www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 17/09/2019

vbal4

West-Vlaanderen : 1ste Provinciale

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:00

Blankenberge

-Boezinge3-2
.RC Lauwe-

RC Waregem A

2-3
20:00

Oostkamp

-Wervik2-1

zondag 01/09/2019

15:00Zedelgem-Poperinge A2-2
.

Oostduinkerke

-Varsenare3-0
.Anzegem A-WS Lauwe1-1
.

Vlamertinge A

-Wielsbeke A2-1
.

Dadizele A

-Wevelgem A2-0

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

18:00Wervik-Dadizele A1-1
19:30Wevelgem A-

Zedelgem

0-2
20:00Varsenare-

Vlamertinge A

1-2

zondag 08/09/2019

15:00Wielsbeke A-

Oostkamp

1-4
.

WS Lauwe

-Blankenberge2-1
.Poperinge A-RC Lauwe2-2
.Boezinge-

Oostduinkerke

1-3
.RC Waregem A-Anzegem A1-1

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:00Blankenberge-

RC Waregem A

1-4
.Poperinge A-Wevelgem A1-1
20:00RC Lauwe-

Anzegem A

0-4

zondag 15/09/2019

15:00Dadizele A-Wielsbeke A2-2
.Vlamertinge A-

Boezinge

1-2
.Oostduinkerke-WS Lauwe1-1
.Zedelgem-

Wervik

1-3
.

Oostkamp

-Varsenare2-0

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

18:00Wervik-Poperinge A-

zondag 22/09/2019

15:00Wevelgem A-RC Lauwe-
.Boezinge-Oostkamp-
.Varsenare-Dadizele A-
.WS Lauwe-Vlamertinge A-
.Anzegem A-Blankenberge-
.RC Waregem A-Oostduinkerke-
.Wielsbeke A-Zedelgem-

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

16:00Dadizele A-Boezinge-
19:00RC Lauwe-Blankenberge-
19:30Wevelgem A-Wervik-

zondag 29/09/2019

15:00Zedelgem-Varsenare-
.Poperinge A-Wielsbeke A-
.Oostduinkerke-Anzegem A-
.Vlamertinge A-RC Waregem A-
.Oostkamp-WS Lauwe-

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

18:00Wervik-RC Lauwe-
19:00Blankenberge-Oostduinkerke-

zondag 06/10/2019

15:00RC Waregem A-Oostkamp-
.Anzegem A-Vlamertinge A-
.Wielsbeke A-Wevelgem A-
.Varsenare-Poperinge A-
.Boezinge-Zedelgem-
.WS Lauwe-Dadizele A-

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

18:00Wervik-Wielsbeke A-
19:00Poperinge A-Boezinge-
.RC Lauwe-Oostduinkerke-
19:30Wevelgem A-Varsenare-
20:00Oostkamp-Anzegem A-

zondag 13/10/2019

15:00Zedelgem-WS Lauwe-
.Vlamertinge A-Blankenberge-
.Dadizele A-RC Waregem A-

speeldag 8

periode 1

zondag 20/10/2019

15:00RC Waregem A-Zedelgem-
.Anzegem A-Dadizele A-
.Oostduinkerke-Vlamertinge A-
.Wielsbeke A-RC Lauwe-
.Varsenare-Wervik-
.Boezinge-Wevelgem A-
.WS Lauwe-Poperinge A-
16:00Blankenberge-Oostkamp-

speeldag 9

periode 1

zondag 27/10/2019

00:00Zedelgem-Anzegem A-
.Poperinge A-RC Waregem A-
.Wevelgem A-WS Lauwe-
.Wervik-Boezinge-
.Wielsbeke A-Varsenare-
.Oostkamp-Oostduinkerke-
.Dadizele A-Blankenberge-
.RC Lauwe-Vlamertinge A-

speeldag 10

periode 1

zondag 03/11/2019

00:00RC Waregem A-Wevelgem A-
.Anzegem A-Poperinge A-
.Blankenberge-Zedelgem-
.Oostduinkerke-Dadizele A-
.Vlamertinge A-Oostkamp-
.Varsenare-RC Lauwe-
.Boezinge-Wielsbeke A-
.WS Lauwe-Wervik-

speeldag 11

periode 2

zondag 10/11/2019

00:00Zedelgem-Oostduinkerke-
.Poperinge A-Blankenberge-
.Wevelgem A-Anzegem A-
.Wervik-RC Waregem A-
.Wielsbeke A-WS Lauwe-
.Varsenare-Boezinge-
.Dadizele A-Vlamertinge A-
.RC Lauwe-Oostkamp-

speeldag 12

periode 2

zondag 17/11/2019

00:00RC Waregem A-Wielsbeke A-
.Anzegem A-Wervik-
.Blankenberge-Wevelgem A-
.Oostduinkerke-Poperinge A-
.Vlamertinge A-Zedelgem-
.Oostkamp-Dadizele A-
.Boezinge-RC Lauwe-
.WS Lauwe-Varsenare-

speeldag 13

periode 2

zondag 24/11/2019

00:00Zedelgem-Oostkamp-
.Poperinge A-Vlamertinge A-
.Wevelgem A-Oostduinkerke-
.Wervik-Blankenberge-
.Wielsbeke A-Anzegem A-
.Varsenare-RC Waregem A-
.Boezinge-WS Lauwe-
.RC Lauwe-Dadizele A-

speeldag 14

periode 2

zondag 01/12/2019

00:00RC Waregem A-Boezinge-
.Anzegem A-Varsenare-
.Blankenberge-Wielsbeke A-
.Oostduinkerke-Wervik-
.Vlamertinge A-Wevelgem A-
.Oostkamp-Poperinge A-
.Dadizele A-Zedelgem-
.RC Lauwe-WS Lauwe-

speeldag 15

periode 2

zondag 08/12/2019

00:00Zedelgem-RC Lauwe-
.Poperinge A-Dadizele A-
.Wevelgem A-Oostkamp-
.Wervik-Vlamertinge A-
.Wielsbeke A-Oostduinkerke-
.Varsenare-Blankenberge-
.Boezinge-Anzegem A-
.WS Lauwe-RC Waregem A-

speeldag 16

periode 2

zondag 15/12/2019

00:00Poperinge A-Zedelgem-
.WS Lauwe-Anzegem A-
.Boezinge-Blankenberge-
.Varsenare-Oostduinkerke-
.Wielsbeke A-Vlamertinge A-
.Wervik-Oostkamp-
.Wevelgem A-Dadizele A-
.RC Waregem A-RC Lauwe-

speeldag 17

periode 2

zondag 05/01/2020

00:00Anzegem A-RC Waregem A-
.RC Lauwe-Poperinge A-
.Zedelgem-Wevelgem A-
.Dadizele A-Wervik-
.Oostkamp-Wielsbeke A-
.Vlamertinge A-Varsenare-
.Oostduinkerke-Boezinge-
.Blankenberge-WS Lauwe-

speeldag 18

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00Wervik-Zedelgem-
.Wevelgem A-Poperinge A-
.RC Waregem A-Blankenberge-
.WS Lauwe-Oostduinkerke-
.Boezinge-Vlamertinge A-
.Varsenare-Oostkamp-
.Wielsbeke A-Dadizele A-
.Anzegem A-RC Lauwe-

speeldag 19

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00Oostduinkerke-RC Waregem A-
.Blankenberge-Anzegem A-
.RC Lauwe-Wevelgem A-
.Poperinge A-Wervik-
.Zedelgem-Wielsbeke A-
.Dadizele A-Varsenare-
.Oostkamp-Boezinge-
.Vlamertinge A-WS Lauwe-

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00Varsenare-Zedelgem-
.Wielsbeke A-Poperinge A-
.Wervik-Wevelgem A-
.Anzegem A-Oostduinkerke-
.RC Waregem A-Vlamertinge A-
.WS Lauwe-Oostkamp-
.Boezinge-Dadizele A-
.Blankenberge-RC Lauwe-

speeldag 21

periode 3

zondag 02/02/2020

00:00Oostkamp-RC Waregem A-
.Vlamertinge A-Anzegem A-
.Oostduinkerke-Blankenberge-
.RC Lauwe-Wervik-
.Wevelgem A-Wielsbeke A-
.Poperinge A-Varsenare-
.Zedelgem-Boezinge-
.Dadizele A-WS Lauwe-

speeldag 22

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00WS Lauwe-Zedelgem-
.Boezinge-Poperinge A-
.Varsenare-Wevelgem A-
.Wielsbeke A-Wervik-
.Blankenberge-Vlamertinge A-
.Anzegem A-Oostkamp-
.RC Waregem A-Dadizele A-
.Oostduinkerke-RC Lauwe-

speeldag 23

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00Zedelgem-RC Waregem A-
.Dadizele A-Anzegem A-
.Oostkamp-Blankenberge-
.Vlamertinge A-Oostduinkerke-
.RC Lauwe-Wielsbeke A-
.Wervik-Varsenare-
.Wevelgem A-Boezinge-
.Poperinge A-WS Lauwe-

speeldag 24

periode 3

zondag 23/02/2020

00:00Anzegem A-Zedelgem-
.RC Waregem A-Poperinge A-
.WS Lauwe-Wevelgem A-
.Boezinge-Wervik-
.Varsenare-Wielsbeke A-
.Oostduinkerke-Oostkamp-
.Blankenberge-Dadizele A-
.Vlamertinge A-RC Lauwe-

speeldag 25

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Wevelgem A-RC Waregem A-
.Poperinge A-Anzegem A-
.Zedelgem-Blankenberge-
.Dadizele A-Oostduinkerke-
.Oostkamp-Vlamertinge A-
.RC Lauwe-Varsenare-
.Wielsbeke A-Boezinge-
.Wervik-WS Lauwe-

speeldag 26

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Oostduinkerke-Zedelgem-
.Blankenberge-Poperinge A-
.Anzegem A-Wevelgem A-
.RC Waregem A-Wervik-
.WS Lauwe-Wielsbeke A-
.Boezinge-Varsenare-
.Vlamertinge A-Dadizele A-
.Oostkamp-RC Lauwe-

speeldag 27

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Wielsbeke A-RC Waregem A-
.Wervik-Anzegem A-
.Wevelgem A-Blankenberge-
.Poperinge A-Oostduinkerke-
.Zedelgem-Vlamertinge A-
.Dadizele A-Oostkamp-
.RC Lauwe-Boezinge-
.Varsenare-WS Lauwe-

speeldag 28

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Oostkamp-Zedelgem-
.Vlamertinge A-Poperinge A-
.Oostduinkerke-Wevelgem A-
.Blankenberge-Wervik-
.Anzegem A-Wielsbeke A-
.RC Waregem A-Varsenare-
.WS Lauwe-Boezinge-
.Dadizele A-RC Lauwe-

speeldag 29

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Boezinge-RC Waregem A-
.Varsenare-Anzegem A-
.Wielsbeke A-Blankenberge-
.Wervik-Oostduinkerke-
.Wevelgem A-Vlamertinge A-
.Poperinge A-Oostkamp-
.Zedelgem-Dadizele A-
.WS Lauwe-RC Lauwe-

speeldag 30

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00RC Lauwe-Zedelgem-
.Dadizele A-Poperinge A-
.Oostkamp-Wevelgem A-
.Vlamertinge A-Wervik-
.Oostduinkerke-Wielsbeke A-
.Blankenberge-Varsenare-
.Anzegem A-Boezinge-
.RC Waregem A-WS Lauwe-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

3/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Oostkamp93+681+34
2.Oostduinkerke72+571+23
3.RC Waregem A72+482+47
4.Vlamertinge A62+151+12
5.Anzegem A51+461+45
6.Dadizele A51+25001
7.WS Lauwe51+14002
8.Wervik41+151+14
9.Zedelgem41051+22
10.Boezinge31-25104
11.Blankenberge31-350-11
12.Poperinge A3005002
13.Wielsbeke A10-440-13
14.Wevelgem A10-410-21
15.RC Lauwe10-54002
16.Varsenare00-610-50

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

3/10

1

2

3

4

1.Oostkamp93+68
2.Oostduinkerke72+57
3.RC Waregem A72+48
4.Vlamertinge A62+15
5.Anzegem A51+46
6.Dadizele A51+25
7.WS Lauwe51+14
8.Wervik41+15
9.Zedelgem4105
10.Boezinge31-25
11.Blankenberge31-35
12.Poperinge A3005
13.Wielsbeke A10-44
14.Wevelgem A10-41
15.RC Lauwe10-54
16.Varsenare00-61

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

4

1.Oostkamp0000
Wervik0000
Dadizele A0000
RC Lauwe0000
Wielsbeke A0000
Oostduinkerke0000
WS Lauwe0000
Boezinge0000
Blankenberge0000
Poperinge A0000
Zedelgem0000
Vlamertinge A0000
RC Waregem A0000
Varsenare0000
Wevelgem A0000
Anzegem A0000

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

4

1.Oostkamp0000
Wervik0000
Dadizele A0000
RC Lauwe0000
Wielsbeke A0000
Oostduinkerke0000
WS Lauwe0000
Boezinge0000
Blankenberge0000
Poperinge A0000
Zedelgem0000
Vlamertinge A0000
RC Waregem A0000
Varsenare0000
Wevelgem A0000
Anzegem A0000