinderhoute | 57 | | Poesele B | 57 | | VSV Gent B | 50 | ⇒ | Rooigem | 45 | | Exc Donk | 44 | | Hansbeke B | 43 | | Inter Gent | 41 | | FCA Gent | 39 | | Vinkt B | 32 | → | Bassevelde | 29 | | Beste verdediging | Anatolia Gent | 26 | | Zomergem | 27 | | Middelburg | 32 | | Vinderhoute | 37 | | Exc Donk | 38 | | Balgerhoeke | 48 | | Hansbeke B | 50 | | FCA Gent | 57 | | VSV Gent B | 63 | | Vinkt B | 65 | | Inter Gent | 67 | → | Bassevelde | 67 | ⇒ | Rooigem | 70 | | Poesele B | 79 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.