www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 26/04/20242023-2024, Oost-Vlaanderen-4A: POESELE B
Wedstrijden2 | Za-09/09/23 | 18:00 | Poesele B - | VSV Gent B | 3 - | 4 | 0 | | 0 | 10 | |
3 | Za-16/09/23 | 18:00 | Poesele B - | FCA Gent | 4 - | 2 | 3 | | 3 | 9 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Anatolia Gent - | Poesele B | 5 - | 0 | | 0 | 3 | 11 | |
5 | Za-30/09/23 | 18:00 | Poesele B - | Middelburg | 1 - | 8 | 0 | | 3 | 12 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Zomergem - | Poesele B | 6 - | 0 | | 0 | 3 | 13 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Inter Gent - | Poesele B | 2 - | 3 | | 3 | 6 | 11 | |
8 | Za-21/10/23 | 18:00 | Poesele B - | Hansbeke B | 2 - | 2 | 1 | | 7 | 11 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Bassevelde - | Poesele B | 4 - | 6 | | 3 | 10 | 9 | |
10 | Za-04/11/23 | 18:00 | Poesele B - | Rooigem | 5 - | 2 | 3 | | 13 | 8 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:30 | Vinderhoute - | Poesele B | 8 - | 2 | | 0 | 13 | 9 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Exc Donk - | Poesele B | 4 - | 0 | | 0 | 13 | 10 | |
14 | Za-02/12/23 | 18:00 | Poesele B - | Vinkt B | 2 - | 1 | 3 | | 16 | 8 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Balgerhoeke - | Poesele B | 4 - | 7 | | 3 | 19 | 8 | |
16 | Za-16/12/23 | 18:00 | Poesele B - | Inter Gent | 5 - | 1 | 3 | | 22 | 7 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:00 | Hansbeke B - | Poesele B | 6 - | 2 | | 0 | 22 | 8 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | FCA Gent - | Poesele B | 2 - | 2 | | 1 | 23 | 8 | |
20 | Za-03/02/24 | 18:00 | Poesele B - | Vinderhoute | 3 - | 5 | 0 | | 23 | 8 | |
18 | Wo-07/02/24 | 20:00 | Poesele B - | Zomergem | 3 - | 4 | 0 | | 23 | 8 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Vinkt B - | Poesele B | 1 - | 1 | | 1 | 24 | 9 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Rooigem - | Poesele B | 6 - | 1 | | 0 | 24 | 9 | |
24 | Za-09/03/24 | 18:00 | Poesele B - | Bassevelde | 0 - | 1 | 0 | | 24 | 9 | |
26 | Za-23/03/24 | 18:00 | Poesele B - | Exc Donk | 5 - | 1 | 3 | | 27 | 9 | |
27 | Za-06/04/24 | 18:00 | Poesele B - | Balgerhoeke | 1 - | 3 | 0 | | 27 | 9 | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | VSV Gent B - | Poesele B | 2 - | 2 | | 1 | 28 | 9 | |
29 | Za-20/04/24 | 20:00 | Poesele B - | Anatolia Gent | 4 - | 0 | 3 | | 31 | 9 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Middelburg - | Poesele B | - | | | . | | | |
Rangschikking(26/26) | 1 | Anatolia Gent | | 69 | | 22 | +46 | 78 | | 11 | +21 | 43 |
| 2 | Zomergem* | x | 52 | | 16 | +49 | 78 | | 7 | +12 | 33 |
→ | 3 | Middelburg* | x | 51 | | 16 | +45 | 83 | | 8 | +19 | 43 |
| 4 | Vinderhoute* | x | 42 | | 13 | +15 | 60 | | 6 | +2 | 28 |
| 5 | Balgerhoeke* | x | 41 | | 12 | +23 | 74 | | 8 | +22 | 41 |
| 6 | Exc Donk* | x | 38 | | 11 | +8 | 48 | | 4 | +2 | 20 |
| 7 | FCA Gent | x | 36 | | 11 | -16 | 48 | | 4 | -21 | 16 |
| 8 | Hansbeke B* | x | 34 | | 10 | -5 | 49 | | 2 | -18 | 14 |
⇒ | 9 | Poesele B* | x | 31 | | 9 | -20 | 64 | | 3 | -24 | 26 |
| 10 | Inter Gent* | x | 25 | | 7 | -25 | 45 | | 5 | -12 | 25 |
| 11 | VSV Gent B* | x | 24 | | 6 | -12 | 56 | | 5 | -4 | 29 |
| 12 | Rooigem* | x | 23 | | 7 | -32 | 48 | | 3 | -21 | 19 |
| 13 | Vinkt B* | x | 19 | | 5 | -36 | 37 | | 2 | -20 | 18 |
| 14 | Bassevelde* | x | 17 | | 5 | -40 | 32 | | 2 | -24 | 12 |
| AMC | Dampoort | x | 0 | | 0 | 0 | 0 | | 0 | 0 | 0 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van MIDDELBURG1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Middelburg - | FCA Gent | 10 - | 1 | | 3 | | 3 | 1 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | Balgerhoeke - | Middelburg | 3 - | 4 | | | 3 | 6 | 1 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Middelburg - | Anatolia Gent | 0 - | 1 | | 0 | | 6 | 2 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | VSV Gent B - | Middelburg | 3 - | 8 | | | 3 | 9 | 1 | |
5 | Za-30/09/23 | 18:00 | Poesele B - | Middelburg | 1 - | 8 | | | 3 | 12 | 1 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Middelburg - | Bassevelde | 3 - | 1 | | 3 | | 15 | 1 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:00 | Hansbeke B - | Middelburg | 5 - | 1 | | | 0 | 15 | 2 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Middelburg - | Exc Donk | 1 - | 2 | | 0 | | 15 | 2 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Inter Gent - | Middelburg | 1 - | 3 | | | 3 | 18 | 2 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Middelburg - | Vinkt B | 7 - | 1 | | 3 | | 21 | 2 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:30 | Rooigem - | Middelburg | 0 - | 7 | | | 3 | 24 | 1 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Middelburg - | Vinderhoute | 2 - | 1 | | 3 | | 27 | 1 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Middelburg - | Zomergem | 3 - | 1 | | 3 | | 30 | 1 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Middelburg - | Hansbeke B | 2 - | 0 | | 3 | | 33 | 2 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Exc Donk - | Middelburg | 1 - | 2 | | | 3 | 36 | 2 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Vinderhoute - | Middelburg | 1 - | 1 | | | 1 | 37 | 2 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Middelburg - | VSV Gent B | 3 - | 2 | | 3 | | 40 | 2 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Middelburg - | Rooigem | 5 - | 0 | F1 | 3 | | 43 | 2 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | FCA Gent - | Middelburg | 1 - | 0 | | | 0 | 43 | 2 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Middelburg - | Balgerhoeke | 2 - | 2 | | 1 | | 44 | 2 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Vinkt B - | Middelburg | 0 - | 5 | | | 3 | 47 | 2 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Middelburg - | Inter Gent | 2 - | 2 | | 1 | | 48 | 2 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Anatolia Gent - | Middelburg | 2 - | 1 | | | 0 | 48 | 3 | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Zomergem - | Middelburg | 6 - | 0 | | | 0 | 48 | 3 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Bassevelde - | Middelburg | 0 - | 3 | | | 3 | 51 | 3 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Middelburg - | Poesele B | - | | | . | | | | |
Periode1(14/14) | 1 | Anatolia Gent | | 36 | → | 2 | Middelburg | x | 33 | | 3 | Vinderhoute | x | 26 | | 4 | Zomergem | x | 24 | | 5 | Exc Donk | x | 24 | | 6 | Balgerhoeke | x | 23 | | 7 | Hansbeke B | x | 21 | ⇒ | 8 | Poesele B | x | 19 | | 9 | FCA Gent | x | 15 | | 10 | VSV Gent B | x | 14 | | 11 | Rooigem | x | 11 | | 12 | Vinkt B | x | 10 | | 13 | Inter Gent | x | 9 | | 14 | Bassevelde | x | 2 | | 0 | Dampoort | x | 34 | | Periode2(13/14) | 1 | Anatolia Gent | | 36 | | 2 | Zomergem* | x | 28 | | 3 | FCA Gent | x | 22 | → | 4 | Middelburg* | x | 21 | | 5 | Balgerhoeke* | x | 18 | | 6 | Vinderhoute* | x | 16 | | 7 | Inter Gent* | x | 16 | | 8 | Bassevelde* | x | 15 | | 9 | Exc Donk* | x | 14 | | 10 | Hansbeke B* | x | 13 | | 11 | Rooigem* | x | 12 | ⇒ | 12 | Poesele B* | x | 12 | | 13 | VSV Gent B* | x | 10 | | 14 | Vinkt B* | x | 9 | | 0 | Dampoort | x | 0 | |
Beste aanval→ | Middelburg | 83 | | Zomergem | 78 | | Anatolia Gent | 78 | | Balgerhoeke | 74 | ⇒ | Poesele B | 64 | | Vinderhoute | 60 | | VSV Gent B | 56 | | Hansbeke B | 49 | | FCA Gent | 48 | | Exc Donk | 48 | | Rooigem | 48 | | Inter Gent | 45 | | Vinkt B | 37 | | Bassevelde | 32 | | Beste verdediging | Zomergem | 29 | | Anatolia Gent | 32 | → | Middelburg | 38 | | Exc Donk | 40 | | Vinderhoute | 45 | | Balgerhoeke | 51 | | Hansbeke B | 54 | | FCA Gent | 64 | | VSV Gent B | 68 | | Inter Gent | 70 | | Bassevelde | 72 | | Vinkt B | 73 | | Rooigem | 80 | ⇒ | Poesele B | 84 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.