www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 19/04/20242023-2024, Oost-Vlaanderen-4D: GERAARDSBERGEN B
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Ophasselt - | Geraardsbergen B | 5 - | 4 | | | 0 | 0 | 9 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Geraardsbergen B - | Nederhasselt B | 1 - | 6 | | 0 | | 0 | 14 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Herdersem - | Geraardsbergen B | 3 - | 0 | | | 0 | 0 | 15 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Geraardsbergen B - | Meldert B | 1 - | 8 | | 0 | | 0 | 15 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Moorsel - | Geraardsbergen B | 4 - | 2 | | | 0 | 0 | 15 | |
6 | Za-07/10/23 | 10:00 | Geraardsbergen B - | Schoonaarde B | 2 - | 3 | | 0 | | 0 | 15 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Koboz - | Geraardsbergen B | 0 - | 5 | F1 | | 3 | 3 | 15 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Geraardsbergen B - | Idegem | 2 - | 5 | | 0 | | 3 | 15 | |
9 | Vr-27/10/23 | 19:30 | Winnik B - | Geraardsbergen B | 9 - | 3 | | | 0 | 3 | 15 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Geraardsbergen B - | Gijzegem | 0 - | 4 | | 0 | | 3 | 15 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:00 | Voorde-Appelterre B - | Geraardsbergen B | 6 - | 3 | | | 0 | 3 | 15 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Geraardsbergen B - | Herzele-Ressegem B | 1 - | 3 | | 0 | | 3 | 15 | |
14 | Za-02/12/23 | 16:00 | Sint-Antelinks B - | Geraardsbergen B | 5 - | 0 | | | 0 | 3 | 15 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Geraardsbergen B - | Neigem | 0 - | 7 | | 0 | | 3 | 15 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | Schoonaarde B - | Geraardsbergen B | 3 - | 1 | | | 0 | 3 | 15 | |
10 | Za-23/12/23 | 14:00 | Nieuwerkerken - | Geraardsbergen B | 2 - | 0 | | | 0 | 3 | 15 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Geraardsbergen B - | Nieuwerkerken | 0 - | 6 | | 0 | | 3 | 15 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Geraardsbergen B - | Winnik B | 1 - | 3 | | 0 | | 3 | 15 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:00 | Herzele-Ressegem B - | Geraardsbergen B | 1 - | 3 | | | 3 | 6 | 15 | |
18 | Za-10/02/24 | 14:30 | Gijzegem - | Geraardsbergen B | 4 - | 2 | | | 0 | 6 | 15 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Geraardsbergen B - | Herdersem | 1 - | 4 | | 0 | | 6 | 15 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:30 | Nederhasselt B - | Geraardsbergen B | 4 - | 1 | | | 0 | 6 | 15 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Geraardsbergen B - | Sint-Antelinks B | 0 - | 3 | | 0 | | 6 | 15 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Geraardsbergen B - | Ophasselt | 0 - | 1 | | 0 | | 6 | 15 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Idegem - | Geraardsbergen B | 8 - | 2 | | | 0 | 6 | 15 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Geraardsbergen B - | Koboz | 2 - | 0 | | 3 | | 9 | 15 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Neigem - | Geraardsbergen B | 8 - | 1 | | | 0 | 9 | 15 | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Geraardsbergen B - | Voorde-Appelterre B | 2 - | 3 | | 0 | | 9 | 15 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Meldert B - | Geraardsbergen B | - | | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Geraardsbergen B - | Moorsel | - | | | . | | | | |
Rangschikking(29/30) | 1 | Schoonaarde B* | | 67 | | 21 | +67 | 105 | | 8 | +15 | 38 |
→ | 2 | Meldert B* | | 66 | | 21 | +82 | 123 | | 11 | +34 | 52 |
| 3 | Winnik B* | x | 60 | | 18 | +67 | 101 | | 9 | +23 | 41 |
| 4 | Nieuwerkerken* | x | 59 | | 19 | +41 | 85 | | 10 | +22 | 46 |
| 5 | Idegem* | x | 54 | | 17 | +37 | 87 | | 9 | +23 | 46 |
| 6 | Sint-Antelinks B* | x | 50 | | 15 | +16 | 70 | | 6 | -3 | 32 |
| 7 | Voorde-Appelterre B* | x | 48 | | 15 | +13 | 68 | | 7 | 0 | 28 |
| 8 | Nederhasselt B* | x | 47 | | 14 | +26 | 72 | | 8 | +8 | 34 |
| 9 | Neigem | x | 45 | | 13 | +18 | 92 | | 5 | 0 | 45 |
| 10 | Gijzegem* | x | 39 | | 12 | +11 | 63 | | 4 | -2 | 27 |
| 11 | Herdersem* | x | 38 | | 12 | -11 | 56 | | 5 | -17 | 23 |
| 12 | Ophasselt* | x | 37 | | 11 | -5 | 71 | | 4 | -14 | 22 |
| 13 | Herzele-Ressegem B | x | 15 | | 4 | -66 | 38 | | 2 | -48 | 16 |
| 14 | Moorsel* | x | 12 | | 3 | -69 | 38 | | 1 | -40 | 17 |
⇒ | 15 | Geraardsbergen B* | x | 9 | | 3 | -78 | 40 | | 2 | -35 | 27 |
| 16 | Koboz* | x | 3 | | 1 | -149 | 24 | | 1 | -79 | 16 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van MELDERT B1 | Za-02/09/23 | 20:00 | Meldert B - | Winnik B | 0 - | 3 | 0 | | 0 | 14 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | Schoonaarde B - | Meldert B | 2 - | 3 | | 3 | 3 | 10 | |
3 | Za-16/09/23 | 20:00 | Meldert B - | Moorsel | 3 - | 1 | 3 | | 6 | 6 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Geraardsbergen B - | Meldert B | 1 - | 8 | | 3 | 9 | 4 | |
5 | Za-30/09/23 | 20:00 | Meldert B - | Voorde-Appelterre B | 4 - | 2 | 3 | | 12 | 3 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Idegem - | Meldert B | 2 - | 1 | | 0 | 12 | 3 | |
7 | Za-14/10/23 | 20:00 | Meldert B - | Nederhasselt B | 2 - | 3 | 0 | | 12 | 7 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Neigem - | Meldert B | 4 - | 2 | | 0 | 12 | 8 | |
9 | Za-28/10/23 | 20:00 | Meldert B - | Gijzegem | 5 - | 2 | 3 | | 15 | 7 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:00 | Sint-Antelinks B - | Meldert B | 1 - | 2 | | 3 | 18 | 6 | |
11 | Za-11/11/23 | 20:00 | Meldert B - | Ophasselt | 8 - | 0 | 3 | | 21 | 4 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:00 | Herzele-Ressegem B - | Meldert B | 1 - | 7 | | 3 | 24 | 4 | |
13 | Za-25/11/23 | 20:00 | Meldert B - | Nieuwerkerken | 3 - | 2 | 3 | | 27 | 3 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Herdersem - | Meldert B | 2 - | 2 | | 1 | 28 | 3 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Meldert B - | Koboz | 9 - | 1 | 3 | | 31 | 2 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | Nederhasselt B - | Meldert B | 2 - | 3 | | 3 | 34 | 2 | |
17 | Za-13/01/24 | 20:00 | Meldert B - | Neigem | 2 - | 2 | 1 | | 35 | 3 | |
19 | Za-27/01/24 | 20:00 | Meldert B - | Sint-Antelinks B | 6 - | 0 | 3 | | 38 | 4 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Ophasselt - | Meldert B | 1 - | 5 | | 3 | 41 | 4 | |
18 | Za-10/02/24 | 19:00 | Voorde-Appelterre B - | Meldert B | 2 - | 5 | | 3 | 44 | 3 | |
21 | Za-17/02/24 | 20:00 | Meldert B - | Schoonaarde B | 4 - | 4 | 1 | | 45 | 4 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Koboz - | Meldert B | 0 - | 5 | | 3 | 48 | 3 | |
23 | Za-02/03/24 | 20:00 | Meldert B - | Herdersem | 7 - | 1 | 3 | | 51 | 3 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:00 | Winnik B - | Meldert B | 0 - | 4 | | 3 | 54 | 3 | |
25 | Za-16/03/24 | 20:00 | Meldert B - | Herzele-Ressegem B | 13 - | 0 | 3 | | 57 | 2 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Gijzegem - | Meldert B | 0 - | 2 | | 3 | 60 | 1 | |
27 | Za-06/04/24 | 20:00 | Meldert B - | Idegem | 5 - | 2 | 3 | | 63 | 2 | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Moorsel - | Meldert B | 0 - | 3 | | 3 | 66 | 2 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Meldert B - | Geraardsbergen B | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Nieuwerkerken - | Meldert B | - | | | . | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Winnik B | | 23 | | 2 | Nieuwerkerken | x | 22 | | 3 | Schoonaarde B | x | 22 | | 4 | Sint-Antelinks B | x | 20 | | 5 | Idegem | x | 18 | → | 6 | Meldert B | x | 18 | | 7 | Nederhasselt B | x | 18 | | 8 | Ophasselt | x | 17 | | 9 | Herdersem | x | 15 | | 10 | Neigem | x | 14 | | 11 | Gijzegem | x | 13 | | 12 | Voorde-Appelterre B | x | 13 | | 13 | Herzele-Ressegem B | x | 8 | | 14 | Moorsel | x | 7 | ⇒ | 15 | Geraardsbergen B | x | 3 | | 16 | Koboz | x | 0 | | Periode2(10/10)→ | 1 | Meldert B | | 26 | | 2 | Schoonaarde B | x | 25 | | 3 | Nieuwerkerken | x | 24 | | 4 | Voorde-Appelterre B | x | 24 | | 5 | Gijzegem | x | 22 | | 6 | Winnik B | x | 20 | | 7 | Idegem | x | 20 | | 8 | Nederhasselt B | x | 16 | | 9 | Sint-Antelinks B | x | 16 | | 10 | Neigem | x | 12 | | 11 | Herdersem | x | 8 | | 12 | Herzele-Ressegem B | x | 7 | | 13 | Moorsel | x | 5 | | 14 | Ophasselt | x | 3 | ⇒ | 15 | Geraardsbergen B | x | 3 | | 16 | Koboz | x | 0 | | Periode3(9/10)→ | 1 | Meldert B* | | 22 | | 2 | Schoonaarde B* | | 20 | | 3 | Neigem | | 19 | | 4 | Winnik B* | | 17 | | 5 | Ophasselt* | | 17 | | 6 | Idegem* | | 16 | | 7 | Herdersem* | x | 15 | | 8 | Sint-Antelinks B* | x | 14 | | 9 | Nederhasselt B* | x | 13 | | 10 | Nieuwerkerken* | x | 13 | | 11 | Voorde-Appelterre B* | x | 11 | | 12 | Gijzegem* | x | 4 | ⇒ | 13 | Geraardsbergen B* | x | 3 | | 14 | Koboz* | x | 3 | | 15 | Moorsel* | x | 0 | | 16 | Herzele-Ressegem B | x | 0 | |
Beste aanval→ | Meldert B | 123 | | Schoonaarde B | 105 | | Winnik B | 101 | | Neigem | 92 | | Idegem | 87 | | Nieuwerkerken | 85 | | Nederhasselt B | 72 | | Ophasselt | 71 | | Sint-Antelinks B | 70 | | Voorde-Appelterre B | 68 | | Gijzegem | 63 | | Herdersem | 56 | ⇒ | Geraardsbergen B | 40 | | Moorsel | 38 | | Herzele-Ressegem B | 38 | | Koboz | 24 | | Beste verdediging | Winnik B | 34 | | Schoonaarde B | 38 | → | Meldert B | 41 | | Nieuwerkerken | 44 | | Nederhasselt B | 46 | | Idegem | 50 | | Gijzegem | 52 | | Sint-Antelinks B | 54 | | Voorde-Appelterre B | 55 | | Herdersem | 67 | | Neigem | 74 | | Ophasselt | 76 | | Herzele-Ressegem B | 104 | | Moorsel | 107 | ⇒ | Geraardsbergen B | 118 | | Koboz | 173 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.