www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op donderdag 18/04/20242023-2024, West-Vlaanderen-3C: AALBEKE A
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Stasegem - | Aalbeke A | 0 - | 3 | | 3 | 3 | 3 | |
2 | Za-09/09/23 | 18:30 | Aalbeke A - | Avelgem B | 3 - | 0 | 3 | | 6 | 1 | |
3 | Za-16/09/23 | 19:00 | Emelgem-Kachtem - | Aalbeke A | 0 - | 2 | | 3 | 9 | 1 | |
4 | Za-23/09/23 | 18:30 | Aalbeke A - | KSV Kortrijk | 3 - | 3 | 1 | | 10 | 1 | |
5 | Za-30/09/23 | 18:30 | Aalbeke A - | Ingooigem | 1 - | 1 | 1 | | 11 | 2 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:00 | Hulste - | Aalbeke A | 3 - | 1 | | 0 | 11 | 4 | |
7 | Za-14/10/23 | 18:30 | Aalbeke A - | Ledegem | 3 - | 1 | 3 | | 14 | 3 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Geluwe - | Aalbeke A | 0 - | 1 | | 3 | 17 | 1 | |
9 | Za-28/10/23 | 18:30 | Aalbeke A - | Heule | 3 - | 1 | 3 | | 20 | 1 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:00 | Kuurne A - | Aalbeke A | 1 - | 6 | | 3 | 23 | 1 | |
11 | Za-11/11/23 | 18:30 | Aalbeke A - | Mandel United B | 2 - | 2 | 1 | | 24 | 1 | |
13 | Za-25/11/23 | 18:30 | Aalbeke A - | Otegem | 1 - | 0 | 3 | | 27 | 1 | |
14 | Za-02/12/23 | 18:00 | St.Eloois-Winkel B - | Aalbeke A | 0 - | 3 | | 3 | 30 | 1 | |
15 | Za-09/12/23 | 18:30 | Aalbeke A - | RC Waregem B | 1 - | 0 | 3 | | 33 | 1 | |
16 | Zo-17/12/23 | 15:00 | Ledegem - | Aalbeke A | 3 - | 3 | | 1 | 34 | 1 | |
12 | Za-06/01/24 | 18:00 | Oostrozebeke - | Aalbeke A | 1 - | 2 | | 3 | 37 | 1 | |
17 | Za-13/01/24 | 18:30 | Aalbeke A - | Hulste | 2 - | 0 | 3 | | 40 | 1 | |
19 | Za-27/01/24 | 18:30 | Aalbeke A - | Geluwe | 1 - | 1 | 1 | | 41 | 1 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:00 | KSV Kortrijk - | Aalbeke A | 0 - | 3 | | 3 | 44 | 1 | |
18 | Wo-07/02/24 | 20:00 | Mandel United B - | Aalbeke A | 1 - | 3 | | 3 | 47 | 1 | |
21 | Za-17/02/24 | 18:30 | Aalbeke A - | St.Eloois-Winkel B | 0 - | 0 | 1 | | 48 | 1 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:30 | RC Waregem B - | Aalbeke A | 1 - | 3 | | 3 | 51 | 1 | |
23 | Za-02/03/24 | 18:30 | Aalbeke A - | Kuurne A | 3 - | 1 | 3 | | 54 | 1 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:00 | Avelgem B - | Aalbeke A | 0 - | 4 | | 3 | 57 | 1 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:45 | Heule - | Aalbeke A | 1 - | 6 | | 3 | 60 | 1 | |
26 | Za-23/03/24 | 18:30 | Aalbeke A - | Stasegem | 5 - | 0 | 3 | | 63 | 1 | |
27 | Za-06/04/24 | 18:00 | Otegem - | Aalbeke A | 1 - | 1 | | 1 | 64 | 1 | + |
28 | Za-13/04/24 | 18:30 | Aalbeke A - | Emelgem-Kachtem | 5 - | 2 | 3 | | 67 | 1 | + |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Aalbeke A - | Oostrozebeke | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Ingooigem - | Aalbeke A | - | | | . | | | |
Rangschikking(28/30)⇒ | 1 | Aalbeke A | | 67 | | 20 | +50 | 74 | | 11 | +29 | 41 |
| 2 | Geluwe | x | 54 | | 16 | +35 | 67 | | 6 | +10 | 32 |
| 3 | RC Waregem B | x | 51 | | 16 | +23 | 62 | | 6 | +7 | 29 |
| 4 | St.Eloois-Winkel B | x | 45 | | 12 | +3 | 38 | | 6 | -2 | 18 |
| 5 | Kuurne A | x | 41 | | 13 | -1 | 56 | | 6 | -3 | 21 |
| 6 | Ledegem | x | 41 | | 11 | +7 | 59 | | 3 | -3 | 27 |
| 7 | Ingooigem | x | 39 | | 10 | +1 | 41 | | 4 | -2 | 21 |
→ | 8 | Oostrozebeke | x | 38 | | 10 | 0 | 41 | | 4 | -7 | 13 |
| 9 | Avelgem B | x | 36 | | 9 | -9 | 45 | | 3 | -14 | 17 |
| 10 | KSV Kortrijk | x | 34 | | 9 | -2 | 54 | | 3 | +2 | 30 |
| 11 | Heule | x | 34 | | 8 | -9 | 48 | | 3 | -10 | 20 |
| 12 | Otegem | x | 33 | | 7 | -5 | 40 | | 3 | -4 | 20 |
| 13 | Emelgem-Kachtem | x | 30 | | 9 | -7 | 57 | | 3 | -10 | 28 |
| 14 | Stasegem | x | 29 | | 7 | -13 | 41 | | 2 | -13 | 19 |
| 15 | Mandel United B | x | 28 | | 7 | -25 | 38 | | 1 | -22 | 15 |
| 16 | Hulste | x | 16 | | 4 | -48 | 32 | | 1 | -29 | 10 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van OOSTROZEBEKE1 | Za-02/09/23 | 18:00 | Oostrozebeke - | Geluwe | 2 - | 4 | 0 | | 0 | 13 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Kuurne A - | Oostrozebeke | 0 - | 1 | | 3 | 3 | 7 | |
3 | Za-16/09/23 | 19:00 | Hulste - | Oostrozebeke | 1 - | 2 | | 3 | 6 | 4 | |
4 | Za-23/09/23 | 18:00 | Oostrozebeke - | Mandel United B | 1 - | 2 | 0 | | 6 | 6 | |
5 | Za-30/09/23 | 18:00 | Otegem - | Oostrozebeke | 1 - | 1 | | 1 | 7 | 9 | |
6 | Za-07/10/23 | 18:00 | Oostrozebeke - | KSV Kortrijk | 2 - | 2 | 1 | | 8 | 11 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Stasegem - | Oostrozebeke | 4 - | 0 | | 0 | 8 | 11 | |
8 | Za-21/10/23 | 18:00 | Oostrozebeke - | RC Waregem B | 3 - | 2 | 3 | | 11 | 9 | |
9 | Za-28/10/23 | 18:00 | St.Eloois-Winkel B - | Oostrozebeke | 1 - | 1 | | 1 | 12 | 10 | |
10 | Za-04/11/23 | 18:00 | Oostrozebeke - | Ingooigem | 2 - | 2 | 1 | | 13 | 11 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:00 | Avelgem B - | Oostrozebeke | 1 - | 0 | | 0 | 13 | 13 | |
13 | Za-25/11/23 | 19:00 | Emelgem-Kachtem - | Oostrozebeke | 3 - | 1 | | 0 | 13 | 13 | |
14 | Za-02/12/23 | 18:00 | Oostrozebeke - | Ledegem | 2 - | 2 | 1 | | 14 | 13 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Heule - | Oostrozebeke | 2 - | 1 | | 0 | 14 | 14 | |
16 | Za-16/12/23 | 18:00 | Oostrozebeke - | Stasegem | 1 - | 1 | 1 | | 15 | 14 | |
12 | Za-06/01/24 | 18:00 | Oostrozebeke - | Aalbeke A | 1 - | 2 | 0 | | 15 | 14 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:00 | Ingooigem - | Oostrozebeke | 2 - | 0 | | 0 | 15 | 15 | |
19 | Za-27/01/24 | 18:00 | Oostrozebeke - | St.Eloois-Winkel B | 2 - | 0 | 3 | | 18 | 14 | |
20 | Zo-04/02/24 | 14:00 | Mandel United B - | Oostrozebeke | 1 - | 0 | | 0 | 18 | 14 | |
18 | Za-10/02/24 | 18:00 | Oostrozebeke - | Avelgem B | 2 - | 2 | 1 | | 19 | 14 | |
21 | Za-17/02/24 | 18:00 | Oostrozebeke - | Otegem | 2 - | 1 | 3 | | 22 | 13 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Geluwe - | Oostrozebeke | 1 - | 1 | | 1 | 23 | 13 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | RC Waregem B - | Oostrozebeke | 3 - | 1 | | 0 | 23 | 15 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Ledegem - | Oostrozebeke | 0 - | 3 | | 3 | 26 | 13 | |
23 | Wo-20/03/24 | 20:00 | Oostrozebeke - | Hulste | 2 - | 0 | 3 | | 29 | 12 | |
26 | Za-23/03/24 | 18:00 | Oostrozebeke - | Heule | 4 - | 1 | 3 | | 32 | 10 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:00 | KSV Kortrijk - | Oostrozebeke | 0 - | 1 | | 3 | 35 | 8 | |
28 | Za-13/04/24 | 18:00 | Oostrozebeke - | Kuurne A | 2 - | 0 | 3 | | 38 | 8 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Aalbeke A - | Oostrozebeke | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Oostrozebeke - | Emelgem-Kachtem | - | | . | | | | |
Periode1(10/10)⇒ | 1 | Aalbeke A | | 23 | | 2 | RC Waregem B | x | 21 | | 3 | Geluwe | x | 18 | | 4 | Ledegem | x | 18 | | 5 | Otegem | x | 17 | | 6 | Ingooigem | x | 16 | | 7 | Mandel United B | x | 15 | | 8 | Avelgem B | x | 14 | | 9 | St.Eloois-Winkel B | x | 14 | | 10 | KSV Kortrijk | x | 13 | → | 11 | Oostrozebeke | x | 13 | | 12 | Emelgem-Kachtem | x | 10 | | 13 | Kuurne A | x | 10 | | 14 | Heule | x | 8 | | 15 | Stasegem | x | 7 | | 16 | Hulste | x | 4 | | Periode2(10/10)⇒ | 1 | Aalbeke A | | 24 | | 2 | Geluwe | x | 21 | | 3 | Kuurne A | x | 19 | | 4 | Heule | x | 17 | | 5 | KSV Kortrijk | x | 16 | | 6 | St.Eloois-Winkel B | x | 16 | | 7 | Avelgem B | x | 16 | | 8 | RC Waregem B | x | 13 | | 9 | Ingooigem | x | 13 | | 10 | Otegem | x | 13 | | 11 | Emelgem-Kachtem | x | 10 | | 12 | Ledegem | x | 10 | | 13 | Stasegem | x | 10 | | 14 | Mandel United B | x | 9 | | 15 | Hulste | x | 7 | → | 16 | Oostrozebeke | x | 6 | | Periode3(8/10)⇒ | 1 | Aalbeke A | | 20 | → | 2 | Oostrozebeke | | 19 | | 3 | RC Waregem B | | 17 | | 4 | Geluwe | | 15 | | 5 | St.Eloois-Winkel B | | 15 | | 6 | Ledegem | x | 13 | | 7 | Kuurne A | x | 12 | | 8 | Stasegem | x | 12 | | 9 | Emelgem-Kachtem | x | 10 | | 10 | Ingooigem | x | 10 | | 11 | Heule | x | 9 | | 12 | Avelgem B | x | 6 | | 13 | Hulste | x | 5 | | 14 | KSV Kortrijk | x | 5 | | 15 | Mandel United B | x | 4 | | 16 | Otegem | x | 3 | |
Beste aanval⇒ | Aalbeke A | 74 | | Geluwe | 67 | | RC Waregem B | 62 | | Ledegem | 59 | | Emelgem-Kachtem | 57 | | Kuurne A | 56 | | KSV Kortrijk | 54 | | Heule | 48 | | Avelgem B | 45 | | Ingooigem | 41 | | Stasegem | 41 | → | Oostrozebeke | 41 | | Otegem | 40 | | St.Eloois-Winkel B | 38 | | Mandel United B | 38 | | Hulste | 32 | | Beste verdediging⇒ | Aalbeke A | 24 | | Geluwe | 32 | | St.Eloois-Winkel B | 35 | | RC Waregem B | 39 | | Ingooigem | 40 | → | Oostrozebeke | 41 | | Otegem | 45 | | Ledegem | 52 | | Stasegem | 54 | | Avelgem B | 54 | | KSV Kortrijk | 56 | | Heule | 57 | | Kuurne A | 57 | | Mandel United B | 63 | | Emelgem-Kachtem | 64 | | Hulste | 80 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.