www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op donderdag 25/04/20242023-2024, Oost-Vlaanderen-4D: IDEGEM
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 16:00 | Idegem - | Moorsel | 3 - | 2 | | 3 | | 3 | 7 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:00 | Winnik B - | Idegem | 3 - | 2 | | | 0 | 3 | 7 | |
3 | Za-16/09/23 | 19:30 | Schoonaarde B - | Idegem | 4 - | 2 | | | 0 | 3 | 10 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Idegem - | Herdersem | 0 - | 1 | | 0 | | 3 | 11 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Koboz - | Idegem | 1 - | 12 | | | 3 | 6 | 9 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Idegem - | Meldert B | 2 - | 1 | | 3 | | 9 | 8 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Idegem - | Nieuwerkerken | 2 - | 3 | | 0 | | 9 | 8 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Geraardsbergen B - | Idegem | 2 - | 5 | | | 3 | 12 | 7 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Idegem - | Herzele-Ressegem B | 3 - | 0 | | 3 | | 15 | 6 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Nederhasselt B - | Idegem | 0 - | 3 | | | 3 | 18 | 5 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Idegem - | Voorde-Appelterre B | 0 - | 2 | | 0 | | 18 | 7 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Ophasselt - | Idegem | 3 - | 4 | | | 3 | 21 | 6 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Idegem - | Gijzegem | 3 - | 1 | | 3 | | 24 | 6 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Neigem - | Idegem | 2 - | 2 | | | 1 | 25 | 6 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Idegem - | Sint-Antelinks B | 1 - | 2 | | 0 | | 25 | 7 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Nieuwerkerken - | Idegem | 0 - | 2 | | | 3 | 28 | 6 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Idegem - | Ophasselt | 3 - | 1 | | 3 | | 31 | 6 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Herdersem - | Idegem | 0 - | 1 | | | 3 | 34 | 6 | |
18 | Za-10/02/24 | 19:00 | Herzele-Ressegem B - | Idegem | 0 - | 5 | F1 | | 3 | 37 | 5 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Idegem - | Neigem | 6 - | 3 | | 3 | | 40 | 5 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:00 | Sint-Antelinks B - | Idegem | 1 - | 1 | | | 1 | 41 | 5 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Idegem - | Nederhasselt B | 1 - | 3 | | 0 | | 41 | 5 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Gijzegem - | Idegem | 2 - | 3 | | | 3 | 44 | 5 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Idegem - | Geraardsbergen B | 8 - | 2 | | 3 | | 47 | 5 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Moorsel - | Idegem | 0 - | 2 | | | 3 | 50 | 5 | |
17 | Ma-01/04/24 | 15:00 | Idegem - | Schoonaarde B | 2 - | 2 | | 1 | | 51 | 5 | |
27 | Za-06/04/24 | 20:00 | Meldert B - | Idegem | 5 - | 2 | | | 0 | 51 | 5 | |
28 | Zo-14/04/24 | 16:00 | Idegem - | Koboz | 7 - | 4 | | 3 | | 54 | 5 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Voorde-Appelterre B - | Idegem | 7 - | 1 | | | 0 | 54 | 5 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Idegem - | Winnik B | - | | | . | | | | |
Rangschikking(29/30) | 1 | Schoonaarde B | | 70 | | 22 | +69 | 107 | | 8 | +15 | 38 |
| 2 | Meldert B | | 69 | | 22 | +98 | 139 | | 11 | +34 | 52 |
→ | 3 | Winnik B | x | 63 | | 19 | +72 | 108 | | 9 | +23 | 41 |
| 4 | Nieuwerkerken | x | 62 | | 20 | +44 | 89 | | 11 | +25 | 50 |
⇒ | 5 | Idegem | x | 54 | | 17 | +31 | 88 | | 9 | +17 | 47 |
| 6 | Sint-Antelinks B | x | 53 | | 16 | +17 | 72 | | 6 | -3 | 32 |
| 7 | Voorde-Appelterre B | x | 51 | | 16 | +19 | 75 | | 7 | 0 | 28 |
| 8 | Nederhasselt B | x | 47 | | 14 | +25 | 73 | | 8 | +7 | 35 |
| 9 | Neigem | x | 45 | | 13 | +18 | 92 | | 5 | 0 | 45 |
| 10 | Ophasselt | x | 40 | | 12 | -4 | 76 | | 5 | -13 | 27 |
| 11 | Gijzegem | x | 39 | | 12 | +6 | 65 | | 4 | -7 | 29 |
| 12 | Herdersem | x | 38 | | 12 | -13 | 56 | | 5 | -19 | 23 |
| 13 | Herzele-Ressegem B | x | 15 | | 4 | -66 | 38 | | 2 | -48 | 16 |
| 14 | Moorsel | x | 12 | | 3 | -72 | 39 | | 1 | -40 | 17 |
| 15 | Geraardsbergen B | x | 9 | | 3 | -94 | 40 | | 2 | -51 | 27 |
| 16 | Koboz | x | 3 | | 1 | -150 | 28 | | 1 | -79 | 16 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van WINNIK B1 | Za-02/09/23 | 20:00 | Meldert B - | Winnik B | 0 - | 3 | | 3 | 3 | 3 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:00 | Winnik B - | Idegem | 3 - | 2 | 3 | | 6 | 4 | |
3 | Vr-15/09/23 | 19:00 | Winnik B - | Koboz | 11 - | 0 | 3 | | 9 | 1 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Moorsel - | Winnik B | 0 - | 6 | | 3 | 12 | 1 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:00 | Winnik B - | Herzele-Ressegem B | 6 - | 0 | 3 | | 15 | 1 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Nieuwerkerken - | Winnik B | 1 - | 0 | | 0 | 15 | 2 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:00 | Winnik B - | Ophasselt | 6 - | 0 | 3 | | 18 | 2 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Nederhasselt B - | Winnik B | 1 - | 1 | | 1 | 19 | 1 | |
9 | Vr-27/10/23 | 19:30 | Winnik B - | Geraardsbergen B | 9 - | 3 | 3 | | 22 | 1 | |
10 | Vr-03/11/23 | 20:00 | Voorde-Appelterre B - | Winnik B | 1 - | 1 | | 1 | 23 | 1 | |
11 | Vr-10/11/23 | 19:30 | Winnik B - | Sint-Antelinks B | 6 - | 0 | 3 | | 26 | 1 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Gijzegem - | Winnik B | 0 - | 3 | | 3 | 29 | 1 | |
13 | Za-25/11/23 | 19:00 | Winnik B - | Neigem | 1 - | 1 | 1 | | 30 | 1 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | Schoonaarde B - | Winnik B | 2 - | 1 | | 0 | 30 | 2 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:00 | Winnik B - | Herdersem | 3 - | 3 | 1 | | 31 | 4 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:00 | Winnik B - | Nederhasselt B | 3 - | 0 | 3 | | 34 | 4 | |
16 | Wo-24/01/24 | 20:00 | Herzele-Ressegem B - | Winnik B | 1 - | 2 | | 3 | 37 | 3 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Geraardsbergen B - | Winnik B | 1 - | 3 | | 3 | 40 | 3 | |
20 | Vr-02/02/24 | 19:30 | Winnik B - | Moorsel | 8 - | 0 | 3 | | 43 | 3 | |
18 | Vr-09/02/24 | 20:00 | Sint-Antelinks B - | Winnik B | 5 - | 2 | | 0 | 43 | 4 | |
21 | Zo-18/02/24 | 12:00 | Ophasselt - | Winnik B | 1 - | 4 | | 3 | 46 | 3 | |
22 | Vr-23/02/24 | 19:30 | Winnik B - | Voorde-Appelterre B | 1 - | 1 | 1 | | 47 | 4 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Koboz - | Winnik B | 1 - | 5 | | 3 | 50 | 4 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:00 | Winnik B - | Meldert B | 0 - | 4 | 0 | | 50 | 4 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:00 | Winnik B - | Schoonaarde B | 1 - | 1 | 1 | | 51 | 4 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Neigem - | Winnik B | 2 - | 3 | | 3 | 54 | 4 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:00 | Winnik B - | Nieuwerkerken | 2 - | 1 | 3 | | 57 | 4 | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Herdersem - | Winnik B | 2 - | 7 | | 3 | 60 | 3 | |
29 | Za-20/04/24 | 19:00 | Winnik B - | Gijzegem | 7 - | 2 | 3 | | 63 | 3 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Idegem - | Winnik B | - | | | . | | | |
Periode1(10/10)→ | 1 | Winnik B | | 23 | | 2 | Nieuwerkerken | x | 22 | | 3 | Schoonaarde B | x | 22 | | 4 | Sint-Antelinks B | x | 20 | ⇒ | 5 | Idegem | x | 18 | | 6 | Meldert B | x | 18 | | 7 | Nederhasselt B | x | 18 | | 8 | Ophasselt | x | 17 | | 9 | Herdersem | x | 15 | | 10 | Neigem | x | 14 | | 11 | Gijzegem | x | 13 | | 12 | Voorde-Appelterre B | x | 13 | | 13 | Herzele-Ressegem B | x | 8 | | 14 | Moorsel | x | 7 | | 15 | Geraardsbergen B | x | 3 | | 16 | Koboz | x | 0 | | Periode2(10/10) | 1 | Meldert B | | 26 | | 2 | Schoonaarde B | x | 25 | | 3 | Nieuwerkerken | x | 24 | | 4 | Voorde-Appelterre B | x | 24 | | 5 | Gijzegem | x | 22 | → | 6 | Winnik B | x | 20 | ⇒ | 7 | Idegem | x | 20 | | 8 | Nederhasselt B | x | 16 | | 9 | Sint-Antelinks B | x | 16 | | 10 | Neigem | x | 12 | | 11 | Herdersem | x | 8 | | 12 | Herzele-Ressegem B | x | 7 | | 13 | Moorsel | x | 5 | | 14 | Ophasselt | x | 3 | | 15 | Geraardsbergen B | x | 3 | | 16 | Koboz | x | 0 | | Periode3(9/10) | 1 | Meldert B | | 25 | | 2 | Schoonaarde B | | 23 | → | 3 | Winnik B | x | 20 | | 4 | Ophasselt | x | 20 | | 5 | Neigem | x | 19 | | 6 | Sint-Antelinks B | x | 17 | ⇒ | 7 | Idegem | x | 16 | | 8 | Nieuwerkerken | x | 16 | | 9 | Herdersem | x | 15 | | 10 | Voorde-Appelterre B | x | 14 | | 11 | Nederhasselt B | x | 13 | | 12 | Gijzegem | x | 4 | | 13 | Koboz | x | 3 | | 14 | Geraardsbergen B | x | 3 | | 15 | Moorsel | x | 0 | | 16 | Herzele-Ressegem B | x | 0 | |
Beste aanval | Meldert B | 139 | → | Winnik B | 108 | | Schoonaarde B | 107 | | Neigem | 92 | | Nieuwerkerken | 89 | ⇒ | Idegem | 88 | | Ophasselt | 76 | | Voorde-Appelterre B | 75 | | Nederhasselt B | 73 | | Sint-Antelinks B | 72 | | Gijzegem | 65 | | Herdersem | 56 | | Geraardsbergen B | 40 | | Moorsel | 39 | | Herzele-Ressegem B | 38 | | Koboz | 28 | | Beste verdediging→ | Winnik B | 36 | | Schoonaarde B | 38 | | Meldert B | 41 | | Nieuwerkerken | 45 | | Nederhasselt B | 48 | | Sint-Antelinks B | 55 | | Voorde-Appelterre B | 56 | ⇒ | Idegem | 57 | | Gijzegem | 59 | | Herdersem | 69 | | Neigem | 74 | | Ophasselt | 80 | | Herzele-Ressegem B | 104 | | Moorsel | 111 | | Geraardsbergen B | 134 | | Koboz | 178 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.