www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 24/10/2020
2020-2021, West-Vlaanderen-4A: GISTEL
Wedstrijden
2Zo-13/09/2015:00Langemark-Poelk. -Gistel4 -0 0014 
3Zo-20/09/2015:00Nieuwkapelle -Gistel1 -4 337 
4Zo-27/09/2015:00Gistel -Oostduinkerke B3 -50 39 
5Za-03/10/2019:30Westende -Gistel2 -1 039 
6Zo-11/10/2015:00Gistel -Spermalie A1 -30 310 
7Za-17/10/2019:30Lo-Reninge -Gistel  - PP . 10 
9Zo-01/11/2013:30Koekelare B -Gistel  - PP .   
10Zo-08/11/2015:00Gistel -Kortemark B  - PP.    
1Wo-11/11/2015:00Gistel -Ichtegem  - PP.    
11Zo-15/11/2014:30Vleteren -Gistel  - PP .   
12Ma-09/05/2200:00Gistel -Gits  - .    
13Di-10/05/2200:00Zarren -Gistel  -  .   
14Wo-11/05/2200:00Gistel -Alveringem  - .    
15Do-12/05/2200:00Houthulst B -Gistel  -  .   
16Vr-13/05/2200:00Ichtegem -Gistel  -  .   
17Za-14/05/2200:00Gistel -Langemark-Poelk.  - .    
18Zo-15/05/2200:00Gistel -Nieuwkapelle  - .    
19Ma-16/05/2200:00Oostduinkerke B -Gistel  -  .   
20Di-17/05/2200:00Gistel -Westende  - .    
21Wo-18/05/2200:00Spermalie A -Gistel  -  .   
22Do-19/05/2200:00Gistel -Lo-Reninge  - .    
24Za-21/05/2200:00Gistel -Koekelare B  - .    
25Zo-22/05/2200:00Kortemark B -Gistel  -  .   
26Ma-23/05/2200:00Gistel -Vleteren  - .    
27Di-24/05/2200:00Gits -Gistel  -  .   
28Wo-25/05/2200:00Gistel -Zarren  - .    
29Do-26/05/2200:00Alveringem -Gistel  -  .   
30Vr-27/05/2200:00Gistel -Houthulst B  - .    
Rangschikking(5/28)
1Langemark-Poelk.13 4+810 1+24
 2Zarren*12 4+1821 1+99
 3Oostduinkerke B11 3+1319 2+1217
 4Gits*10 3+1820 1+13
 5Ichtegem*10 3+915 2+47
 6Spermalie A9 3+516 2+18
 7Houthulst B*9 3+19 0-60
 8Vleteren8 2+722 0-27
 9Westende3 1-54 0-41
10Gistel3 1-69 1-25
 11Alveringem*3 1-68 0-44
12Lo-Reninge3 1-66 0-62
 13Koekelare B3 1-129 0-133
 14Kortemark B2 0-1410 0-52
 15Nieuwkapelle1 0-306 0-175
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van LO-RENINGE
2Zo-13/09/2015:00Zarren -Lo-Reninge5 -1  0012 
3Za-19/09/2019:30Lo-Reninge -Alveringem2 -0 3 38 
4Za-26/09/2019:00Houthulst B -Lo-Reninge2 -1  0310 
5Za-03/10/2019:30Lo-Reninge -Ichtegem2 -4 0 311 
6Zo-11/10/2015:00Langemark-Poelk. -Lo-Reninge1 -0  0312 
7Za-17/10/2019:30Lo-Reninge -Gistel  - PP.  12 
8Za-24/10/2017:30Oostduinkerke B -Lo-Reninge  - PP .   
9Za-31/10/2019:30Lo-Reninge -Westende  - PP.    
10Za-07/11/2019:00Spermalie A -Lo-Reninge  - PP .   
1Wo-11/11/2015:00Lo-Reninge -Gits  - PP.    
11Zo-15/11/2014:30Nieuwkapelle -Lo-Reninge  - PP .   
13Di-10/05/2200:00Koekelare B -Lo-Reninge  -   .   
14Wo-11/05/2200:00Lo-Reninge -Kortemark B  -  .    
15Do-12/05/2200:00Vleteren -Lo-Reninge  -   .   
16Vr-13/05/2200:00Gits -Lo-Reninge  -   .   
17Za-14/05/2200:00Lo-Reninge -Zarren  -  .    
18Zo-15/05/2200:00Alveringem -Lo-Reninge  -   .   
19Ma-16/05/2200:00Lo-Reninge -Houthulst B  -  .    
20Di-17/05/2200:00Ichtegem -Lo-Reninge  -   .   
21Wo-18/05/2200:00Lo-Reninge -Langemark-Poelk.  -  .    
22Do-19/05/2200:00Gistel -Lo-Reninge  -   .   
23Vr-20/05/2200:00Lo-Reninge -Oostduinkerke B  -  .    
24Za-21/05/2200:00Westende -Lo-Reninge  -   .   
25Zo-22/05/2200:00Lo-Reninge -Spermalie A  -  .    
26Ma-23/05/2200:00Lo-Reninge -Nieuwkapelle  -  .    
28Wo-25/05/2200:00Lo-Reninge -Koekelare B  -  .    
29Do-26/05/2200:00Kortemark B -Lo-Reninge  -   .   
30Vr-27/05/2200:00Lo-Reninge -Vleteren  -  .    
Periode1(5/14)
1Langemark-Poelk.13
 2Zarren*12
 3Oostduinkerke B11
 4Gits*10
 5Ichtegem*10
 6Spermalie A9
 7Houthulst B*9
 8Vleteren8
 9Westende3
10Gistel3
 .Alveringem*3
.Lo-Reninge3
 13Koekelare B3
 14Kortemark B2
 15Nieuwkapelle1
Periode2(0/14)
1Gistel0
.Zarren0
.Ichtegem0
.Gits0
.Spermalie A0
.Langemark-Poelk.0
.Alveringem0
.Vleteren0
.Lo-Reninge0
.Westende0
.Kortemark B0
.Houthulst B0
.Nieuwkapelle0
.Koekelare B0
.Oostduinkerke B0
Beste aanval
Vleteren22
 Zarren21
 Gits20
 Oostduinkerke B19
 Spermalie A16
 Ichtegem15
 Langemark-Poelk.10
 Kortemark B10
Gistel9
 Houthulst B9
 Koekelare B9
 Alveringem8
Lo-Reninge6
 Nieuwkapelle6
 Westende4
Beste verdediging
Gits2
 Langemark-Poelk.2
 Zarren3
 Ichtegem6
 Oostduinkerke B6
 Houthulst B8
 Westende9
 Spermalie A11
Lo-Reninge12
 Alveringem14
Gistel15
 Vleteren15
 Koekelare B21
 Kortemark B24
 Nieuwkapelle36
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.