West-Vlaanderen : 3de Provinciale B(2019-2020)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

3/30

1

2

3

4

5

6

7

1.SK Torhout93+661+11
2.Loppem72+5111+48
3.Daring Brugge72+591+35
4.Sint-Kruis72+361+23
5.Zwevezele B72+361+14
6.Gistel62+392+48
7.Oudenburg41050-14
8.HO Oedelem41031+12
9.Lissewege31051+24
10.Jong Male31031+13
11.Moerkerke31-341+23
12.Ichtegem31-521-31
13.Beernem A20-120-11
14.Lombardsijde10-370-22
15.Sint-Joris10-58001
16.Spermalie00-820-20

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.SK Torhout33006 : 0+69
2.Loppem321011 : 6+57
3.Daring Brugge32109 : 4+57
4.Sint-Kruis32106 : 3+37
5.Zwevezele B32106 : 3+37
6.Gistel32019 : 6+36
7.Oudenburg31115 : 504
8.HO Oedelem31113 : 304
9.Lissewege31025 : 503
10.Jong Male31023 : 303
11.Moerkerke31024 : 7-33
12.Ichtegem31022 : 7-53
13.Beernem A30212 : 3-12
14.Lombardsijde30127 : 10-31
15.Sint-Joris30128 : 13-51
16.Spermalie30032 : 10-80