www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 29/03/20242023-2024, West-Vlaanderen-2B: CLUB ROESELARE
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Moorslede - | Club Roeselare | 1 - | 3 | | 3 | 3 | 3 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Club Roeselare - | Lendelede | 2 - | 0 | 3 | | 6 | 2 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Club Roeselare - | Ingelmunster A | 1 - | 1 | 1 | | 7 | 2 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Comines-Warneton - | Club Roeselare | 1 - | 2 | | 3 | 10 | 2 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Club Roeselare - | Poperinge A | 0 - | 0 | 1 | | 11 | 2 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Beveren-Leie - | Club Roeselare | 4 - | 0 | | 0 | 11 | 5 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Club Roeselare - | Bissegem A | 3 - | 1 | 3 | | 14 | 4 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Nieuwkerke - | Club Roeselare | 1 - | 1 | | 1 | 15 | 6 | |
9 | Zo-29/10/23 | 15:00 | Club Roeselare - | Avelgem A | 1 - | 0 | 3 | | 18 | 3 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Geluveld - | Club Roeselare | 2 - | 3 | | 3 | 21 | 2 | |
11 | Zo-12/11/23 | 15:00 | Club Roeselare - | Zwevegem | 0 - | 0 | 1 | | 22 | 3 | |
13 | Zo-26/11/23 | 15:00 | Moorsele A - | Club Roeselare | 4 - | 1 | | 0 | 22 | 7 | |
14 | Zo-03/12/23 | 15:00 | Club Roeselare - | Marke A | 3 - | 1 | 3 | | 25 | 2 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Zonnebeke - | Club Roeselare | 1 - | 1 | | 1 | 26 | 3 | |
16 | Zo-17/12/23 | 15:00 | Club Roeselare - | Beveren-Leie | 1 - | 1 | 1 | | 27 | 2 | |
12 | Zo-07/01/24 | 15:00 | Vlamertinge A - | Club Roeselare | 3 - | 1 | | 0 | 27 | 4 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:30 | Ingelmunster A - | Club Roeselare | 1 - | 4 | | 3 | 30 | 3 | |
19 | Zo-28/01/24 | 15:00 | Club Roeselare - | Vlamertinge A | 4 - | 1 | 3 | | 33 | 2 | |
20 | Za-03/02/24 | 18:00 | Zwevegem - | Club Roeselare | 5 - | 0 | | 0 | 33 | 2 | |
18 | Do-08/02/24 | 20:30 | Club Roeselare - | Comines-Warneton | 1 - | 3 | 0 | | 33 | 2 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:00 | Lendelede - | Club Roeselare | 2 - | 3 | | 3 | 36 | 2 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Club Roeselare - | Zonnebeke | 1 - | 1 | 1 | | 37 | 3 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:00 | Avelgem A - | Club Roeselare | 2 - | 4 | | 3 | 40 | 3 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Club Roeselare - | Nieuwkerke | 2 - | 1 | 3 | | 43 | 3 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Marke A - | Club Roeselare | 3 - | 2 | | 0 | 43 | 3 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Club Roeselare - | Moorslede | 2 - | 1 | 3 | | 46 | 3 | |
27 | Za-06/04/24 | 20:30 | Club Roeselare - | Geluveld | - | | . | | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Bissegem A - | Club Roeselare | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Club Roeselare - | Moorsele A | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Poperinge A - | Club Roeselare | - | | | . | | | |
Rangschikking(26/30) | 1 | Zwevegem | | 65 | | 20 | +48 | 72 | | 9 | +17 | 27 |
| 2 | Beveren-Leie | x | 48 | | 13 | +20 | 49 | | 5 | +5 | 20 |
⇒ | 3 | Club Roeselare | x | 46 | | 13 | +5 | 46 | | 6 | -5 | 25 |
| 4 | Moorsele A | x | 44 | | 14 | +5 | 69 | | 6 | -4 | 31 |
| 5 | Marke A | x | 40 | | 12 | +9 | 58 | | 3 | 0 | 24 |
| 6 | Bissegem A | x | 39 | | 12 | -2 | 42 | | 5 | -5 | 17 |
| 7 | Avelgem A | x | 37 | | 11 | 0 | 44 | | 5 | -1 | 20 |
| 8 | Lendelede | x | 35 | | 10 | -3 | 47 | | 4 | -2 | 22 |
| 9 | Vlamertinge A | x | 35 | | 9 | -3 | 46 | | 4 | -5 | 22 |
| 10 | Nieuwkerke | x | 33 | | 9 | 0 | 45 | | 4 | -5 | 21 |
| 11 | Comines-Warneton | x | 32 | | 10 | -5 | 53 | | 4 | -5 | 29 |
| 12 | Moorslede | x | 31 | | 10 | -27 | 42 | | 5 | -14 | 20 |
| 13 | Zonnebeke | x | 27 | | 7 | -15 | 39 | | 4 | -7 | 21 |
| 14 | Poperinge A | x | 26 | | 6 | -5 | 33 | | 1 | -13 | 11 |
| 15 | Ingelmunster A | x | 24 | | 6 | -8 | 42 | | 3 | -2 | 25 |
→ | 16 | Geluveld | x | 22 | | 6 | -19 | 38 | | 5 | -5 | 22 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van GELUVELD1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Nieuwkerke - | Geluveld | 1 - | 2 | | 3 | 3 | 6 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Geluveld - | Poperinge A | 3 - | 0 | 3 | | 6 | 3 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Vlamertinge A - | Geluveld | 1 - | 1 | | 1 | 7 | 3 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Geluveld - | Zwevegem | 0 - | 2 | 0 | | 7 | 5 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Marke A - | Geluveld | 2 - | 1 | | 0 | 7 | 8 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Geluveld - | Moorsele A | 1 - | 2 | 0 | | 7 | 9 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Moorslede - | Geluveld | 5 - | 4 | | 0 | 7 | 11 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Geluveld - | Zonnebeke | 0 - | 1 | 0 | | 7 | 13 | |
9 | Zo-29/10/23 | 15:00 | Ingelmunster A - | Geluveld | 3 - | 0 | | 0 | 7 | 13 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Geluveld - | Club Roeselare | 2 - | 3 | 0 | | 7 | 13 | |
11 | Zo-12/11/23 | 15:00 | Comines-Warneton - | Geluveld | 2 - | 3 | | 3 | 10 | 13 | |
13 | Zo-26/11/23 | 15:00 | Beveren-Leie - | Geluveld | 3 - | 1 | | 0 | 10 | 13 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:00 | Avelgem A - | Geluveld | 1 - | 0 | | 0 | 10 | 13 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Geluveld - | Marke A | 3 - | 3 | 1 | | 11 | 13 | |
14 | Za-23/12/23 | 14:30 | Geluveld - | Bissegem A | 1 - | 2 | 0 | | 11 | 15 | |
12 | Zo-07/01/24 | 14:30 | Geluveld - | Lendelede | 0 - | 2 | 0 | | 11 | 15 | |
17 | Zo-14/01/24 | 15:00 | Moorsele A - | Geluveld | 3 - | 2 | | 0 | 11 | 15 | |
19 | Zo-28/01/24 | 15:00 | Zonnebeke - | Geluveld | 2 - | 3 | | 3 | 14 | 15 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Geluveld - | Beveren-Leie | 1 - | 1 | 1 | | 15 | 15 | |
18 | Zo-11/02/24 | 15:00 | Geluveld - | Ingelmunster A | 1 - | 6 | 0 | | 15 | 16 | - |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Bissegem A - | Geluveld | 2 - | 1 | | 0 | 15 | 16 | - |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Geluveld - | Nieuwkerke | 1 - | 4 | 0 | | 15 | 16 | - |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Poperinge A - | Geluveld | 1 - | 2 | | 3 | 18 | 16 | - |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Geluveld - | Avelgem A | 3 - | 4 | 0 | | 18 | 16 | - |
25 | Za-16/03/24 | 19:00 | Lendelede - | Geluveld | 1 - | 2 | | 3 | 21 | 16 | - |
26 | Za-23/03/24 | 16:00 | Geluveld - | Vlamertinge A | 0 - | 0 | 1 | | 22 | 16 | - |
27 | Za-06/04/24 | 20:30 | Club Roeselare - | Geluveld | - | | | . | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Geluveld - | Moorslede | - | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Zwevegem - | Geluveld | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Geluveld - | Comines-Warneton | - | | . | | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Zwevegem | | 28 | ⇒ | 2 | Club Roeselare | x | 21 | | 3 | Marke A | x | 19 | | 4 | Avelgem A | x | 19 | | 5 | Moorsele A | x | 19 | | 6 | Moorslede | x | 16 | | 7 | Beveren-Leie | x | 16 | | 8 | Lendelede | x | 15 | | 9 | Vlamertinge A | x | 14 | | 10 | Comines-Warneton | x | 13 | | 11 | Poperinge A | x | 10 | | 12 | Zonnebeke | x | 9 | → | 13 | Geluveld | x | 7 | | 14 | Ingelmunster A | x | 7 | | 15 | Nieuwkerke | x | 5 | | 16 | Bissegem A | x | 4 | | Periode2(10/10) | 1 | Zwevegem | | 25 | | 2 | Nieuwkerke | x | 21 | | 3 | Bissegem A | x | 19 | | 4 | Lendelede | x | 17 | | 5 | Beveren-Leie | x | 17 | | 6 | Comines-Warneton | x | 15 | | 7 | Vlamertinge A | x | 15 | | 8 | Moorslede | x | 15 | | 9 | Moorsele A | x | 13 | | 10 | Zonnebeke | x | 13 | | 11 | Poperinge A | x | 12 | ⇒ | 12 | Club Roeselare | x | 12 | | 13 | Ingelmunster A | x | 9 | | 14 | Marke A | x | 8 | → | 15 | Geluveld | x | 8 | | 16 | Avelgem A | x | 8 | | Periode3(6/10) | 1 | Bissegem A | | 16 | | 2 | Beveren-Leie | | 15 | | 3 | Marke A | | 13 | ⇒ | 4 | Club Roeselare | | 13 | | 5 | Moorsele A | | 12 | | 6 | Zwevegem | | 12 | | 7 | Avelgem A | | 10 | | 8 | Ingelmunster A | | 8 | | 9 | Nieuwkerke | | 7 | → | 10 | Geluveld | | 7 | | 11 | Vlamertinge A | | 6 | | 12 | Zonnebeke | | 5 | | 13 | Poperinge A | | 4 | | 14 | Comines-Warneton | | 4 | | 15 | Lendelede | x | 3 | | 16 | Moorslede | x | 0 | |
Beste aanval | Zwevegem | 72 | | Moorsele A | 69 | | Marke A | 58 | | Comines-Warneton | 53 | | Beveren-Leie | 49 | | Lendelede | 47 | ⇒ | Club Roeselare | 46 | | Vlamertinge A | 46 | | Nieuwkerke | 45 | | Avelgem A | 44 | | Moorslede | 42 | | Bissegem A | 42 | | Ingelmunster A | 42 | | Zonnebeke | 39 | → | Geluveld | 38 | | Poperinge A | 33 | | Beste verdediging | Zwevegem | 24 | | Beveren-Leie | 29 | | Poperinge A | 38 | ⇒ | Club Roeselare | 41 | | Avelgem A | 44 | | Bissegem A | 44 | | Nieuwkerke | 45 | | Vlamertinge A | 49 | | Marke A | 49 | | Lendelede | 50 | | Ingelmunster A | 50 | | Zonnebeke | 54 | → | Geluveld | 57 | | Comines-Warneton | 58 | | Moorsele A | 64 | | Moorslede | 69 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.