Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale E(2020-2021)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

1/28

1

2

3

4

5

6

7

1.Bosdam Beveren31+351+35
Heusden B31+351+35
3.Haasdonk B31+34000
4.Hoogeinde31+331+33
5.FC Destelbergen31+25000
6.FC.St.Niklaas31+241+24
7.Overmere31+22000
8.Sombeke*0000000
9.Verrebroek00-230-23
10.SK.St.-Niklaas B00-22000
11.Baasrode00-200-20
12.SVH.Waasmunster00-32000
Doorslaar B00-32000
14.PD Kruibeke00-310-31
15.Sp.Waasmunster B00-30000

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.Bosdam Beveren11005 : 2+33
Heusden B11005 : 2+33
3.Haasdonk B11004 : 1+33
4.Hoogeinde11003 : 0+33
5.FC Destelbergen11005 : 3+23
6.FC.St.Niklaas11004 : 2+23
7.Overmere11002 : 0+23
8.Sombeke00000 : 000
9.Verrebroek10013 : 5-20
10.SK.St.-Niklaas B10012 : 4-20
11.Baasrode10010 : 2-20
12.SVH.Waasmunster10012 : 5-30
Doorslaar B10012 : 5-30
14.PD Kruibeke10011 : 4-30
15.Sp.Waasmunster B10010 : 3-30