www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op dinsdag 25/02/2020
2019-2020, West-Vlaanderen-3B: BEERNEM A
Wedstrijden
1Zo-01/09/1915:00Beernem A -Daring Brugge1 -11 19 
2Zo-08/09/1915:00Oudenburg -Beernem A1 -0 0111 
3Zo-15/09/1915:00Loppem -Beernem A1 -1 1213 
4Zo-22/09/1915:00Beernem A -Lombardsijde1 -11 314 
5Za-28/09/1919:00Spermalie -Beernem A2 -3 3611 
6Zo-06/10/1915:00Beernem A -Sint-Kruis3 -23 99 
7Za-12/10/1919:30SK Torhout -Beernem A1 -5 3125 
8Zo-20/10/1915:00Beernem A -Moerkerke5 -23 154 
9Zo-27/10/1915:00HO Oedelem -Beernem A1 -1 1165 
10Zo-03/11/1914:30Beernem A -Sint-Joris2 -03 194 
11Zo-10/11/1915:00Gistel -Beernem A0 -1 3224 
12Zo-17/11/1914:30Beernem A -Ichtegem3 -13 253 
13Zo-24/11/1914:30Jong Male -Beernem A0 -3 3282 
14Zo-01/12/1914:30Beernem A -Lissewege4 -23 311 
15Zo-08/12/1915:00Zwevezele B -Beernem A1 -4 3341 
16Zo-15/12/1915:00Daring Brugge -Beernem A0 -2 3371 
17Zo-05/01/2014:30Beernem A -Oudenburg2 -13 401 
18Zo-12/01/2014:30Beernem A -Loppem1 -40 401 
19Zo-19/01/2014:30Lombardsijde -Beernem A0 -4 3431 
20Zo-26/01/2014:30Beernem A -Spermalie2 -13 461 
21Zo-02/02/2015:00Sint-Kruis -Beernem A2 -3 3491 
23Zo-16/02/2015:00Moerkerke -Beernem A0 -4 3521 
24Zo-23/02/2015:00Beernem A -HO Oedelem2 -21 531 
22Zo-01/03/2015:00Beernem A -SK Torhout  - .    
25Zo-08/03/2015:00Sint-Joris -Beernem A  -  .   
26Zo-15/03/2015:00Beernem A -Gistel  - .    
27Za-21/03/2019:30Ichtegem -Beernem A  -  .   
28Zo-29/03/2015:00Beernem A -Jong Male  - .    
29Zo-05/04/2015:00Lissewege -Beernem A  -  .   
30Zo-19/04/2015:00Beernem A -Zwevezele B  - .    
Rangschikking(24/30)
1Beernem A* 53 16+3157 9+2231
 2Loppem 53 15+3873 7+1538
 3Zwevezele B* 48 14+2044 6+822
 4Jong Male* 39 12+638 7+116
 5Daring Brugge* 37 9+1247 5+1128
 6Sint-Kruis* 32 9-138 5+220
 7Oudenburg*x31 9+444 3-323
 8Lissewege*x31 9-151 4019
 9HO Oedelem*x29 7-341 3-621
 10Gistel*x27 8+244 5+124
 11Lombardsijde*x26 6-537 3-615
 12Sint-Joris*x25 6-1050 4+728
13SK Torhout*x24 6-1133 2-1111
 14Ichtegem*x22 6-2134 3-1018
 15Moerkerke*x20 6-1934 3-1119
 16Spermaliex15 4-4229 0-2611
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van SK TORHOUT
1Zo-01/09/1915:00SK Torhout -Ichtegem4 -03 31 
2Zo-08/09/1915:00Jong Male -SK Torhout0 -1 362 
3Za-14/09/1920:00SK Torhout -Lissewege1 -03 91 
4Zo-22/09/1915:00Zwevezele B -SK Torhout2 -0 094 
5Zo-29/09/1915:00SK Torhout -Daring Brugge0 -30 96 
6Zo-06/10/1915:00Oudenburg -SK Torhout2 -1 098 
7Za-12/10/1919:30SK Torhout -Beernem A1 -50 912 
8Zo-20/10/1915:00Lombardsijde -SK Torhout1 -2 3128 
9Za-26/10/1920:00SK Torhout -Spermalie2 -21 137 
10Zo-03/11/1914:30Sint-Kruis -SK Torhout3 -2 0138 
11Zo-10/11/1914:30Loppem -SK Torhout4 -1 01310 
12Za-16/11/1919:30SK Torhout -Moerkerke0 -10 1312 
13Zo-24/11/1914:30HO Oedelem -SK Torhout1 -1 11412 
14Za-30/11/1920:00SK Torhout -Sint-Joris4 -41 1512 
15Zo-08/12/1915:00Gistel -SK Torhout0 -0 11613 
16Zo-15/12/1915:00Ichtegem -SK Torhout1 -0 01613 
17Za-04/01/2019:30SK Torhout -Jong Male3 -03 1912 
18Zo-12/01/2014:30Lissewege -SK Torhout5 -1 01913 
19Za-18/01/2019:30SK Torhout -Zwevezele B2 -50 1913 
20Zo-26/01/2015:00Daring Brugge -SK Torhout2 -2 12014 
21Za-01/02/2019:30SK Torhout -Oudenburg4 -13 2312 
23Zo-16/02/2015:00SK Torhout -Lombardsijde1 -11 2412 
24Za-22/02/2019:00Spermalie -SK Torhout1 -0 02413 
22Zo-01/03/2015:00Beernem A -SK Torhout  -  .   
25Zo-08/03/2015:00SK Torhout -Sint-Kruis  - .    
26Za-14/03/2020:00SK Torhout -Loppem  - .    
27Zo-22/03/2015:00Moerkerke -SK Torhout  -  .   
28Za-28/03/2019:30SK Torhout -HO Oedelem  - .    
29Zo-05/04/2015:00Sint-Joris -SK Torhout  -  .   
30Zo-19/04/2015:00SK Torhout -Gistel  - .    
Periode1(10/10)
1Zwevezele B 25
 2Loppemx22
 3Sint-Kruisx20
4Beernem Ax19
 5Oudenburgx17
 6Jong Malex16
 7Daring Bruggex16
8SK Torhoutx13
 9Lissewegex12
 10Sint-Jorisx12
 11Gistelx11
 12HO Oedelemx11
 13Moerkerkex10
 14Spermaliex8
 15Lombardsijdex7
 16Ichtegemx4
Periode2(10/10)
1Beernem A 27
 2Loppemx22
 3Ichtegemx18
 4Jong Malex17
 5Gistelx16
 6Zwevezele Bx16
 7Lissewegex15
 8Oudenburgx13
 9HO Oedelemx13
 10Lombardsijdex12
 11Daring Bruggex12
 12Sint-Jorisx11
 13Sint-Kruisx11
 14Moerkerkex10
15SK Torhoutx7
 16Spermaliex0
Periode3(4/10)
1Daring Brugge*9
 2Loppem9
3Beernem A*7
 4Lombardsijde*7
 5Zwevezele B*7
 6Spermalie7
 7Jong Male*6
 8HO Oedelem*5
9SK Torhout*4
 10Lissewege*4
 11Sint-Joris*2
 12Sint-Kruis*1
 13Oudenburg*1
 14Gistel*0
 15Ichtegem*0
 16Moerkerke*0
Beste aanval
Loppem73
Beernem A57
 Lissewege51
 Sint-Joris50
 Daring Brugge47
 Oudenburg44
 Gistel44
 Zwevezele B44
 HO Oedelem41
 Sint-Kruis38
 Jong Male38
 Lombardsijde37
 Ichtegem34
 Moerkerke34
SK Torhout33
 Spermalie29
Beste verdediging
Zwevezele B24
Beernem A26
 Jong Male32
 Loppem35
 Daring Brugge35
 Sint-Kruis39
 Oudenburg40
 Lombardsijde42
 Gistel42
SK Torhout44
 HO Oedelem44
 Lissewege52
 Moerkerke53
 Ichtegem55
 Sint-Joris60
 Spermalie71
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.