www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op woensdag 15/11/20232023-2024, Oost-Vlaanderen-4E: SOMBEKE
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Sombeke - | St-Pauwels | 1 - | 0 | | 3 | | 3 | 7 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Edeboys B - | Sombeke | 2 - | 0 | | | 0 | 3 | 10 | |
3 | Za-16/09/23 | 19:30 | Sombeke - | Tielrode | 2 - | 1 | | 3 | | 6 | 5 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | PD Kruibeke - | Sombeke | 0 - | 2 | | | 3 | 9 | 5 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Sombeke - | SVH Waasmunster | 2 - | 1 | | 3 | | 12 | 3 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Destelbergen B - | Sombeke | 0 - | 1 | | | 3 | 15 | 2 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Sombeke - | Schelde B | 1 - | 5 | | 0 | | 15 | 3 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Daknam - | Sombeke | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 15 | 4 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Sombeke - | Laarne-Kalken B | 0 - | 5 | F1 | 0 | | 15 | 5 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Sombeke - | Heusden Sp B | 0 - | 5 | F1 | 0 | | 15 | 8 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:00 | Massemen B - | Sombeke | - | | | | . | | | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Sombeke - | Eendr.Zele | - | | | . | | | | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Sombeke - | Meerdonk | - | | | . | | | | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Vos Reinaert - | Sombeke | - | | | | . | | | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | Schelde B - | Sombeke | - | | | | . | | | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Sombeke - | Destelbergen B | - | | | . | | | | |
18 | Zo-21/01/24 | 14:30 | Heusden Sp B - | Sombeke | - | | | | . | | | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | SVH Waasmunster - | Sombeke | - | | | | . | | | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Sombeke - | PD Kruibeke | - | | | . | | | | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Tielrode - | Sombeke | - | | | | . | | | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Meerdonk - | Sombeke | - | | | | . | | | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Sombeke - | Edeboys B | - | | | . | | | | |
25 | Zo-17/03/24 | 00:00 | Laarne-Kalken B - | Sombeke | - | | | | . | | | |
26 | Zo-24/03/24 | 00:00 | Sombeke - | Daknam | - | | | . | | | | |
27 | Zo-07/04/24 | 00:00 | St-Pauwels - | Sombeke | - | | | | . | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 00:00 | Sombeke - | Vos Reinaert | - | | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 00:00 | Eendr.Zele - | Sombeke | - | | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 00:00 | Sombeke - | Massemen B | - | | | . | | | | |
Rangschikking(11/28) | 1 | Daknam | 30 | | 10 | +35 | 43 | | 6 | +20 | 23 |
| 2 | SVH Waasmunster* | 25 | | 8 | +25 | 36 | | 4 | +12 | 17 |
| 3 | St-Pauwels* | 21 | | 7 | +7 | 19 | | 1 | -2 | 7 |
| 4 | Destelbergen B* | 17 | | 5 | +10 | 21 | | 3 | +4 | 13 |
| 5 | PD Kruibeke | 17 | | 5 | +2 | 17 | | 3 | +5 | 10 |
| 6 | Laarne-Kalken B | 16 | | 5 | +3 | 25 | | 4 | +7 | 15 |
→ | 7 | Massemen B* | 15 | | 5 | +15 | 36 | | 2 | +6 | 16 |
⇒ | 8 | Sombeke* | 15 | | 5 | -15 | 9 | | 2 | -4 | 3 |
| 9 | Edeboys B* | 15 | | 4 | +9 | 23 | | 0 | -3 | 7 |
| 10 | Heusden Sp B | 15 | | 4 | -1 | 19 | | 2 | -4 | 9 |
| 11 | Tielrode* | 10 | | 3 | -1 | 9 | | 1 | -2 | 4 |
| 12 | Eendr.Zele* | 10 | | 3 | -8 | 8 | | 1 | -6 | 3 |
| 13 | Schelde B* | 10 | | 3 | -10 | 15 | | 2 | -9 | 8 |
| 14 | Meerdonk* | 4 | | 1 | -37 | 11 | | 0 | -14 | 6 |
| 15 | Vos Reinaert* | 3 | | 1 | -34 | 10 | | 1 | -15 | 7 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
De wedstrijden van MASSEMEN B1 | Za-02/09/23 | 19:00 | Massemen B - | Eendr.Zele | 3 - | 0 | 3 | | 3 | 4 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:00 | St-Pauwels - | Massemen B | 3 - | 2 | | 0 | 3 | 5 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Daknam - | Massemen B | 4 - | 0 | | 0 | 3 | 11 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Massemen B - | Heusden Sp B | 4 - | 1 | 3 | | 6 | 10 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Laarne-Kalken B - | Massemen B | 1 - | 4 | | 3 | 9 | 9 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:00 | Massemen B - | Destelbergen B | 1 - | 4 | 0 | | 9 | 10 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | SVH Waasmunster - | Massemen B | 2 - | 1 | | 0 | 9 | 10 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Massemen B - | Schelde B | 2 - | 3 | 0 | | 9 | 11 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Massemen B - | Meerdonk | 10 - | 3 | 3 | | 12 | 8 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Vos Reinaert - | Massemen B | 0 - | 9 | | 3 | 15 | 7 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:00 | Massemen B - | Sombeke | - | | . | | | | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Edeboys B - | Massemen B | - | | | . | | | |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | Massemen B - | Tielrode | - | | . | | | | |
15 | Za-09/12/23 | 20:00 | PD Kruibeke - | Massemen B | - | | | . | | | |
16 | Za-16/12/23 | 19:00 | Massemen B - | St-Pauwels | - | | . | | | | |
18 | Za-20/01/24 | 19:00 | Massemen B - | Vos Reinaert | - | | . | | | | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Meerdonk - | Massemen B | - | | | . | | | |
20 | Za-03/02/24 | 19:00 | Massemen B - | Daknam | - | | . | | | | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Heusden Sp B - | Massemen B | - | | | . | | | |
22 | Za-24/02/24 | 19:00 | Massemen B - | PD Kruibeke | - | | . | | | | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Tielrode - | Massemen B | - | | | . | | | |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | Schelde B - | Massemen B | - | | | . | | | |
25 | Zo-17/03/24 | 00:00 | Massemen B - | SVH Waasmunster | - | | . | | | | |
26 | Zo-24/03/24 | 00:00 | Eendr.Zele - | Massemen B | - | | | . | | | |
27 | Zo-07/04/24 | 00:00 | Massemen B - | Edeboys B | - | | . | | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 00:00 | Destelbergen B - | Massemen B | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 00:00 | Massemen B - | Laarne-Kalken B | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 00:00 | Sombeke - | Massemen B | - | | | . | | | |
Periode1(11/14) | 1 | Daknam | | 30 | | 2 | SVH Waasmunster* | | 25 | | 3 | St-Pauwels* | | 21 | | 4 | Destelbergen B* | x | 17 | | 5 | PD Kruibeke | x | 17 | | 6 | Laarne-Kalken B | x | 16 | → | 7 | Massemen B* | x | 15 | ⇒ | 8 | Sombeke* | x | 15 | | 9 | Edeboys B* | x | 15 | | 10 | Heusden Sp B | x | 15 | | 11 | Tielrode* | x | 10 | | 12 | Eendr.Zele* | x | 10 | | 13 | Schelde B* | x | 10 | | 14 | Meerdonk* | x | 4 | | 15 | Vos Reinaert* | x | 3 | | Periode2(0/14)1 | Meerdonk | 0 | . | Eendr.Zele | 0 | . | Destelbergen B | 0 | . | Sombeke | 0 | . | SVH Waasmunster | 0 | . | Daknam | 0 | . | Laarne-Kalken B | 0 | . | Massemen B | 0 | . | Heusden Sp B | 0 | . | PD Kruibeke | 0 | . | Vos Reinaert | 0 | . | St-Pauwels | 0 | . | Schelde B | 0 | . | Tielrode | 0 | . | Edeboys B | 0 | |
Beste aanval | Daknam | 43 | | SVH Waasmunster | 36 | → | Massemen B | 36 | | Laarne-Kalken B | 25 | | Edeboys B | 23 | | Destelbergen B | 21 | | Heusden Sp B | 19 | | St-Pauwels | 19 | | PD Kruibeke | 17 | | Schelde B | 15 | | Meerdonk | 11 | | Vos Reinaert | 10 | ⇒ | Sombeke | 9 | | Tielrode | 9 | | Eendr.Zele | 8 | | Beste verdediging | Daknam | 8 | | Tielrode | 10 | | Destelbergen B | 11 | | SVH Waasmunster | 11 | | St-Pauwels | 12 | | Edeboys B | 14 | | PD Kruibeke | 15 | | Eendr.Zele | 16 | | Heusden Sp B | 20 | → | Massemen B | 21 | | Laarne-Kalken B | 22 | ⇒ | Sombeke | 24 | | Schelde B | 25 | | Vos Reinaert | 44 | | Meerdonk | 48 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.