www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 29/03/20242023-2024, Oost-Vlaanderen-4D: KOBOZ
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Herdersem - | Koboz | 5 - | 4 | | | 0 | 0 | 9 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Koboz - | Sint-Antelinks B | 1 - | 8 | | 0 | | 0 | 16 | - |
3 | Vr-15/09/23 | 19:00 | Winnik B - | Koboz | 11 - | 0 | | | 0 | 0 | 16 | - |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Koboz - | Schoonaarde B | 0 - | 5 | | 0 | | 0 | 16 | - |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Koboz - | Idegem | 1 - | 12 | | 0 | | 0 | 16 | - |
6 | Za-07/10/23 | 19:00 | Voorde-Appelterre B - | Koboz | 5 - | 2 | | | 0 | 0 | 16 | - |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Koboz - | Geraardsbergen B | 0 - | 5 | F1 | 0 | | 0 | 16 | - |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Ophasselt - | Koboz | 8 - | 1 | | | 0 | 0 | 16 | - |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Koboz - | Nieuwerkerken | 0 - | 5 | F1 | 0 | | 0 | 16 | - |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Gijzegem - | Koboz | 7 - | 0 | | | 0 | 0 | 16 | - |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Koboz - | Herzele-Ressegem B | 0 - | 5 | F1 | 0 | | 0 | 16 | - |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Neigem - | Koboz | 8 - | 0 | F1 | | 0 | 0 | 16 | - |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Koboz - | Nederhasselt B | 0 - | 5 | F1 | 0 | | 0 | 16 | - |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Koboz - | Moorsel | 0 - | 4 | | 0 | | 0 | 16 | - |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Meldert B - | Koboz | 9 - | 1 | | | 0 | 0 | 16 | - |
16 | Za-16/12/23 | 19:00 | Sint-Antelinks B - | Koboz | 7 - | 0 | | | 0 | 0 | 16 | - |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Koboz - | Voorde-Appelterre B | 1 - | 4 | | 0 | | 0 | 16 | - |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Nieuwerkerken - | Koboz | 10 - | 1 | | | 0 | 0 | 16 | - |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Koboz - | Gijzegem | 0 - | 4 | | 0 | | 0 | 16 | - |
18 | Za-10/02/24 | 19:30 | Schoonaarde B - | Koboz | 7 - | 0 | | | 0 | 0 | 16 | - |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Moorsel - | Koboz | 2 - | 3 | | | 3 | 3 | 16 | - |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Koboz - | Meldert B | 0 - | 5 | | 0 | | 3 | 16 | - |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Koboz - | Winnik B | 1 - | 5 | | 0 | | 3 | 16 | - |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | Nederhasselt B - | Koboz | 7 - | 0 | | | 0 | 3 | 16 | - |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Koboz - | Neigem | 3 - | 9 | | 0 | | 3 | 16 | - |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Geraardsbergen B - | Koboz | 2 - | 0 | | | 0 | 3 | 16 | - |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Koboz - | Herdersem | - | | | . | | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Idegem - | Koboz | - | | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Koboz - | Ophasselt | - | | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Herzele-Ressegem B - | Koboz | - | | | | . | | | |
Rangschikking(26/30) | 1 | Meldert B | | 60 | | 19 | +76 | 115 | | 10 | +31 | 49 |
| 2 | Schoonaarde B* | | 60 | | 19 | +55 | 90 | | 7 | +14 | 34 |
| 3 | Nieuwerkerken | | 59 | | 19 | +45 | 82 | | 10 | +23 | 45 |
| 4 | Winnik B | | 54 | | 16 | +61 | 92 | | 8 | +18 | 34 |
| 5 | Idegem* | | 50 | | 16 | +37 | 76 | | 9 | +26 | 44 |
| 6 | Nederhasselt B | x | 46 | | 14 | +28 | 70 | | 8 | +10 | 34 |
| 7 | Voorde-Appelterre B | x | 44 | | 14 | +12 | 62 | | 6 | -1 | 25 |
| 8 | Sint-Antelinks B* | x | 41 | | 12 | +12 | 60 | | 4 | -5 | 25 |
| 9 | Gijzegem | x | 38 | | 12 | +12 | 60 | | 4 | -2 | 25 |
| 10 | Neigem | x | 36 | | 10 | +3 | 74 | | 4 | -3 | 40 |
→ | 11 | Herdersem | x | 35 | | 11 | -7 | 52 | | 4 | -18 | 21 |
| 12 | Ophasselt* | x | 33 | | 10 | -6 | 64 | | 4 | -14 | 19 |
| 13 | Herzele-Ressegem B | x | 15 | | 4 | -49 | 35 | | 2 | -32 | 16 |
| 14 | Moorsel | x | 12 | | 3 | -64 | 37 | | 1 | -38 | 16 |
| 15 | Geraardsbergen B | x | 9 | | 3 | -70 | 37 | | 2 | -28 | 26 |
⇒ | 16 | Koboz | x | 3 | | 1 | -145 | 19 | | 1 | -76 | 12 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van HERDERSEM1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Herdersem - | Koboz | 5 - | 4 | 3 | | 3 | 5 | |
2 | Zo-10/09/23 | 16:00 | Moorsel - | Herdersem | 4 - | 2 | | 0 | 3 | 8 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Herdersem - | Geraardsbergen B | 3 - | 0 | 3 | | 6 | 5 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Idegem - | Herdersem | 0 - | 1 | | 3 | 9 | 6 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Herdersem - | Gijzegem | 2 - | 0 | 3 | | 12 | 4 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:00 | Herzele-Ressegem B - | Herdersem | 5 - | 0 | | 0 | 12 | 6 | |
7 | Vr-13/10/23 | 20:00 | Herdersem - | Neigem | 3 - | 1 | 3 | | 15 | 5 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:00 | Voorde-Appelterre B - | Herdersem | 1 - | 0 | | 0 | 15 | 5 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Herdersem - | Nederhasselt B | 1 - | 3 | 0 | | 15 | 8 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Ophasselt - | Herdersem | 7 - | 2 | | 0 | 15 | 9 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Herdersem - | Nieuwerkerken | 0 - | 2 | 0 | | 15 | 11 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:00 | Sint-Antelinks B - | Herdersem | 1 - | 3 | | 3 | 18 | 9 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Herdersem - | Schoonaarde B | 1 - | 3 | 0 | | 18 | 9 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Herdersem - | Meldert B | 2 - | 2 | 1 | | 19 | 10 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:00 | Winnik B - | Herdersem | 3 - | 3 | | 1 | 20 | 11 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Neigem - | Herdersem | 3 - | 2 | | 0 | 20 | 11 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Herdersem - | Herzele-Ressegem B | 3 - | 0 | 3 | | 23 | 11 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Gijzegem - | Herdersem | 3 - | 1 | | 0 | 23 | 11 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Herdersem - | Idegem | 0 - | 1 | 0 | | 23 | 11 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Nieuwerkerken - | Herdersem | 3 - | 0 | | 0 | 23 | 11 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Geraardsbergen B - | Herdersem | 1 - | 4 | | 3 | 26 | 10 | |
22 | Za-24/02/24 | 20:00 | Herdersem - | Ophasselt | 0 - | 3 | 0 | | 26 | 11 | |
23 | Za-02/03/24 | 20:00 | Meldert B - | Herdersem | 7 - | 1 | | 0 | 26 | 12 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Herdersem - | Moorsel | 8 - | 0 | 3 | | 29 | 12 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Nederhasselt B - | Herdersem | 1 - | 2 | | 3 | 32 | 12 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Herdersem - | Voorde-Appelterre B | 3 - | 1 | 3 | | 35 | 11 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Koboz - | Herdersem | - | | | . | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Herdersem - | Winnik B | - | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Schoonaarde B - | Herdersem | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Herdersem - | Sint-Antelinks B | - | | . | | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Winnik B | | 23 | | 2 | Nieuwerkerken | x | 22 | | 3 | Schoonaarde B | x | 22 | | 4 | Sint-Antelinks B | x | 20 | | 5 | Idegem | x | 18 | | 6 | Meldert B | x | 18 | | 7 | Nederhasselt B | x | 18 | | 8 | Ophasselt | x | 17 | → | 9 | Herdersem | x | 15 | | 10 | Neigem | x | 14 | | 11 | Gijzegem | x | 13 | | 12 | Voorde-Appelterre B | x | 13 | | 13 | Herzele-Ressegem B | x | 8 | | 14 | Moorsel | x | 7 | | 15 | Geraardsbergen B | x | 3 | ⇒ | 16 | Koboz | x | 0 | | Periode2(10/10) | 1 | Meldert B | | 26 | | 2 | Nieuwerkerken | x | 24 | | 3 | Schoonaarde B* | | 24 | | 4 | Voorde-Appelterre B | x | 24 | | 5 | Gijzegem | x | 22 | | 6 | Winnik B | x | 20 | | 7 | Idegem* | x | 19 | | 8 | Nederhasselt B | x | 16 | | 9 | Sint-Antelinks B* | x | 13 | | 10 | Neigem | x | 12 | → | 11 | Herdersem | x | 8 | | 12 | Herzele-Ressegem B | x | 7 | | 13 | Moorsel | x | 5 | | 14 | Ophasselt* | x | 3 | | 15 | Geraardsbergen B | x | 3 | ⇒ | 16 | Koboz | x | 0 | | Periode3(6/10) | 1 | Meldert B | | 16 | | 2 | Schoonaarde B | | 14 | | 3 | Idegem | | 13 | | 4 | Ophasselt | | 13 | | 5 | Nieuwerkerken | | 13 | | 6 | Nederhasselt B | | 12 | → | 7 | Herdersem | | 12 | | 8 | Winnik B | | 11 | | 9 | Neigem | | 10 | | 10 | Sint-Antelinks B | | 8 | | 11 | Voorde-Appelterre B | | 7 | | 12 | Gijzegem | x | 3 | | 13 | Geraardsbergen B | x | 3 | ⇒ | 14 | Koboz | x | 3 | | 15 | Herzele-Ressegem B | x | 0 | | 16 | Moorsel | x | 0 | |
Beste aanval | Meldert B | 115 | | Winnik B | 92 | | Schoonaarde B | 90 | | Nieuwerkerken | 82 | | Idegem | 76 | | Neigem | 74 | | Nederhasselt B | 70 | | Ophasselt | 64 | | Voorde-Appelterre B | 62 | | Gijzegem | 60 | | Sint-Antelinks B | 60 | → | Herdersem | 52 | | Moorsel | 37 | | Geraardsbergen B | 37 | | Herzele-Ressegem B | 35 | ⇒ | Koboz | 19 | | Beste verdediging | Winnik B | 31 | | Schoonaarde B | 35 | | Nieuwerkerken | 37 | | Idegem | 39 | | Meldert B | 39 | | Nederhasselt B | 42 | | Gijzegem | 48 | | Sint-Antelinks B | 48 | | Voorde-Appelterre B | 50 | → | Herdersem | 59 | | Ophasselt | 70 | | Neigem | 71 | | Herzele-Ressegem B | 84 | | Moorsel | 101 | | Geraardsbergen B | 107 | ⇒ | Koboz | 164 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.