www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op donderdag 28/03/20242023-2024, West-Vlaanderen-1: HEESTERT A
Wedstrijden1 | Za-02/09/23 | 19:00 | Heestert A - | Moen | 2 - | 1 | 3 | | 3 | 6 | |
2 | Za-09/09/23 | 20:00 | Wevelgem A - | Heestert A | 0 - | 0 | | 1 | 4 | 6 | |
3 | Za-16/09/23 | 19:00 | Heestert A - | Varsenare A | 1 - | 4 | 0 | | 4 | 8 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:00 | Meulebeke - | Heestert A | 0 - | 0 | | 1 | 5 | 10 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:00 | Dottignies A - | Heestert A | 0 - | 1 | | 3 | 8 | 8 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Heestert A - | Boezinge A | 0 - | 3 | 0 | | 8 | 9 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:00 | Rumbeke - | Heestert A | 1 - | 2 | | 3 | 11 | 8 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:00 | Heestert A - | Zedelgem | 1 - | 1 | 1 | | 12 | 9 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Westrozebeke - | Heestert A | 0 - | 0 | | 1 | 13 | 9 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:00 | Heestert A - | Ardooie | 2 - | 2 | 1 | | 14 | 9 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:00 | Diksmuide A - | Heestert A | 1 - | 1 | | 1 | 15 | 9 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Bredene A - | Heestert A | 4 - | 0 | | 0 | 15 | 9 | |
14 | Zo-03/12/23 | 15:00 | Heestert A - | RC Waregem A | 1 - | 4 | 0 | | 15 | 10 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | WS Lauwe A - | Heestert A | 2 - | 1 | | 0 | 15 | 10 | |
16 | Zo-17/12/23 | 15:00 | Heestert A - | Rumbeke | 2 - | 2 | 1 | | 16 | 12 | |
12 | Wo-20/12/23 | 20:00 | Heestert A - | Oostnieuwkerke | 2 - | 1 | 3 | | 19 | 9 | |
17 | Zo-14/01/24 | 15:00 | Zedelgem - | Heestert A | 1 - | 4 | | 3 | 22 | 9 | |
19 | Zo-28/01/24 | 15:00 | Oostnieuwkerke - | Heestert A | 1 - | 2 | | 3 | 25 | 9 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Heestert A - | Meulebeke | 4 - | 0 | 3 | | 28 | 9 | |
18 | Zo-11/02/24 | 15:00 | Heestert A - | Diksmuide A | 0 - | 3 | 0 | | 28 | 9 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Moen - | Heestert A | 5 - | 2 | | 0 | 28 | 10 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:00 | Heestert A - | Wevelgem A | 1 - | 0 | 3 | | 31 | 9 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Ardooie - | Heestert A | 1 - | 2 | | 3 | 34 | 9 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Heestert A - | Bredene A | 3 - | 2 | 3 | | 37 | 9 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:00 | Heestert A - | Westrozebeke | 2 - | 5 | 0 | | 37 | 9 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:30 | Varsenare A - | Heestert A | 1 - | 5 | | 3 | 40 | 8 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:00 | Heestert A - | WS Lauwe A | - | | . | | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | RC Waregem A - | Heestert A | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Boezinge A - | Heestert A | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Heestert A - | Dottignies A | - | | . | | | | |
Rangschikking(26/30) | 1 | Diksmuide A | | 71 | | 23 | +71 | 82 | | 12 | +34 | 40 |
→ | 2 | WS Lauwe A | x | 56 | | 17 | +46 | 66 | | 7 | +20 | 34 |
| 3 | Rumbeke | x | 48 | | 14 | +15 | 53 | | 6 | +3 | 25 |
| 4 | Boezinge A | x | 47 | | 13 | +28 | 57 | | 6 | +13 | 25 |
| 5 | Bredene A | x | 43 | | 13 | -1 | 53 | | 5 | -4 | 20 |
| 6 | Varsenare A | x | 43 | | 12 | +10 | 53 | | 7 | +1 | 19 |
| 7 | RC Waregem A | x | 42 | | 12 | +18 | 44 | | 5 | +1 | 16 |
⇒ | 8 | Heestert A | x | 40 | | 11 | -4 | 41 | | 6 | +3 | 20 |
| 9 | Wevelgem A | x | 39 | | 11 | +13 | 46 | | 4 | +4 | 24 |
| 10 | Ardooie | x | 31 | | 8 | 0 | 35 | | 4 | -4 | 17 |
| 11 | Moen | x | 28 | | 8 | -18 | 46 | | 4 | -12 | 21 |
| 12 | Zedelgem | x | 27 | | 7 | -12 | 39 | | 5 | -5 | 22 |
| 13 | Oostnieuwkerke | x | 25 | | 8 | -39 | 36 | | 3 | -25 | 17 |
| 14 | Westrozebeke | x | 24 | | 6 | -20 | 29 | | 3 | -11 | 16 |
| 15 | Dottignies A | x | 12 | | 3 | -51 | 23 | | 2 | -28 | 14 |
| 16 | Meulebeke | x | 8 | | 2 | -56 | 22 | | 2 | -23 | 16 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van WS LAUWE A1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | WS Lauwe A - | Dottignies A | 5 - | 1 | 3 | | 3 | 2 | |
2 | Vr-08/09/23 | 20:00 | Moen - | WS Lauwe A | 0 - | 1 | | 3 | 6 | 1 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | WS Lauwe A - | Meulebeke | 3 - | 0 | 3 | | 9 | 1 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | RC Waregem A - | WS Lauwe A | 1 - | 0 | | 0 | 9 | 3 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Westrozebeke - | WS Lauwe A | 1 - | 4 | | 3 | 12 | 3 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | WS Lauwe A - | Diksmuide A | 1 - | 0 | 3 | | 15 | 2 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Oostnieuwkerke - | WS Lauwe A | 1 - | 2 | | 3 | 18 | 2 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | WS Lauwe A - | Boezinge A | 3 - | 3 | 1 | | 19 | 2 | |
9 | Za-28/10/23 | 20:00 | Rumbeke - | WS Lauwe A | 3 - | 2 | | 0 | 19 | 2 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | WS Lauwe A - | Bredene A | 3 - | 0 | 3 | | 22 | 2 | |
11 | Za-11/11/23 | 20:00 | Wevelgem A - | WS Lauwe A | 2 - | 1 | | 0 | 22 | 2 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Ardooie - | WS Lauwe A | 1 - | 1 | | 1 | 23 | 5 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | WS Lauwe A - | Heestert A | 2 - | 1 | 3 | | 26 | 4 | |
14 | Wo-13/12/23 | 20:00 | Varsenare A - | WS Lauwe A | 1 - | 1 | | 1 | 27 | 3 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | WS Lauwe A - | RC Waregem A | 0 - | 0 | 1 | | 28 | 5 | |
12 | Za-06/01/24 | 14:30 | WS Lauwe A - | Zedelgem | 2 - | 0 | 3 | | 31 | 3 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:00 | Diksmuide A - | WS Lauwe A | 2 - | 0 | | 0 | 31 | 5 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | WS Lauwe A - | Westrozebeke | 4 - | 1 | 3 | | 34 | 3 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Bredene A - | WS Lauwe A | 1 - | 9 | | 3 | 37 | 2 | |
18 | Zo-11/02/24 | 15:00 | WS Lauwe A - | Wevelgem A | 4 - | 0 | 3 | | 40 | 2 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | WS Lauwe A - | Varsenare A | 3 - | 0 | 3 | | 43 | 2 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:00 | Dottignies A - | WS Lauwe A | 0 - | 4 | | 3 | 46 | 2 | |
23 | Za-02/03/24 | 18:00 | Meulebeke - | WS Lauwe A | 0 - | 7 | | 3 | 49 | 2 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | WS Lauwe A - | Ardooie | 2 - | 0 | 3 | | 52 | 2 | |
25 | Za-16/03/24 | 18:45 | Boezinge A - | WS Lauwe A | 1 - | 2 | | 3 | 55 | 2 | |
26 | Za-23/03/24 | 16:00 | WS Lauwe A - | Rumbeke | 0 - | 0 | 1 | | 56 | 2 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:00 | Heestert A - | WS Lauwe A | - | | | . | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | WS Lauwe A - | Oostnieuwkerke | - | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Zedelgem - | WS Lauwe A | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | WS Lauwe A - | Moen | - | | . | | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Diksmuide A | | 27 | → | 2 | WS Lauwe A | x | 22 | | 3 | Varsenare A | x | 21 | | 4 | Rumbeke | x | 19 | | 5 | Wevelgem A | x | 19 | | 6 | Boezinge A | x | 18 | | 7 | Bredene A | x | 18 | | 8 | RC Waregem A | x | 17 | ⇒ | 9 | Heestert A | x | 14 | | 10 | Westrozebeke | x | 11 | | 11 | Moen | x | 9 | | 12 | Oostnieuwkerke | x | 9 | | 13 | Zedelgem | x | 9 | | 14 | Ardooie | x | 8 | | 15 | Dottignies A | x | 3 | | 16 | Meulebeke | x | 1 | | Periode2(10/10) | 1 | Diksmuide A | | 26 | → | 2 | WS Lauwe A | x | 18 | | 3 | RC Waregem A | x | 17 | | 4 | Ardooie | x | 17 | | 5 | Boezinge A | x | 17 | | 6 | Wevelgem A | x | 16 | | 7 | Bredene A | x | 16 | | 8 | Rumbeke | x | 15 | ⇒ | 9 | Heestert A | x | 14 | | 10 | Varsenare A | x | 13 | | 11 | Zedelgem | x | 11 | | 12 | Oostnieuwkerke | x | 10 | | 13 | Dottignies A | x | 9 | | 14 | Westrozebeke | x | 8 | | 15 | Moen | x | 8 | | 16 | Meulebeke | x | 6 | | Periode3(6/10) | 1 | Diksmuide A | | 18 | → | 2 | WS Lauwe A | | 16 | | 3 | Rumbeke | | 14 | | 4 | Boezinge A | | 12 | ⇒ | 5 | Heestert A | | 12 | | 6 | Moen | | 11 | | 7 | Bredene A | | 9 | | 8 | Varsenare A | | 9 | | 9 | RC Waregem A | | 8 | | 10 | Zedelgem | | 7 | | 11 | Ardooie | | 6 | | 12 | Oostnieuwkerke | | 6 | | 13 | Westrozebeke | x | 5 | | 14 | Wevelgem A | x | 4 | | 15 | Meulebeke | x | 1 | | 16 | Dottignies A | x | 0 | |
Beste aanval | Diksmuide A | 82 | → | WS Lauwe A | 66 | | Boezinge A | 57 | | Rumbeke | 53 | | Varsenare A | 53 | | Bredene A | 53 | | Wevelgem A | 46 | | Moen | 46 | | RC Waregem A | 44 | ⇒ | Heestert A | 41 | | Zedelgem | 39 | | Oostnieuwkerke | 36 | | Ardooie | 35 | | Westrozebeke | 29 | | Dottignies A | 23 | | Meulebeke | 22 | | Beste verdediging | Diksmuide A | 11 | → | WS Lauwe A | 20 | | RC Waregem A | 26 | | Boezinge A | 29 | | Wevelgem A | 33 | | Ardooie | 35 | | Rumbeke | 38 | | Varsenare A | 43 | ⇒ | Heestert A | 45 | | Westrozebeke | 49 | | Zedelgem | 51 | | Bredene A | 54 | | Moen | 64 | | Dottignies A | 74 | | Oostnieuwkerke | 75 | | Meulebeke | 78 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.